ŚLĄSK - LECHIA | SKRÓT | GOL Z POŁOWY I NASTOLATEK RATUJE WICEMISTRZA! | Ekstraklasa 2024/25

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 4 вер 2024
  • W drugim meczu 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy wicemistrz Polski Śląsk Wrocław zremisował z beniaminkiem Lechia Gdańsk 1:1! Jako pierwszy do bramki - i to z połowy boiska - trafił Tomasz Neugebauer w 12. minucie! Ale Śląsk się nie poddawał i zdołał wyrównać w doliczonym czasie gry!
    ________________________________
    Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
    Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.

@jaczylija_ Місяць тому +143

Bardzo ciekawe widowisko Neugebauer piękny gol. Lechia, jak żegnała się z ekstraklasą, tak się z nią wita, przynajmniej raz w sezonie musi być jakiś gol z połowy w ekstraklasie, Śląsk walczył do końca i wywalczył remis. Dwóch młodzieżowców strzeliło bramki, widać jak młodzież się rozwija, oby coś z tego było.
    Świetne spotkanie.

• @Keplerski
    @Keplerski Місяць тому +42

Bramka Neugebauera sztos. Brakuje takich odważnych decyzji w naszej Ekstraklasie. Ale ogólnie takie błędy obrońców nie powinny mieć miejsca. Gol w doliczonym czasie - odważne wejście na piłkę. Mam nadzieję że obaj strzelcy bramek się rozwiną i pokażą coś w Reprezentacji.

@ZwykyCzlowiek- Місяць тому +4

​@Patryk_js5rsRel jeszcze Hiszpania Niemcy git ale Francja Anglia zgrzytanie zębami cały mecz podają między sobą

• @cg88471
      @cg88471 Місяць тому +2

​@@czekus5 niczym sie ta liga nie różni od innych bo też oglądasz zawodnikow biegajacych za pilką

@jaczylija_ Місяць тому

​@@cg88471Widać, że nie oglądasz piłki nożnej.

• @fit_tit9902
      @fit_tit9902 Місяць тому

Na koniec dnia to 22 dwóch facetów kopiących skórzany okrągły obiekt - nie ma się czym podniecać😅

• @vanessakarpinska
    @vanessakarpinska Місяць тому +88

Wspierajmy nasze polskie kluby chodząc na mecze swojego ulubionego klubu 😊❤️

• @danielbochniak8808
      @danielbochniak8808 Місяць тому +5

Ale po co? Nasłuchać się patusów obrzucających się obelgami z dwóch przeciwnych drużyn? Są w Polsce lepsze dyscypliny sportu warte obecności i wsparcia... O kulturze nie wspomnę.

• @varietyjones3287
      @varietyjones3287 Місяць тому +5

I nie zapominamy o ludobójstwie ukraińców 🪳🪳🇺🇦🪳🪳 na Polakach 🇵🇱 !

@tomizubi Місяць тому +2

W końcu futbol na najwyższym poziomie. Mamy porównanie z euro. Tam dzieci grały. Ktoś strzelał bramki z połowy boiska? Widać poziom polskiej piłki.

• @FlowerWhiskers111
    @FlowerWhiskers111 Місяць тому +20

Byłam obecna - ten gol z połowy legendarny!

@ZwykyCzlowiek- Місяць тому +18

Mecz zwyczajny jak to nasza ulubiona liga najlepsza w świecie ale bramka niecodzienna

• @dawid30w
    @dawid30w Місяць тому +16

dobrze ze na poczatek sezonu nie bylo meczu typu stal mielec-zaglebie lubin

• @tomizubi
      @tomizubi Місяць тому

Aż tak się nie lubią? Na zadymy chyba za gorąco. Mielec to chyba ekipa porządna. Lubin to wiem że to przyjaciele Lecha

@TesknotaZamatka Місяць тому +17

Śląsk kupił około dziesięciu graczy, którzy nawet wszyscy razem nie są w stanie załatać dziury po Eriku Exposito. Moim zdaniem opłacołoby się zaoferować panu Erikowi tyle pieniędzy, że nie trzeba by było sprowadzać za niego tego towarzycha, które mu do pięt nie dorasta.

• @marcinjanik3042
      @marcinjanik3042 Місяць тому +4

I po co ten defetyzm?

• @endyblabla4804
      @endyblabla4804 Місяць тому

Głupiś. Slask opierał swoja gre na Expisito a teraz go nie ma a styl został. Troche czasu uplynie nim zmieną swoja gre. Mysle ze w tym sezonie 6-8 miejsce

• @mateuszmateo6731
      @mateuszmateo6731 Місяць тому +1

Albo po prostu zainwestować w szkolenie wychowanków. Już nie mówię żeby to było coś na wzór Barcy, Ajaxu. Ale chociaż to samo co jest w River Plate.

• @grzegorzmichalczyk4923
      @grzegorzmichalczyk4923 Місяць тому

@@mateuszmateo6731 lech to robi poprawnie jak na polskie warunki. ciśnie swoich za kilka mln euro od kilku lat co sezon jakiegoś jednego chociaż. zbudowali historię transferową z cenami osiągalnymi dla każdej z top6-7 lig europejskich + bogatszych z mls i teraz są postrzegani jako dobre miejsce na inwestycje kilka baniek dla lepszych klubów. nie da się tego zrobić na raz - to jest proces kilkuletni zanim będą efekty. trzeba zacząć od promowania i sprzedaży za 1-2mln euro i z czasem jak bedzie sie zglaszalo wiecej chetnych to ceny same skocza do poziomu 3-5mln. U nas po prostu mysla o jednym sezonie zamiast o przyszlosci klubu jako takiej i to jest blad, punkty w eklapie wiecej warte dla trenerow i prezesow niz gruby zysk na wychowankach...

• @mieszkoi2746
      @mieszkoi2746 Місяць тому

Wątpie by Śląsk był w stanie zapłacić tyle ile Araby

• @jogibear4494
    @jogibear4494 Місяць тому +4

Gol golem ale ta asysta przy golu Lechii kapitalna, zgranie na jeden kontakt uderzenie bez przyjęcia wszystko się zgadzało.

• @Wojtinho
    @Wojtinho Місяць тому +6

O pięknie polskiej piłki świadczy gol z połowy w jakiejś 105 minucie sezonu. Niesamowite

• @piotrlipinski1096
      @piotrlipinski1096 Місяць тому

105 minuta sezonu? Sezon ile ma godzin? 😅

@ZwykyCzlowiek- Місяць тому

To prawda

@ZwykyCzlowiek- Місяць тому +1

​@@piotrlipinski1096 Trzeba policzyć

• @Wojtinho
      @Wojtinho Місяць тому

@@piotrlipinski1096 (90 * 306) / 60. Jakieś 459 godzin (nie licząc czasu doliczonego)

@zagrajmypl7706 Місяць тому +5

@@cichy_ez No normalnie, Lechia wraca po to by być znów w czołówce, pokazali to w 1 lidze teraz czas na ekstraklasę.

• @zenonek3007
      @zenonek3007 Місяць тому

No niewiem jak się utrzymają to będzie sukces Śląsk mógł to u spokojnie wygrać patrząc co bronił Lechia bramkarz ​@@zagrajmypl7706

​​@@zagrajmypl7706Tylko my boków obrony w ogóle nie mamy i jak gramy z takim Śląskiem który ma dobre skrzydła to nie potrafimy sie spokojnie bronić i wyjść z pressingu rywala

@KL_1407 Місяць тому +1

Ciekawie się zapowiada. Dopiero pierwsza kolejka najlepszej ligi a już chyba mamy gola sezonu 😅

Pewnie będzie takich więcej

• @KL_1407
      @KL_1407 Місяць тому

@@ZwykyCzlowiek- szczerze nie zdziwiłbym się jakby średnio jedna taka bramka na kolejke padała

@@KL_1407 To jest nasza ekstraklasa nie jakieś EURO jedynie Niemce i Hiszpanie grali namiare naszej ligi reszta tam za karę była np Anglia Francja

• @stanislawczabonczyk7379
    @stanislawczabonczyk7379 Місяць тому

Ja byłem na meczu i powiem że mecz był bardzo imponujący w pewnym momencie kiedy śląsk przegrywał myślałem że się tak skończy

• @fredunio
    @fredunio Місяць тому +2

Mniej więcej pewniak że w tym spotkaniu padnie remis. Bramka Lechii całkowity przypadek, bramka Śląska to babol całej defensywy

• @ChaddyDeZoo1788
    @ChaddyDeZoo1788 Місяць тому

Oglądałem ten skrót za granicą na telefonie . Tutejszy nie znający polskiego pyta czy oglądam futbol amerykański jakiś superbowl czy coś takiego . Słyszał tylko komentatora 😂

• @RMat-lv1fh
    @RMat-lv1fh Місяць тому

Gra ekstra !....Ślăsk taki ciekawy....a tu figa ,nikt z A 4 nie zajeżdża
    REGIONALNE MIEJSCA POSTOJOWE przy drogach ekspresowych ( i A4) to otwarcie Polski na siebie I przyjezdnych- PRZEJEZDNYCH ...,pokazanie ,kultury,łatwy dostęp do lokalnych produktów,,zaczyny by zajrzeć głębiej, tysiące nowych miejsc pracy

Miałem mieszane uczucia co do Lechii, jednak namieszali Wukaesowi

Mnie również zaskoczyła ekipa z Gdańska nie lubię podobnie obu ekip więc neutralnie mogę spojrzeć iż spodziewałem się tutaj pewnej wygranej ekipy z Wrocławia a zostałem zaskoczony ale remis zasłużony po takiej ładnej bramce

@bambucza001 Місяць тому

@@bvrtsxn Czemu ty ciągle wszystkich obrażasz? Co jest z tobą nie tak?

@beniooo19 Місяць тому +1

Co do tej "cudownej bramki" to szacun za decyzje, ale jeśli chodzi o wykonanie to każdy zawodowy piłkarz, nawet w naszej lidze, z takiej pozycji, będąc na wprost bramki, mając przed sobą ledwo toczącą się piłkę powinien trafić nią w światło bramki. Tyle w temacie.

• @j.s.5377
      @j.s.5377 Місяць тому

Tego nie potrafią nawet nasi kopacze z repry...chociaż tu powinienem napisać - zwłaszcza oni.

@beniooo19 Місяць тому

@Patryk_js5rs to, że powinien, to nie znaczy, że zawsze się to uda.

• @peropietero8042
    @peropietero8042 Місяць тому

Ten guercio może być dobry tylko każdy mecz ma zaczynać w pierwszym składzie

• @Kalayana
    @Kalayana Місяць тому

Bramkarz Lechii im wyratował 1 punkt. Pomimo kiepskiego pomysłu z kiwaniem we własnym polu karnym, to kilka interwencji miał top class. Jak tak dalej będzie grał, to byłbym spokojny o miejsce typu 10 albo 11 na koniec sezonu. Casus Kochalskiego trochę.
    Śląsk nie zaskoczył. 3/4 wiosny grali padakę i gdyby nie żenująca dyspozycja pozostałych, to sezon kończyliby na szóstym, a nie drugim miejscu. Jakoś nie jestem przekonany, że odejście Expósito da się załatać.

• @Mari-ti6wm
    @Mari-ti6wm Місяць тому

Śląsk o utrzymanie w tym sezonie jak nic.

To samo pisałeś rok temu o Jagielloni i Śląsku xD Tyle się znasz co świnie o astrofizyce xD

• @berserkertv
    @berserkertv Місяць тому

Oby Śląsk zagrał lepiej w środę z Riga FC ale ciężko to widzę

• @jacekmichalski5052
    @jacekmichalski5052 23 дні тому

A TERAZ…OSA …GTA WROCŁAW !!!!! DOBRY KAWAŁEK !!!!

Klimala by przestrzelił w 92min xD

• @mirekkisiel9719
    @mirekkisiel9719 Місяць тому +1

Ale niemiec zajbal bramę 😮

• @djbitterdjb4625
    @djbitterdjb4625 Місяць тому

Witajcie :) To My :) Wracamy :) Tęskniliście ? ;)

• @Bartkowski93
    @Bartkowski93 Місяць тому

Cooo???? Uspokojcie sie podstawowe wykonczenie. Jakby tego nie trafil po takiej stracie to raczej nie liga dla niego. Prosze was. Bramkarz nie mogl sie spodziewac ze jego obronca wystawi pilke.