Oleg Brega la Unu Noaptea | Activist Civic
Вставка
- Опубліковано 5 лют 2025
- Despre începuturile sale în activism civic, închisoare, joburile din care se întreține, stilul de viață vegan, dezbotezarea din Piața Marii Adunări Naționale, rolul bisericii în societate, viziunea sa asupra dragostei și fericirii.
_______________
TRUSĂ DE PRIM AJUTOR PSIHOLOGIC
Cum să Elimini Stresul, Anxietatea sau Depresia în mod autonom, fără vizite la Psiholog? Ai un curs-instruire despre Top 3 cele mai Frecvente Probleme legate de Sănătatea Mintală cu Psihologul Maxim Orîndaș.
🔹 Click aici: bit.ly/42pWLpq
Cursul este alcătuit din 27 lecții video cu durata totală de 10 ore și conține definiții, surse, explicații și un Set din 66 Exerciții Practice pentru viața de zi cu zi.
Să simți Tulburări de Anxietate sau Depresie e Normal, nu-i Normal să le Ignori. Investește în sănătatea ta emoțională. Cumpără Cursul acum cu 30% Reducere!
🔹 Click aici: bit.ly/42pWLpq
_______________
Oleg Brega pe Instagram: / oleg_brega
Oleg Brega pe Facebook: / o.brega
Urmărește-ne pe:
Instagram - / unu.noaptea
Facebook - / ununoaptea
Multumesc! Foarte mult m-a impresionat si m-a motivat d-nul Brega) Ce simplu si genial in acelasi timp, cred ca e un om al viitorului, gandurile si felul cum priveste anumite lucruri denota o personalitate profunda..
Salut Oleg, foarte sincer așa ar trebui să fim toți!
Un interviu scurt, dar ai atins lucruri cheie... Respect Oleg 👍
Dacā nu crezi în dragoste înseamnā cā si tu esti o iluzie, la fel si pārintii tāi care au fācut dragoste ca sā devi un activist , fācut din dragoste
Brega e un prost şi psihopat, de ce ? 1 2< se face de ruşine, şi spune prea multe minciuni> 3< el spune la poliție că îl agresează toți oamenii, dar nu este adevărat că oamenii nu sunt obişnuiți ca brega să îi filmeze, şi de asta oamenii se enervează pe el🤦🏻♀️🤬>.
Am doar 17 ani, dar omul asta mi se pare un geniu. Este incredibilă mentalitatea sa. De astfel de oameni avem nevoie in politică ca sa putem schimba ceva. Va mulțumesc pentru ca ati creat acest interviu. Au fost pe departe 36 de minute de inspirație. Aveți respectul meu.
Nu i geniu,dar e talentat de a binelea
Te iubesc draga Oleg si i mi este mila de tine.
Dacă am fi măcar câte 25 % Oleg Brega fiecare din noi, am fi trăit în alta țară.
Curajos om. Păcat că mai mulți oameni nu au înțeles cât de important este să te revolți atunci când ceva nu e bine, când te tratează funcționarii publici ca un neom și când se fac fărădelegi!
Nu m-am asteptat la asemenea invitat...super interviu! mi-a placut! Felicitari!
Fantastic !
Bravo oleg te apreciez de simplitatea ta si dreptatea care o faci
De două ori am semnat pentru Brega.
Și are 47 de ani. La cum arată, pare că va trăi veșnic. Așa că are timp să mai candideze. Și să și câștige. :)
Fiindcă nu lucrează și nici nu ii place. De asta asa arata bine. Lui ii mai ușor sa provoace și sa fie bătut ca apoi sa câștige pe la cedo
@@And-id8uh Arata bine si tanar pentru ca este vegan,dar nu de-atata ca nu lucreaza 🤬 NU aiuriti 🤦♀️
@@And-id8uh Nu toți lucrează cu sapă in mînă ca tine, unii lucrează cu camera de filmat, cu microfonul.
@@And-id8uh El provoacă ? Consideri filmatul provocare ? Cum altfel te-ai apară la justiție dacă nai filma. Cei filmați se comporta agresiv ca știu ca încălca legea, facă erau drepți nu se răzbunau.
Om destept si demn de urmat! Respect!
Bravo un baiat super inteligent!
Subscribe, pt. acest video succes in continuare
foarte cotect parintii iau initiativa cind copiii sint inconstienti...... Domnule Brega ,foarte mult curaj aveti ,,,,,,totusi eu cred ca acolo in adincul sufletului credeti ca Dumnezeu exista ,,, pentruca ,insusi creatia depune marturie despre acest lucru .
Dacă veți găsi acest comentariu mi-ați face o deosebită plăcere să-mi răspundeți la o întrebare: Credeți in existenta unui Dumnezeu?
Da sau nu
Dacă eu cred, nu pierd nimic,dar să presupunem că nu cred, atunci nu știu ce pierd,logic nu? Cum este mai bine?
Bravo dle, esti un roman bun , un idealist dar si un luptator, ai gasit de mult drumul doar mergi pe el in continuare, sunt sigur ca in curand vei avea si rezultate bune daca vei fi consecvent.
Idoelile tale sunt dovada existentei lui Dumnezeu in fiinta ta.
Dacā nu crezi în dragoste , cum te-au fācut pārintii ?
Cum te-au crescut pārintii ? Din dragoste sau de silā ?
Nu stiu ... Doar intreb 🤔
Omule, Dumnezeu există și sfințenia la fel.De ce te - ai desbotezat? Fii credincios, că nu vei trăi veșnic!!!Mai lasă preoții în pace!!! Nu te judec, nu am dreptul acesta.De ce ești ateu? Crezi în Dumnezeu, că nu ai nimic de pierdut.Eu sunt din România și în țara mea , poporul e credincios.Nu mai judeca Biserica, nu - ți dai seama ce faci, ce zici.Sfatul meu e să crezi în Dumnezeu, că nu pierzi nimic,ci din contră, vei câștiga mântuirea sufletului pentru totdeauna.Mai lasă România în pace!!!
Putina ipocrizie din partea lui sa vorbească așa despre dragoste și fericire când singur beneficiază de aceste sentimente. Chiar dacă tare se mai străduie sa le evite. Interesant personaj, inteligent, dar nefericit și rece.
Mereu plăcut să-l ascult pe #Brega.
Nu crede in fericire? “ Eu is fericit si fara bani” 28:38. Nu se leaga unele chestii pe care le spune.
Complicată personalitate.. no comment😔
Of doamne daca nu crezi in Dumnezeu ce speranța ai că trec anii și mori dar Dumnezeu îți pune in fata eternitatea daca crezi in el și în fiul lui Isus Hristos care a murit și pt tine păcat că nu crezi in Dumnezeu din cauza popilor că ei nu au nimic de a face cu Dumnezeu
DA FIECARE ISI ALEGE ORIENTAREA SEXUALA IN VIATA. DAR, SUNT FOARTE MULTI OAMENI SI ETNII CARE NU CONCEP ACEST LUCRU. BRAVO LUI ESTE FOARTE OPTIMIST IN VIATA LUI SEXUALA.
De ce nu se aude întrebarea pe care i o adresesati ??
Bună, Cosmin! În formatul acestui proiect am exclus întrebările și am lăsat interviul să pară mai mult o poveste pe care o spune invitatul. Presupunem că întrebările se subînțeleg din răspunsurile oferite :)
Da e drept ce spuneți, dar mie un mi se pare ciudat, dar dacă asa ați ales, e alegerea dumneavoastră, ori cum, îmi plce ceea ce faceti, v am descoperit de pe Tik Tok, multa bafta în continuare, și cât mai multe vidio clipuri
Mulțumim! ❤
Buna schizo 😂😂
Trăiești degeaba pe pământ!!!
Ai folosit cuvântului provocare. Pe urmă vezi reacția și prezinți încălcarea drepturilor omului ! Păi dacă provoci înseamnă că, cauți să generezi scandalul în urma căruia e normal că se încalcă drepturile omului deoarece induci intenționat o stare conflictuală pentru a fi jignit sau eventual bătut și apoi să pozezi în victimă .Asta este o atitudine de mahala și nu are legătură cu drepturile omului sau dacă vrei provocarea este prima încălcare pe care tu o creezi intenționat ca să câștigi bani și atenție ! Deci practic ai inventat o simplă metodă de câștig din scandal și denigrare publică ! Din păcate au apărut și alți "adepți "ai scadalul pe bani (vezi geanâ, nițu, etc)care acum perfecționează escrocheria mediatică inventată de tine .Dar această "glorie" efemeră se va întoarce împotriva voastră pentru că oamenii nu sunt proști și nu acceptă scandalul ca mod de viață !
Dacă provoacă, de ce răspund înapoi ca niște animale.
Cică provoacă, el nu provoacă pe nimeni, se supără ca sunt filmați cînd încălca legea apoi se comporta ca niște bestii.
Ești un neadaptat al timpurilor noastre!Nu cred ca va fi de viitor acest mod de exprimare!
Incredibil, cat de mult e atacata biserica Domnului Nostru Iisus Hristos si cu cita ura vorbește acest individ de Dumnezeu.
Nu este adevărat, nu a făcut referire la Dumnezeu, ori la Isus.
El duce o luptă cu popi cei fățarnici.
Mult cinizm in el. Nu crede in dragoste si fericire? Atunci cum functioneaza fara sa iubeasca nimic din ceea ce face si din cei care il inconjoara? Nu intelege de ce este nevoie casatoria? Nici nu are cum sa inteleaga fiind singur si fara planuri de familie si responsabilitati, si mai ales ca nu crede in dragoste. Si sigur ca ii ajung banii pe care ii are, daca nu are partenera, copii sau persoane de care ar avea grija. Si asta este activist civic?
Asta e activist civic? Frate e grav dacă asta a ajuns activist civic...
24:35 Eu sînt singura care crede că are față de pustnic rus?
Da , ești singura.
Oleg homosexual