WIELKI TURNIEJ BOTÓW NA NIEOFCIJALNYM PATCHU! (1/2) Twierdza Krzyżowiec Extreme!

• Опубліковано 19 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 35

• @MrToxic0
    @MrToxic0 Рік тому

Super content, dzieki za regularne uploady!

• @lordpetor3932
    @lordpetor3932 Рік тому +2

Powinieneś włączyć opcję w UCP, zeby bot nie usuwał i nie usypiał sobie gospodarki.

• @dezigrzaka8609
    @dezigrzaka8609 Рік тому

52:02 pięknie sie tym ekscytujesz ale ustalmy coś przeoranie sie przez taki samek 600 wojownikami jest niemożliwe xD

• @xfirestormm
      @xfirestormm  Рік тому

Pewnie, że niemożliwe ale tu chodzi o dobrą zabawę, a ja się bawiłem bardzo dobrze robiąc ten film :D

@grzegorzgomola2484 Рік тому

Z ciekawości jakie masz ustawienia patcha ? aby gracze komputerowi rekrutowali więcej jednostek ?

@xfirestormm  Рік тому +1

W tym filmie na początku są wszystkie ustawienia jakich używam
      ua-cam.com/video/4gN9FdLkWHo/v-deo.html&ab_channel=xFirestormm

59:00 z tego co ja sie orientuje z mojego turnieju rozpoznawczego ktory kiedys zrobilem to wilk pokonuje saladyna po kilku godzinach a frederyk ryszarda ale nie wiem zobaczymy te mecze ehhe 😅

• @vesow
    @vesow Рік тому

Nie chce cie prowokować, ale może drabinka przegranych?

• @tomaszkorpus3245
    @tomaszkorpus3245 Рік тому

Jak zrobić w krzyżowcu i krzyzowcu2, żeby katapulty i balisty atakujące na zamek atakowały same? Bo po kliknięciu, żeby atakowały jakieś wieże czy mury to po zniszczeniu ich stoją bezczynnie

A zagrasz z Lutelem na tym kanale ?

Nie ode mnie to zależy szczerze mówiąc, po za tym jakimś rywalem to ja nie jestem bo pvp za dużo w twierdzy nie grałem, raczej tylko kampanię dla zabawy

• @osiopospolity8151
    @osiopospolity8151 Рік тому

Jestem w trakcie oglądania i stawiam na Wilka.

Dzięki za informacje moja ciekawość trochę zaspokojona :D

• @Kalasznikow1899
    @Kalasznikow1899 Рік тому +1

Faworyt przeszedł dalej, ez

aaa tak wgl to co twojego problemu zobacz czy w tym patchu nie masz w zakładce przeciwnicy komputerowi włączone coś takiego jak "cel ataku" cośtam sie mogło namieszać tym sie można pobawić

daj tam opcje "najbliższy przeciwnik" być może to pomoże

@@dezigrzaka8609 Dobra sprawdzę czy w patchu coś się nie namieszało, dzięki za podpowiedź :D

finał to bedzie wilk vs frederyk

wiesz co musze ci cos powiedziec bo kurde ogladam juz 3 raz ten film w sensie 20 minut przerwa 20 minut przerwa 20 minut i kurde xD moze lepiej by było zrobic tez wersje okrojoną 10 minutowy film z objaśnieniem czy cos 😅😅

Mogę jakiś skrót zrobić, ale wydaję mi się, że jak dla kogoś za długo to można obejrzeć na dwa razy :D