Дякую, що розповідаєте про особистостей з української культури. Нам ще багато треба дізнатися про своїх письменників, художників, музикантів, науковців, політиків ❤❤
Дякую. Змістовний,об'ємний контент.👍. Історія України, та злочини "срср", проти українського народу, які довго приховувала від усього світу так звана"роzія". Дякую за працю. ❤️🖤
Читаю і мурахи по всьому тілу. Не пам'ятаю, чи був цей вірш в моїй шкільній програмі. Та й що я могла усвідомити, школяркою? А зараз... - Бо ось вірю, зросту колись,- І до когось вітрами,- Жни!!! ...Серце, серце моє! Навчись Тишини...
Дякую. Справді, де б ми були, якби більшість з нас не сповідувала ліві людиноненависницкі ідеології. Тим паче, якщо б потребували не тільки насмішливого і гудливого. Якщо підписуєшся на комунізм вкупі з інтернаціоналізмом, а розвиваєш національне, то...визначитися треба було і тоді, і з 1991 по 2019. Якщо хочеться і те, і інше - то маємо стабільно одне й те саме - Сандармох.
Дивно, але таке враження, що біографія Сосюри пройшла повз пані Ярину. Варто було б перечитати "Третю роту", щоб не говорити, що він жив на Кавказі, а на Донбас переїхав.
Гр.Епік з моєї Кам'янки був родом. Активний учасник визвольних змагань, був долучений до роботи Просвіти. В школі навчався з представником його роду. Як вважає п.Ярина, є сенс перевидати його роботи? І чи не зустрічала вона інформацію про його товариша по визвольним змаганням Памфіла Сеся?
Щодо Підмогильного. Твердження у шапці відео на думку авторів мало би збурити користувачів ютубу, і за рахунок несприйняття тези, залучити нових юзерів до перегляду. Трохи негарно, хоч і не кримінально карано. На моє суб'єктивне враження - Підмогильний випередив зі своїм "Містом" французький екзистенціалізм на десять років, коли лиш подібне ми можемо прослідкувати у Сартра в "Нудоті" (1938) чи у Камю в "Сторонній" (1942). А ще краще - прочитайте "Невеличку драму' і позбудьтесь комплексу меншовартості за свою літературу, вважаючи, що вона не має у собі відгалуження у жанрі інтелектуального роману.
Ти корисний ідіот, чи ти феесбешний бот? Все зомбо ти запускаєш у свій мозговий ящик. Нажаль про події з розстріляним відродженням дуже мало знають українці. Ці події треба вивчати детально в школі, причому від молодших класів до старших, і на уроках літератури, і на уроках історії, і на уроках мови. Розстріляне відродження і інші геноцидні події в Україні , а конкретно історію України 1917-1919 роках, голодомор, національно-визвольна боротьба, шістдесятники - все це велика і довга боротьба українців, про яку треба говорити, вчити, писати книжки.
Кто живёт в прошлом, в прошлом и останется. Что сейчас и можно наблюдать, 30 лет независимости - а разговоры все про столетия назад. Не надоело то? Не видно, что результатов 0 от этого? Смотрите в будущее лучше. И нет, если были преступления - раскрыть их нормально, но дальше то что? Творить вам кто мешает? Сколько новых отраслей появилось, в которых возможно было занять нишу, а вы все сто лет и тд и тп. Тьфу. И нет, я не из России. Я украинец, но причислять себя к этой группе "Нытье" не хочу, уж извините, поэтому и пишу не "мы", а "вы".
Вічная пам'ять та царство небесне всім віддавшим життя за волю України та нації 🙏🙏🙏💙💙💙🇺🇦🇺🇦🇺🇦🙏
Дякую що підіймаєте такі непрості теми...
Потрібний та актуальний випуск ❤️🙏
Дякую за ваші змістовні та пізнавальні історичні випуски, завжди цікаво вас слухати. Слава Україні!
Дякую, що розповідаєте про особистостей з української культури. Нам ще багато треба дізнатися про своїх письменників, художників, музикантів, науковців, політиків ❤❤
Важлива тема, дякую за вашу роботу
Величезне ДЯКУЮ!!!
Дякую. Змістовний,об'ємний контент.👍. Історія України, та злочини "срср", проти українського народу, які довго приховувала від усього світу так звана"роzія". Дякую за працю. ❤️🖤
Велика подяка за важливу і таку непросту історію.
Дякую за випуск, за таку чудову гостю. ❤❤❤
Багато втратила Україна при втраті української еліти від 1918-1991рр.Дякуємо Вам за потрібну працю!
Дякую пані Ірино, за роботу в архівах! Цікавий і корисний етер!
Щиро дякую за цікаву розмову, мені дуже сподобалась гостя, така важлива тема
Дякую за гостю та тему💔🙏🇺🇦
Дякую, було цікаво та інформативно
Зв'язок між поколіннями був втрачений через фізичне знищення української інтелігенції совітською тоталітарною владою
Дякую.
"Це нічого, що я мов гній - під посіви твої нові" (с) Є. Плужник
Читаю і мурахи по всьому тілу.
Не пам'ятаю, чи був цей вірш в моїй шкільній програмі. Та й що я могла усвідомити, школяркою?
А зараз...
- Бо ось вірю, зросту колись,-
І до когось вітрами,- Жни!!!
...Серце, серце моє! Навчись
Тишини...
Дякую.
Справді, де б ми були, якби більшість з нас не сповідувала ліві людиноненависницкі ідеології. Тим паче, якщо б потребували не тільки насмішливого і гудливого.
Якщо підписуєшся на комунізм вкупі з інтернаціоналізмом, а розвиваєш національне, то...визначитися треба було і тоді, і з 1991 по 2019.
Якщо хочеться і те, і інше - то маємо стабільно одне й те саме - Сандармох.
Дивно, але таке враження, що біографія Сосюри пройшла повз пані Ярину. Варто було б перечитати "Третю роту", щоб не говорити, що він жив на Кавказі, а на Донбас переїхав.
Роман Місто зовсім не для школярів
Гр.Епік з моєї Кам'янки був родом. Активний учасник визвольних змагань, був долучений до роботи Просвіти.
В школі навчався з представником його роду.
Як вважає п.Ярина, є сенс перевидати його роботи? І чи не зустрічала вона інформацію про його товариша по визвольним змаганням Памфіла Сеся?
Зараз наші полонені, які засуджені російськими судами, також пишуть додому листи виключно російською.
Не тільки він і не тільки там
876 views 9 hours ago Oct 15, 2024. Is that all? Nobody cares?
Щодо Підмогильного. Твердження у шапці відео на думку авторів мало би збурити користувачів ютубу, і за рахунок несприйняття тези, залучити нових юзерів до перегляду. Трохи негарно, хоч і не кримінально карано.
На моє суб'єктивне враження - Підмогильний випередив зі своїм "Містом" французький екзистенціалізм на десять років, коли лиш подібне ми можемо прослідкувати у Сартра в "Нудоті" (1938) чи у Камю в "Сторонній" (1942). А ще краще - прочитайте "Невеличку драму' і позбудьтесь комплексу меншовартості за свою літературу, вважаючи, що вона не має у собі відгалуження у жанрі інтелектуального роману.
Ниють і ниють, ниють і ниють. Це вже мабуть на генетичному рівні той стогін закладено.
Ти корисний ідіот, чи ти феесбешний бот? Все зомбо ти запускаєш у свій мозговий ящик.
Нажаль про події з розстріляним відродженням дуже мало знають українці. Ці події треба вивчати детально в школі, причому від молодших класів до старших, і на уроках літератури, і на уроках історії, і на уроках мови.
Розстріляне відродження і інші геноцидні події в Україні , а конкретно історію України 1917-1919 роках, голодомор, національно-визвольна боротьба, шістдесятники - все це велика і довга боротьба українців, про яку треба говорити, вчити, писати книжки.
Кто живёт в прошлом, в прошлом и останется. Что сейчас и можно наблюдать, 30 лет независимости - а разговоры все про столетия назад. Не надоело то? Не видно, что результатов 0 от этого? Смотрите в будущее лучше. И нет, если были преступления - раскрыть их нормально, но дальше то что? Творить вам кто мешает? Сколько новых отраслей появилось, в которых возможно было занять нишу, а вы все сто лет и тд и тп. Тьфу.
И нет, я не из России. Я украинец, но причислять себя к этой группе "Нытье" не хочу, уж извините, поэтому и пишу не "мы", а "вы".
Якби в роті гриби росли, то і в ліс не треба було б ходити.