Tap to unmute

ЯК ПОВЕРТАЮТЬСЯ РОСІЙСЬКІ СЕРІАЛИ? Хто їх піарить в Україні?

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 3 лют 2024
 • Публічно та аргументовано критикувати російський продукт, який заходить в Україну - це нормально, це потрібно. Тому я зробив відео про те хто та як піарить російський продукт в нашій країні та розібрав шкідливий вплив серіалу «Слово пацана», який нещодавно викликав великі дискусії в українському суспільстві.
  🫂Mindly - платформа з пошуку та роботи з психологом онлайн.
  Знайти свого психолога: app.mindlyspace.com/on-boardi...
  🔥За промокодом zagin20 - знижка 20% на першу сесію
  Придбати наш з Владом курс про ютуб: bit.ly/48FZwpU
  Промокод на знижку: ZK15
  Донат на годинник: send.monobank.ua/jar/SiVCNb5N...
  Patreon ZK - / zagin
  Buy me a coffee: www.buymeacoffee.com/zahinkin...
  Моя картка ПриватБанку - 4149 4993 4447 8704
  Monobank - 5375411413042685
  Instagram ЗК - / zagin_kinomaniv
  Telegram ЗК - t.me/zagin_kinomaniv
  ЗК Facebook - / cinemasquad
  Загін КіноМемоманів - t.me/memozahin
 • Ігри

КОМЕНТАРІ • 8 тис.

 • @zagin_kinomaniv
  @zagin_kinomaniv  22 дні тому +249

  Наш з Владом курс про Ютуб: bit.ly/48FZwpU
  Промокод на 15% знижки: ZK15

  • @prplt
   @prplt 22 дні тому +8

   а Z сообщество наоборот считает что это ЦРУ создало сериал чтобы развалить Россиюшку 😂

  • @user-zm4vn5mj8r
   @user-zm4vn5mj8r 22 дні тому +1

   +++

  • @iShi_11
   @iShi_11 22 дні тому +2

   Заради справедливості скажу - там у рф багато хто офіційно виступив за заборону серіалу, всякі діячі в татарстані і казані.

  • @iShi_11
   @iShi_11 22 дні тому +1

   Забороняй чи ні, але все одно знайдуться люди які будуть це дивитися. Так що твоє відео по суті робить лише одне - рекламу серіалу. Хто не хотів дивитися його, тому твій відос не потрібен, а хто хоче подивитися - той подивиться, не зважаючи на твій відос.

  • @doka1138
   @doka1138 22 дні тому +1

   Віталій Гордієнко, ти довбойоб ?
   Нахуя ти знову тягнеш сюди це русняве лайно? Всі вже давно забули про нього, ні, ти знову його витягаєш з небуття, як колись порошенко із небуття витягнув медведчука. 😮

 • @benderbestkissmyass
  @benderbestkissmyass 22 дні тому +3749

  Є четверті українці, які його взагалі не дивились і саме тому дивляться це відео)

  • @AlfaCentaura
   @AlfaCentaura 22 дні тому +277

   О це я. Не хочу та не буду дивитись шляпа якась😂😊

  • @Avitoss
   @Avitoss 22 дні тому +8

   +

  • @harti4876
   @harti4876 22 дні тому +17

   Як на мене, до цього вашого четвертого пункту, належать перші два :D

  • @user-sl8kb3op6c
   @user-sl8kb3op6c 22 дні тому +93

   Я чисто з принципу не дивилась для мене коли, це все розфорсили виглядало, як лютий крінж і завжди думала що нічого не втрачую

  • @Blaze_Fire_super
   @Blaze_Fire_super 22 дні тому +38

   Я не дивлюся цю пропаганду
   Але моїх два друга дивляться це сміття 🚯 Жах

 • @user-ub7po4qe4m
  @user-ub7po4qe4m 17 днів тому +380

  Моя донька в шостому класі,прийшла зі школи і розповідає, що однокласники дивляться це лайно!А дехто з батьками!!!на жаль проблема у тому, що люди не хочуть розвиватись.такі люди завжди будуть!Нам треба йти впереред.Створювати серіали українські для підлітків з сенсами.

  • @user-mk6em5ft4f
   @user-mk6em5ft4f 17 днів тому +16

   Є серіал про школярів, доречі дуже корисний для батьків " Ластівки" на другий сезон навіть сили не вистачило... Наскільки все серйозно....

  • @alexrymsky7994
   @alexrymsky7994 16 днів тому +2

   🤣

  • @ricard_88
   @ricard_88 15 днів тому +19

   О нііііі, однокласники твоєї доньки дивляться якісний серіал з мінімальною музикальною пропагандою, о ніііііі як так... Чому вони не дивляться нашпиговані укропропагандою "Кіборги" або відео з зеленським, як так можна людиииииии 😱😱😱

  • @kalinamalina4257
   @kalinamalina4257 15 днів тому

   ​@@ricard_88о, нііі, кацапської боти навчилися перекладати узкій язик на мову! Тепер їх проста нємажлива відрізніті від справжніх українців! Як так можна? Людиииии 😮😮😮

  • @psevdogigant228
   @psevdogigant228 15 днів тому +17

   @@ricard_88 так так так,"мінімальною пропагандою".

 • @user-qw5oq6ql9c
  @user-qw5oq6ql9c 17 днів тому +213

  Шкода, що є українці, які дивились оце. І не розуміли, чому це гидота. Ця блювотна музика, це безгрошівʼя, безбарвʼя, безвихідь. Я зачепила часи існування сесесера, але пощастило, що в сімʼї не романтизували часи совку. Було погано і я це добре запамʼятала. Дякую за вашу пояснювальну роботу, це важливо.

  • @volodymyrkyrylov993
   @volodymyrkyrylov993 15 днів тому +12

   Наверное вы мало про Украину знаете живя в Украине) Я вот тоже украинец и живу сейчас в Украине и могу сказать, что это все не росс пропаганда и не советский союз, это настоящее время в моем городе) Этот сериал 1в1 моё детство, но надо мной ещё хуже издевалась в школе шпана. И все это осталось по наше время. Все те же группировки, которые держат районы нашего города, все те же забивы и вопросы "за кем бегаешь", все те же понятия. Мерзость не сериал, а то, что это существует в наше время и в нашей стране. Я живу в Сумах, в нашем городе жил криминальный авторитет, вор в законе Лёра Сумской. Можете погуглить о нем

  • @rei_zx
   @rei_zx 14 днів тому +11

   @@volodymyrkyrylov993 Хех, та не мішай людям жити в своїй уявній реальності де Україна це лише "вишиванка", Шевченко, чиста українська мова і т.д))

  • @LuciaButerfly
   @LuciaButerfly 14 днів тому +24

   ​@@volodymyrkyrylov993 🤦🏻в Україні зараз така реальність тому що багато українців виросли на російських серіалах де романтизують злочинців: "Брігада", "чорний бумер" і таке інше лайно. Вам автор каналу про це 45 хвилин розповідає, а ви так і не зрозуміли причину і наслідки цих серіалів.

  • @zelenka98
   @zelenka98 13 днів тому +1

   не повезло тебе. У меня всё было хорошо. Безвихiдь оюошла меня стороной )

  • @tingleblade4274
   @tingleblade4274 13 днів тому

   серик про это и говорит, как всё было не оч. у рос коммунистов от него жепы палают до сих пор кекв. где там романтизация, или для вас романтизация просто хорошая драма, качественный продукт? когда поставил тречок для эстетичного вайба сцены? тогда у вас неправильное понимание слова, ну или как минимум очень широкое

 • @eXtremeAngelUA-on3rv
  @eXtremeAngelUA-on3rv 9 днів тому +19

  Я колись у дитинстві дивився "Брігаду". Вчитель нас питав "А що вам подобається у цьому серіалі? Він же про бандитів?". Тоді багато дітей відповідали, що це про дружбу між головними героями, та як вони один одному приходили на допомогу. Коли я вже закінчив універ, та вже працював, якось вирішив одного вечору подивитися "Брігаду", та відчув, що усей час, я хотів, щоб головних героїв прибили ))) Те саме я відчував, коли дивився серіал "Вікінги", бо крім бійок та грабування англічан, вони нічим не займалися. Англічани хоча б вивчали рімськи дописи, та будували якусь культуру, а єдина мета викінгів - це развалити інший нарід та пограбувати його.
  Цей серіал "Слово пацана", якось обійшов мене. Я чув про нього, та багато вирізок на Ютубі бачив, але якось не відчував бажання подивитися його, бо ассоціював його або з серіалом "Брігада", або з фільмом "Хулігани" з Елайджа Вудом про англійських фанатів, які єдиною ціллю для себе ставили побити фанатів іншої футбольної команди. Також, я раніше натрапляв на різні відео про тюрму, та не міг зрозуміти - чому відео про фізику та хімію збирають ну десь 100-300к переглядів, а відео якогось гнусавого поца, який розповідає "Як заходити в хату", по 2-3 мільйона. Також пом'ятаю ще якогось "Мопса" - бившого зека, який вів стріми, ледве розмовляв, бухав як чертяка, але люди йому донатили багато грошей, він купив на них автівку, знгімав кліпи з піснями, та постійно показував розкішне життя.
  Але потім якось в голові уклалося, що росіянам просто близька ця тема. Ім подобається тюремне життя (бо мабуть самі в тюрмі живуть), та для них це набагато ближче, ніж цивільне життя. Тому я зовсім не здивований, що цей серіал "зайшов" росіянам. А тим, хто хоче подивитись цей фільм, щоб згадати 90-ті роки, то я би порадив просто "перетерпіти", та переключити свою увагу на щось інше: пограти у компьютерні ігри, подивитись іноземний серіал. До речи, можна подивитись "І все освітилося" Лієва Шрайбера з Єлайджа Вудом у головній ролі, який був знятий у Одесі. Мені він сподобався та з 2010 року, я передивлявся його 3 рази.

 • @yevhenherasymenko447
  @yevhenherasymenko447 19 днів тому +97

  Дякую, шо підіймаєте тему сраних українських популярних блогерів. Розкішних. Дорогих. Аполітичних. Російськомовних. Які не бачать війну. І яких давно треба відправити в обмінний фонд.

 • @favhotliz2702
  @favhotliz2702 16 днів тому +94

  42:00 До речі, про вконтактє правда. Мало що пам'ятаю з того часу, мені було 7-8 років, але я, моя сім'я і друзі сиділи там. Зараз не знаю ні одну людину, яка їм користується, і це прям гріє душу.

  • @mzrnk87
   @mzrnk87 11 днів тому +14

   А сліз було...що поганий Порошенко заборонив вк

  • @milana7057
   @milana7057 10 днів тому

   Так наче в ВК вже ніхто з України і зайти не може, заблокували. Я колись там була і хотіла зайти видалити сторінку, а вже й зайти не можна ..

  • @user-mf1ox7dm9h
   @user-mf1ox7dm9h 9 днів тому

   ​На сторінку зайти неможливо, але через пошук у Гугл я знайшла свій аккаунт і зробила скріни своїх фото, на пам'ять, де мені 13-15 років

  • @Knagynya
   @Knagynya 8 днів тому

   Я знаю одинці таких, але їм за 30-35, молодь там не сидить і це тішить душу.

  • @yushinima
   @yushinima 6 днів тому

   @@milana7057 ВПН, но толку нема, бо відвикли всі.

 • @user-gr3me8ch3q
  @user-gr3me8ch3q 22 дні тому +2578

  Мене більше лякають не ті йолопи, що несвідомо дивляться московитську пропаганду (хоча прикро, що такі досі є), а ті, хто свідомо цей пропагандистській продукт ворога розкручує в нашому медіапросторі.

  • @YuriiDibrova-lh5gd
   @YuriiDibrova-lh5gd 22 дні тому +29

   Це правда, не знаю як цей серіал Слово Пацана став таким популярним, я коли дивився цей серіал, дивився цей серіал, він мені
   Не сподобався, не сподобався, цей серіал це повна хрінь

  • @NotGeek
   @NotGeek 22 дні тому +147

   @@YuriiDibrova-lh5gdі на якій ляд ти це дивився? Ой це лайно! Лайно -лайно. Я їв і фукакв

  • @KukharyshynOleh
   @KukharyshynOleh 22 дні тому +99

   типу цього ролика?)

  • @doggck
   @doggck 22 дні тому +10

   Ну це як Марафон чомусь його дивляться люди, та норативи просуває)

  • @user-gr3me8ch3q
   @user-gr3me8ch3q 22 дні тому +61

   @@doggck я взагалі не дивлюсь московитські серіали. Але й телемарафон теж не дивлюся: замість телевізора я надаю перевагу ютубу, де є такі класні канали, як ЗК 😉)))

 • @gg5jd8qz9o
  @gg5jd8qz9o 19 днів тому +24

  Вперше побачила детальний огляд сюжету і я реально офігіваю від того що в нас хтось може це дивитись 😮 звідки ці люди повилазили, з якої дупи?

 • @k8most
  @k8most 17 днів тому +22

  Віталію, я вам щиро вдячна за все, що ви робите!!!
  Україна вистоїть!

 • @userTvoyaMamka
  @userTvoyaMamka 15 днів тому +58

  Дуже рідко залишаю під відео коментарі, але цей ролик.. настільки він доречний, настільки він потрібен зараз, настільки він описує думки. Це неймовірно. Поки дивилася, то була шокована, наскільки інша людина може пояснити мою власну позицію на рахунок цього серіалу. Наскільки круто автор говорить та пояснює власну думку. Це вау, я в захваті від цього українського контенту❤️‍🔥

 • @nadiadosiak7323
  @nadiadosiak7323 10 днів тому +6

  Це відео не про серіал і шкоду від нього... це щось глибше і змістовніше!👌🏼
  Дякую за матеріал!

 • @user-lf9dw8qv3e
  @user-lf9dw8qv3e 16 днів тому +11

  Якщо чесно, то не хотіла дивитися нічого пов'язаного з цим серіалом, дивлюся і назву і вже погано стає. Побачивши ваше відео, довго думала переглядати чи ні, але вирішила подивитися, адже знаю, що ви підіймаєте важливі для України та українського суспільства теми. Тому мій перегляд, лайк та коментар точно не буде зайвим у просуванні гідного та корисного контенту і можливо до когось дійде нарешті як небезпечно переглядати російський контент.

 • @motia999
  @motia999 22 дні тому +1431

  Дякую! Мені 15, і ви один з тих українських блогерів, який змусив мене перестати споживати російський контент.

  • @olesiamk
   @olesiamk 22 дні тому +63

   Респект💪🏻

  • @ruslan_riazantsev
   @ruslan_riazantsev 22 дні тому +130

   Моя повага, мені 27 і час від часу після спілкування з однолітками хочеться кричати і битись головою об стіну, або бити їх головою об стіну)
   Приємно бачити, що молодше покоління більш свідоме і думає перед тим як споживати!

  • @user-qf1re1ik4c
   @user-qf1re1ik4c 22 дні тому

   ​@@ruslan_riazantsevдруже, свинопси роками набивались нам в "брати" і забивали наші голівоньки лайном. Згадайте телебачення до 2014.
   Надіюсь з молодими хлоп'ятами такого ніколи не станеться.

  • @serhiusus
   @serhiusus 22 дні тому

   Красава 🙌🏻

  • @volodymyrdatsiuk1191
   @volodymyrdatsiuk1191 22 дні тому +17

   Респект

 • @ksjanja
  @ksjanja 17 днів тому +10

  Щоразу, коли чую про те, що хтось слухає російську музику чи, тим паче, дивиться російські серіали, в мене виникає суміш сильних почуттів злості, нерозуміння і безпорадності 😢

  • @soflera8802
   @soflera8802 2 дні тому

   А музыку то за что? Там ведь нет пропаганды, некоторые русскоговорящие музыканты даже осуждают между строк, а многая музыка в целом не затрагивает политику. Не относитесь к нам, пожалуйста, так предвзято. Нам неприятно когда мы скроллим тот же ютуб и тикток и видим очень много подобного, как и вам было бы, наверное. Почти никто из простого народа РФ не хочет воевать с вами или пропагандировать что-то. Ну, если только уважительно отношение к творчеству других людей вне зависимости от того где они родились и на каком языке они говорят.

 • @vechirni_anbernic
  @vechirni_anbernic 14 днів тому +10

  Контент - важливий і кайфовий, бачив як твітерські біснувались за той серіал, теж був не в курсі що це таке. Дякую що допомогли розібратись.

 • @red_boy4885
  @red_boy4885 14 днів тому +9

  Дуже добра праця. Думав що увімкну на тло коли готую але не стримався і почав дивитись дуже уважно. Чекаю більше роликів від Вас пане!!!

 • @user-dy3io6bw6n
  @user-dy3io6bw6n 17 днів тому +13

  До останнього не хотіла дивитися цей випуск бо геть нічого не хотіла чути про цей довбаний серіал, навіть від Вас. Але який же це сильний випуск. Боже, другу частину відео має подивитися кожен українець.
  Віталію, дуже дякую Вам за вашу роботу. Ваш контент дуже якісний.

 • @user-wj2gu9hp4o
  @user-wj2gu9hp4o 4 дні тому +3

  Дуже круто що у нас є такі відео які ще раз нагадую, що війна і далі йде і вона з 2014 і що перегляд російських фільмів і прослуховування російсько це дуже і дуже погано! Дякую вам що створюєте українське🙏🏽💗

 • @Alina20895
  @Alina20895 19 днів тому +464

  Мій чоловік на війні, мій тато був на війні , брат мого чоловіка нещодавно вийшов з полону в якому пробув 1,5 роки, мій кум на війні, мій друг на війні, мій брат на війні. Коли я бачу як українці симпатизують рф, мені наче ножем ріжуть 💔

  • @user-lz3or2yg7f
   @user-lz3or2yg7f 14 днів тому

   Низький уклін вашим рідним - нашим захисникам. На таких, як вони, Україна і тримається. А симпатики руzzні - недолугі, низькорозвинені особини без гідності й честі

  • @user-rq4re3xm3s
   @user-rq4re3xm3s 13 днів тому

   То не українці, то дурачки-малороси. Незважайте. Захисникам- шана, уклін і величезна дяка, най бережуться і най Бог береже. Вам - сил, стійкості до стресу, стабільного зв'язку з рідними, своєчасних плюсиків у чатах і міцного фізичного і психічного здоров'я.

  • @SiaLi8147
   @SiaLi8147 13 днів тому +22

   Тримайтесь, нехай всі ваші рідні та близькі повернуться живими та здоровими

  • @user-mh3sn8hd1d
   @user-mh3sn8hd1d 10 днів тому

   А я хочю їх вбити.​@@SiaLi8147

  • @vovifi19941991vovifi
   @vovifi19941991vovifi 9 днів тому

   Нажаль дибілів і несвідомих громамадян ще хватає.......бажаю всім повернутися здоровими додому

 • @Marie_Akerman
  @Marie_Akerman 16 днів тому +9

  Мій шок в шоці. Про все що було сказано у відео я думаю щодня і щодня в мене опускаються руки від усвідомлення, що такі несвідомі люди живуть в нашому суспільстві,і такі блогери які взагалі не думають про те що несуть в маси. Але дивлячись на Вас і інших таких свідомих,дорослих,відповідальних за своє життя людей стає легше,бо Нас більше.

 • @Sanchoyyss
  @Sanchoyyss 17 днів тому +13

  Повністю згоден з всіма висловлюваннями в цьому відео. Мені стає дуже сумно що українці не цікавляться не тільки своєю культурою а і історією. На мою думку проблема романтизації Радянського союзу та підтримка параші припиниться тоді коли українці будуть цікавитись своєю історією. Я впевнений що більшість молодих українців не знають про терори Союзу проти українського народу (Голодомор, Розстріл кобзарів, Розстріляне поклоніння) і це мене дуже засмучую (і я впевнений що не тільки мене). Слава нашим воїнам які боронять Україну. Слава Україні

 • @alexandra_teslya
  @alexandra_teslya 16 днів тому +4

  Супер! Дякую за відео, звичайно, що мені було цікаво що то за нашумівший серіал, але здорова свідомість не дозволила його подивитись. Зараз ви розповіли все, що цікавило, і зекономили мій час та психіку 🤌 йду дивитись «Кава з кардамоном»

 • @IRON-MAN-OF-WAR
  @IRON-MAN-OF-WAR 17 днів тому +12

  Грунт. Найкраще шо я бачив на цю тему. Дякую за працю!

 • @user-xe6ii8jz6j
  @user-xe6ii8jz6j 15 днів тому +2

  Дуже вдячна вам за це відео. Розумію, що було важко дивитись це лайно, але дякую , що зробили це. Рухаємось разом до усвідомленого суспільства та до перемоги, Слава Україні!

 • @bilosunii
  @bilosunii 22 дні тому +443

  Нарешті хтось публічно обісрав цих відшибнутих недоблегерів. Дякую, пане Віталій, за Вашу працю і контент, який робите!

  • @user-qe1ow9dg7y
   @user-qe1ow9dg7y 20 днів тому

   Дак реально кончені блогери, нахера взагалі за такими слідкувати

  • @darynaobitotska6019
   @darynaobitotska6019 20 днів тому

   Не розумію, як ці недоблогери тримають таку аудиторія. Я за всеукраїнський їх кенселінг

  • @user-ym9cd4nx6k
   @user-ym9cd4nx6k 20 днів тому

   Обісрав і сам обісрався, згадавши про це лайно🤶🏿😂😂😂

  • @Und1sputedD
   @Und1sputedD 19 днів тому +21

   От би ще добряче пройшлись по цим "блогерам", щоб відмовились співпрацювати партнери, рекламодавці. Хоч би на декілька місяців... а краще назавжди.

  • @bilosunii
   @bilosunii 19 днів тому +3

   @@Und1sputedD реально

 • @user-jd8zb9gw3p
  @user-jd8zb9gw3p 17 днів тому +10

  Дякую за випуск. Я з тих, хто не дивився цей серіал, чула але мені до нього байдуже. Завдяки вашому огляду зрозуміла що нічого не втратила)) мені 38, радянські часи пам'ятаю мало, лиш зараз розумію як тяжко було моїм батькам. Мамі затримували зарплату по 6 місяців, батько працював слюсарем. Пам'ятаю як їли соєві котлети, смажили батон з яйцем ( десерт такий). Це зараз є кредитки, а тоді як подумаю як викручувалися батьки😢 Не розумію звідки така цікавість молоді до радянщини! А наше кіно таки є, зворушив фільм "я працюю на цвинтарі", "думки мої тихі" .В нас є що подивитися , звісно якщо хочеш знайти😊

  • @alexey2265
   @alexey2265 17 днів тому +1

   А мені 29 і ці всі моменти прекрасно памʼятаю. І як батькам гроші затримували, і як ліверну ковбасу жрали, і як батьки з осені гроші відкладали, щоб мене влітку до школи зібрати, і як біля оптової бази знайшли викинуту просрочену бутилку Швепса і випили її, бо у батьків не було змоги мені на карман грошей дати.
   А тепер мій батько, який все життя на державу працював, отримує пенсію в 3000 грн.

  • @TheShmrsh
   @TheShmrsh 7 днів тому +1

   ​@@alexey2265зато Украине слава

  • @UA_dmitriy_dimidrow
   @UA_dmitriy_dimidrow 5 днів тому

   Це було в 90 роки . Після розвалу СРСР. Не плутайте . Було важко , але абсолютно безпечно , на море їздили кожен рік по два рази. А зараз так піздато , що аж дітей страшно випускати з дому

 • @Hop_a
  @Hop_a 17 днів тому +16

  В моєму класі більше половини дивились той серіал, і після перегляду цього, при любій ситуації кажуть "ти шо чушпан?" Та в своїх телеграм каналах пишуть "супер серіал" або типу "це найкращий серіал який я бачив за все своє життя" і потім їхніх батьків заберуть на позиції та їм всерівно не дійде

  • @soflera8802
   @soflera8802 2 дні тому

   И причём сериал к тому что их родителей забирают на войну?

  • @Hop_a
   @Hop_a День тому

   @@soflera8802 дивлячись цей серіал вони спонсорують ворогів, тому людей забирають більше

  • @sandramedvedieva103
   @sandramedvedieva103 День тому

   ​@@soflera8802серіал створили ті які почали війну. Дивлячись цей серіал вони оплачують війну, по факту. Чим більше в рашистів буде грошей і снарядів тим довше буде тривати війна і тим більше українців побуває на нулі. Все просто
   Якби ми в свій час відмовилися від росіянського ....

  • @soflera8802
   @soflera8802 День тому

   Мы смотрим кино на пиратских сайтах, с них правительство не зарабатывает. Или у вас русское кино показывают в кинотеатрах чтобы вы оплачивали? Не приплетайте войну и политику ко всему-всему, а хоть чуть-чуть подумайте.(Не пытаюсь оскорбить или задеть)@@sandramedvedieva103

 • @AlexanderZharko
  @AlexanderZharko 8 днів тому +2

  Дуже шкода, що деякі українці так і не вийшли зі стадного режиму, дивлячись на кількість аудиторії цих недоблогерів розумієш наскільки високий відсоток деградації суспільства. Автору вподобайка за якісний контент.

 • @ivakvitka
  @ivakvitka 18 днів тому +9

  Дякую вам, Віталію, за якісний контент😌

 • @jeenyjoy1042
  @jeenyjoy1042 2 дні тому +3

  Дякую що пояснили за цей жахливий серіал але мені ще на початку ця тема ніякого збудження не викликала і не розуміла звідки у людей (українців) така буря відгуків і обкашлювання цього серіалу… але тепер я все зрозуміла, дякую 🙏

 • @user-zq1ur2wp5o
  @user-zq1ur2wp5o 22 дні тому +406

  Друзі, я військовослужбовиця "на нулі". Попитала навколо, це гамно ніхто в нашому оточенні не дививсь. Будь ласочка, не думайте на нас що ми якесь бімдло. Дякую за відео!

  • @fr0st_ex
   @fr0st_ex 22 дні тому +51

   Дякую вам за мій ранок і день, дякую що захищаєте мене поки я дивлюсь це відео, дякую вам за все!
   Бережіть себе будь ласка, ви наша надія і опора 🙏❤️

  • @alisiaguantera9778
   @alisiaguantera9778 21 день тому +21

   Дякую. Бережіть себе.

  • @santasuper8612
   @santasuper8612 21 день тому +16

   Дякую Вам ❤ Бережіть себе

  • @erjey2265
   @erjey2265 21 день тому +25

   Теж військовий, одного кадра знаю хто з цікавості почав дивитись, йому пояснили, що не варто то жерти, і він дійсно те діло закинув) Отже і в мойому оточенні ніхто не дивиться це лайно.

  • @santasuper8612
   @santasuper8612 21 день тому +11

   @@erjey2265 Дякую Вам. Бережіть себе ❤️

 • @Sofiya_Zofi
  @Sofiya_Zofi 18 днів тому +5

  Люди, які пропагують цю лайнову ригачку, мають вавку в голові. Дякую, що висвітлюєте цих людей з їхніми шкідливими висловлюваннями і поведінкою.
  P.s Фільм "Носоріг" прекрасно зображує як це жити в криміналі.

 • @rnastia
  @rnastia 18 днів тому +5

  дуже гідна праця!
  дякую!
  перший раз в житті пишу коментар на youtube , настільки вражена
  всім знайомим довbойобам, хто дивився цей серіал, кинула це відео
  ще раз дякую)

 • @Iana_s-diarY
  @Iana_s-diarY 12 днів тому +3

  А як же ж «Снайпер. Білий ворон» ? Це ж супер крутий фільм! Я його дивилася на Нетфліксі. А Мавка, яку минулого року транслювали на великому екрані французьких кінотеатрів ? А фільми про Азовсталь ?
  Навіть в європейців зараз величезний запит на українську продукцію, тож до наших теж рано чи пізно дійде, я сподіваюся

 • @user-gy4st6uy1s
  @user-gy4st6uy1s 17 днів тому +6

  Дуже дякую за таку масштабну аналітичну роботу, все чітко і об'єктивно. Приємно вас дивитись❤

 • @darynamakarchyk6746
  @darynamakarchyk6746 15 днів тому +4

  Дякую за обґрунтовану критику цього російського лайна. Сподіваюся, це відео подивиться якомога більше людей. Можливо, в когось відкриються очі.

 • @aaaavhgdgh
  @aaaavhgdgh 22 дні тому +803

  в мене всі однокласниці й однокласники ( 9 клас) дивлятся цей серіал і чекають нові серії, кажуть ці фрази, ну чому.. хіба вони справді не розуміють? чому так, мене це засмучує просто неймовірно, вже дорослі а не можуть збагнути, що вторгнення може бути не лише танками, а й культурне, а й мовне, інформаційне ітд

  • @Kinder_Krampus
   @Kinder_Krampus 22 дні тому +94

   ти молодець що це розумієш,так це так і є

  • @user-ds3zx6hm3v
   @user-ds3zx6hm3v 22 дні тому +90

   Ви - свідома особистість. У вас прекрасне виховання.

  • @dasharybnikova3830
   @dasharybnikova3830 22 дні тому +71

   Потрібно, щоб вчителі поговорили з класом, що не так з цим серіалом. І взагалі, це обов'язок вчителів виховувати у дітей патріотизм, це написано в Конституції. В росії дітей зомбують, чому у наших школах немає контрпропаганди? Ще багато залежить від батьків. можна на батьківських зборах обговорити.

  • @OmyLeg
   @OmyLeg 22 дні тому +44

   Скиньте їм це відео.
   В мене була схожа ситуація в школі, 80% слухали мос мовні пісні, мене це гнітило, правда зараз порозумнішали.

  • @user-rk4zk3wl1x
   @user-rk4zk3wl1x 22 дні тому +22

   ​@@dasharybnikova3830результат буде прямо протилежний.
   Чим більше щось школа забороняє,тим більше його дивитимуться.
   Вчителі вже давним-давно авторитетом не являються.

 • @user-vf7qg7iw2f
  @user-vf7qg7iw2f 17 днів тому +12

  Додивилася до кінця! Чудовий контент! Всі друзі мого 10 річного сина подивилися серіал, поки змогла своєму донести думку що не треба. Але музика з серіалу лунає у всіх тік токах і шортсах.

  • @user-dp3ok3di1f
   @user-dp3ok3di1f 13 днів тому

   Если вы про трек шруппы "аигел" то этот трек 2020го года, и группа покинула Россию сделав антивоенное заявление

  • @iriskairiska4569
   @iriskairiska4569 4 дні тому

   я не вірю, що 10річки це дивились, принаймні я запитала у дитини, звідки він чув про цей треш - "від однокласників, які подивились в тікток", але, наскільки я розумію, в тікток вони максимум могли якісь кліпи подивитись.

 • @tanjaljashenko6578
  @tanjaljashenko6578 18 днів тому +2

  Автор як завжди на висоті🎉 Дякую, Віталію!
  Втім, це не порятунок і навіть від вставок цього кіна хочеться ригати😢 Не розумію, як таке можна дивитись😢

 • @user-sl8tx7gk9l
  @user-sl8tx7gk9l 15 днів тому +3

  Згинуть вороги на сонці. Ти супер пояснив чому не потрібно дивитись російське.
  Класно що я на тебе потрапив і підписався.
  Роби і далі такий якісний продукт.
  Так і ми українці - козаки і нація з великою культурою, а не якісь там пацани з вулиці.
  Слава Україні!!!❤

 • @anastasiiaostapovets
  @anastasiiaostapovets 19 днів тому +4

  Бляха ну як це все вже дістало
  Мені кожне слово резонує
  Абсолютно правда. Загін кіноманів, ви супер молодці. Дякуємо вам за роботу.

 • @KvashM
  @KvashM 16 днів тому +3

  Сподіваюсь як можна більше підлітків побачать Ваші відео 🙌

 • @minislayer3241
  @minislayer3241 22 дні тому +177

  Я радий бути тією людиною, що дізналася про цей серіал лише в контексті того що він чомусь в нас популярний (хоча було б краще якби і такого не сталося)

  • @user-tg7yo2eh3c
   @user-tg7yo2eh3c 21 день тому +9

   Було б краще, якби цей серіал розікрали і нічого не вийшло на показ.

  • @velmont9611
   @velmont9611 20 днів тому

   @@user-tg7yo2eh3c Та ні, цього просто не могло бути. Єдине, в чому вузькі розуміються, роблять і не розкрадають - це гівно. У виробництві лайна їм просто немає рівних. Ось щось добре створити - це вже ні. Ось тут уже починається розпилювання. А гівно штампувати - це завжди будь ласка)

  • @MarcusTomasheski-vy1yk
   @MarcusTomasheski-vy1yk 20 днів тому +3

   Дивна херня. Я би зрозумів, якби раділи виходу якогось нашого серіалу, але радіти тому, що зміг не подивитися щось і то лише частково? Чесно, шкода наших людей дивлячись на таке. Інфополе як було суміжним так і лишилося, ютуб та інші майданчики як клали болт на те аби сепарувати український та російський контент, так і продовжують. А пропаганді похер - вона вже змусила таких як ви ненавидіти себе за переглянутий уривок, та тратити час на те аби вберегти себе від того, що й так нікуди не дінеться. При тому, що для скажімо так культурної самооборони, це в принципі не потрібно, достатьно стійкості. Але чогось люди у нас розуміють, що прочитавши для ознайомлення Mein Kampf - фашистом не станеш, це просто книжка, проте як діло доходить до московського, так одразу починається маячня на тему того, що ознайомившись з їх серіалом перед тим як критикувати (по фактурі), ми одразу станемо гірше. І люди реально так мислять, навіть не розуміючи того, що це не їх позиція а лиш частина дегуманізації ворога - дешевий пропагандистський прийом, який активно юзають наші телемарафонці

  • @minislayer3241
   @minislayer3241 20 днів тому +6

   @@MarcusTomasheski-vy1yk я лише мав на увазі той факт що я радий тому, що я настільки сильно відмовився від всього російського, що навіть якщо і чую про новий російський продукт, то тільки в контексті того що хтось в нас сказав що це лайно
   Якби не наші блогери я б навіть і не знав про існування цього серіалу

  • @iii-wg4tg
   @iii-wg4tg 20 днів тому

   ​@@MarcusTomasheski-vy1ykроздули зраду із нічого

 • @aliona.happy.
  @aliona.happy. 16 днів тому +4

  велике дякую Вам за україномовний контент!!!!😍

 • @KrokodylUA
  @KrokodylUA 9 днів тому +2

  Шикарно. Розїбав по поличкам, але всеодно будуть казати що, це нічого не змінить.
  За те що нагадав як заблокували Вконтакте - респект просто ідеальний приклад.
  Якщо перестати їсти солодке кожен день ви не помрете, а тільки буде краще

 • @user-xy4dg8ps6w
  @user-xy4dg8ps6w 15 днів тому +2

  Віталій, дякую за терплячість і силу продовжувати цю інформаційну боротьбу з довбнями ! 🙏

 • @cornket25
  @cornket25 16 днів тому +2

  Дякую за відео! 🔥

 • @user-tc3vb9qe8j
  @user-tc3vb9qe8j 15 днів тому +1

  Надвичайно велика подяка за таку роботу! Для всіх важливо вкотре показувати, що не всі українські блогери окей, і тим паче що вони своїм ротом говорять те, що нам шкодить!

 • @yaremadukh
  @yaremadukh 22 дні тому +837

  Росіяни зовсім не переставали випускати свій «культурний продукт». Це - ворожий продукт і про це потрібно нагадувати. Як і про тих, хто його толерує чи підтримує. Дякую за важливу тему, Віталію ✊

  • @panamerov
   @panamerov 22 дні тому +7

   Нагадувати щоб що?
   Щоб люди дізнавалися ще більше?

  • @yaremadukh
   @yaremadukh 22 дні тому +50

   @@panamerov ви праві, якщо про проблему не говорити, вона пропаде сама. Віталік, витирай відос!

  • @oksana.lavruk
   @oksana.lavruk 22 дні тому +4

   ​@@yaremadukhрозсмокчеться чи розсосеться?

  • @oksana.lavruk
   @oksana.lavruk 22 дні тому +36

   ​@@panamerovЯ своєму сину 14 років заборонила дивитись цей серіал, йому розказала про цей серіал подруга. Включила фільм Носоріг, Люксембург Люксембург, потім разом подивились Гру на пониження.

  • @doramatimeua
   @doramatimeua 22 дні тому

   ​@@oksana.lavruk заборона не завжди працює, а от пояснення і знайомство з реально класними прикладами нашого кінематографу краща стратегія.

 • @katerynakamyshnykova1833
  @katerynakamyshnykova1833 17 днів тому +2

  Віталію, неймовірно Вам вдячна за Ваше відео, за Вашу позицію, за те, що не втомлюєтесь повторювати одне й те саме «Ми маємо відокремити себе від них! Немає сраної романтики в 90х окрім вседозволеності і відсутності найпотрібніших товарів і їжі!»... не розумію, як такі очевидні речі можуть бути не зрозумілими ...😢

 • @user-es1ul3no2s
  @user-es1ul3no2s 18 днів тому +4

  Рекомендую серіал «І будуть люди» 😉

 • @user-tz8bk5fo4j
  @user-tz8bk5fo4j 2 дні тому +1

  Найкраща аналітика яка тільки може бути,яка,я впевнена,вплине на певний відсоток людей з діркою в голові

 • @viacheslav5565
  @viacheslav5565 18 днів тому +3

  Дякую за контент - на одному диханні

 • @bikeslava3829
  @bikeslava3829 10 днів тому +1

  Віталій, ти спеціаліст на темі розіян, це просто треба усвідомити і все. Це твоя тема і тебе за це люблять)

 • @Ilonkamiff
  @Ilonkamiff 22 дні тому +279

  Серіал не дивилась і не збираюсь . По перше, звісно тому, що російський .
  По друге , я встигла трохи пожити в ті часи і повертатись туди навіть в кинофантазії мені моторошно.
  Дякую за вашу неймовірну роботу. За позицію .
  Ваші відео треба показувати в школах на уроках. А ще і на батьківських зборах не завадило б.

  • @nikadushko7942
   @nikadushko7942 22 дні тому +14

   ++, за словами моєї мами це не було романтично та круто. Це ж було страшно и моторошно. Після розповідей мами я досі не ходжу навіть по краям тротуарів))

  • @goopherfluff7996
   @goopherfluff7996 22 дні тому +4

   тааак! коли все життя біжиш від тієї хтоні, а тут тобі її просувають і ще тисячі кажуть "ну не знаю, романтизації не побачив", фу

  • @wifi7002
   @wifi7002 22 дні тому +2

   угу, бо в мене одна знайома вчителька разом з чоловіком дивиться це лайно ...

  • @nikadushko7942
   @nikadushko7942 22 дні тому

   @@wifi7002 трешак, навіть моя мама з татом (до речі військовим) що все життя майже дивилися ці рос серіали про бандитів - кажуть що це лайно

  • @alexdeity8249
   @alexdeity8249 21 день тому +1

   А спитайте у нашого сухого патріотика, чому він не на передочку?)

 • @Jolynekk
  @Jolynekk 18 днів тому +1

  Дякую за ваш витрачений час та ментальні сили🤝🏼 ви створюєте неймовірний контент🔥

 • @yanakhokhulia9295
  @yanakhokhulia9295 18 днів тому +2

  Дякую, за чутливе відео, діючі аргументи та важливу тему. Це має подивитися багато людей!

 • @MikhaRusnak
  @MikhaRusnak 11 днів тому +1

  Дякую, Віталій! Гарна робота, ви однозначно робите добру справу! тисну руку

 • @lesss9313
  @lesss9313 18 днів тому +3

  Я ледве дивлюсь ваші нарізки із серіалу. А ви весь дивились. Співчуваю😮

 • @user-jm5gl1ne3k
  @user-jm5gl1ne3k 13 днів тому

  Дякую за те що відео без заставки, завжди бісила мене. А в цілому ви топ, продовжуйте робити що робите, удачі. Слава Героям!

 • @eva9855
  @eva9855 21 день тому +469

  Дуже сумно, що українцям і досі потрібно такі речі пояснювати. Але й добре, що хтось таки займається цією просвітою! Дякую Вам)

  • @Konrad-rd8pz
   @Konrad-rd8pz 20 днів тому +11

   Нам нічого не потрібно, це віталіку потрібно щоб його дивились (якось же треба гроші заробляти). От і знімає таке лайно(робить йому рекламу)

  • @new-lviv
   @new-lviv 20 днів тому

   @@Konrad-rd8pz Віталік знімає доступні відео для підлітків, які інакше дивитимуться бедкомедіана. Подає матеріал з українською перспективою, і заробляє на цьому гроші. Живи далі у бульбашці де підлітки не дивляться російські серіали без тіні критичної думки. «Якось же треба гроші заробляти» - так, треба, вітаю у світі дорослих.

  • @imyamikochka3798
   @imyamikochka3798 19 днів тому +15

   @@Konrad-rd8pzшо ви мелете боже

  • @Wargfox
   @Wargfox 19 днів тому

   @@imyamikochka3798 та не звертайте уваги, воно троль з Московії вошивої. Якось же йому треба гроші заробляти, а нічого робити не вміє, от воно і влаштувалося на фабрику тролів

  • @Ukrainochka__
   @Ukrainochka__ 18 днів тому

   @@Konrad-rd8pzнар🐈‍⬛ вбивають мозок, алкоголь та куріння вбиває організм в цілому, живіть здоровим життям та їжте багато овочів та фруктів, щоб жити якісніше та мати енергію. Тільки тÿпôрûлі істоти з зайвою хромосомою побачать тут рекламу поганих речовин 🤦‍♀️

 • @user-jp5ck7tk7f
  @user-jp5ck7tk7f 18 днів тому +1

  Дякую вам за відео!

 • @mr.lubynets
  @mr.lubynets 19 днів тому +1

  не дивився це, ще багато чого е на перегляд),
  дякую за контент Загін Кіноманів
  +

 • @user-on4xm3zt8s
  @user-on4xm3zt8s 8 днів тому

  Хочу висловити Вам подяку за вашу свідомість і за вашу працю, ви робите велику невдячну справу, успіхів вам та терпіння 🙏

 • @Manobulka
  @Manobulka 17 днів тому +2

  Якби не десятки таких відео від українських відеоблогерів, то я б і не дізналася про цей серіал. Класно всі його піарять

 • @lesyahoncharenko6206
  @lesyahoncharenko6206 16 днів тому +2

  Дякую ♥️🇺🇦

 • @user-cs4wy3md4z
  @user-cs4wy3md4z 21 день тому +517

  Це просто якийсь сюр!! Не віриться, що про це досі треба говорити, що це реально треба дорослим людям пояснювати. Я минулий рік працювала вчителькою початкових класів, так мої учні з першого разу зрозуміли, чому не можна слухати російську музику, а дорослі люди все ще ніяк не можуть це усвідомити. Дяка Богу, що серед моїх знайомих таких людей немає. Не чула ні від кого щоб вони дивилися такий непотріб.

  • @annap.7150
   @annap.7150 21 день тому +16

   Діти поки ще відкриті, а у випадку московської пропаганди ще й із логікою краще дружать, бо когнітивними спотвореннями не встигли обжитися

  • @user-nw1co7fm2p
   @user-nw1co7fm2p 20 днів тому +5

   Що ж ви їм сказали, що вони з першого разу зрозуміли?
   А це було педагогічно з вашого боку, може ви нанесли травму діткам 😊

  • @MarcusTomasheski-vy1yk
   @MarcusTomasheski-vy1yk 20 днів тому +7

   Добре би діти (як і дорослі), розуміли плюси та мінуси російського і робили *власний* вибір, навіть якщо він нам не сподобається. Ми вже пожили майже 2/3 століття за системи, яка пишалася тим, що може пояснити людині що їй щось не можна, не знав, що комусь так хочеться зробити сучасний аналог

  • @user-gb6cq9qi4k
   @user-gb6cq9qi4k 19 днів тому +2

   Офігіти. Та все якраз навпаки! Цей серіал якраз діти і підлітки дивилися.

  • @user-em5dh8mb5r
   @user-em5dh8mb5r 19 днів тому +6

   І що? Ви були вчителькою і вчились як в совку, те можна те не можна, та хто ви такі щоб лізти в моє особисте життя і смаки? Та ідіть ви до біса , я вільний дивитися і слухати все що завгодно

 • @user-su3wg3es6h
  @user-su3wg3es6h 17 днів тому +1

  Крутий контент, дякую❤

 • @user-pn6ts5gu6x
  @user-pn6ts5gu6x 17 днів тому +1

  Дякуємо, Віталій, як завжди - цікаво, інформативно.

 • @VLADYOUTUBE
  @VLADYOUTUBE 11 днів тому +1

  Дякую вам за ваші старання донести Українському народу що росія ніколи не бажала нам добра навіть в своїх серіалах

 • @YellowTipTruck
  @YellowTipTruck 19 днів тому +1

  Дуже дякую за відео! Сил та натхнення!

 • @holyacademy8083
  @holyacademy8083 15 днів тому +1

  Дякую за відео! Дуже важлива робота

 • @user-serega1980
  @user-serega1980 22 дні тому +353

  Я пів життя жив по таким правилам та поняттям (серіал не дивився принципово) Хочу сказати,що «блатная романтика» звичайно манить,але круто у житті-коли е кохана дружина,діти,гарна машина,квартира та дача… оце круто,а не якісь понятія,які до речі працюють тільки на тюрмі,а в соціумі ці понятія просто «сечка»!!! І коли я це зрозумів,то обрав інший,чесний шлях життя і не на секунду про це не жалкую,тому що чесно зароблені гроші і витрачаєш чесно! Бачите,ще і українську опановую і рашиський контент не дивлюся! Дякую Вам за відео! Слава Україні!

  • @serhiobahriotti6110
   @serhiobahriotti6110 22 дні тому +7

   👍👍👍 вірні слова, дякую🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  • @user-hw4tl6ur9c
   @user-hw4tl6ur9c 22 дні тому +8

   Це сильно ❤️‍🔥

  • @harti4876
   @harti4876 22 дні тому +2

   Гарно сказали, але якщо якось все ж таки вас таки заманить подібна романтика розбійників, та інших подібних речей, то вже краще подивитися або пограти в щось що пов'язано для прикладу з якуджою, я от нещодавно грав для прикладу у Yakuza 0, і там по суті теж романтика бандитів, але елітарних, але все одно маєте справа з хуліганами та іншими розбишаками, але от там дійсно є та річ що називається естетика, ось дивився на то місце де перебуваєш, і вже бачиш як гарно виглядала країна в ті ж 80-90, і дивишся на наш самий крутий комерційний район, та ми й досі не досягли такого рівня, не кажучи вже про атмосферу у того рос серіал, там що зараз так, що тоді було так.

  • @olgatomenko1828
   @olgatomenko1828 22 дні тому +4

   А ще суспільство, в якому заробляють чесно, живе добре, а суспільство, в якому добре живуть ті, хто краде, в переважній більшості живе хєрово, та й ті, хто крадуть, живуть добре не довго

  • @user-yy9ov2jc2n
   @user-yy9ov2jc2n 22 дні тому +10

   Радий, що ви вибрали вірний шлях, робите правильні висновки, завдяки яким зробили кардинальні зміни у своєму житті

 • @Brilliiantt
  @Brilliiantt 17 днів тому

  Дякую за відео, такі інформаційні ролики хочеться додивляться до кінця ❤️‍🔥

 • @nataliyap842
  @nataliyap842 17 днів тому +1

  Яке корисне відео! Дякую Вам, Віталію за Вашу працю!

 • @someoneelse6976
  @someoneelse6976 16 днів тому +1

  Лайк та комент, дякую за контент ❤

 • @craberantro
  @craberantro 17 днів тому +1

  Дякую за випуск!

 • @user-pi6se4tl5s
  @user-pi6se4tl5s 12 днів тому

  Який чудовий етер!!!!! Ви витягли назовні всі сенси, всі небезпеки, яку чекають на свідомість українців, якщо вони не фільтрують те, що споживають

 • @user-jj8bz8js3r
  @user-jj8bz8js3r 22 дні тому +333

  Жах, в мене батьки деякий час жили в "слові пацана", 1994 рік, м. Ленінськ-Кузнецький, Кемеровська обл - шахтарське містечко, наркотики, банди, кримінал. Батьки - молоді люди, що поїхали на заробітки, останньою краплею стало те, що в один вечір папу підрізали ( поранення не важке було, бо верхній одяг врятував) , а в мами зняли сережки золоті. Це дуже погано популяризувати такий спосіб життя, особливо серед українців

  • @user-tg7yo2eh3c
   @user-tg7yo2eh3c 21 день тому +19

   Моя мати у той час працювала офіціанткою у невеликому ресторані. Вона розповідала як її викрали бандюки, хотіли зробити самі розумієте що, але вони напились і вона втікла, а коли розповіла начальству то виявилось що цей ресторан давно "кришують", тому нічим не можуть допомогти. Звісно, самому трохи не віриться, але враховуючи масовість таких історій та реальні факти злочинів усе можливо.

  • @user-jj8bz8js3r
   @user-jj8bz8js3r 20 днів тому

   @@user-tg7yo2eh3c Який жах, добре що все обійшлося) В мене просто горить все, коли починають романтизувати той час - з папиних однокласників троє загинули в перестрілках і бійках, якась трешня, але "музика була душевная, врємєна хорошиє" 🫠😡

  • @hunterxvov4ik
   @hunterxvov4ik 20 днів тому +5

   Вы сериал по тиктоку смотрели? Или "во все тяжкие" для вас это про то, как круто быть наркодиллнром? В каком месте там можно найти популяризацию бандитизма?

  • @user-cg3zb5is7e
   @user-cg3zb5is7e 20 днів тому

   ​@@hunterxvov4ikпішов в ординську опу! Безмозгла амеба, дивись далі тупий ворожий контент з пропогандою беззаконня якщо клепки і сіра речовина в голові не присутня!

  • @user-nw1co7fm2p
   @user-nw1co7fm2p 20 днів тому +3

   ​@@hunterxvov4ik
   Каким образом ваш комментарий приплёлся к тому что написали выше? 🫤
   Написали, чтобы просто написать

 • @user-zc1nz8gm5c
  @user-zc1nz8gm5c 18 днів тому +1

  Дуже корисно,дякую😊

 • @karpovameow
  @karpovameow 9 днів тому

  Дякую вам за відео і за те, що структурували і виклали думки кожної свідомої людини! Чудова робота)

 • @user-gn3pq3pm9g
  @user-gn3pq3pm9g 2 дні тому

  Дуже вдячна вам, за ваш канал і ваш контент. Ви робите величезний внесок в нове українізоване покоління людей нашої країни. А також хочу сказати що саме ваші відео допомагають мені за кордоном не забувати хто є хто, адже мій соціум такий що інколи кордони націй розмиваються, і здається що вже і нічого страшного якщо загуглити один раз щось російське, але це не так.

 • @Bar_ba_r_a_
  @Bar_ba_r_a_ 18 днів тому +1

  відео, як завжди, прекрасне і потрібне

 • @user-wx2dx3jm3g
  @user-wx2dx3jm3g 6 днів тому

  Дякую за це відео 🙂

 • @Ponka277
  @Ponka277 21 день тому +366

  Як можна скучити за 90-ми? Я тоді була ще зовсім малою дитиною, але перше, що мені згадується, це криза, голод та страшний розбій.
  Ніколи не забуду, як йшла кудись разом з мамою, та побачила біля одного з будинків величезні плями крові та хрест. Виявилося, що це знайомого моїх батьків було застрелено прямо під його будинком.

  • @1nataliia2
   @1nataliia2 20 днів тому +24

   Ага. Я так само. Купони. Постійні пошуки грошей щоб купити най елементарніше, типу зимових чоботів та їжі. Кошмар. Більше такого не було в Україні ,навіть у найскладніші часи. 90 ті то жах. Та і весь совок , весь

  • @user-ed9qj2kd3p
   @user-ed9qj2kd3p 20 днів тому +13

   так в серіалі так і показано, ментівське свавілля бруд і загальна бідність. де він там побачив позитивні моменти і романтизацію я не знаю. всіх героїв життя покарало.
   а єдиного хто там якось хорошо казав за совок так взагалі вбили. романтично ммм...
   видно віталік мріє так жити

  • @user-cq5dv3il2j
   @user-cq5dv3il2j 19 днів тому +12

   Повністю згоден, батьки жили "за рахунок зарплати", яку батькові в колгоспі не платили, а мамі (вона вчителькою робила) 14 місяців не платили зарплату. Капець ностальжі, коли в 8 років тягав свинячі та коров'ячі гімна кожного дня, сіно, солома та інше, бо тримали 4 корови та 8 свиней, що було на що прожити, а батько раз на місяць на 10 днів в "Запій" відправлявся.

  • @natalinatali6889
   @natalinatali6889 19 днів тому +5

   В девяності вже совка не було. Це перші роки України(та других союзних республик),як незалежних держав. І розквіт рекету як раз припав на ці роки.

  • @sansara291
   @sansara291 19 днів тому +5

   Я теж не знаю, зараз все що завгодно наприклад іграшки чи солодощі можна купити де завгодно на будьякий колір і смак, а в 90 емемдемсинки поштучно продавали, а іграшки бачили у ві снах

 • @user-hg3qm8dp1s
  @user-hg3qm8dp1s 19 днів тому +1

  Конструктивно, змістовно, все по порядку, дякую за цю роботу. Нічого ворожого не споживаю вже 2 рік, бо розширюіала свою національну свідомість і зрозуміла все одразу. Блогерів, що пропагують те лайно, не знала навіть, бо я в принципі не підписана натконтент незрозумілої низької якості. Рушійна сила змін у суспільстві за розумними та свідомими людьми, я вважаю. А це точно не підписники отих блогерів, вони там просто за фастфудом для мозку, щоб не напрягатися. Тож їм на голову не налізуть будь-які розумні аргументи, чому не варто споживати будь-що вороже. Дякую Вам за просвітницьку роботу і з вірою в свідомих українців будуємо краще сьогодення і майбутнє для нашої країни ❤

 • @kseniiakompaniiets6886
  @kseniiakompaniiets6886 3 дні тому

  Дякую за вашу працю! Не уявляю скільки це потребує сил і нервів! Вклоняюся ❤

 • @ekaterinaekaterina8564
  @ekaterinaekaterina8564 14 днів тому

  Віталій, дякую за цей безцінний матеріал ❤ Дякую, що згадали тих недалеких, але нажаль відомих блогерів. Вони якась стидоба українського ютубу. Шкода, що їхні підписники, наврядче підписані на вас.
  Дякую за корисний контент.

 • @elenanavrotskaya1673
  @elenanavrotskaya1673 18 днів тому +1

  Дякую за відео, велика робота

 • @alesia_ArtAle
  @alesia_ArtAle 5 днів тому

  Дуже круто зробив , дякую за те що не висловлюєшся , а не мовчиш на цю тему 👏🏼👏🏼👏🏼

 • @igorkillstandoff2671
  @igorkillstandoff2671 20 днів тому +124

  Як завжди дуже класно. Мені 15 років і я свідомо можу сказати, що НІКОЛИ не буду дивитись подібний російський шлак❤

  • @ajule3666
   @ajule3666 15 днів тому

   В 15 років свідомо запевняти рано

  • @user-pq3rz7uv6r
   @user-pq3rz7uv6r 4 дні тому

 • @irynarekova
  @irynarekova 17 днів тому +1

  Дякую за вашу роботу! ❤

 • @MoodyCat1703
  @MoodyCat1703 17 днів тому +1

  Випуск топ, дякую за корисну аналітику

 • @lilianarybalkina257
  @lilianarybalkina257 9 днів тому

  Дякую за відео, як завжди на високому рівні, як завжди інформативно.

 • @user-kj1hd4ej3k
  @user-kj1hd4ej3k 17 днів тому

  Вау, ви так адекватно, так чітко, так просто донесли таку важливу думку.
  Я тільки можу криком пояснювати чому не варто дивитись будь що продукту сосії.
  Я народилась в 1991 році, я взагалі не знаю що таке совок тому думка блогерши мені не зрозуміла, мені настільки чужа ця ідеологія, ці бравади про щось спільне, дякуючи батькам я взагалі не споживала сосійський контент.
  Дякую вам за вашу працю ❤

 • @la.andriale
  @la.andriale 17 годин тому

  Дякую за це неймовірне відео! Це дуже важливий меседж нашій молоді та й всьому суспільству, адже культура завжди гратиме значну роль у творенні думок. Ще раз дякую!

 • @YuriPauk
  @YuriPauk 22 дні тому +736

  Ніякого російського контенту,тільки наше тільки українське🤝🇺🇦

  • @harti4876
   @harti4876 22 дні тому +37

   Не обов'язково наше, але з нашим перекладом.

  • @leonidkulish5278
   @leonidkulish5278 22 дні тому +13

   Та будь шо, але з холодною головою, спершу треба дивитися хто говорить, потім для чого він це говорить, і в останню чергу дивитися контент

  • @harti4876
   @harti4876 22 дні тому +6

   @@leonidkulish5278 ага а потім у той холодній голові суцільна каша у голові та зневіра.

  • @leonilakoriagina9636
   @leonilakoriagina9636 22 дні тому +14

   І американське, та європейське ще, але звісно з нашим дубляжем/озвучкою або субтитрами

  • @yuliamel4162
   @yuliamel4162 22 дні тому +10

   А в Україні щось випускають?

 • @user-zy5nr3lq1i
  @user-zy5nr3lq1i 17 днів тому +1

  Просто неперевершений випуск !
  Дякую!💙💛🇺🇦💪

 • @dimondionik3440
  @dimondionik3440 18 днів тому +1

  Ох і Віталік, так не хотів влітати в тренди, що все одно зробив відос про цей серіал )))