Як правильно користуватися газовим балончиком для самозахисту
Вставка
- Опубліковано 9 лют 2025
- У відео наш експерт по самообороні відповідає на питання, чому газовий балончик більш надійний, ніж, скажімо ,електрошокер. Однак ним потрібно вміти користуватися. Отже, де тримати газовий балончик ,як його застосовувати ,куди спрямовувати та які фактори враховувати під час використання - дізнайтеся з сюжету.
Толково,дуже толково!
Корисна інформація, дякую!!!
Дуже корисно, дякую! 👍
Полезно, спасибо!
Согласно статье о необходимой обороне - имеете полное право
дякую
Струєвий і аерозольний поясніть поняття та діючі речовини в різних балонах
А что там уметь неожиданно достал пшикнул и порвал дистанцыю а дальше либо беги либо добивай
Струменевий або аерозольний балончик порадите? Якою буде більш ефективним за впливом? Наприклад, якщо потрібно впоратися з 2-3 зловмисниками? Багато рекомендують саме струменевий, так як при попаданні в очі ефект моментальний. Але потрібно потрапити адже ... А якщо буде собака?
Ну смотри, аэрозольный естественно имеет большую площадь поражения чем струйный. Действует отлично, использовал сам недавно Кобра Н1, 1-2 секунды и паренёк на две головы выше и раза в два крупнее меня( я 60 кг) присел на попку и ничего сделать уже не смог. Струйный лучше брать в машину или за прилавок, так-как это жидкость, ну а если аэрозольный в закрытом помещении использовать то накроет всех. В тот случай даже мне досталось немного, хотя облако всё было на нападавшем, у меня просто немного попекло нос. Говорят терен 4 вонючий очень, намного вонючее кобры, естественно кобра не розами пахнет, но не так критично, сам запах очень долго не исчезает, даже спустя 2 недели сопло баллона воняет, если запшикать тереном то нападавший еще и футболку выкинет.
Sabre Red хочу себе купить, струйный время работы до 20 секунд. И компактный. У вас есть опыт использования такого балона.
Ношу с собой Кобру гражданскую ещё не применял, говорят слабенькая ))
@@ІванСірко-я1ф , по закону применять можно только изготовленные в Украине.
От "Калибров" помоХает?))))))))))))))))))))))))))