MISJA EURO #17 | BELLINGHAM URATOWAŁ ANGLIĘ, GRUZJA POSTRASZYŁA HISZPANIĘ

• Опубліковано 30 чер 2024
  • #płatnawspółpraca | Co to były za mecze w niedzielę! Słowacja do 95 minuty wygrywała z Anglią 1:0. Jude Bellingham cudownym golem uratował dumę Synów Albionu. Anglicy w dogrywce dorzucili jeszcze drugą bramkę i to jednak oni znaleźli się w ćwierćfinale Euro! W drugim meczu wieczoru Gruzini na chwilę postraszyli Hiszpanów. W 17. minucie piłkarz Cracovii Otar Kakabadze popędził prawym skrzydłem, dośrodkował na piąty metr, piłka skozłowała i odbiła się od Robina Le Normanda i wpadła do siatki. Hiszpanie jednak grali swoje i napierali ciągle na bramkę Gruzinów, którym strzelili cztery gole.
    Co nas czeka dzisiaj wieczorem? O 18:00 Francja podejmie Belgię, o czym porozmawiamy na łączeniu z Włodzimierzem Lubańskim. Natomiast o 21:00 Portugalia powalczy ze Słowenią. Połączymy się ze słoweńskim piłkarzem Sašą Živcem, który opowie o nastrojach przed meczem w jego ojczyźnie. Na program zaprasza Jarosław Koliński, a jego gośćmi będą Radosław Majdan, Piotr Żelazny i Marcin Gazda. Zapraszamy na 13!