Żniwa 2023 🌾[ pszenżyto, jęczmień, owies ] Case international 953 & John deere 6220 & pronar t672

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 28 вер 2024
  • Żniwa 2023 🌾[ pszenżyto, jęczmień, owies ] Case international 953 & John deere 6220 & pronar t672

КОМЕНТАРІ • 15

  • @FanRol1
    @FanRol1 2 місяці тому +1

    Super.
    Powiedz mi coś na temat tego kombajnu? Mogę taki kuopić za 24k, tylko 943 model tylko nic nie wiem a nikt w okolicy nie ma zeby podjechać i spytac.
    Jak z częściami i awaryjnością? jak z ustawieniem go i czyszczeniem? jak gubieniem przy gęstym łanie ?jakies plusy, minusy itp? Jak ustawianiem kombajnu do poszczególnych zbóż? Jak z obsługą podczas koszenia? Poręczne wszystko?

    • @agropodlasie4198
      @agropodlasie4198  2 місяці тому

      @@FanRol1 kombajny stare proste w obsłudze i budowie, ustawianie doświadczalne, zależy od stanu i nie wiem czy w nim nie są inne rozwiązania techniczne

    • @agropodlasie4198
      @agropodlasie4198  2 місяці тому

      @@FanRol1 jak nie wytłuczony to będzie kosił

  • @MichalStrugarek
    @MichalStrugarek 2 місяці тому +1

    Witam jestem przed kupnem Case internatiol 953za 28k jak się sprawuje czy jest problem z częściami i jak przedstawia się wydajność np w przenicy lub w życie

    • @agropodlasie4198
      @agropodlasie4198  2 місяці тому

      @@MichalStrugarek wydajność na poziomie rekorda, pasy są dostępne ogólnie nie ma w nim dziwnych problemowych rozwiązań

  • @ukaszzabierek646
    @ukaszzabierek646 5 місяців тому +1

    Jak te kombajny się sprawują? Słyszałem że problem z częściami i słabo czyszczą zboże, prawda?

    • @agropodlasie4198
      @agropodlasie4198  5 місяців тому

      Nie prawda dobrze czyści zboże, kombajn prosty i tam nie ma problemowych rozwiązań

    • @gregblackberry455
      @gregblackberry455 3 місяці тому

      @@agropodlasie4198 czesć co zle ustawiam wna sitach ze zapych mi podajnik tańcuchowy kłosowy i wywala mi klapkę tą koło kabiny

    • @agropodlasie4198
      @agropodlasie4198  3 місяці тому

      @@gregblackberry455 Opuść ostatnie krótkie sito na drugi otwór od góry blachę pod nim na pierwszy od dołu kierownicę wiatru bardziej na tył sit

  • @JanNowak-rg9xf
    @JanNowak-rg9xf Рік тому +1

    Piękny kawal pola:)

  • @agrowizja2979
    @agrowizja2979 Рік тому

    Piękny filmik, super ujęcia, lux produkcja!! KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!! Pozdrawiamy i zapraszamy do nas na żniwa.

  • @AntoniGosiewski
    @AntoniGosiewski Рік тому

    Dobrze dobrana muzyka