ПОЛІССЯ - ЛНЗ 19 - Й ТУР ЧЕМПІОНАТ ЮНАЦЬКИХ КОМАНД \ ВБОЛІВАЛЬНИКИ НА ТРИБУНАХ / ВАЖЛИВА ПЕРЕМОГА

• Опубліковано 29 лют 2024
  • Футбол повернувся до нашого міста після зимової перерви 😍
    Сьогодні, у рамках 19 - го туру чемпіонату України серед юнацьких команд( U19 ) Полісся здобуло переконливу перемогу 3 : 0 над однолітками з міста " Черкаси " клуб " ЛНЗ "
    Впевнена гра у виконанні наших футболістів, з перших хвилин створювали моменти, помітно що команда добре готова функціонально, про це свідчить один з факторів, а саме три забиті голи у другому таймі.
    Вдалий вихід на заміну мого друга Тимура Кулмалієва , за 2 - й тайм він заробив кутовий з якого прийшло взяття воріт, згодом забив сам .
    Перед грою ми з ним мали розмову , я відчував що він сьогодні заб'є , так й сталося .
    Загалом всі хлопці відіграли дуже добре, віддали всі сили заради досягнення позитивного результату. Дякуємо їм за це.
    Щасливий мотивувати хлопців , адже футбол це не лише гра , це - розмови , аналіз, праця на тренуваннях, емоції , бажання працювати , робота над помилками .
    Сьогодні зіграв свій перший матч за команду Богдан Захаров - вихованець СДЮСШОР Полісся
    Це показує те що кожен отримає шанс проявити себе на високому рівні, потрібно вірити й працювати.
    Важлива перемога, але розслаблятися не варто , попереду багато матчів , у яких потрібно віддаватися на повну , починаючи з чистого аркуша.