- Hogy hívják az anyját?
    - Őő ... anya.

• @benitoluck3r384
    @benitoluck3r384 2 роки тому +78

BLASZ IV-ben játszottam, legjobb benne, hogy nem lehet kiesni, mert nincs hova 😂 volt egy olyan, amikor az ellenfél összesen 12 játékost bír összekaparni a meccsre, viszont ebből a felének le volt járva a sportorvosija, ezért 3-0-al a miénk lett a meccs. Aztán kitaláltuk, ha már összejöttünk, játsszuk le tét nélkül. Kikaptunk 2-0-ra 🤣

• @olivertoth956
    @olivertoth956 2 роки тому +158

Durva, hogy 2 évvel ezelőtt ezen a napon raktad ki az 1. Ndidi részt mostmeg már a "3. évad" megy

@leventenagy2869 2 роки тому +48

Teljesen random megye ||| meccs, a középcsatárunk nem volt jó passzban, ezért a cserekapust állítottuk be a helyére, és bevert 3 gólt xddddd

• @csabakiss4169
    @csabakiss4169 2 роки тому +38

Még ifistakent játszottam par eve eletem egyik legjobb meccsét ahol mesterhármast ertem el! Éppenséggel a lelátóról neztem mert serult voltam 🤣😂

• @csongorpeter3287
    @csongorpeter3287 2 роки тому +27

Erdély. Megye 2. Én és pár haverom sérültek voltunk (persze volt aki másnapos volt, nyílván). 5-en néztük kintről a meccsett miközben papíron mind az 5-en játszodtunk. 😂

• @hillower6972
    @hillower6972 2 роки тому +10

Engem 3. sárgalappal állítottak ki! :D

• @danielpapp1008
    @danielpapp1008 2 роки тому +2

Pest megye III-ban játszott a csapat, a falunap után. Én 16 éves vagyok (akkor 15) és minden meccsen ott voltam, hamarosan a csapat "mindenese lettem. Volt hogy hálót javítottam, labdát halásztam, pályát vonalaztam, hasonlók. Visszatérve a sztorira, az volt hogy a falunap után a csapat nagy része kidőlt, de kiállt a csapat 11 fővel, csere nélkül. Az egyik srác elhányta magát és szarul lett (másnaposan nem jó ötlet focizni). Ezért az edzőbá odajön hozzám:
    -Danikám, itt a focicipőd?
    -Itt van Laci bácsi!
    -Akkor vedd fel, félidőben beállsz.
    És ez a története hogy 15 évesen játszottam egy fél meccset felnőtt Megye III-ban.

• @el-hadary1959
    @el-hadary1959 2 роки тому +16

A pálya mellé lejött a bíró haverja majd hátat fordított a meccsnek és beszélgettek kb 2 percig😂😂😂

• @Streetlegal_
    @Streetlegal_ 2 роки тому +12

Még U14 ben játszottam és pár csapattársam hamis igazolással jászott. A buszban tanulták az igazoláson lévő szülők nevét és a játékos születési évét🤣. Nem ez a poén, hanem amikor a spori rájött hogy hamis kihívta a rendőröket😆😆

• @martonruppert-czigler1225
    @martonruppert-czigler1225 2 роки тому +12

Nekm az volt hgy mentünk Siófokra meccsre és megérkeztünk a pályára és a pálya úgy nézett ki hgy közép pályán kettő vakond túrás szöglet zászlók meg a bozótban:)

@patrikteger7288 2 роки тому +2

Bár én sosem játszottam (remélem ez most nem baj), de akkor is mesélek egy focis történetet. Szóval az eset kb 2-3 éve történt. A megyei focis csapat, akinek szurkolok, hazai pályán játszott egy Baranya Megye 2-es bajnoki meccset. Az ellenfél szurkolói kezdetben normálisak voltak (énekeltek, zászlót lengettek, stb...). Ám egy ponton füstbombát kezdtek el használni. Amikor a főrendező rájuk szólt, hogy hagyják abba a pirotechnikai eszköz használatát, a szurkoló csoport pofátlan módon szólt vissza. Ebből olyan heves szóváltás kezdődött, hogy majdnem rendőrt kellett hívni.

• @szilardhorvath5589
    @szilardhorvath5589 2 роки тому +8

Nekünk 30 percet késett a spori “ szorulás” xd 😂

• @viktordudas8415
    @viktordudas8415 2 роки тому +4

Készülünk ifivel a meccsre idegenbe, néztük melyik labdákat vigyük. Valaki kérdezi, hogy az, ami éppen nála van jó lesz e... Erre az idősebbek közül megszólalt valaki, hogy ne, mert az onnan loptuk xdd

• @benedekszabo6912
    @benedekszabo6912 2 роки тому +1

Egyszer a meccsen belekezeltem a labdába, de a spori azt mondta, hogy egy kéz nem kéz. Aztán 5 perccel később az ellenfél is belekezelt, és lefújta. Mondták a bírónak hogy egy kéz nem kéz, de mondta hogy ez már a második kéz... Nagy forma volt.

• @acsbalint6697
    @acsbalint6697 2 роки тому +6

Nessaj én a kisvárdát ajánlom neked mert őket biztos nem veri el 5-0 a Liverpool

• @leventekelecsenyi5352
    @leventekelecsenyi5352 2 роки тому +3

Zlatan egyszer meccs közben tartott pisiszünetet. Ezt azóta félidőnek hívják.

• @balazsantl
      @balazsantl 2 роки тому +1

Zlatan egyszer 2 napig nem ment iskolába. Azóta ezt hétvégének hívjuk

• @botondmata0601
      @botondmata0601 2 роки тому

@@balazsantl Már hányszor olvastad ezt:) csak Zlatannak semmi koze nem volt hozzá

• @anikolegman5372
    @anikolegman5372 2 роки тому +3

4:29 Betenni a fullos mennyei megyei 3-dik osztály legszarabb csapatát.Sorra hoznánk le a mérkőzéseket

• @valentinlekillerqueen4477
    @valentinlekillerqueen4477 2 роки тому +6

Nessaj: Válasszatok egy csapatot akinek érdemes szurkolni.
    Én az Arsenal szurkoló a szezon elején:

• @zsdrab1938
    @zsdrab1938 2 роки тому +2

Nagyon jó lett régóta volt olyan akkor nézte meg a videót kijövés után pár percel

@mazsolagamestudio0711 2 роки тому +4

Ennek semmi köze semmihez, de most láttam egy videót Raikönen-ről: Amikor Schumaher nyugdíjba ment,(vagy vmi búcsubuli nem tom) akkor tartottak neki egy bulit, amib mindenki részt vett csak Raikönnen nem. Meginterjúvolták, hogy miért nem volt ott, és azt mondta: "Éppen szartam" XD

• @albertwernsdorfer5193
    @albertwernsdorfer5193 2 роки тому +2

Egyszer 14 évesen játszottam az U19ben feketén. Pataki Ádám nevű csapattársam igazolásával kellett játszanom, ám én Pintér Ádámot mondtam, a csapat alig bírta ki a röhögéstől, a spori is észrevette, de megszánt és szóvá se tette. Azóta örök poén a fiúk között.

@ultimatetrash537 2 роки тому +1

Gondoljatok bele. Magyarország ellen gólt rúg Mickey egér és elkezd üvöltözni,mint Ronaldo "Siiiiiiii".
    Ez után Dumbó odarohan Szalai-hoz és leharap a füléből egy darabot,mint annó Suarez az egyik m3ccsén 😂😂

• @beitlbotond1459
    @beitlbotond1459 2 роки тому +1

7:54 micsoda hang 🤩

• @vylko01
    @vylko01 2 роки тому

Meccsünk van. Az egyik játékosunknak becsúsztak és büntetőt ítél a bíró. Erre megkérdezi: (először elviszi na labdát a büntetőpontra) innen szoktátok rúgni a tizenegyest? XD

• @agnesjuliannabihari222
    @agnesjuliannabihari222 2 роки тому +1

Pont most jöttem meg a fociból =)

• @quaxyz
    @quaxyz 2 роки тому +1

Nekem egyszer az volt bajnokin hogy csapattársam otthon hagyta a sipcsont védőjét es tett oda 5 zsepit 😂😂😂 es nem vette észre a bíró 😭😂😂😂😂😂

• @thewandererofstands1866
    @thewandererofstands1866 2 роки тому

Mikor jon ki babatunde? Mai resze? Várom nagyon.

• @botondadam8084
    @botondadam8084 2 роки тому +1

Én nevem Ádám Botond, a Bozsik kupán mindig annak a nevében játszok aki hiányzik. xD

• @JJ.97
    @JJ.97 2 роки тому

Egyik faluban volt egy srác, vagy 4 évet húzott úgy le az ifiben, hogy már ki volt öregedve. Ha kérdeztük, mindig 18 éves volt, 4 éven keresztül 😂

@diobrando1811 2 роки тому +2

Na hát akkor itt egy sztori:Csapatommal mentünk egy meccsre és a legidegesebb srácnak akartak adni egy sárgát amire ő begurult.És meccs végén odament a bíróhoz és szó szerint kilopta a zsebéből a sárgát amire a bíró azt mondta hogy:hé áljunk azért le,erre a srác azt mondta hogy:na mivan?ez már annyira nem tetszik &-#/¥@? Mi végig ott röhögtünk a pálya szélén

• @bebassist263
    @bebassist263 2 роки тому

4:58 Ndidi adott Nekik abbol a szerből amit KEMÉNYKÍGYÓ SÁMÁN adott Neki

• @zsoltibognar3110
    @zsoltibognar3110 2 роки тому

Ohh hát én annó énis megye 2 be játszottam nógrád megyébe és volt olyan szezon amikor a telet 1. Helyen zártuk és több volt az óvással szerzett 3 pont mint a tisztességes küzdelem a győzelemért 😂😂😂😂

• @neponxd4908
    @neponxd4908 2 роки тому +1

8:27 csak a West Ham ⚒️❤️

U de adom ezt a zöld háttér világítást (teljesen 420)

• @buddhafoga
    @buddhafoga 2 роки тому +2

Edzőm üvölt a sporival mert már a második csapattársamat kell lehozni mert 3-szor akkorák ellen játszunk a spori meg annyit mond hogy: Nyugodjon le sport társ.🤣🤔🤦🤦

• @hunorlukacs329
    @hunorlukacs329 2 роки тому

Elver mindenkit a várda!
    (Kisvárdi vagyok :D)

• @robinvamosi2436
    @robinvamosi2436 2 роки тому

Megye 3 Kutas - Baté meccsen a batéi ifi csapatban a 20 fős keretből 12 hamis igazolás volt . 😅🤣

• @tomy5025
    @tomy5025 2 роки тому

A hamis igazolásokról csak annyit. Házi gólkirály lettem úgy, hogy egy percet sem voltam a pályán. xD

• @matecsabai28
    @matecsabai28 2 роки тому

Én Szerbiában lakom egy kis faluban.És ennek a falunak van egy foci csapata,és amikor nálunk játszottak egy bajnoki cseccset akkor az egyik falusi játékosnak páros lábbal(vas stoplissal) becsúsztak akkor a bíró még sárgát se adott az ellenfélnek és a nézők befutottak a pályára oszt megverték a bírót 😂😂😂

• @attix9437
    @attix9437 2 роки тому

Mi mindig feketézünk🤣🤣
    sokszor Ujpestről Mtk-ból hívunk játékosokat megyei harmadosztályba, nem kérdés hogy nyerünk🤣🤣

• @jazmingalbory6292
    @jazmingalbory6292 2 роки тому

Nessaj! csinalsz majd Xavi-rol es a Barca-rol velemeny kifejtos videot?

• @electrowarrior732
    @electrowarrior732 2 роки тому +1

8:13 én bvb fan vagyok és ahol megy manapság a bundesliga (fasztudja melyik adón xd, általában az arénán, vagy néha a spíleren) nem említek nevet de a kommentátor a bvb kapusát kőbelnek ejti miközben Kobelnek kell, az annyira fel tud kúrni. Meg amikor Reusot Rájsznak ejti azon is ki szoktam égni és sokszor van hogy el is kapcsolom. Legalább egy olyan embert keresnének aki ki tudja normálisan ejteni a játékosok nevét és ért is hozzá.. 🤷

@ricsiihorvath7425 2 роки тому

Nálunk az volt hogy volt nálunk aki hamissal játszott, és így voltunk 11en. A játekvezetőnő észre vette a jatékosunk és nem játszhatott. De a másik hamissal játszó emberünket nem vette észre😂

@simoncserhati3246 2 роки тому

Ifiben cserék voltunk kirúgták és nyilván mi mentünk ki érte csak a baj annyi volt előtte nap szakadt az eső és minden csupa sár volt és belementünk a ha sok cipője benne maradt a sárban és nem tudtuk kiszedni 3. napra rá jött ki a sárból😂

• @andorlovas2183
    @andorlovas2183 2 роки тому

Nálunk volt olyan hogy a csapattársamat fejberugták (labdával) az edzésen (u10), majd mentünk be az öltözőbe és közbe ugyan azt a srácot fejberugták a felnőttek.

• @thevratyakek6129
    @thevratyakek6129 2 роки тому

Majd a bl csoportok végeredményeiről megnézznék egy vidit!

• @levivarga9653
    @levivarga9653 2 роки тому

Meg győztél nessaj a nem szabad no no val🙂

• @009klakmen4
    @009klakmen4 2 роки тому +1

Egyik megyeII-es mecvsen épp ment a spori sárgát adni az edzőnek (!) Amikor a lelátóról (dombról) valaki bekiabált hogy LASSAN SPORI NEHOGY ELESSÉL!

@tamasszegedi8386 2 роки тому

Amikor Ifistaként feljátszottam felnőttbe, az egyik meccsen a játékos edzőnk mindenkit elküldött melegíteni, majd ezután beállította saját magát...

• @matekovacs4174
    @matekovacs4174 2 роки тому

Tavalyi szezonba igazoltatásnál mondták a neveket és amikor az egyik (kamu) emberhez érkeztünk senki se szólalt meg :D

• @maszkosfanoldal2747
    @maszkosfanoldal2747 2 роки тому

Én focista vagyok és a csapatommal megnyertük az; utcai , városi, megyei bajnokságot is és 4 szer nyertük meg a bozsikot ( nem dicsekvés )

• @zsombiivida6554
    @zsombiivida6554 2 роки тому

Még Covid előtt történt az eset természetesen megye III-ban, amikor az ellenfél csapata nem tudott kiállni emberhátrány miatt, ugyanis 2 kisbusszal érkeztek volna a játékosok de csak az egyik érkezett meg időben. Ennek következtében csak 7 játékosa volt az ellenfelünknek a pályán középkezdés előtti percben, amíg az egyik ki nem találta hogy a nézők közül addig beugorhat 4 ember hogy kitudjanak állni. Mondanom sem kell egyből volt 4 lelkes jelentkező a felkérésre, a sporit meg teljesen hidegen hagyta a dolog hogy mennyire szabályos ez vagy sem. Úgy a 40. perc környékén a Family Frostos autóval karöltve, dudálva, fékcsikorgások és zaj közepette futott be a 2. számú kisbusz. Boldogan kiugrottak a játékosok a furgonból, de amikor meglátták hogy a meccs már 5-0 a javunkra akkor már azt mormogták hogy "ha ez tudom el se jövök". A meccs úgy alakult hogy a 75. perc körül 7 gólos előnyre tettünk szert, amikor egy szögletnél pár játékosa az ellenfélnek megrohamozta a bírót okvetlenül. Mi csak néztünk hogy mi a franc történik itt. Hosszas szóváltás után a bíró megindult felém mint csapatkapitányhoz, és megkérdezte hogy mit szólnánk ha lefújná a meccset. Köpni-nyelni nem tudtam hogy mit mondjak neki. Szóltam az edzőnek illetve a csapattagoknak hogy mi a helyzet, akik beleegyeztek, így a spori 3-szor fújt a sípjába a 77. perc környékén és vége lett a meccsnek.

@patrikteger7288 2 роки тому +1

Nálunk öregfiúk meccsen volt hasonló, előbb lefújós eset. Akkor a játékvezető mind 2 félidőt kb 6-7 perccel előbb fújta le. Nem tartott összesen 70 percig a mérkőzés. És ez úgy történt, hogy a 2. félidőt a 40. perctől kezdtük el számolni. (Azért 40. perctől, mert öregfiúk meccsen rövidebb ideig tart 1 félidő.)

öltözésnek be jön a spuri igazoltan
    Be jön rank néz annyit mond „Fiuk Ezt ti sem gondoljatok komolyan "

@acm951 2 роки тому

némító gomb csodákra képes, mikor a "szakértők" is meg a kommentátor is borzalmas :D