Київ 25.05.2024. Дуже багато людей на мосту хвиля. Пляж на острові Оболонський. Життя в Києві

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 24 тра 2024
  • Київ 25.05.2024. Дуже багато людей на мосту хвиля. Пляж на острові Оболонський. Життя в Києві.
    Коло по набережній, Собаче гирло та крінж Кличка: як у Києві відкривали міст-хвилю та Оболонський острів.
    У Києві з'явився новий чудовий прогулянковий маршрут, рекреаційна зона на Оболонському острові - та пішохідний міст. Його зовнішній вигляд є, щонайменше, цікавим: сформована у декілька хвиль конструкція виглядає стильно і сучасно. А от якщо приглядатися до деталей нових відпочинкових зон, стає зрозуміло, що Київ опинився перед новими виборами, а його міський голова намагається повернути на свою користь кожне досягнення.
    Отже, найновіша відпочинкова зона у Києві відкрита й доступна для відвідувачів. Йдеться про Оболонський острів, до якого ведуть два мости: один - великий, "Хвиля" чи "Хвиля Азову" (називають так через те, що його зроблено з чи не останнього металу, виплавленого заводом "Азовсталь"). Другий - маленький, до півострова, який формує затоку "Собаче гирло" і виходить на вул. Прирічну на Оболоні.
    Новий міст зветься "Хвиля" чи "Хвиля Азову" - називають так через те, що його зроблено з чи не останнього металу, виплавленого заводом "Азовсталь"
    Тепер у Києві створено новий пішохідний променад. З парку Наталка можна прогулюватися через міст-хвилю на прогулянкову зону Оболонського острова, звідти - через інший міст на вул. Прирічну, а вже відтіля - повернутися набережною до Наталки. Таким чином, з'явилася можливість завершити повне коло через набережну.
    Міст "підганяли" безперестанку декілька діб поспіль. Місцеві мешканці скаржилися на шум, стукіт та гучний сміх навіть опівночі. Зате встигли зробити майже все - зокрема, вивезли будівельне сміття, яке до останнього лежало неподалік мосту.
    На заїздах на міст встановлено обмежувачі для транспорта: заїхати на острів можуть лише комунальники, та й те - через інший, менший, місток
    Сама споруда виглядає цілісною, завершеною та дуже сучасною. Міст архітектора Андрія Миргородського дійсно вражає - хто б і як не висловлювався про нього, а граційність та витончені лінії мосту зблизка захоплюють подих. Дещо бентежить те, що підсвітку вирішили закріпити на конструкціях ззовні, а не влаштували так, щоб вони світили на сам міст - через що вночі споруда виглядає, як світла новорічна ялинка.
    "Драбинка" збоку конструкцій - освітлення мосту - викликає здивування, її варто було б встановити для підсвітки конструкцій всередині
    Хідник всередині мосту досить широкий, щоб на ньому роз'їхалися двоє велосипедистів, та ще залишиться місце для пішоходів. Це важливо - візуально на світлинах місця менше, ніж є насправді. На відміну від пішохідного мосту, що веде на Труханів острів, тут вирішили не малювати окрему велосипедну доріжку.
    На майданчику при північній стороні мосту встановлено інформаційний стенд і брилу, де пишуть, що зона рекреації - суцільно заслуга Кличка
    А от на майданчику, що створений біля північного кінця мосту (того, що знаходиться вже на острові), є дещо крінжове. На масивній брилі, що лежить на спеціально підготовленій для неї клумбі, написано, що міст і парк зроблені за ініціативи Віталія Кличка. Це зайвий раз свідчить про те, що мер таки збирається продовжувати політичну кар'єру - а брила (і сам міст) є його "досягненням".
    "Острів "Оболонський", природна перлина Києва, місце для рекреації і довкілля. Облаштований в 2024 році за ініціативи мера Києва Віталія Кличка", - йдеться у написі.
    Про інвесторів, що допомагали добудовувати "Хвилю Азову", - жодного слова. Але ж гроші на завершення мосту, який покинули попередні приватні інвестори, Києву фактично подарувала Метрополія Великого Парижа. Таким чином виходить, що міський голова привласнив частку чужої слави.
    Вбиральні, зони для баскетболу, йоги і пляж - далеко не всі елементи, що є на Оболонському острові
    Там же, на майданчику, - інформаційний стенд, що розповідає про всі локації на Оболонському острові. Тут і дитячі, і спортмайданчики, зони для зайняття йогою та волейболу. Для тих, хто надає перевагу пляжному відпочинку - роздягальні, пляжі та вишка рятувальників. А для усіх відвідувачів без вийнятку - медпункт, бювети з водою та вбиральні.
    Роботи з облаштування самої рекреаційної зони вже майже завершені. Сонечко там високе, трава зелена, люди - приязні. Щоправда, ми таки побачили на пішоходній доріжці комунальну "Газель" - робітники якраз доробляють зелені газони та насадження.

КОМЕНТАРІ • 11

  • @user-gx3ky3zb1i
    @user-gx3ky3zb1i 22 дні тому +3

    Велика дяка всім, хто приймав участь у будівництві цієї краси .

  • @user-pg2je1hg6p
    @user-pg2je1hg6p 22 дні тому +2

    Ігорю, дякую за новий репортаж! Детально, інформативно, цікаво.

  • @user-wn3rs2sm5v
    @user-wn3rs2sm5v 22 дні тому +1

    Дуже гарно. Європі далеко ❤😊

  • @yahyaalobeidi4361
    @yahyaalobeidi4361 22 дні тому +1

    👍👍👍

  • @user-ef6ns3le3y
    @user-ef6ns3le3y 20 днів тому

    На пляжі немає грибків з тіньком,могли б багато наставить. Лавок по тропинкам теж немає,гриль зон не видно. Є шо підробити

  • @Sergij1976
    @Sergij1976 22 дні тому

    Цікаво побачити також і другий міст на острів.

  • @user-um9fv2pj9y
    @user-um9fv2pj9y 22 дні тому +4

    Я вже писав..Гроші і на армію треба,але й життя не зупинити...Я чекаю на своє повернення в Київ...в ю туб я є-@курочкін олег...Я там бував часто,там були і фруктові дерева і ягоди...Прямо сльози,як я хочу додому в Київ...

  • @bilenkabilenka
    @bilenkabilenka 11 днів тому

    Пізнавально

  • @user-tf1mn5be7f
    @user-tf1mn5be7f 22 дні тому +3

    Рай для ТЦК 😂

  • @user-mg3dx6pq7r
    @user-mg3dx6pq7r 22 дні тому

    Могли би на ці гроші мавіки чи дрони накупити, а не моста строїти 🤦‍♂️