U16 | СЛОВАЧЧИНА - УКРАЇНА | Огляд матчу | Серія пенальті

• Опубліковано 11 тра 2023
  • Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) стартувала на Турнірі розвитку УЄФА у Словаччині поєдинком із господарями.
    У першому таймі йшла рівна гра, команди мали по кілька моментів. На 25-й хвилині Степанов вивів синьо-жовтих уперед, ударом головою замкнувши подачу Лихоліта.
    У другому таймі українці не використали кілька моментів для збільшення власної переваги. Натомість словаки зуміли відігратися - після фолу Волошина у власному штрафному пенальті реалізував Влна.
    У підсумку переможця визначала серія пенальті, де сильнішими виявилися словаки - 3:1. Тож господарі набирають два очки, а синьо-жовті - одне. Наступний матч підопічні Володимира Єзерського проведуть 12 травня проти Ірландії.