БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ. ФЛОРА Естонія - ДИНАМО Київ 0:3 УВЕСЬ МАТЧ

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 12 тра 2022
 • 0:1 Волошин (16 хв) 0:2 Бурда (42 хв) 0:3 Ванат (60 хв)
  Стартовий склад «Динамо»: 71. Бойко (к), 9. Кравченко, 6. Бурда, 73. Боль, 14. Вівчаренко, 44. Дубінчак, 8. Шепелєв, 18. Андрієвський, 99. Антюх, 28. В. Волошин, 17. Ванат.
  Запасні «Динамо»: 1. Ігнатенко, 35. Нещерет, 15. Царенко, 19. Малиш, 20. Блізніченко, 34. Дячук, 89. Бражко.
  У рамках європейського благодійного турне «Match for Peace! Stop the War!» («Матч за Мир! Зупинимо Війну!») київське «Динамо» зустрінеться з талліннською «Флорою».
  Матч із найтитулованішим клубом Естонії відбудеться у Таллінні на стадіоні A.Le Coq Arena 13 травня та розпочнеться о 19:00 (місцевий і київський час збігаються).
  Благодійне турне київського «Динамо» має на меті привернення уваги широкого міжнародного загалу до жорстокої та жахливої війни, яку росія розв’язала на всій території України. Усі кошти, виручені від реалізації квитків на матчі, спрямовуються на допомогу українцям, які постраждали від війни з російським агресором.
  Так, у рамках п’яти квітневих матчів - із польською «Легією», турецьким «Галатасараєм», румунським «ЧФР 1907 Клуж», німецькою «Боруссією» (Дортмунд) та хорватським «Динамо» (Загреб) - сумарно вдалося зібрати понад 22 мільйони гривень, які були направлені на вирішення найбільших гуманітарних проблем, спричинених війною рф в Україні.
  Серія благодійних матчів київського «Динамо» під гаслом «Матч за мир! Зупинимо війну!» стала можливою завдяки підтримці УЄФА, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства соціальної політики України та Міністерства закордонних справ України.
  Трансляція матчу «Флора» - «Динамо» відбудеться на телеканалах 2+2, 1+1 international, УНІАН, M1 та Динамо Київ TV, відеосервісах 1+1 video, Vodafone TV та Київстар ТБ, UA-cam-каналах Динамо Київ, ТСН, 2+2, Профутбол та Footballhub.
  _______________________________________
  ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
 • Спорт

КОМЕНТАРІ • 1