Мова оригіналу представляє: Пісенна мапа України, 4 серія.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 26 чер 2024
  • Продовження захоплюючої мандрівки пісенною мапою України у циклі музикознавчих подкастів за участі київського етно-гурту "Деревичка", представленого Оксаною Собко. У четвертій серії знайомимось з українськими Карпатами та традиціями Закарпатської області, а також розбираємо як співають на сході України - Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Харківська, Полтавська області. Дізнаємось які традиції та особлвості має ця частина нашої Пісенної мапи! Доєднуйтесь до подорожі!
    Почитати про гурт "Деревичка" можна тут:
    / derevychka
    Послухати гурт "Деревичка" можна тут:
    / Деревичка - topic
    Знято на студії лейблу "Мова оригіналу":
    movaoryginalu.com/podkast-stu...
    З питань співпраці звертатись:
    yuriy.smalius@mo-label.com
    +380500827281

КОМЕНТАРІ • 6

  • @inessakovaleva
    @inessakovaleva 7 днів тому +1

    Вкотре я вражена як широтою виконавського діапазону пані Оксани Собко, так і її енциклопедичними знаннями стосовно такої глибокої теми як народна Українська пісня. Від усього серця бажаю їй особистого щастя та успіхів на ниві Просвітництва й співу. Дякую каналу за те, що запросили до себе таку пасіонарну особистість. Вам теж процвітання й щирих шанувальників!

  • @user-mz4nq7ug7j
    @user-mz4nq7ug7j 7 днів тому +1

    Дякую! ❤

  • @handcraftedlabs3754
    @handcraftedlabs3754 8 днів тому +1

    Чекали на цю серію!

  • @Podolyanka777
    @Podolyanka777 7 днів тому

    На 1:12 була обмовка-помилка, прошу вибачити)
    Навчальний посібник "Весільна обрядова пісенність Луганщини" був виданий (не Львіським) а ЛНУ = Луганським національний університетом ім.Т.Г.Шевченка, у 2010 році.

  • @user-un3sd2zo4n
    @user-un3sd2zo4n 8 днів тому +1

    Нема слів - саме захоплення.
    Хочеться щоб цей подкаст послухало якнайбільше людей, щоб зібрані зерна знань пані Оксани - впали на родючий ґрунт та спонукали людей цікавитися хоча би культурними набутками свого регіону. Бо народна культура - це концентрат, що складається з такої кількості інгредієнтів, в який можна занурюватись все життя - ще й на друге лишиться. Тут поряд з піснею й вишивка з її різноманіттям швів, кольорів, смислів зашитих в орнамент, народний стрій - де кожна деталь продиктована і зручністю, і господарською доцільністю, і почуттям краси та елегантності. Дитяча іграшка, килимарство, виготовлення народного інструменту, архітектура побуту… та йой, це такі пласти дорогоцінного спадку, що кожен знайде щось цікаве для себе. Аби було бажання дізнаватися про своє, рідне.

    • @Podolyanka777
      @Podolyanka777 8 днів тому

      Дуже вдячні за відчуту на всі 100 потребу і проблему цікавості і пропозиції на Справжню національну українську культуру, із всіх її складників, саме так.
      Бо вузьке коло поціновувачів було, є і буде завжди, як і велика кількість -псевдо чи "ширпотребу", "лубочних" замінників.. але треба якось шукати спосіб і місце зустрічі Справжнього з широким загалом.
      Дякуємо за чудовий відгук і підтримку!!