Не жалкую про вступ, але розумію, що якщо хочеш кар'єрних успіхів та практичних знань - пахай самостійно. Загалом, мені повезло з кафедрою, тому дякую нашим викладачам. Але вірно підмічено - не вистачає зв'язків з компаніями.
Питання про "чи є ті хто не вчаться і не вилітають" це не тільки про хабарі, а й про взагалі контроль якості освіти. І от якщо хабарів майже нема, то це не тому що адміністрація так гарно бореться з цим, а тому що всім все закривають з нульовими знаннями без хабарів. Через поточну систему фінансування університет взагалі не мотивований нікого виключати. І викладачів буквально звільняють, якщо вони надто багато людей відраховують. В кпі можна палець об палець не вдарити і отримати диплом. Я пам'ятаю мав одногрупника, що ге приїхав на сесію і все одно все закрив. Пів року його не було
«Мені хотілось класного студентського життя.» (с) Інтерв‘юєр Дуже суб‘єктивно сприймаються, після даного коментаря, усі оцінки та коментарі сказані інтерв‘юєром. Але дякую, також цікаво послухати
Відгук більше в загальному про українську освіту, ніж про конкретно цю спеціальність 1. Студентці було не стільки важливо на яку спеціальність вступати, скільки важливо, що в Київ, в КПІ. (у нас таких майже цілий потік на ІПСА(хоча факультет вважається одним з найважчих), всі вступають туди просто тому, що там круте оточення і хороші викладачі, хоча й теорії, але хороші) 2. Програма не модернізована під сучасні реалії абсолютно на всіх спеціальностях всіх університетів України (та й не тільки України) 3. Навчання в універі для роботи по спеціальності не поможе. Максимум чим поможе - познайомитись з класними людьми і навчитись спати по 2 години в день, коли дедлайни горять. А так потрібно йти працювати з 2-3 курсу хоч десь, інакше ти без досвіду нікому після 4 курсу нафіг не здасися з своєю освітою. Диплом КПІ цінний лише тим, що видно, що людина "щось робила" 4 чи 6 років, а не зовсім штани протирала. Ну і + сюди йдуть переважно амбітні люди, бо не амбітні ще на етапі вступу кажуть "ой, кпі, це так важко, я не вступлю, або не потягну навчання" Власне тому студенти й починають з другої-третьої сесії трошки "плювати на навчання", що розуміють, що наука нічим не поможе. Потрібно вчитися самотужки, а сесію закривати за місяць-другий чи за два тижні по ночах. Та й деякі викладачі, здається, теж так думають, коли дають всі розрахункові на два останні тижні червня під час війни))
В нас по кожному універу багато різних спікерів) Це і робить відгуки більш менш об’єктивними) А якщо ми оберемо «вдало» і вони скажуть те, що вам подобається, то не дуже буде)
🔆 Дивіться відгуки про найкращі універи країни та задавайте студентам запитання у чаті лише за 25 гривень на місяць:
bit.ly/helptheschool
Не жалкую про вступ, але розумію, що якщо хочеш кар'єрних успіхів та практичних знань - пахай самостійно.
Загалом, мені повезло з кафедрою, тому дякую нашим викладачам.
Але вірно підмічено - не вистачає зв'язків з компаніями.
Питання про "чи є ті хто не вчаться і не вилітають" це не тільки про хабарі, а й про взагалі контроль якості освіти. І от якщо хабарів майже нема, то це не тому що адміністрація так гарно бореться з цим, а тому що всім все закривають з нульовими знаннями без хабарів. Через поточну систему фінансування університет взагалі не мотивований нікого виключати. І викладачів буквально звільняють, якщо вони надто багато людей відраховують.
В кпі можна палець об палець не вдарити і отримати диплом. Я пам'ятаю мав одногрупника, що ге приїхав на сесію і все одно все закрив. Пів року його не було
У Макдоналдзі менеджменту можна більше навчитись за 4 роки, ніж в універі + за це ще ЗП отримувати будеш і досвід.
А можна ще інтерв‘ю з людьми, які знайшли роботу по спеціальності після менеджменту фмм, бо таких багато, а тут в Дарії когнітивне викривлення
Є контакти?
«Мені хотілось класного студентського життя.» (с) Інтерв‘юєр
Дуже суб‘єктивно сприймаються, після даного коментаря, усі оцінки та коментарі сказані інтерв‘юєром.
Але дякую, також цікаво послухати
Тема «Не сподобався викладачу і тебе завалили» є популярною в КПІ😅 Загалом, все сказане є правдою😄
Відгук більше в загальному про українську освіту, ніж про конкретно цю спеціальність
1. Студентці було не стільки важливо на яку спеціальність вступати, скільки важливо, що в Київ, в КПІ. (у нас таких майже цілий потік на ІПСА(хоча факультет вважається одним з найважчих), всі вступають туди просто тому, що там круте оточення і хороші викладачі, хоча й теорії, але хороші)
2. Програма не модернізована під сучасні реалії абсолютно на всіх спеціальностях всіх університетів України (та й не тільки України)
3. Навчання в універі для роботи по спеціальності не поможе. Максимум чим поможе - познайомитись з класними людьми і навчитись спати по 2 години в день, коли дедлайни горять. А так потрібно йти працювати з 2-3 курсу хоч десь, інакше ти без досвіду нікому після 4 курсу нафіг не здасися з своєю освітою. Диплом КПІ цінний лише тим, що видно, що людина "щось робила" 4 чи 6 років, а не зовсім штани протирала. Ну і + сюди йдуть переважно амбітні люди, бо не амбітні ще на етапі вступу кажуть "ой, кпі, це так важко, я не вступлю, або не потягну навчання"
Власне тому студенти й починають з другої-третьої сесії трошки "плювати на навчання", що розуміють, що наука нічим не поможе. Потрібно вчитися самотужки, а сесію закривати за місяць-другий чи за два тижні по ночах. Та й деякі викладачі, здається, теж так думають, коли дають всі розрахункові на два останні тижні червня під час війни))
Дякуємо за розгорнутий коментар!
Про який приватний універ йшла мова я так і не зрозумів. Підскажіть будь ласка.
УКУ
Зніміть будь ласка відео про міжнародне право 🙏
Вже є на каналі. З КНУ Шевченка
дуже, дуже невдало обрано спікера... "Всі університети гівно". Зрозуміло, що людина провела 0 секунд за вивченням питання
В нас по кожному універу багато різних спікерів) Це і робить відгуки більш менш об’єктивними) А якщо ми оберемо «вдало» і вони скажуть те, що вам подобається, то не дуже буде)
лол синдром колхозника😂😂 не знаю на что лишбы в Киев🤨🤨🤨 кто такой менеджер предприятия, ну нужно было думать о трудоустройстве а не о киеве🥴🥴