Ja chodziłam do Sowa Edu w Poznaniu i w sumie całkiem polecam dla początkujących. Większość kadry była jednocześnie wykładowcami na uap. Oprócz nauki programow Adobe mieliśmy też dużo zajęć z kompozycji, typografii, projektowania znaku itp. Były też dosyć obszernie omówione techniki druku przez wykładowce, który ciągle jest czynny zawodowo :) wiadomo - brak czasu nie pozwolił na omówienie niczego obszernie. Bardzo ważne jest oczywiście samokształcenie się w domu. Motywowaly do tego egzaminy i duzo prac zaliczeniowych :) minusem było to że niektóre zajęcia były trochę przegadane - niestety niektórzy uczyli się wolniej i przez to nie mogliśmy pójść dalej z materiałem. Jednak myślę, że uczenie się w szkole policealnej jest jak najlepsze na początek a potem łatwiej uczyć się samemu :)
Dzięki za podzielenie się doświadczeniami. Ciężko mi czasem oceniać podobne szkoły, bo sama w nich się nie uczyłam. No i szkoła szkole nierówna. Cieszę się, że trafiłaś na taką, z której jesteś zadowolona :)!
Robiłam szkołę, co prawda nie grafikę, ale zgadzam się, że policealne mogą być spoko alternatywną. Najważniejsze znaleźć dobrą szkołę. Mi się udało, zero opłat i żadnej umowy :)
Mam 5 lat na zdanie matury no i w 2020 roku podchodziłem pierwszy raz nie zdałem potem chciałem żeby mnie znajoma poduczyła to ją akurat zamknęli na 2 tygodnie przed poprawką bo była ta pandemia , 2021 mi przepadła , w 2022 roku uczyłem sie dział po dziale nie zdałem potem uczył mnie kolega też nie zdałem w 2023 roku olałem temat i poszedłem na na kurs do TEB EDUKACJA W Częstochowie ale tam no to niewiele zapamiętałem ogólnie mam zdolności artystyczne i umiem dobrze rysować a wszystkich programów do animacji i do rysowania to sie sam uczyłem i w tym roku jest jakby mój ostatni raz żeby zdać maturę bo w 2025 mija pięć lat i będę musiał wszystko pisać od nowa i nwm czy jak już wtedy nie zdam to podchodzić kolejny raz wszystko od nowa i uczyć się tego wszystkiego czy może na jakąś szkołe policealną z grafiki kurcze nie zdaną mam matmę i zawsze mi brakowało 2-3 pkt żeby zdać i jest mi tak cholernie szkoda😢
Z nieba mi spadłaś z tym tematem. W październiku będę na drugim roku architektury informacji ale czuję niedosyt i tak właśnie myślałam nad szkołą policealną - kierunek grafika komputerowa. Jeden zjazd w miesiącu brzmi całkiem nieźle. Myślisz że to dobre połączenie?
Byłem w 2 szkołach policealnych w Poznaniu: -NOVA ( stanowczo odradzam ) -PlusEdukacja ( całkiem dobrze wspominam ) W tym roku myślę nad Cosinusem albo TEB, ze swojego doświadczenia moge powiedzieć , że to fajne rozwiązanie ale jako osoba pracująca na stanowisku grafika z 3 letnim doświadczeniem, po szkole średniej ze specjalizacją grafiki to jednak troszke sie nudziłem na zajęciach, które są głównie skierowane do osób dopiero zaczynających z projektowaniem. Mimo wszystko polecam :)
Mnie do TEB przekonała możliwość nauki na trzech programach od Adobe :) Jak Zebza wspomniała, to trochę duży wydatek jak dla początkujących. Szczególnie, że teraz Adobe jest w abonamencie :/ a tak, wybrałam szkołę policealną, która zapewnia dostęp do tych programów :)
czy możecie mi poradzić? mam 37 lat i nie moge wybrać między studia a szkoła policealna. Po prostu nie wiem gdzie więcej dostanie wiedzy , czy je sens na studia ? I jeszcze takie pytania , jakie muszę bycz poziom wiedzy pszed studiami ?
Jestem po szkole policealnej. To co mi się podobało to praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka i wykładowcy, z którymi można było porozmawiać o tym jak wygląda branża. Niestety tak jak mówisz trzeba dodatkowo pracować samodzielnie, bo nauka zaoczna to jedynie mikro wycinek. Myślę, że studium dzienne byłoby sensowniejszym rozwiązaniem, ja jednak nie miałam takiej możliwości.
byłam na na rocznej grafice komputerowej w TEB i zdecydowanie odradzam, strata czasu, wicej się człowiek nauczy samodzielnie coś dłubiąc w oparciu u tutoriale w necie, strata czasu i pieniędzy, lepiej poświęcić 3 lata na uczelnie wyższej albo w ogóle zrzygnować ze szkoły, a uczyć się samodzielnie, rozwiązania pośrdnie nie mają sensu (no chyba że jakiś wypasiony, profesjonalny kurs, ale nie wiem czy takie istnieją)
Ja pokochałem UI/UX właśnie za to, że nie potrzebuję szkoły żeby być w tym dobry i ciągle się kształcić i rozwijać, podobnie jest z programowaniem bo widzę to u rówieśników, chodzę do technikum informatycznego. Nie da się być lekarzem bez studiów, nie nauczysz się w domu operować kolana z poradnika w internecie, a grafik, programista czy game dev może się nauczyć wszystkiego. Dochodzą zewsząd mnie głosy że na szkołę ponad tym stopniem edukacji szkoda czasu, a i pieniędzy tym bardziej. Może to jest błąd, może nie, ale nie planuje już więcej czasu marnować w szkołach po technikum. Mam nadzieję, że żadne śmieszne papiery nie będą za mną chodziły i przyszły pracodawca będzie oceniał umiejętności i wiedzę jaką nabyłem, zamiast oczekiwać świstka. Podobno w tej branży liczy się portfolio. Obym się nie mylił :)
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale w przypadku UI/UX nie ma opcji - musisz ciągle się kształcić i rozwijać. Ale oczywiście nie musisz robić tego na studiach, chodzi o to, że sporo swojego czasu będziesz poświęcał na naukę. To po prostu bardzo dynamiczna branża :) Jeżeli chodzi o same papierki i stopnie zawodowe. Nie mają większego znaczenia, tu się zgodzę - można spokojnie znaleźć pracę w zawodzie bez papierka. Ale. Do czasu jak nie szukasz pracy na wyższych stanowiskach - w przypadku seniorów, team leaderów zdarza się coraz częściej, że oczekuje się minimum licencjatu. To nie jest oczywiście żadna zasada i wierzę, że jeśli ktoś jest naprawdę dobry, robotę znajdzie i bez tego, ale faktycznie obserwuję takie zjawisko. W tej branży liczy się przede wszystkim doświadczenie i portfolio. Jeśli zdobędziesz pierwsze, będziesz miał i drugie. Ale ani to, ani to, nie jest gwarantem sukcesu. Trzeba być po prostu dobrym, w tym co się robi :)
Poświęcam ile mogę swojego czasu po zajęciach w domu(a mam go teraz sporo!) na naukę i realizowanie projektów (które niestety sam sobie na razie muszę zlecać :( )i to mi sprawia przyjemność, nie lubię instytucji zorganizowanych służących "edukacji" takich jak szkoły ponieważ bardzo, bardzo często nie spełniają swojego zadania i cieszę się, że wybrałem sobie branżę w której (mam nadzieję) nie czeka mnie już więcej szkół na drodze, a jedynie doskonalenie samego siebie na własną rękę jak mnich z shaolin :) Na kanałach poświęconych designowi praktycznie zawsze widzę, że dużą popularnością cieszą się serie "oceniam wasze projekty" nawet są kanały które głównie z tego żyją. Jak kiedyś się zdecydujesz iść w ten content to chętnie ci powysyłam do skrytykowania moje projekty :) Siedzę w tym niecały rok więc jeszcze dużo mogę się nauczyć i to mnie najbardziej rajcuje, coraz to nowsze wyzwania i kiedy widzę jak się rozwijam :D Czego nigdy nie zaobserwowałem w szkole, tam się raczej w rozwoju cofałem :D
Było coś takiego na streamach (na twitchu i tu) - niestety było tak mało zgłoszeń, że nie było z czego robić kolejnych odcinków. Niedługo ruszy seria, która polega na realizowaniu zadań z briefów - pomysł pojawił się w grupie. Będę wybierać np. trzy najlepsze prace i oceniać je live - opowiadać co jest w nich dobrego, co można poprawić, czemu akurat te. Jestem jednak ciekawa - znów - jakie będzie zainteresowanie :)
O ile brief będzie ciekawy to chętnie wezmę udział, świetna inicjatywa. Mam nadzieję, że seria się przyjmie i będzie można zasięgnąć od Ciebie rad i pokazać się przy okazji ze swoimi umiejętnościami przed szerszą publicznością. Wydaje mi się, że pomimo niedoboru zgłoszeń i tak masz lepsze warunki do takiej serii niż niektórzy youtuberzy zza granicy. Wyobraź sobie, że zalewałoby cię 30 prac od osób z Indii, które lekko mówiąc mają wielkie braki w umiejętnościach, a nie możesz im powiedzieć, że są do dupy no bo to twoi widzowie i lubisz ich tak jak oni lubią Ciebie. Wierzę, że nasza społeczność wykaże się i będzie trudno wybrać te najlepsze prace! :D
Co myślisz o szkole podyplomowej SWPS UX i szkoła policealna grafiki. Zaczynam swoją przygodę i jedyne moje doświadczenie z grafiką to grafika do gier pixelart. Zastanawiam się czy SWPS to nie za dużo na początek.
Wszystko zależy od potrzeb i tego, czym chcesz się zajmować. UX to UX, nic z grafiką czy projektowaniem gier, więc może być nietrafionym kierunkiem :) Sama podyplomówka SWPS jest naprawdę porządnym kierunkiem (studiowałam tam i od zeszłego roku również tam wykładam).
Miałam zamiar iść na coś takiego właśnie w TEBie, ale zniechęcono mnie tym, że dostanę po prostu tytuł technika, albo jakiś marny certyfikat a i tak wyjdę bez konkretnej wiedzy. Narazie idę na Komunikację Wizualną w Opolu, pomyślałam że być może to coś dla mnie;) Czy ktoś ma jakieś dobre doświadczenia w ogole ze szkołą TEB lub innymi policealnymi?
Po rocznej szkole nie dostaniesz nic więcej niż certyfikat ukończenia. Takie szkoły robi się bardziej by zrobić pierwszy krok ku projektowaniu lub żeby podszkolić swoje umiejętności, niestety nie znajdziesz od razu pracy w zawodzie po 1 roku szkoły policealnej. Ja mam dobre doświadczenie z Plus Edukacją w Poznaniu, poziom dostosowany do osób, które dopiero zaczynają z grafiką i dość obszerny zakres tematów. Wszystkiego po trochu ;)
Jakiś czas minął od publikacji Twojego filmu ale napiszę, że zamierzam złożyć papiery na kurs grafiki po którym otrzymuje się certyfikat a.25 o ile się zda kurs ;D Plus jakiś tam papier dodatkowo można dostać. Dodam, że kurs też właśnie od TEB
@@byZebza niestety dlatego,że już od pierwszej lekcji Pani kazała nam projektować. Chyba wypadałoby zacząć od zasad projektowania. Serio, więcej wyniosłam z kursu za 50zł niż z tej szkoły. Poza tym - nauczanie zdalne, a nie udostępniają programów do nauki.
Mi zostało jeszcze 1,5 r liceum. Właśnie chciałabym iść potem na grafikę do policealnej. Mam nadzieję że do tego czasu wszystko wróci do normalności, bo jeśli miałaby być nauką zdalna dalej to kiepsko to widzę..
Właśnie w połowie września zaczynam kierunek grafik DTP w szkole policealnej, juz nie mogę sie doczekać :)
Ulala, powodzenia :)!
Jak wrażenia po 2 latach?
@@jestemKika nie otworzyli mi kierunku :( ostatecznie nie poszłam
Ja chodziłam do Sowa Edu w Poznaniu i w sumie całkiem polecam dla początkujących. Większość kadry była jednocześnie wykładowcami na uap. Oprócz nauki programow Adobe mieliśmy też dużo zajęć z kompozycji, typografii, projektowania znaku itp. Były też dosyć obszernie omówione techniki druku przez wykładowce, który ciągle jest czynny zawodowo :) wiadomo - brak czasu nie pozwolił na omówienie niczego obszernie. Bardzo ważne jest oczywiście samokształcenie się w domu. Motywowaly do tego egzaminy i duzo prac zaliczeniowych :) minusem było to że niektóre zajęcia były trochę przegadane - niestety niektórzy uczyli się wolniej i przez to nie mogliśmy pójść dalej z materiałem. Jednak myślę, że uczenie się w szkole policealnej jest jak najlepsze na początek a potem łatwiej uczyć się samemu :)
Dzięki za podzielenie się doświadczeniami. Ciężko mi czasem oceniać podobne szkoły, bo sama w nich się nie uczyłam. No i szkoła szkole nierówna. Cieszę się, że trafiłaś na taką, z której jesteś zadowolona :)!
Robiłam szkołę, co prawda nie grafikę, ale zgadzam się, że policealne mogą być spoko alternatywną. Najważniejsze znaleźć dobrą szkołę. Mi się udało, zero opłat i żadnej umowy :)
Mam 5 lat na zdanie matury no i w 2020 roku podchodziłem pierwszy raz nie zdałem potem chciałem żeby mnie znajoma poduczyła to ją akurat zamknęli na 2 tygodnie przed poprawką bo była ta pandemia , 2021 mi przepadła , w 2022 roku uczyłem sie dział po dziale nie zdałem potem uczył mnie kolega też nie zdałem w 2023 roku olałem temat i poszedłem na na kurs do TEB EDUKACJA W Częstochowie ale tam no to niewiele zapamiętałem ogólnie mam zdolności artystyczne i umiem dobrze rysować a wszystkich programów do animacji i do rysowania to sie sam uczyłem i w tym roku jest jakby mój ostatni raz żeby zdać maturę bo w 2025 mija pięć lat i będę musiał wszystko pisać od nowa i nwm czy jak już wtedy nie zdam to podchodzić kolejny raz wszystko od nowa i uczyć się tego wszystkiego czy może na jakąś szkołe policealną z grafiki kurcze nie zdaną mam matmę i zawsze mi brakowało 2-3 pkt żeby zdać i jest mi tak cholernie szkoda😢
Z nieba mi spadłaś z tym tematem. W październiku będę na drugim roku architektury informacji ale czuję niedosyt i tak właśnie myślałam nad szkołą policealną - kierunek grafika komputerowa. Jeden zjazd w miesiącu brzmi całkiem nieźle. Myślisz że to dobre połączenie?
Zjazdy są co 2 tygodnie :)
Byłem w 2 szkołach policealnych w Poznaniu:
-NOVA ( stanowczo odradzam )
-PlusEdukacja ( całkiem dobrze wspominam )
W tym roku myślę nad Cosinusem albo TEB, ze swojego doświadczenia moge powiedzieć , że to fajne rozwiązanie ale jako osoba pracująca na stanowisku grafika z 3 letnim doświadczeniem, po szkole średniej ze specjalizacją grafiki to jednak troszke sie nudziłem na zajęciach, które są głównie skierowane do osób dopiero zaczynających z projektowaniem. Mimo wszystko polecam :)
Mnie do TEB przekonała możliwość nauki na trzech programach od Adobe :) Jak Zebza wspomniała, to trochę duży wydatek jak dla początkujących. Szczególnie, że teraz Adobe jest w abonamencie :/ a tak, wybrałam szkołę policealną, która zapewnia dostęp do tych programów :)
Ale trafiony temat! :) Zapisałam się na grafikę komputerową do TEB i od września zaczynam zajęcia, jestem ciekawa ile się nauczę :)
Ło, no to nieźle - jestem szalenie ciekawa jak będzie! :)
Też chciałam iść do TEB na grafikę komputerową ale ostatecznie zapisałam się na studia zaoczne ^^" Daj znać jak jest w TEB jestem bardzo ciekawa
a na jakim województwie będziesz uczęszczać na te zajęcia ? :D
@@Diana-pf1bu w wielkopolskim ;)
@vestera i jak w tebie?
Skończyłem Warszawską Szkołę Reklamy ogólnie super przygoda wiele ciekawych osób. Szkoła daje podstawy jednak trzeba jeszcze sporo pracować w domu :)
Cześć, jaki kierunek kończyłeś?
czy możecie mi poradzić? mam 37 lat i nie moge wybrać między studia a szkoła policealna. Po prostu nie wiem gdzie więcej dostanie wiedzy , czy je sens na studia ? I jeszcze takie pytania , jakie muszę bycz poziom wiedzy pszed studiami ?
Szkoła policealna może być dobrym wyborem. Ja sama byłam w Cosinus i było oK
Jestem po szkole policealnej. To co mi się podobało to praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka i wykładowcy, z którymi można było porozmawiać o tym jak wygląda branża. Niestety tak jak mówisz trzeba dodatkowo pracować samodzielnie, bo nauka zaoczna to jedynie mikro wycinek. Myślę, że studium dzienne byłoby sensowniejszym rozwiązaniem, ja jednak nie miałam takiej możliwości.
byłam na na rocznej grafice komputerowej w TEB i zdecydowanie odradzam, strata czasu, wicej się człowiek nauczy samodzielnie coś dłubiąc w oparciu u tutoriale w necie, strata czasu i pieniędzy, lepiej poświęcić 3 lata na uczelnie wyższej albo w ogóle zrzygnować ze szkoły, a uczyć się samodzielnie, rozwiązania pośrdnie nie mają sensu (no chyba że jakiś wypasiony, profesjonalny kurs, ale nie wiem czy takie istnieją)
Hej, mam pytanie, w jakim mieście pobierałaś naukę?
@@Nadja00 Białystok
Dziękuję ^^
Możesz polecić jakieś materiały do samodzielnej nauki? :))
Ja pokochałem UI/UX właśnie za to, że nie potrzebuję szkoły żeby być w tym dobry i ciągle się kształcić i rozwijać, podobnie jest z programowaniem bo widzę to u rówieśników, chodzę do technikum informatycznego. Nie da się być lekarzem bez studiów, nie nauczysz się w domu operować kolana z poradnika w internecie, a grafik, programista czy game dev może się nauczyć wszystkiego. Dochodzą zewsząd mnie głosy że na szkołę ponad tym stopniem edukacji szkoda czasu, a i pieniędzy tym bardziej. Może to jest błąd, może nie, ale nie planuje już więcej czasu marnować w szkołach po technikum. Mam nadzieję, że żadne śmieszne papiery nie będą za mną chodziły i przyszły pracodawca będzie oceniał umiejętności i wiedzę jaką nabyłem, zamiast oczekiwać świstka. Podobno w tej branży liczy się portfolio. Obym się nie mylił :)
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale w przypadku UI/UX nie ma opcji - musisz ciągle się kształcić i rozwijać. Ale oczywiście nie musisz robić tego na studiach, chodzi o to, że sporo swojego czasu będziesz poświęcał na naukę. To po prostu bardzo dynamiczna branża :)
Jeżeli chodzi o same papierki i stopnie zawodowe. Nie mają większego znaczenia, tu się zgodzę - można spokojnie znaleźć pracę w zawodzie bez papierka. Ale. Do czasu jak nie szukasz pracy na wyższych stanowiskach - w przypadku seniorów, team leaderów zdarza się coraz częściej, że oczekuje się minimum licencjatu. To nie jest oczywiście żadna zasada i wierzę, że jeśli ktoś jest naprawdę dobry, robotę znajdzie i bez tego, ale faktycznie obserwuję takie zjawisko.
W tej branży liczy się przede wszystkim doświadczenie i portfolio. Jeśli zdobędziesz pierwsze, będziesz miał i drugie. Ale ani to, ani to, nie jest gwarantem sukcesu. Trzeba być po prostu dobrym, w tym co się robi :)
Poświęcam ile mogę swojego czasu po zajęciach w domu(a mam go teraz sporo!) na naukę i realizowanie projektów (które niestety sam sobie na razie muszę zlecać :( )i to mi sprawia przyjemność, nie lubię instytucji zorganizowanych służących "edukacji" takich jak szkoły ponieważ bardzo, bardzo często nie spełniają swojego zadania i cieszę się, że wybrałem sobie branżę w której (mam nadzieję) nie czeka mnie już więcej szkół na drodze, a jedynie doskonalenie samego siebie na własną rękę jak mnich z shaolin :)
Na kanałach poświęconych designowi praktycznie zawsze widzę, że dużą popularnością cieszą się serie "oceniam wasze projekty" nawet są kanały które głównie z tego żyją. Jak kiedyś się zdecydujesz iść w ten content to chętnie ci powysyłam do skrytykowania moje projekty :) Siedzę w tym niecały rok więc jeszcze dużo mogę się nauczyć i to mnie najbardziej rajcuje, coraz to nowsze wyzwania i kiedy widzę jak się rozwijam :D Czego nigdy nie zaobserwowałem w szkole, tam się raczej w rozwoju cofałem :D
Było coś takiego na streamach (na twitchu i tu) - niestety było tak mało zgłoszeń, że nie było z czego robić kolejnych odcinków.
Niedługo ruszy seria, która polega na realizowaniu zadań z briefów - pomysł pojawił się w grupie. Będę wybierać np. trzy najlepsze prace i oceniać je live - opowiadać co jest w nich dobrego, co można poprawić, czemu akurat te. Jestem jednak ciekawa - znów - jakie będzie zainteresowanie :)
O ile brief będzie ciekawy to chętnie wezmę udział, świetna inicjatywa. Mam nadzieję, że seria się przyjmie i będzie można zasięgnąć od Ciebie rad i pokazać się przy okazji ze swoimi umiejętnościami przed szerszą publicznością. Wydaje mi się, że pomimo niedoboru zgłoszeń i tak masz lepsze warunki do takiej serii niż niektórzy youtuberzy zza granicy. Wyobraź sobie, że zalewałoby cię 30 prac od osób z Indii, które lekko mówiąc mają wielkie braki w umiejętnościach, a nie możesz im powiedzieć, że są do dupy no bo to twoi widzowie i lubisz ich tak jak oni lubią Ciebie. Wierzę, że nasza społeczność wykaże się i będzie trudno wybrać te najlepsze prace! :D
3:42 :D
Co myślisz o szkole podyplomowej SWPS UX i szkoła policealna grafiki. Zaczynam swoją przygodę i jedyne moje doświadczenie z grafiką to grafika do gier pixelart.
Zastanawiam się czy SWPS to nie za dużo na początek.
Wszystko zależy od potrzeb i tego, czym chcesz się zajmować. UX to UX, nic z grafiką czy projektowaniem gier, więc może być nietrafionym kierunkiem :) Sama podyplomówka SWPS jest naprawdę porządnym kierunkiem (studiowałam tam i od zeszłego roku również tam wykładam).
Proszę nadać mi link na szkoły policealne, grafik komputerowy... Opole albo Wrocław
Miałam zamiar iść na coś takiego właśnie w TEBie, ale zniechęcono mnie tym, że dostanę po prostu tytuł technika, albo jakiś marny certyfikat a i tak wyjdę bez konkretnej wiedzy. Narazie idę na Komunikację Wizualną w Opolu, pomyślałam że być może to coś dla mnie;) Czy ktoś ma jakieś dobre doświadczenia w ogole ze szkołą TEB lub innymi policealnymi?
Po rocznej szkole nie dostaniesz nic więcej niż certyfikat ukończenia. Takie szkoły robi się bardziej by zrobić pierwszy krok ku projektowaniu lub żeby podszkolić swoje umiejętności, niestety nie znajdziesz od razu pracy w zawodzie po 1 roku szkoły policealnej. Ja mam dobre doświadczenie z Plus Edukacją w Poznaniu, poziom dostosowany do osób, które dopiero zaczynają z grafiką i dość obszerny zakres tematów. Wszystkiego po trochu ;)
Jakiś czas minął od publikacji Twojego filmu ale napiszę, że zamierzam złożyć papiery na kurs grafiki po którym otrzymuje się certyfikat a.25 o ile się zda kurs ;D Plus jakiś tam papier dodatkowo można dostać. Dodam, że kurs też właśnie od TEB
No to powodzenia :)! Daj znać później jak wrażenia!
@@byZebza Byłem już na 1 zjeździe i póki co dość fajnie :D Ludzie z talentem w grupie, wykładowca sympatyczny byle by tak było do końca kursu
Audycja zawiera lokowanie produktu:)
Powiem Wam,że nie polecam Teb edukacja. Po trzech spotkaniach zrezygnowałam niestety
Jestem ciekawa co Ci się nie podobało? Co zaważyło na rezygnacji?
I czy znalazłaś jakąś ciekawą alternatywę :)?
@@byZebza niestety dlatego,że już od pierwszej lekcji Pani kazała nam projektować. Chyba wypadałoby zacząć od zasad projektowania. Serio, więcej wyniosłam z kursu za 50zł niż z tej szkoły. Poza tym - nauczanie zdalne, a nie udostępniają programów do nauki.
Mi zostało jeszcze 1,5 r liceum. Właśnie chciałabym iść potem na grafikę do policealnej. Mam nadzieję że do tego czasu wszystko wróci do normalności, bo jeśli miałaby być nauką zdalna dalej to kiepsko to widzę..