Linia muzealna 7. Dąbie - Krowodrza Górka. 25.06.24r.
Вставка
- Опубліковано 6 вер 2024
- Trasa:
DĄBIE ( końcówka ) - DĄBIE ( początek ) - Dąbie ( przelotowy ) - Ofiar Dąbia - Fabryczna - Francesco Nullo - Teatr VarieTe - Rondo Grzegórzeckie - Hala Targowa - Starowiślna - Poczta Główna - Plac Wszystkich Świętych - Filharmonia - Teatr Bagatela - Stary Kleparz - Pędzichów - Nowy Kleparz - Dworzec Towarowy - Szpital Narutowicza - Bratysławska - Krowodrza Górka.
Miłego oglądania 👍🏼
Super film
Dla mnie ciekawa trasa. Szkoda, że nie na zawsze...
W Szczecinie tez one jezdzily do 2007r oczywiscie w kolorze czerwono bialym oryginalnym i z reklamami