Чорноморець - Рух / Огляд матчу

• Опубліковано 11 лис 2023
  • Забиті голи та небезпечні моменти переможного матчу «Руху» над одеським «Чорноморцем» - у огляді на RUH TV.

КОМЕНТАРІ • 45

• @user-yv2fz2sk6p
    @user-yv2fz2sk6p 6 місяців тому +7

Гол неймовірний! За що видалення, це якійсь абсурд просто, пенальті так, а видалення? Він що руку спеціально виставляв, чи рукою м'яч відбив, просто маячня. В кожному турі незрозумілі вилучення.

• @darkblue5512
    @darkblue5512 6 місяців тому +8

Червона і пенальті за випадкову гру рукою.

@user-xz5rd9mr1j 5 місяців тому

​@@sashapanda4002суддя не переборщив, суддя згівняв матч, вивернув все на ви воріт, тьху, яка гидота, таке суддівство.

• @user-rk8kf7nn7i
    @user-rk8kf7nn7i 6 місяців тому +7

Приз 🏆 за найкращий гол в свої ворота в Європі цього місяця дістається... 😸😺 там-та-там

• @user-uw1qc9ri8l
    @user-uw1qc9ri8l 6 місяців тому +1

Початок і закінчення матчу люкс! А от помилки треба добре обдумати...

• @user-fx9vp1hd5k
    @user-fx9vp1hd5k 6 місяців тому +7

Останній гол прекрасний,але другий гол найкращий😀
    Ну а якщо серйозно,то молодці,що вирвали перемогу.
    Люблю найбільше ось такі матчі.

• @oleksandrpopov5734
    @oleksandrpopov5734 6 місяців тому +1

Тішить що в нас стає дедалі більше цікавих матчів та протистоянь. Дякую за гру обом клубам.

• @user-fl4mc7sq9k
    @user-fl4mc7sq9k 4 місяці тому

Найкращий гол сезону - це гол Плюмена на 87 хвилині.

• @afanasiiy_ostap
    @afanasiiy_ostap 6 місяців тому +4

Нормальні люди в жодному разі не скидують м'яч у ствір воріт. Це як отченаш. А червона це перебір, не свідома гра рукою. Пенальті так. До речі, я за Рух. Але така правда.

• @NezloaDobro
    @NezloaDobro 6 місяців тому +3

ЧИСТАЯ ИГРА РУКОЙ,НО НЕ КРАСНАЯ! 3-ИЙ ГОЛ ПРОСТО НЕТУ ПРЕССИНГА ЗАЩИТЫ,ГОЛ ХОРОШИЙ,ПРОИГРАЛИ,Сами виноватЫ

@user-qj4jf1jj6s 6 місяців тому

​@@user-ry8dl2zy3hЕсли мяч попадает в руку от другой части тела,то нет игри рукой

• @stnl79
      @stnl79 6 місяців тому +1

червона тому що суддя не знає правил гри і просто малопрофесійний

@@stnl79 що що? Від коли гра рукою коли м'яч йде у ворота, а рука не в природньому положенню не є червоною? Можемо це трактувати як фол останньої надії.

• @r1ggy872
      @r1ggy872 6 місяців тому

@@user-ry8dl2zy3h после того как мяч отлетел от головы в руку, он не летел в ворота)

• @user-kg6vb1vj6t
    @user-kg6vb1vj6t 6 місяців тому

Виграли бо Климчука в нападі не було і всі гравці атаки били по воротах..а так то би вісили на нього .

• @stnl79
    @stnl79 6 місяців тому +2

радий за Рух але червона то повна маячня

• @paveltsap4912
    @paveltsap4912 6 місяців тому

Дійсно, для вболівальників, особливо ж нейтральних такі безкомпромісні матчі є дуже смачними. І в цьому сезоні такі очні протистояння команд, які зараз на підйомі, сюди ж входять Полісся, Кривбас, Дніпро-1 викликають цікавість.
    Вишенька на торті переможний гол - Плюмен "плюнув', висловлюючись футбольним сленгом.

• @user-ml2we3dz7t
    @user-ml2we3dz7t 6 місяців тому

Така гра Чорноморця,i еврокубки??))))не смiшiть ...дiло не в судiвствi,яку вже гру програли?слабенькi,дуже й дуже слабенькi

• @sivvlv5831
    @sivvlv5831 6 місяців тому +4

Суддя вбив гру. Ганьба так душити одеську команду

@sashapanda4002 6 місяців тому +5

Одесити, не псіхуйте !!! Програли по ділу, не награли навіть на нічию. Рух переграв вас повністю, визнайте це !!! Якщо Рух сам собі забив два м'ячі, то це не ваша заслуга. Так згоден, що суддя, ЛОХанувся з вилученням !!! Мала бути жовта і пенальті. В цьому матчі Чорноморець не показав НІЧОГО !!! Рух переміг заслужено, з чим я іх і вітаю !!! І ще, в мене прохання до керівництва Руху.... : Грайте всі матчі на полі суперника, у вас так краще виходить 😄 !!! Молодь Руха на вірному шляху, УСПІХІВ вам !!! Ну і над реалізацією потрібно працювати.

• @pun_cake
      @pun_cake 6 місяців тому +3

Я не одесит. За рахунку 2:1 відбувається ліве вилучення. Справедливі були 2 м'ячі у вашому розумінні чи ні (у другому голі не факт, що, якщо б Сич не вибивав м'яч, на нього б не встиг Дібанго) - це "розмови для бідних". Вони були, і це факт. Як би повернула гра, не будь лівого вилучення - не знає ніхто. Голи сам собі завіз Рух, вони не можуть бути несправедливими, бо сталися в рамках гри, а от на вилучення Чорноморця вплинув суддя, що є несправедливими втручанням зі сторони. Тому жалітися одеситам тут насправді є за що. Неможливо "програти по ділу", граючи 20 хвилин без одного гравця, що був несправедливо вилучений.

@sashapanda4002 6 місяців тому

@@pun_cake Чорноморець програв по грі і крапка. Що до вилучення, що після Рух був сильнішим !!!

• @pun_cake
      @pun_cake 6 місяців тому +4

@@sashapanda4002 Як можна програти по грі, коли саме через суддю не було тої гри, що мала бути 20 останніх хвилин?

@@pun_cake А хіба 70 хвилин та гра була ? Тотенхем програв Челсі граючи мінус два гравця !!! Але програв граючи з бажанням, бився на кожному клаптику поля !!! Чорноморець програв Руху без бажання, в цьому матчі він не показав нічого граючи і в рівних складах.

• @pun_cake
      @pun_cake 6 місяців тому

@@sashapanda4002 70 хвилин ніяк не впливають на 20. Бо статися могло що-завгодго. Рух міг собі ще один забити або таки чорноморець міг реалізувати момент, бо один гравець - це дуже багато, і ситуація на полі могла бути зовсім іншою. У вашій голові може бути як-завгодно, але результат матчу було спаплюжено суддею. От коли в рівних складах переграли б Чорноморець на протязі 90 хвилин, тоді ви б казали про "по ділу".