Добрий вечір. Сину 8 років потрібно розширити верхню щелепу ( робили КТ обох щелеп) ортодонт рекомендує не зʼємну пластину, яку ми самі вдома маємо підкручувати двічі на день( робити по одному оберту два рази на день). Мене таке щоденне підкручування бентежить, чи не занадто це. В мене стояли брекети в дорослому віці, це доволі боляче, а тут щодня крутити гвинти в пластині, лікар запевнила що це не боляче. Ще одне питання нижню щелепу теж можна розширити?
Вітаю, це досить обʼємне питання, але спробую написати. Елайнери мають такі переваги: * Практично непомітні. * Максимально щільно прилягають до поверхні зубів, за рахунок чого не викликають дискомфорту. * У плані естетики елайнери на багато разів перевершують навіть найвитонченіші сапфірові брекети. А в порівнянні з лінгвальними апаратами елайнери набагато зручніші при носінні. * Немає обмежень у харчуванні та складнощів у догляді. * Лікування елайнерами не шкодить зубам: емаль зберігає свій первісний вигляд, а ризик виникнення карієсу не підвищується. Серед мінусів елайнерів - це обмеження у показаннях, тобто не всі проблеми з вирівнюванням зубів можна вирішити елайнерами, а також висока вартість лікування. Головна перевага брекетів - це їхня здатність виправляти навіть найскладніші дефекти прикусу, на відміну від елайнерів, а головний недолік - складність у догляді та естетичні якості. Не раджу вибирати брекети, виходячи із численних таблиць в інтернеті, в яких порівнюють терміни лікування різними видами брекетів та ціни на ці конструкції. Чому? По-перше, потрібно розуміти, що ступінь впливу на зуби та тривалість процесу корекції у всіх брекетів однакова. Це повʼязано з природним механізмом пересування зубів. По-друге, щодо вартості брекетів можна сказати наступне. Є клініки, які пропонують дорогі сапфірові брекети за ціною керамічних. І це не жарт. Просто вартість ортодонтичних конструкцій та послуг щодо їх застосування залежить від цінової політики стоматології, а не від якості брекетів чи кваліфікації лікаря. Це якщо коротко 🤷🏻
@@makarenkodental дуже дякую, але може я не правильно поставила питання . Я запитувала про пластину яку ставлять в дитячому віці . Нам 8 років і на верхній щелепі немає місця для постійного зуба. І зараз потрібно пластину або така що знімна яку знімає дитина при потребі, або незнімна яка вдягається як коронки на 6 зубчики. Ось це хотіла в Вас запитати)
Ой, вибачте, то я переплутала назву відео з іншим, тому і написала про +\- брекетів та елайнерів 🤷🏻♀️ Головна перевага знімних - можливість знімати їх під час чищення зубів, споживання їжі. Але є недоліки, серед яких: 1. Необхідність регулярного носіння. Цей варіант вимагає самодисципліни, оскільки апарат має ефект при носінні 14 годин на добу. 2. Ймовірність порушення дикції. 3. Крім того, часто діти забувають пластинки у закладах громадського харчування. До переваг незнімних конструкцій відносять: 1. Високу ефективність завдяки постійному впливу 2. Незначний вплив на дикцію. 3. Відсутність ймовірності втрати пластини. Основним недоліком є складність при виконанні гігієни. Для цього необхідно проводити очищення двічі на день із застосуванням іригатора. Але, на справді вам має лікар сказати після огляду яку саме пластинку в вашому випадку необхідно носити! Якщо молочний зуб видалили і треба притримати місце для постійного тоді ставиться незнімна конструкція (як роспірка, яка утримує місце поки не проріжеться постійний зуб). А якщо видалили зуб і для наступного немає місця, тоді робиться знімний апарат з гвинтом, який розширює місце для постійного зуба. Тобто кожна пластинка має своє призначення.
@@makarenkodental в нас вже виріс постійний зуб двійка і пішов усередину до піднебіння, тобто немає йому місця. Отже судячи з Ваших порад потрібна знімна пластина щоб розширити верхню щелепу
Вітання, прошу поради знаходимося за кордоном, зробили пластину дитині 12 років знімну. На низ і верх . Сказали спати з ними і вдень 2 години носити . Корекція через місяць. Нижня не кріпиться щільно. Це буде якийсь результат? Ще є молочний зуб і два ростуть
Чи викликають такі апарати біль? Цікавить носіння в дорослих. І чи взагалі часто використовують такі системи, раніше не чула про такі. Усі говорять лише про брекети
Апарати у дорослих використовуються, але лише з метою розширення щелепи, як правило, біль не викликають, тільки дискомфорт. Вони використовуються лише згідно показань. Якщо потрібно виправити положення зубів, то апарати в дорослому віці не використовуються, бо неефективні саме для цього. На сьогоднішній день для виправлення положення зубів ми використовуємо брекет-системи та елайнери (прозорі капи, більш естетичні, які легко виправляють положення зубів). Для того, щоб зрозуміти які методи лікування можуть Вам допомогти вирішити питання з положенням зубів краще оцінити під час огляду.
Здравствуйте. Увеличить невозможно. Необходимо сделать дополнительные исследования (рентгенографию), рассчитать ТРГ и обратится к ортодонту, а лучше к нескольким.
Добрий вечір. Сину 8 років потрібно розширити верхню щелепу ( робили КТ обох щелеп) ортодонт рекомендує не зʼємну пластину, яку ми самі вдома маємо підкручувати двічі на день( робити по одному оберту два рази на день).
Мене таке щоденне підкручування бентежить, чи не занадто це.
В мене стояли брекети в дорослому віці, це доволі боляче, а тут щодня крутити гвинти в пластині, лікар запевнила що це не боляче.
Ще одне питання нижню щелепу теж можна розширити?
Вітаю.
В вашому випадку лікар все вірно запропонував, треба діяти згідно його плану лікування.
@@makarenkodental дякую за відповідь 🙏
Підкажіть будь ласка, які переваги і недоліки знімної та не знімної системи, дякую
Вітаю, це досить обʼємне питання, але спробую написати.
Елайнери мають такі переваги:
* Практично непомітні.
* Максимально щільно прилягають до поверхні зубів, за рахунок чого не викликають дискомфорту.
* У плані естетики елайнери на багато разів перевершують навіть найвитонченіші сапфірові брекети. А в порівнянні з лінгвальними апаратами елайнери набагато зручніші при носінні.
* Немає обмежень у харчуванні та складнощів у догляді.
* Лікування елайнерами не шкодить зубам: емаль зберігає свій первісний вигляд, а ризик виникнення карієсу не підвищується.
Серед мінусів елайнерів - це обмеження у показаннях, тобто не всі проблеми з вирівнюванням зубів можна вирішити елайнерами, а також висока вартість лікування.
Головна перевага брекетів - це їхня здатність виправляти навіть найскладніші дефекти прикусу, на відміну від елайнерів, а головний недолік - складність у догляді та естетичні якості.
Не раджу вибирати брекети, виходячи із численних таблиць в інтернеті, в яких порівнюють терміни лікування різними видами брекетів та ціни на ці конструкції. Чому?
По-перше, потрібно розуміти, що ступінь впливу на зуби та тривалість процесу корекції у всіх брекетів однакова. Це повʼязано з природним механізмом пересування зубів.
По-друге, щодо вартості брекетів можна сказати наступне. Є клініки, які пропонують дорогі сапфірові брекети за ціною керамічних. І це не жарт. Просто вартість ортодонтичних конструкцій та послуг щодо їх застосування залежить від цінової політики стоматології, а не від якості брекетів чи кваліфікації лікаря.
Це якщо коротко 🤷🏻
@@makarenkodental дуже дякую, але може я не правильно поставила питання . Я запитувала про пластину яку ставлять в дитячому віці
. Нам 8 років і на верхній щелепі немає місця для постійного зуба. І зараз потрібно пластину або така що знімна яку знімає дитина при потребі, або незнімна яка вдягається як коронки на 6 зубчики.
Ось це хотіла в Вас запитати)
Ой, вибачте, то я переплутала назву відео з іншим, тому і написала про +\- брекетів та елайнерів 🤷🏻♀️
Головна перевага знімних - можливість знімати їх під час чищення зубів, споживання їжі. Але є недоліки, серед яких:
1. Необхідність регулярного носіння. Цей варіант вимагає самодисципліни, оскільки апарат має ефект при носінні 14 годин на добу.
2. Ймовірність порушення дикції.
3. Крім того, часто діти забувають пластинки у закладах громадського харчування.
До переваг незнімних конструкцій відносять:
1. Високу ефективність завдяки постійному впливу
2. Незначний вплив на дикцію.
3. Відсутність ймовірності втрати пластини.
Основним недоліком є складність при виконанні гігієни. Для цього необхідно проводити очищення двічі на день із застосуванням іригатора.
Але, на справді вам має лікар сказати після огляду яку саме пластинку в вашому випадку необхідно носити!
Якщо молочний зуб видалили і треба притримати місце для постійного тоді ставиться незнімна конструкція (як роспірка, яка утримує місце поки не проріжеться постійний зуб).
А якщо видалили зуб і для наступного немає місця, тоді робиться знімний апарат з гвинтом, який розширює місце для постійного зуба. Тобто кожна пластинка має своє призначення.
@@makarenkodental в нас вже виріс постійний зуб двійка і пішов усередину до піднебіння, тобто немає йому місця. Отже судячи з Ваших порад потрібна знімна пластина щоб розширити верхню щелепу
все вірно, в такому випадку потрібна знімна пластинка.
Вітання, прошу поради знаходимося за кордоном, зробили пластину дитині 12 років знімну. На низ і верх . Сказали спати з ними і вдень 2 години носити . Корекція через місяць. Нижня не кріпиться щільно. Це буде якийсь результат? Ще є молочний зуб і два ростуть
Чи викликають такі апарати біль? Цікавить носіння в дорослих. І чи взагалі часто використовують такі системи, раніше не чула про такі. Усі говорять лише про брекети
Апарати у дорослих використовуються, але лише з метою розширення щелепи, як правило, біль не викликають, тільки дискомфорт. Вони використовуються лише згідно показань.
Якщо потрібно виправити положення зубів, то апарати в дорослому віці не використовуються, бо неефективні саме для цього.
На сьогоднішній день для виправлення положення зубів ми використовуємо брекет-системи та елайнери (прозорі капи, більш естетичні, які легко виправляють положення зубів).
Для того, щоб зрозуміти які методи лікування можуть Вам допомогти вирішити питання з положенням зубів краще оцінити під час огляду.
@@makarenkodental дуже дякую!
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, взрослому человеку можно увеличить аппаратом нижнюю челюсть? Спасибо
Здравствуйте.
Увеличить невозможно. Необходимо сделать дополнительные исследования (рентгенографию), рассчитать ТРГ и обратится к ортодонту, а лучше к нескольким.
АНДИЖОНДА БОРМ И СТАМАТОЛОГ ИНПЛАНТ АНОЛОГ