❗ ШПАРГАЛКА ДЛЯ БАТЬКІВ АБО ЯК ВПОРАТИСЯ З НЕСЛУХНЯНОЮ ДИТИНОЮ - behappy.to/cMnKsF ❗ Застосунок для батьків "Be Happy Academy" - behappy.to/ibdO7C ❗ Ілюзия безпеки або чому не діють заборони? - ua-cam.com/video/krOzByhmA1M/v-deo.html 00:00 - Вітання 01:46 - Дитина до 6 міс 02:19 - Дитина у віці від 6 міс до 3х років 08:13 - Діти повторюють все 18:45 - Вік дитини 3-6 років 21:52 - Молодший шкільний вік 22:06 - Конфлікт - школа 25:27 - Лайфхак 28:20 - Дитина і гаджет 28:53 - ШПАРГАЛКА ДЛЯ БАТЬКІВ АБО ЯК ВПОРАТИСЯ З НЕСЛУХНЯНОЮ ДИТИНОЮ behappy.to/cMnKsF 31:34 - Бонус 32:05 - Ненормотипові діти 32:22 - Діти з РДУГ 38:01 - Кофлікти і підлітки 38:41 - Криза 3х років 42:07 - Підліткова криза 50:14 - Пишіть коментарі
Завжди дивлюсь Ваші відео. Дякую. Шкода дуже, що не було змоги отримувати ці знання 20 років тому, коли мої діти були маленькими. Переглядаючи Ваші ролики усвідомлюю - як багато помилок я робила.. ..
@nataliiapanasiuk8772 Дякую, що дивитеся мої відео! Ваше бажання вчитися і розуміти свої помилки заслуговує великої поваги. Навіть зараз ви можете передати свої знання і підтримку дітям чи онукам. А які теми вам цікаві для подальшого перегляду?
@Наталія-р3у8н Дякую за ваш відгук! Ваше прагнення змінюватися і створювати гармонійні стосунки з внуками, це вже великий приклад любові і мудрості. Що саме у вихованні вас зараз цікавить найбільше?
Це правда ми абсолютно нічого не знаємо про батьківство, нам самостійно потрібно вчитися бути батьками і до кожного періоду потрібно готуватися.Моя донечка,коли перейшла в 5 клас,я не впізнала дитину,не слухала,ми сварилися, але потім,коли я почала виясняти,то зрозуміла,що почався підлітковий вік і виявляється я маю її підтримувати,а не сварити.І тоді я геть по-іншому почала себе вести.Стосунки налагодилися і зараз я стараюся не нервувати,а зрозуміти.А вам дякую за ефір!
@@ВалентинкаПасічук чому Ви узагальнюєте??? Бтьки дали мені свій приклад виховання, а це були часи 1990-200... Вони постійно були на роботі, за навчанням не слідкували, в школу ходила я сама і змалку привчали так до самостійності, АЛЕ, коли мені потрібна була порада чи допомога, вони ніколи мені не відмовляли і завжди підтримували. Наразі це основа виховання моїх дітей, не скажу, що все було так ідеально, своїх дітей виховую трішки по іншому, а все через те, що маю більше часу для того, щоб бути з ними. Тому будь ласка, говоріть за себе❤️
@@ВалентинкаПасічук а тут, на мою скромну думку, немає правильно чи не правильно. Для однієї дитини поняття правильно одне, а для іншої інакше. Це в наш час є легкий доступ до інформації і я можу дізнатись все дуже швидко, в кілька секунд. Орієнтування на потреби дитини, мабуть є головним вектором в вихованні. І все залежить від бажання, бо вчити батьківству ніхто нікого не мусить, це вибір кожної людини
Так, через те, що мої батьки весь час працювати і ми самостійно все вигрібали, у нас була їжа, одяг і все основне, але не було необхідної уваги та підтримки, і через це я зараз в 37 маю величезну зайву вагу та лікую рхп. То ж я співчуваю дітям тих, хто каже "ми ж виросли без отих ваших психологів і все у нас добре"
Пані Марино, щиро вдячна Вам за Ваші знання та чітке роз'яснення про розвиток та конфліктні ситуації. Це справді цінно для мене. Особливо вдячна за чисту українську мову, яку приємно слухати. А Ваше вміння "забарвлення" розповіді різних ситуацій просто вражає!! Хай Господь Вас благословить!❤❤❤❤
Дякую❤❤❤ Я Вас вже дивлюсь десь пів року і слідую всім Вашим порадам! Це МЕГА допомагає мені з 2 дітьми (1,2 і 2,8р)👍👍👍 В старшого криза 3 років+ переїзди+ молодший брат... Смішно що чоловік каже, що "чого це він не слухається і чого вередує, якщо ти така вже розумна", навіть не уявляючи скількох конфліктів я нас всіх насправді позбавляю...😅 П.с. "Провідна діяльність дитини до 11р - це гра" - це дуже важко дається зрозуміти батькам, які розівчилися гратись((( Але як тільки 'включитись' - життя з дитиною стає і простіше і веселіше і добріше❤️ (просто це важко, через втому, свої дорослі справи, лінь проявити уяву і тп.)
@veronikahvozdyk5059 Дякую за ваш теплий відгук! Ви чудово справляєтеся, і я впевнена, що ваші діти відчувають цю любов і підтримку. Гра справді ключ до гармонійного спілкування, і ваш приклад надихає!
Дуже дякую за цінну інформацію. Саме зараз наближаємось до другого етапу дорослішання мого сина, і так вчасно з'явилось Ваше відео. То ж, ще раз дякую за корисну інформацію.
@ІринаПетегирич-ц7с Дякую за ваш відгук! Рада, що відео виявилося вчасним і корисним для вас. Другий етап дорослішання може бути непростим, але це також час нових можливостей.
Дякую, пані Марино, за дуже актуальну, потрібну і фахову інформацію.Почала Вас дивитись і слухати нещодавно. Маю вже дорослих дітей і онука, але всеодно дивлюся з задоволенням. Дякую!
@ІринаШакірова Щиро дякую за ваш відгук! Тішить, що ви знаходите час і задоволення у перегляді моїх відео. Можливо є теми виховання чи саморозвитку вас цікавлять зараз найбільше?
Дякую, шукала якраз такий контент. Дитині якраз 4 роки і саме ці проблеми в мене з'явилися. Вона дуже дуже самостійна та незалежна й випробує мене та цей світ на міцнісь😂 А я силоміць😅 і терпіння тане як той сніг ❄️. А українською - то взагалі бомба ❤
@valentynatys4926 Дуже дякую за ваш коментар! 🧡 Мені приємно, що ви знайшли корисну інформацію. Ніколи не пізно розпочати змінювати підхід, і я рада, що мої поради допомагають.
Дякую, за відео. Мені 56 років і у вихованні донечки припустилась багатьох помилок. Зараз готуюсь до внуків та намагаюсь змінити вектор поглядів і переконань для побудови гармонійних стосунків
@oljamykula5912 Дякую за ваш відгук! 😊 Ваше бажання змінюватися і вдосконалювати свої підходи - це вже великий крок до гармонії. Внуки точно оцінять вашу турботу і нові знання! Які теми по вихованню вас зараз цікавлять найбільше?
@gannaalexandrow7761 Дякую за відгук! Дуже рада, що відео було корисним. Сепарація в цьому віці важливий і непростий етап. Чи є якісь моменти у їхній самостійності, які вам даються найважче?
Дітки дуже охоче слухаються дорослих, з якими у них хороші відносини. А що б наладити з дитиною хороші відносини, потрібно вміти опускатися на їх рівень, вміти розмовляти на їм цікаві теми, розуміти їх і щиро співчувати, серйозно ставитись до того що їм важливо, показувати своє захоплення ними і задоволення від спілкування з ними. І вміти чітко пояснювати що ви від них хочете і хвалити за старання. І не забувати ніжно говорити: «Люблю тебе, сонечко». Ви не знайдете нікого відданішого і чемнішого ніж ваша дитина.
Доброго дня пані Марино. У нас дівчинка 4 р. з одного боку ніби великих проблем з нею немає, але на якійсь дурниці може довести до "сказу". Приклад - міряю дружині тиск (в неї деколи виникають гіпертонічні кризи), дитина приходить з іншої кімнати і починає стукати, відповідно я не можу почути серцебиття . Я і дружина спокійно говоримо - не стукай, це заважає, ми маємо поміряти тиск, почекай поки ми поміряємо, а потім продовжиш стукати або піди постукай в іншу кімнату. Реакції ніякої, так як би не чула і відповідно після разу 5 - 6 нерви здають, виходить що я вже не говорю а кричу або просто беру її і переношу в іншу кімнату. Відповідно відразу сльози в дитини і так дальше...Ми вже думали що може вона так реагує на процедуру, бо боться що мама хвора, але вона так поводиться не завжди, ми можемо спокійно міряти тиск біля неї і вона все розуміє, і спокійно займається своїми справами. Але от деколи отак, і стукіт не обов'яхково, це може бути будь яка її дія в будь якій ситуації і ця дія дуже недоречна з її боку саме в чей проміжок часу і в іншому випадку ми б не звернули на це увагу або погралися би з нею в цю гру, а вона в ситуації де потрібно зупинити свою дію буквально на декілька хвилин і може продовжити дальше робити те саме - впреться і як не пояснюй не вговорюй ніяк... Деколи нам здається що вона виводить нас в таких ситуаціях спеціально, тому що вона дуже уважно спостерігає за нашою реакцією, деколи мовчить на наші прохання, а деколи говорить повністю спокійним врівноваженим тоном - "а я кажу ні". Пані Марино, що не так, і що робити в подібній ситуації?
@bogdanm48 - ви дратуєтеся, а це означає, що дитина прийшла за увагою. Так інколи діти переслідують певні цілі обравши для себе деструктивний метод. Що робити у цьому випадку. Продовжувати міряти тиск, не розмовляти, не дивитися в очі (бо це все увага, але її занадто мало, щоб дитина нею наситилася) і обійняти дитину. Вона трішки постоїть поруч - отримає тілесну увагу і піде собі гратися.
Дякую за дуже дружній спосіб подачі, без зверхності та обвинувачень, які мами, "яких ніколи не вчили" чують нині зачасто не лише з типу психоблогів, а й просто від прошареного в карпачові чи ще комусь оточення. Правило додаткового часу - золоті слова - це найперше, що доводиться застосовувати, жаль, цього не розуміють працедавці, не кажучи вже про рocійські ракети. Але, якщо ОВР, то задачка із зірочкою і вже ресурсів постійно бути в ресурсі, щоби спокійно і із врахуванням всіх нюансів (домовляння, вибір і т.д. і т.п.) щоденно найелементарніші завдання робити. Чи маєте щодо цього курси, радо би пройшла?! бо поки психотерапія по краплинці подіє, роса очі виїсть ((
Дякую за поради. Але хочу зауважити... ))) При знании всех этих моментов ситуация не меняется. Не работает множество советов. К примеру, для того чтобы ребёнок не обижал кошку, нужно избавиться от неё? Кошка жила только в верхней части квартиры ) А истерики были и без притеснения ребёнка. По любому поводу. Это выдержать невозможно. А про уроки и школу... это отдельная тема. Получается, что родители должны быть дрессированные, подстроенные только для адекватного роста детей, а своё здоровье и психика не важны )))
Дякую Вам за дуже пізнавальне відео. У мене першокласниця. Один кризовий період ми пройшли, буду готуватися до наступного😅 до речі, розумію як мої батьки не давали мені природньо розвиватися як Ви розказуєте.
@Anastasiya13fine Дякую за ваш відгук! Ви вже робите велику справу, аналізуючи досвід свого дитинства і працюючи над кращим майбутнім для донечки. Кризові періоди, це завжди можливість для розвитку і нових відкриттів!
В деяких моментах я ще теж не подорослішала , ( не вмію розраховувати час, і не вмію себе заставляти те робити, що треба) хоча мені майже 50, що з цим робити, Марино, що порадите?
Коли доня має 9 років і я виховала так, що командувала завжди мною дівчика виросла поки що привчена безпорадність, буває так , - мама я дуже сумую та плачу, розсміши… при цьому я дуже натомлена після капризів її та , - знесилена до крові з носу…потім, вона є чутливою Веселкою Індіго та часто відмовляється вийти погуляти навіть просто без мети ?як мотивувати?Дякую вам тричі за якісні поради професійного психолога
Пані @iuliiavynnychenko7111 - замість того, щоб брати на себе відповідальність за настрій доньки ("розсміши"), можна м'яко допомогти їй навчитися справлятися з емоціями самостійно. Наприклад: "Я бачу, що ти сумуєш. Давай разом подумаємо, що могло б тебе порадувати?" або "Що б ти сама хотіла зробити, щоб покращити свій настрій?" Якщо є можливість - приєднайтеся до курсу, про який я говорю в цьому відео - ви навчитеся інакше спілкуватися з донькою і перестанете почуватися виснаженою. Маленькими кроками ви зможете допомогти доньці стати більш самостійною, зберігаючи при цьому теплі стосунки.
@Олена-ц3ф Підлітковий вік часто стає справжнім випробуванням, і ви вже багато витримали. Можливо, варто спробувати нові підходи чи звернутися за допомогою до фахівця? Ви не самі, і є рішення, які можуть допомогти.
Я згодна, що відразу після школи дитині треба відпочити, а потім робити домашнє завдання. Це ідеальний варіант. Але пізно ввечері, коли батьки приходять після роботи, діти вже стомлені від "робочого дня", їм важно вже робити домашнє завдання. То в умовах сучасного часу, коли війна, і дитина сидить у мами на роботі, бо немає "продльонки" як бути з цією програмою?
@ТетянаВасилькова-ш5я Дякую за важливе запитання! Ви правильно зазначили, що сучасні умови, зокрема війна та відсутність можливості відпочити після школи, ускладнюють виконання домашніх завдань. У таких ситуаціях важливо знайти баланс. Якщо дитина стомлена, можна поділити домашнє завдання на кілька частин: виконати першу частину одразу після школи, а решту коли з’явиться час і сили. Підтримка, заохочення та організація часу можуть допомогти дитині впоратися з навантаженням. Також можна спробувати залучити дитину до планування дня, де вона сама вибирає, коли їй найкраще робити завдання, щоб зберегти енергію та мотивацію.
❗ ШПАРГАЛКА ДЛЯ БАТЬКІВ АБО ЯК ВПОРАТИСЯ З НЕСЛУХНЯНОЮ ДИТИНОЮ - behappy.to/cMnKsF
❗ Застосунок для батьків "Be Happy Academy" - behappy.to/ibdO7C
❗ Ілюзия безпеки або чому не діють заборони? - ua-cam.com/video/krOzByhmA1M/v-deo.html
00:00 - Вітання
01:46 - Дитина до 6 міс
02:19 - Дитина у віці від 6 міс до 3х років
08:13 - Діти повторюють все
18:45 - Вік дитини 3-6 років
21:52 - Молодший шкільний вік
22:06 - Конфлікт - школа
25:27 - Лайфхак
28:20 - Дитина і гаджет
28:53 - ШПАРГАЛКА ДЛЯ БАТЬКІВ АБО ЯК ВПОРАТИСЯ З НЕСЛУХНЯНОЮ ДИТИНОЮ behappy.to/cMnKsF
31:34 - Бонус
32:05 - Ненормотипові діти
32:22 - Діти з РДУГ
38:01 - Кофлікти і підлітки
38:41 - Криза 3х років
42:07 - Підліткова криза
50:14 - Пишіть коментарі
Завжди дивлюсь Ваші відео.
Дякую.
Шкода дуже, що не було змоги отримувати ці знання 20 років тому, коли мої діти були маленькими. Переглядаючи Ваші ролики усвідомлюю - як багато помилок я робила.. ..
@nataliiapanasiuk8772 Дякую, що дивитеся мої відео! Ваше бажання вчитися і розуміти свої помилки заслуговує великої поваги. Навіть зараз ви можете передати свої знання і підтримку дітям чи онукам. А які теми вам цікаві для подальшого перегляду?
Велике дякую, мені 59 років, зробила багато помилок з вихованням сина, тож готуюся до внуків, як мати з ними гарні та гармонійні стосунки.
@Наталія-р3у8н Дякую за ваш відгук! Ваше прагнення змінюватися і створювати гармонійні стосунки з внуками, це вже великий приклад любові і мудрості. Що саме у вихованні вас зараз цікавить найбільше?
Це правда ми абсолютно нічого не знаємо про батьківство, нам самостійно потрібно вчитися бути батьками і до кожного періоду потрібно готуватися.Моя донечка,коли перейшла в 5 клас,я не впізнала дитину,не слухала,ми сварилися, але потім,коли я почала виясняти,то зрозуміла,що почався підлітковий вік і виявляється я маю її підтримувати,а не сварити.І тоді я геть по-іншому почала себе вести.Стосунки налагодилися і зараз я стараюся не нервувати,а зрозуміти.А вам дякую за ефір!
@@ВалентинкаПасічук чому Ви узагальнюєте??? Бтьки дали мені свій приклад виховання, а це були часи 1990-200... Вони постійно були на роботі, за навчанням не слідкували, в школу ходила я сама і змалку привчали так до самостійності, АЛЕ, коли мені потрібна була порада чи допомога, вони ніколи мені не відмовляли і завжди підтримували. Наразі це основа виховання моїх дітей, не скажу, що все було так ідеально, своїх дітей виховую трішки по іншому, а все через те, що маю більше часу для того, щоб бути з ними. Тому будь ласка, говоріть за себе❤️
@СветланаХоменко-ф4е я про те,що ми не знаємо як правильно.
@@ВалентинкаПасічук а тут, на мою скромну думку, немає правильно чи не правильно. Для однієї дитини поняття правильно одне, а для іншої інакше. Це в наш час є легкий доступ до інформації і я можу дізнатись все дуже швидко, в кілька секунд. Орієнтування на потреби дитини, мабуть є головним вектором в вихованні. І все залежить від бажання, бо вчити батьківству ніхто нікого не мусить, це вибір кожної людини
@СветланаХоменко-ф4е ось тому я і кажу,що ми не знаємо,як правильно, але завжди можна дізнатися виходячи із ситуації.
Так, через те, що мої батьки весь час працювати і ми самостійно все вигрібали, у нас була їжа, одяг і все основне, але не було необхідної уваги та підтримки, і через це я зараз в 37 маю величезну зайву вагу та лікую рхп. То ж я співчуваю дітям тих, хто каже "ми ж виросли без отих ваших психологів і все у нас добре"
Пані Марино, щиро вдячна Вам за Ваші знання та чітке роз'яснення про розвиток та конфліктні ситуації.
Це справді цінно для мене.
Особливо вдячна за чисту українську мову, яку приємно слухати.
А Ваше вміння "забарвлення" розповіді різних ситуацій просто вражає!!
Хай Господь Вас благословить!❤❤❤❤
Дякую❤❤❤ Я Вас вже дивлюсь десь пів року і слідую всім Вашим порадам! Це МЕГА допомагає мені з 2 дітьми (1,2 і 2,8р)👍👍👍 В старшого криза 3 років+ переїзди+ молодший брат... Смішно що чоловік каже, що "чого це він не слухається і чого вередує, якщо ти така вже розумна", навіть не уявляючи скількох конфліктів я нас всіх насправді позбавляю...😅
П.с. "Провідна діяльність дитини до 11р - це гра" - це дуже важко дається зрозуміти батькам, які розівчилися гратись((( Але як тільки 'включитись' - життя з дитиною стає і простіше і веселіше і добріше❤️ (просто це важко, через втому, свої дорослі справи, лінь проявити уяву і тп.)
@veronikahvozdyk5059 Дякую за ваш теплий відгук! Ви чудово справляєтеся, і я впевнена, що ваші діти відчувають цю любов і підтримку. Гра справді ключ до гармонійного спілкування, і ваш приклад надихає!
Дуже дякую за цінну інформацію. Саме зараз наближаємось до другого етапу дорослішання мого сина, і так вчасно з'явилось Ваше відео.
То ж, ще раз дякую за корисну інформацію.
@ІринаПетегирич-ц7с Дякую за ваш відгук! Рада, що відео виявилося вчасним і корисним для вас. Другий етап дорослішання може бути непростим, але це також час нових можливостей.
Вдячність за глибоке інформативне відео, давно користуюся Вашими порадами і спілкування з дитиною в спірних моментах значно приємніше стало.
@viktorialedi - дуже приємно чути, що поради допомагають будувати більш гармонійні стосунки з дитиною.
@viktorialedi - дуже приємно чути, що поради допомагають будувати більш гармонійні стосунки з дитиною.
Дякую, пані Марино, за дуже актуальну, потрібну і фахову інформацію.Почала Вас дивитись і слухати нещодавно. Маю вже дорослих дітей і онука, але всеодно дивлюся з задоволенням. Дякую!
@ІринаШакірова Щиро дякую за ваш відгук! Тішить, що ви знаходите час і задоволення у перегляді моїх відео. Можливо є теми виховання чи саморозвитку вас цікавлять зараз найбільше?
Дякую, шукала якраз такий контент. Дитині якраз 4 роки і саме ці проблеми в мене з'явилися. Вона дуже дуже самостійна та незалежна й випробує мене та цей світ на міцнісь😂
А я силоміць😅 і терпіння тане як той сніг ❄️.
А українською - то взагалі бомба ❤
яка ж крутезна у Вас продуктивність🔥 дякую!
@VladyslavaUA Дякую за щирість! 😊 Дуже мотивує знати, що мої зусилля цінують. На які ще теми ви хотіли б побачити відео?
Дуже багато корисних порад для батьків, шкода, що я Марину не " знайшла " раніше!
Дякую!
@valentynatys4926 Дуже дякую за ваш коментар! 🧡 Мені приємно, що ви знайшли корисну інформацію. Ніколи не пізно розпочати змінювати підхід, і я рада, що мої поради допомагають.
Дякую за відео. Ви розклали все по поличкам. Хочеться ще!
Величезне дякую Вам, Марина! ❤ Дуже корисне відео!!🤗😘
@user_AlexFox Дякую за такі теплі слова! Мені приємно, що відео було для вас корисним.
Дякую, за відео. Мені 56 років і у вихованні донечки припустилась багатьох помилок. Зараз готуюсь до внуків та намагаюсь змінити вектор поглядів і переконань для побудови гармонійних стосунків
@oljamykula5912 Дякую за ваш відгук! 😊 Ваше бажання змінюватися і вдосконалювати свої підходи - це вже великий крок до гармонії. Внуки точно оцінять вашу турботу і нові знання! Які теми по вихованню вас зараз цікавлять найбільше?
Дякую! Дуже змістовно і зрозуміло) є прояснення в своїй ситуації 👌
Дякую Марина за чудове відео🌼
Дуже дякую вам за вас ! Дуже крутий контент !
@CooperOlha Дякую вам за щирі слова!
Круте і корисне відео. Подивилась на одному диханні. 2 хлопці 10 і 12. Сепарація вже іде повним ходом
@gannaalexandrow7761 Дякую за відгук! Дуже рада, що відео було корисним. Сепарація в цьому віці важливий і непростий етап. Чи є якісь моменти у їхній самостійності, які вам даються найважче?
Дякую за видео!
Дякую, дуже пізнавально
@ОленаПавлишин-ь7в Дякую вам за відгук! Рада, що відео виявилося корисним.
Дітки дуже охоче слухаються дорослих, з якими у них хороші відносини. А що б наладити з дитиною хороші відносини, потрібно вміти опускатися на їх рівень, вміти розмовляти на їм цікаві теми, розуміти їх і щиро співчувати, серйозно ставитись до того що їм важливо, показувати своє захоплення ними і задоволення від спілкування з ними. І вміти чітко пояснювати що ви від них хочете і хвалити за старання. І не забувати ніжно говорити: «Люблю тебе, сонечко». Ви не знайдете нікого відданішого і чемнішого ніж ваша дитина.
Дякую ❤
@АллаБовгиря-н8п Дякую вам за відгук!
Доброго дня пані Марино. У нас дівчинка 4 р. з одного боку ніби великих проблем з нею немає, але на якійсь дурниці може довести до "сказу". Приклад - міряю дружині тиск (в неї деколи виникають гіпертонічні кризи), дитина приходить з іншої кімнати і починає стукати, відповідно я не можу почути серцебиття . Я і дружина спокійно говоримо - не стукай, це заважає, ми маємо поміряти тиск, почекай поки ми поміряємо, а потім продовжиш стукати або піди постукай в іншу кімнату. Реакції ніякої, так як би не чула і відповідно після разу 5 - 6 нерви здають, виходить що я вже не говорю а кричу або просто беру її і переношу в іншу кімнату. Відповідно відразу сльози в дитини і так дальше...Ми вже думали що може вона так реагує на процедуру, бо боться що мама хвора, але вона так поводиться не завжди, ми можемо спокійно міряти тиск біля неї і вона все розуміє, і спокійно займається своїми справами. Але от деколи отак, і стукіт не обов'яхково, це може бути будь яка її дія в будь якій ситуації і ця дія дуже недоречна з її боку саме в чей проміжок часу і в іншому випадку ми б не звернули на це увагу або погралися би з нею в цю гру, а вона в ситуації де потрібно зупинити свою дію буквально на декілька хвилин і може продовжити дальше робити те саме - впреться і як не пояснюй не вговорюй ніяк... Деколи нам здається що вона виводить нас в таких ситуаціях спеціально, тому що вона дуже уважно спостерігає за нашою реакцією, деколи мовчить на наші прохання, а деколи говорить повністю спокійним врівноваженим тоном - "а я кажу ні". Пані Марино, що не так, і що робити в подібній ситуації?
@bogdanm48 - ви дратуєтеся, а це означає, що дитина прийшла за увагою. Так інколи діти переслідують певні цілі обравши для себе деструктивний метод. Що робити у цьому випадку. Продовжувати міряти тиск, не розмовляти, не дивитися в очі (бо це все увага, але її занадто мало, щоб дитина нею наситилася) і обійняти дитину. Вона трішки постоїть поруч - отримає тілесну увагу і піде собі гратися.
@@Romanenko_Behappy_UA дуже дякую, гарного дня.
Дякую за дуже дружній спосіб подачі, без зверхності та обвинувачень, які мами, "яких ніколи не вчили" чують нині зачасто не лише з типу психоблогів, а й просто від прошареного в карпачові чи ще комусь оточення. Правило додаткового часу - золоті слова - це найперше, що доводиться застосовувати, жаль, цього не розуміють працедавці, не кажучи вже про рocійські ракети. Але, якщо ОВР, то задачка із зірочкою і вже ресурсів постійно бути в ресурсі, щоби спокійно і із врахуванням всіх нюансів (домовляння, вибір і т.д. і т.п.) щоденно найелементарніші завдання робити. Чи маєте щодо цього курси, радо би пройшла?! бо поки психотерапія по краплинці подіє, роса очі виїсть ((
Дякую
Дякую за поради.
Але хочу зауважити... )))
При знании всех этих моментов ситуация не меняется. Не работает множество советов.
К примеру, для того чтобы ребёнок не обижал кошку, нужно избавиться от неё?
Кошка жила только в верхней части квартиры )
А истерики были и без притеснения ребёнка. По любому поводу. Это выдержать невозможно.
А про уроки и школу... это отдельная тема.
Получается, что родители должны быть дрессированные, подстроенные только для адекватного роста детей, а своё здоровье и психика не важны )))
Дякую Вам за дуже пізнавальне відео. У мене першокласниця. Один кризовий період ми пройшли, буду готуватися до наступного😅 до речі, розумію як мої батьки не давали мені природньо розвиватися як Ви розказуєте.
@Anastasiya13fine Дякую за ваш відгук! Ви вже робите велику справу, аналізуючи досвід свого дитинства і працюючи над кращим майбутнім для донечки. Кризові періоди, це завжди можливість для розвитку і нових відкриттів!
В деяких моментах я ще теж не подорослішала , ( не вмію розраховувати час, і не вмію себе заставляти те робити, що треба) хоча мені майже 50, що з цим робити, Марино, що порадите?
Коли доня має 9 років і я виховала так, що командувала завжди мною дівчика виросла поки що привчена безпорадність, буває так , - мама я дуже сумую та плачу, розсміши… при цьому я дуже натомлена після капризів її та , - знесилена до крові з носу…потім, вона є чутливою Веселкою Індіго та часто відмовляється вийти погуляти навіть просто без мети ?як мотивувати?Дякую вам тричі за якісні поради професійного психолога
Пані @iuliiavynnychenko7111 - замість того, щоб брати на себе відповідальність за настрій доньки ("розсміши"), можна м'яко допомогти їй навчитися справлятися з емоціями самостійно. Наприклад: "Я бачу, що ти сумуєш. Давай разом подумаємо, що могло б тебе порадувати?" або "Що б ти сама хотіла зробити, щоб покращити свій настрій?"
Якщо є можливість - приєднайтеся до курсу, про який я говорю в цьому відео - ви навчитеся інакше спілкуватися з донькою і перестанете почуватися виснаженою. Маленькими кроками ви зможете допомогти доньці стати більш самостійною, зберігаючи при цьому теплі стосунки.
Можна зійти з розуму. У мене вже нервовий зрив. Це почалося з 10 років, зараз їй 17. Легше не стало...
@Олена-ц3ф Підлітковий вік часто стає справжнім випробуванням, і ви вже багато витримали. Можливо, варто спробувати нові підходи чи звернутися за допомогою до фахівця? Ви не самі, і є рішення, які можуть допомогти.
Я згодна, що відразу після школи дитині треба відпочити, а потім робити домашнє завдання. Це ідеальний варіант.
Але пізно ввечері, коли батьки приходять після роботи, діти вже стомлені від "робочого дня", їм важно вже робити домашнє завдання. То в умовах сучасного часу, коли війна, і дитина сидить у мами на роботі, бо немає "продльонки" як бути з цією програмою?
@ТетянаВасилькова-ш5я Дякую за важливе запитання! Ви правильно зазначили, що сучасні умови, зокрема війна та відсутність можливості відпочити після школи, ускладнюють виконання домашніх завдань.
У таких ситуаціях важливо знайти баланс. Якщо дитина стомлена, можна поділити домашнє завдання на кілька частин: виконати першу частину одразу після школи, а решту коли з’явиться час і сили. Підтримка, заохочення та організація часу можуть допомогти дитині впоратися з навантаженням.
Також можна спробувати залучити дитину до планування дня, де вона сама вибирає, коли їй найкраще робити завдання, щоб зберегти енергію та мотивацію.
🧡🧡🧡🧡🧡
Я вже точно лайкала і дивилась це відео, а мого лайку нема
Дякую ❤