ФЕЄНОРД - ШАХТАР. ЩО ЦЕ БУЛО??? АНАЛІЗ МАТЧУ, КОМЕНТУЄМО ГРУ! ЛІГА ЄВРОПИ

• Опубліковано 15 бер 2023
  • VBET - преміумспонсор збірної України з футболу! Разом сильніші!
    Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    1/8 Ліги Європи! Український Шахтар змагається за право грати у чвертьфіналі євротурніру. Команда Ігора Йовічевіча вже стрибнула вище голови, однак амбіції молодих гірників не знають меж. Суперник - лідер чемпіонату Нідерландів Феєнорд. Чи зможуть українські футболісти знову здивувати футбольну Європу?
    У першому матчі команди зіграли внічию 1:1. Це був домашній поєдинок для Шахтаря, а зараз гірники відправляються на шалений стадіон в місті Роттердам. Гол Ярослава Ракицього після подачі з кутового у першій зустрічі залишає пристойні шанси українській команді на чвертьфінал Ліги Європи. Вперед Шахтар Донецьк!
    У студія для вас працюватиме одіозний Віктор Леоненко!
    ⚡️⚡️⚡️ПОЧАТОК ТРАНСЛЯЦІЇ - 18:00
    ⚡️⚡️⚡️ПОЧАТОК МАТЧУ - 19:45