Kaprařina na Labi, taktika lovu a výběr místa
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- Vyrazil jsem konečně na delší dobu k vodě i když jsem výpravu zkrátil o den než byl plán a stalo se mi na začátku to co stalo, tak jsem super zachytal.
Snad Vám poradím s dalšími taji naší krásné řeky.
Popřípadě odběr, like či odběr.
Díky Sendy
#kaprarina #foxinternational #rybolov nalabi
www.kaprarina.cz/
www.vyroba-boi...
Super rady, bozi chytacka. Videjko pecka.
Díky moc
Čau super video👍👍 jen ty koule příště tolik nedrbej 😂😂😂
Ahoj, děkuji, jen jak to myslíš “nedrbej” 🙂
Super video 👍🤙🔝
Moc děkuji
Zdarec, chystame se na Labe 26.zajima mne nazor, zda brat clun.reka tam neni moc siroka ale... Vime o tom useku prt. Potrebujeme normalni radu zkusenejsiho Labaka. Dik moc.
Ahoj, to je otázka. Rozhodnul bych se asi podle určitých aspektů. Podívat se na mapy jaká je tam cesta/přístup. Pokud máš možnost zmapovat ze břehu tak je to OK, za mne bych si na první vyvházku ten člun vzal, pokud to nějak neomezuje s místem v autě atd. Zase pokud nemáš např echo tak zbytečný a stačil proházet olovem a věnovat tomu aspoň hodinku
Pěkné poučné video. Chystám se poprvé na Labe - Církvice. Chtěl jsem se tedy zeptat ohledně těch hrází, jak zpravidla vysoko vystupují z reliéfu dna. Díky
Zdravím, je to hodně různé ale většinou oproti korytu je to rozdíl 2 metrů.
Děkuji moc a kdyby cokoliv stačí se ozvat. Každopádně doporučuji najít pokud na úseku jsou. Při těchto teplotách budu jezdit podél nich a na nich. Takže doporučuji jeden dávat na hráz
@@Lukas-Sendy-Sendlai díky
Pěkný video . Používáš na Labe backlead nebo chytáš bez .
Ahoj, děkuji. Záleží jak kdy a jak kde, jsou místa kde mi 3 metry před pruty jezdí veslaři, tam je tedy používám. Pokud průtok dovolí, používám často nahazovací, které zmiňuji v jednom ze svých videi. Mám i zkušenosti, že na určitých úsecích, vodní motoristi schválně zajíždějí do vlasců, tam je taky tedy používám, ale hodně jsem se i na řece naučil mít špičky co nejníže, pokud to však průtok dovolí.
V jakým programu stříháš videa? Dík 😉
Ahoj, prosím tě dělám to co nejjednoduší to jde, takže točil na Iphona a střihám to v základnim programu iMovie. Takže to můžu u vody natočit, sestříhat a ten samý den vydat, jinak bych na to neměl čas
@@Lukas-Sendy-Sendlai super, dík. Mám taky iphone, tak to zkusím 🤙
Dá se tam pohrát se zvukem s obrazem, vložit komentář. Vyzkoušej a uvidíš
@@Lukas-Sendy-Sendlai ok dík 😉
Kámo pecka s tymi udicami to poznam ja raz tiez po rybacke som nakladal auto puzdro s udicami oprel z boku auta zavrel nastartoval a odchod domov doma vykladam auto a udice nikde palil som hadam 300 nazad lebo to bolo na ceste kde som nakladal a uz som ani neveril ze tam budu no oni pekne cakali na ceste namna no to teda uplne viem ake su to pocity ked uz v duchu si sa snimi rozlucil a oni sa nestratili ale pekne pockali na nas.👍
Ja uz viděl minusová čísla na účtě a mamželky obočí směrem dólu🤣, ale máš pravdu člověk zapomene ani neví, já už se viděl u vody, ale těch věcí bylo víc, ta voda nechtěla abych tam byl, ale nakonec super výprava.
Ahoj, čupr video. Lukáši mohl bys při další výpravě trochu popsat jaký člun používáš (délka, výhody případně limity na Labe) pobere věci na tři noci nebo i týdenní výpravu + doplňky jako echolot a baterie k echolotu a baterii k elektromotoru + zdali používáš na ně krycí boxy (výhody, limity,výdrž), zkrátka tvoje praktické zkušenosti.díky;-)
Ahoj, to je dobrý nápad. Zkusim z toho něco málo udělat. Každopádně na začátku videjka je vidět jak jsem byl naloženej, jelikož mám člun pouze 220. Ale super, díky. Něco kolem toho udělám, jen otázka kdy to bude no.
@lukasslechta7962 ano stačí dostatečně
Konec, nech příště doma kameru
Bohužel to nemůžu, točím na telefon
Mohl bych vědět důvod? Abych věděl co zlepšit či vynechat? Děkuji
Stejný nazor na co? Jinak kde lezou?
@lukasslechta7962 aha a v jaký minutě ani nevím že mám něco děravého.
Pokud se ti to nelibí tak se na to nekoukej, je to velmi jednoduché.