Załoga G - zobacz jak powstawał dubbing

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 20 чер 2011
  • Konto "FilmWebTV" zostało usunięte przez naruszenie praw autorskich, dlatego specjalnie dla fanów Pana Wojtka i "G-Force" wrzucam ten filmik ;D
    opis filmu:
    Ekipa Filmwebu odwiedziła Sun Studio gdzie powstał dubbing do filmu "Załoga G"

КОМЕНТАРІ • 0