Левски мина през двата 🥵ПОЛЮСА🥶 и Славия... 2:0! 🔵

• Опубліковано 28 бер 2024
  • Левски победи Славия с 2:0, като изигра най-доброто първо полувреме и трепери през почти цялата втора част!
    Головете отбелязаха Рикардиньо и Марин Петков в края на двете полувремена. Пламен Андреев направи страхотни спасявания след удари на Чунг, Тони Тасев и други в бели фланелки. През първата част Патрик Мислович и Джавад Ел Джемили пропуснаха чисти положения, а в края на полувремето Рикардиньо бе съборен в наказателното поле - съдията Радослав Гидженов отсъди дузпа, която в последствие отмени заради нередовна ситуация в хода на атаката.
    В епизода Фичо коментира амплитудите между представянето на Левски през първото и през второто полувреме. Калата и Крис се включват от Париж с пресни впечатления от двубоя на фона на бебешки плач.
    Слушаме Николай Костов и обсъждаме с вас в този подкаст след Левски - Славия по какъв начин любимият "син" отбор ще влезе в дербитата, които предстоят през следващата седмица - срещу Лудогорец и ЦСКА-София.
    🔔 Не забравяйте да харесате видеото и да се АБОНИРАТЕ, за да се присъедините към голямото семейство на Трибуна Левски!
    💙 Само Левски!

КОМЕНТАРІ • 11

• @johnterry1058
    @johnterry1058 Місяць тому +2

Браво Трибуна, тежък мач днес. Левски игра много раздвижено първото полувреме. В днешния футбол има разрешени 5 смени, които трябва да се използват, за да се запази динамиката. Ние нямаме 5 равностойни смени. Трябва да се прибавят още трима футболисти, ако има контузени или наказани. Това, което казвам е, че имаме нужда от 19-20 равностойни футболисти. Ние това го нямаме. Радвайте се на победата и подкрепяйте отбора, така както никой друг в България не може. Само Левски.

• @marielanikolova6589
    @marielanikolova6589 Місяць тому

Само сините!

@johnterry1058 Місяць тому +6

Йеленкович направи три нарушения до 12-та минута! Левски имаше 1 нарушение за цялото първо полувреме. Картоните наравно. Гидженов, Гидженов…

• @Smokereca
    @Smokereca Місяць тому +3

Хора, ние нямам скамейка и с тези контузии и картони ще бъде още по-страшно.

@vixxSt Місяць тому +5

Славия взеха точки на Лудогорец и цскатиреСофия( 3 точки от ЛУд. от 1 мач и 4ри от --то) Ние с 2 победи с по 2 : 0. Аз съм много доволен от мача. За мене най-трудният мач мина. Тази умора, ще е до вторник :) Костов каза без паника :) Само Левски!

• @radost5364
    @radost5364 Місяць тому +2

Не знам колко трябва да са заблудени хората, които смятат, че Билал Бари все още става за нещо. При гола на Марин той почти припадна на терена. Освен разходки по терена друго не може да се очаква от него. При положение, че имаме наличен футболист за тази позиция, ние пускаме дървета. 19:49

Не знам каква черна котка са славия за нас, но в цялата история на съперничеството ни имат едва 30 победи от цели 160 мача…
    Иначе честит дубъл срещу тези утрепки, Левскари и само сините!

• @emilnatov8578
    @emilnatov8578 Місяць тому +2

Агресивния футбол с преса по целия терен и непрекъсната смяна на местата и адски късата резервна скамейка са причините за физическите проблеми на отбора . Това беше проблема и в края на миналия сезон , в сегашния футбол мача се играе с 16 играча , а ние нямаме толкова в групата.