Univ.Craiova - CFR Cluj 3-2 De bucurie azi avură parte! Cel mai tare meci din playoff!

• Опубліковано 25 сер 2024
  • 📲 ABONEAZĂ-TE din pasiune pentru fotbal: / fotbalcapevremuri
    📲 Europa, Univ.Craiova - FC Botosani vlog: • BARAJ: Univ.Craiova - ...
    Meci: Universitatea Craiova - CFR Cluj
    Ce mai poate fi de spus? Univ. Craiova dupa ce in urma cu o saptamana castiga la Bucuresti pe Arena Nationala cu FCSB, de data aceasta pe teren propriu in Banie invinge si CFR-ul lui Petrescu! Craiova mai buna, victorie meritata! Si nu oricum, gol in minutul 90+6 aproape identic ca in meciul din sezonul regulat cand Gustavo reusea egalarea in ultimul minut de prelungiri. Reghe mai fericit ca niciodata, suporterii in extaz, de bucurie azi avura parte!
    Din pasiune pentru Fotbal ca pe vremuri!