В яких випадках буду використовувати УФ-смолу 1. У випадках, коли потрібно швидко отримати результат, або коли епоксидна смола незручна у використанні. 2. Для фіксації дрібних елементів, замість клею. 3. Комбінувати її з епоксидкою. Коли один елемент потрібно зафіксувати в певному положенні, а далі заливати вже всю роботу епоксидкою. Я бачила так роблять інші майстрині, тож думаю так можна робити. Як я буду уникати проблем з липким шаром • Наносити тонкі шари смоли, навіть якщо їх потрібно зробити 4-5. • Тримати в лампі 5-10 хвилин. • Залишати виріб на декілька годин на підвіконні під природним світлом для додаткового затвердіння. • У майбутньому планую використовувати епоксидну смолу для фінішних покриттів і спробувати полірування.
я робила кулони з квітами і УФ смолою - заливала (по суті - фіксувала пелюстки) об'ємні хризантемки, (у мене на каналі є відео з першою) і ще гарно заливати, наприклад, братки (анютіни глазки) та гортензії, - робити легенькі сережки. Якщо все робити правильно, смола не відшаровується і можна зробити красивий об'єм-лінзу на пелюстках. Листочки заливати складніше через віск, а ще вони ніби пересушуються в лампі, у мене таке відчуття. Хоча робила з уф смолою кулони з папоротником, але фіксувала їх у кінці уф-смолою в баночках (у яку занурюють вироби). Але взагалі люблю викоористовувати уф смола не з рослинками, а для створення ефекту роси, наприклад
В яких випадках буду використовувати УФ-смолу
1. У випадках, коли потрібно швидко отримати результат, або коли епоксидна смола незручна у використанні.
2. Для фіксації дрібних елементів, замість клею.
3. Комбінувати її з епоксидкою. Коли один елемент потрібно зафіксувати в певному положенні, а далі заливати вже всю роботу епоксидкою. Я бачила так роблять інші майстрині, тож думаю так можна робити.
Як я буду уникати проблем з липким шаром
• Наносити тонкі шари смоли, навіть якщо їх потрібно зробити 4-5.
• Тримати в лампі 5-10 хвилин.
• Залишати виріб на декілька годин на підвіконні під природним світлом для додаткового затвердіння.
• У майбутньому планую використовувати епоксидну смолу для фінішних покриттів і спробувати полірування.
Друга брошка вражаюча. Дуже акуратна робота!
❤❤❤дуже цікаво , дякую що поділились
Дякую за цікавий та корисний україномовний огляд, мила брошка♥️✨
Гарне і корисне відео, все інформативно та зрозуміло!
А ще будете робити контент з УФ-смолою в майбутньому? У вас цікаво виходить❤
@@ИлонаМединцева Дякую!🥰
Так, будуть ще відео про Уф-смолу)
я робила кулони з квітами і УФ смолою - заливала (по суті - фіксувала пелюстки) об'ємні хризантемки, (у мене на каналі є відео з першою) і ще гарно заливати, наприклад, братки (анютіни глазки) та гортензії, - робити легенькі сережки. Якщо все робити правильно, смола не відшаровується і можна зробити красивий об'єм-лінзу на пелюстках. Листочки заливати складніше через віск, а ще вони ніби пересушуються в лампі, у мене таке відчуття. Хоча робила з уф смолою кулони з папоротником, але фіксувала їх у кінці уф-смолою в баночках (у яку занурюють вироби).
Але взагалі люблю викоористовувати уф смола не з рослинками, а для створення ефекту роси, наприклад
@@svetonebo_art Дякую за ваш коментар! 😊