Як розмовляти про мистецтво, заохотити піти до галереї? Софія Рябчук розповідає як «бачити» картину.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 3 чер 2024
  • «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» - пізнавальна книга французької письменниці та мистецтвознавиці Франсуази Барб-Ґалль.
    Про залучення дітей до світу мистецтва, практичні поради та лайфхаки, що зроблять відвідини галереї чи розглядання арт-буку спільним цікавим заняттям, розповідатиме Софія Рябчук - дослідниця гармонійного розвитку дитини, мистецтвознавиця та перекладачка книг «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» та «Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ ст».
    Запрошуємо вас на розмову-воркшоп:
    00:00 - Вступне слово
    02:43 - Софія Рябчук, кілька слів про себе
    07:00 - про метод Франсуази Барб-Ґалль
    14:37 - воркшоп, як сприймати мистецтво
    19:45 - картина Паоло Учелло «Святий Георгій і дракон», 1470
    33:43 - картина Ґерет Віллємш Геда «Натюрморт з наутілусом», 1641
    44:04 - картина Пабло Пікассо «Жінка, що плаче», 1937
    51:59 - Анатоль Петрицький, акварель
    Як заохотити дитину піти до галереї? Та перетворити похід на захопливе відкриття, розглядаючи деталі відомих полотен й вигадуючи свої пояснення до кожного з них? Про це з батьками, педагогами та просто з усіма дорослими, які прагнуть змалку зацікавити дітей світом мистецтва, говоритиме дослідниця гармонійного розвитку дитини, мистецтвознавиця та перекладачка книг «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» та «Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ ст.» Софія Рябчук - на воркшопі.
    Підпишіться на канал: / @lookthatistheartist
    Книга «Як розмовляти з дітьми про мистецтво»: surl.li/rcvhe
    Простими словами і в зручній формі авторка підказує, як навчити дітей «бачити» картину, розуміти її і відчувати. На найпоширені й найактуальніші питання запропоновано лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків. Це конспект, путівник, довідник і мистецький альбом водночас, який можна ретельно вивчати вдома, нашвидкуруч гортати у транспорті чи розглядати в парку.
    Книгу адресовано не лише натхненним батькам і педагогам, які прагнуть змалку зацікавити дітей світом мистецтва, - вона й для тих допитливих читачів і читачок, які ніяк не знаходили часу його пізнати.
    Книга «Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття»: surl.li/rcvhl
    ❤️Станьте СПОНСОРОМ нашого каналу (це - 0.80$ на місяць) і ДОПОМОЖІТЬ нам створювати ЯКІСНИЙ 🇺🇦 УКРАЇНСЬКИЙ контент, підтримайте УКРАЇНСЬКУ культуру:
    / @lookthatistheartist
    Щоб продовжити захопливу бесіду, розпочату в бестселері «Як розмовляти з дітьми про мистецтво», авторка пропонує ознайомитися з творчістю сучасних художників і по-справжньому зрозуміти й полюбити мистецтво, яке може здаватися найскладнішим для розуміння. Для цього вона радить забути про всі упередження та ярлики, відкинути непевність - і показує, як довіритися художникам, як перейнятися кожним, навіть найхимернішим, твором; вчить дивитися, бачити і... просто насолоджуватися.
    Книга зацікавить батьків та педагогів, які творчо підходять до розвитку дітей, а також - без жодних сумнівів! - усіх тих, хто хоче пізнати й оцінити мистецтво ХХ століття так щиро і відкрито, як діти.
    Наш Фейсбук: is.gd/DddaIS
    Наш Telegram: t.me/Looktheartist
    Наша Viber-спільнота: surl.li/koubu
    Софія Рябчук - магістерка літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія». Перекладачка літератури та кіно з англійської, французької та польської мов. Менеджерка культурних та освітніх проектів. Дослідниця гармонійного і творчого розвитку дітей, зокрема ефективного впровадження культурно-мистецьких практик у виховні та освітні методики.
    Софія Рябчук: «Буду розповідати про книжки Françoise Barbe-Gall, які я переклала:
    "Як розмовляти з дітьми про мистецтво»
    "Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття».
    А ще буду розповідати, скільки всього я навчилася від Франсуази - про життя і про мистецтво. Як дивитися на мистецтво з емпатією та інтересом - як на людину. Як говорити про мистецтво, заохочувати до цієї розмови, шукати разом відповідей - доступною мовою для різного віку.
    Радію, що саме зараз дорогому Видавництво Старого Лева вдалося перевидати Франсуазині книжки. І навіть з деякими оновленнями».
    Донат для нашого каналу: 🔗Посилання на банку
    send.monobank.ua/jar/68niBtrKV8
    💳Номер картки банки
    5375 4112 0653 1928
    Наша сторінка на PATREON: bit.ly/3CYcbHu
    Зайдіть, 🙏, Підпишіться на нас!
    #мистецтво #мистецтводлядітей #якрозмовлятипромистецтво #діти #дітивмузеї #музеї

КОМЕНТАРІ • 3

  • @goldenplace8858
    @goldenplace8858 3 місяці тому +2

    Love Art 🎨❤)

    • @LookThatIsTheArtist
      @LookThatIsTheArtist  3 місяці тому +2

      Дякуємо за увагу! Сподіваємося на Вашу підтримку каналу. ❤️

    • @goldenplace8858
      @goldenplace8858 3 місяці тому

      @@LookThatIsTheArtist Зробила репост, в своєму акаунті Фейсбук!)