ЗІНЧЕНКО зупиняє БАВАРІЮ і змушує АРТЕТУ визнати помилки / Надскандальний (не)пенальті в історії ЛЧ

• Опубліковано 10 тра 2024
  • Лондонський Арсенал попри передматчеві прогнози ледь вдалося зберегти нічию у протистоянні зі мюнхенською Баварією (2:2) в рамках чвертьфіналу Ліги Чемпіонів. Попри швидкий гол від Сака, гармаші до перерви пропустили двічі після чого Артеті довелось визнавати власну помилку і випускати на поле Олександра Зінченка та Габріеля Жезуса, які повністю змінили малюнок гри. Бразилець узагалі записав на себе асист, віддавши пас на ще одного гравця, що з’явився із лави запасних - Леондро Троссара.
    До вашої уваги, огляд першого поєдинку чвертьфіналу Ліги Чемпіонів.
    18:59 - свідома гра рукою Гебріела і не призначений пенальті у ворота Райї
    24:59 - 90+5 - фанати Арсенала впевнені, що Нойєр збивав Сака. Де пенальті?
    Підтримуй український футбол разом з Favbet:
    #арсенал , #зічнекно, #артета, #голи #лігачемпіонів #гналбі #райя #сане #томастухель #мікаельарета #футбол24 #котів #олександр #якубквьор