Я не спеціаліст в системах опалення, але чомусь в мене така думка, що зайвий раз теплоносій чіпати не потрібно, як тільки ви зливаєте воду, радіатори в середині починають моментально іржавіти, Плюс ви зливаєте ідеальний відстояний теплоносій, який не шкодить системі, і заганяєте новий з киснем та іншими бонусами, які є в воді. Чорнота буде в любому випадку, бо це сталеві радіатори, на які виробник при виготовленні наносить із середини антикорозійну речовину, плюс чорний метал, він завжди буде чорноту давати. Те що воно застоюється, звісно не добре, але як на мене, працюючу систему краще зайвий раз не чіпати. Тут навіть не відомо що більше шкоди принесе, злив/промивка/заповнення новим теплоносієм, чи шлам, який буде назбируватися роками якщо не чистити систему. Можливо помиляюсь, це моя особиста думка, прошу строго не судити ) Маю газовий котел в квартирі, зайвий раз туди не лізу, 1 рази підкачував бачок за 4 роки, і декілька раз теплоносій. В нашому будинку у всіх така модель котла, і помітив те, хто робив профілактики, в них після цього завжди щось вилізало, є сусіди, які кожної осені мають проблеми з цим котлом, і кожного року викликають майстрів, тому для себе я прийняв рішення, не ламати того що працює.
Знаєте, тут я з вами повністю згідний вода є вода і осад завжди буде. Воду я зливав і замінював, так як поставив новий кращий фільтр на воду і тому вирішив замінити її в системі,далі не планую так часто замінювати воду.І тим більше получилося зняти відео.
Роби так кожен сезону а краще двічі на рік і піцде... Буде системі опалення і котлу також. Як що і промивати то хімічне промивання потім гідроденамічне а по закінченні інгібітор потрібно добаляти. І по закінченні провіряти PH А це шо ти робиш це просто заміна теплоносія і нова порція кисню і да здраствує корозія.... 😂😂😂😂
Якщо так доглядати систему, то вона довго прослужить! Респект!
@@VolodymyrKuzmovych так за опаленням треба доглядати і все перевіряти від того і довговічність системи
Тепер система готова до нового сезону)
@@Будиноксвоїмируками так
Ніколи не знав такого про розширювальний бачок!
@@BuildingMriu що саме про тиск в бачку?
@@BuildingMriu треба перевіряти тиск бо інакше бачок не буде працювати
Я не спеціаліст в системах опалення, але чомусь в мене така думка, що зайвий раз теплоносій чіпати не потрібно, як тільки ви зливаєте воду, радіатори в середині починають моментально іржавіти, Плюс ви зливаєте ідеальний відстояний теплоносій, який не шкодить системі, і заганяєте новий з киснем та іншими бонусами, які є в воді. Чорнота буде в любому випадку, бо це сталеві радіатори, на які виробник при виготовленні наносить із середини антикорозійну речовину, плюс чорний метал, він завжди буде чорноту давати. Те що воно застоюється, звісно не добре, але як на мене, працюючу систему краще зайвий раз не чіпати. Тут навіть не відомо що більше шкоди принесе, злив/промивка/заповнення новим теплоносієм, чи шлам, який буде назбируватися роками якщо не чистити систему.
Можливо помиляюсь, це моя особиста думка, прошу строго не судити )
Маю газовий котел в квартирі, зайвий раз туди не лізу, 1 рази підкачував бачок за 4 роки, і декілька раз теплоносій. В нашому будинку у всіх така модель котла, і помітив те, хто робив профілактики, в них після цього завжди щось вилізало, є сусіди, які кожної осені мають проблеми з цим котлом, і кожного року викликають майстрів, тому для себе я прийняв рішення, не ламати того що працює.
Знаєте, тут я з вами повністю згідний вода є вода і осад завжди буде. Воду я зливав і замінював, так як поставив новий кращий фільтр на воду і тому вирішив замінити її в системі,далі не планую так часто замінювати воду.І тим більше получилося зняти відео.
@@homefromzero Відео однозначно корисне !!!
Роби так кожен сезону а краще двічі на рік і піцде... Буде системі опалення і котлу також.
Як що і промивати то хімічне промивання потім гідроденамічне а по закінченні інгібітор потрібно добаляти.
І по закінченні провіряти PH
А це шо ти робиш це просто заміна теплоносія і нова порція кисню і да здраствує корозія....
😂😂😂😂