ПОГАНИЙ МОНТАЖ НА ПРИКЛАДІ БОГЕМСЬКОЇ РАПСОДІЇ

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 30 гру 2023
  • Присудження Оскара за найкращий монтаж у фільмі "Богемська рапсодія" викликало багато обговорень і суперечок серед кінокритиків та глядачів. Деякі вважають, що робота монтажера була вишуканою та професійно виконаною, допомагаючи створити динамічний ритм фільму. Інші висловлюють сумніви стосовно заслуги "Богемської рапсодії" на отримання цієї престижної нагороди, вказуючи на можливі недоліки в структурі сцен та обробці матеріалу. Противники ж додають, що деякі кількісні або якісні аспекти монтажу можуть залишати бажати кращого, особливо в порівнянні з іншими кандидатами на цю премію.
    На прикладі всього однієї сцени із цього фільму пропоную вам проаналізувати монтаж і зробити висновки.
    Якщо вам подобається цей контент і ви хотіли би більше та частіше бачити нові відео, ви можете підтримати КіноТворець репостом, лайком або зробити донат на будь-яку суму.
    5168 7554 7483 7222
    Не забувайте залишати питання, коментарі та і взагалі підписуйтесь, щоб не пропустити нові випуски.

КОМЕНТАРІ • 20

  • @D1mat1
    @D1mat1 3 місяці тому

    лайк, підписка) це вже третє ваше відео яке я переглянув, для свідомого пізнання кіно те що треба)

  • @SergiyKobra92
    @SergiyKobra92 5 місяців тому

    Дякую за відео

  • @okeyolee777
    @okeyolee777 5 місяців тому +2

    Чесно кажучи, цей фільм загальні більше про паразитування на імені Групи. Я не експерт, але протягом фільму мене постійно щось бісило. Ви пояснили по ходу один з бісячих аспектів. Дякую за авторський погляд

  • @LeksLiutor
    @LeksLiutor 5 місяців тому

    Ви дуже крута, робите сміливі речі які якісно виділяються на фоні інших :) Дякую за ролик, дізнався дуже багато!

    • @kinotvorec29
      @kinotvorec29  5 місяців тому

      дякую за підтримку :)

  • @bundzmykhailo3733
    @bundzmykhailo3733 5 місяців тому

    Дуже подобається коли автори влогу не бояться критикувати щось "загальновизнане". Хоча й не розумію чому саме цей фільм чи не культовим називають попри всі недоліки. Фреді взагалі майже як зомбі з цим гримом виглядає усю картину. Фільм мені сподобався лише через трагічність самої історії яка є реальною і не є заслугою авторів фільму.

  • @svyatoslavyatsenko216
    @svyatoslavyatsenko216 5 місяців тому

    Класний приклад з чудовою нарізкою кадрів для передачі напруженості в фінальній дуелі фільму «The Good, the Bad and the Ugly»

  • @cinnamoncookie739
    @cinnamoncookie739 5 місяців тому

    ооо обожнюю такі відео! дякую за аналіз!

  • @Karinusuki
    @Karinusuki 5 місяців тому

    Не дивився фільм але розбір мені сподобався

  • @Kizilkumka
    @Kizilkumka 5 місяців тому +2

    Цікаве відео, дякую, але вас леть чутно, ніби потайки десь записали) Стосовно фільму, то він глобально вийшов вкрай невдалий, погана гра Малека, погані костюми та грим, а тепер ви ще додали одну складову, чому цей фільм неприємно дивитись

  • @svitlopys
    @svitlopys 4 місяці тому

    От мені фільм загалом сподобався (можливо, спрацювало те, що вперше побачила на великому екрані, а там завжди враження яскравіші), але так, була якась от незручність у сприйнятті, здавалось, що фільм як отой канатоходець, йде, аде баланс тримає так собі. Бо є отакі сцени, де монтаж наче з кулемету, а є навпаки, кадри, в яких всі мовчать, явного акуенту на емоції немає, стається отакий от момент, наче в діалозі сталась незручна пауза, хоча по контексту нічого подібного не має бути. І отак весь фільм проходить трошки нерівно, десь добре, десь підзатягнули, а десь покришили ті кадри, наче на олів'є нарізали. І якось так, на Оскар це не те щоб тягне

  • @vadymmakukh4385
    @vadymmakukh4385 5 місяців тому +2

    Лайк поставив, але як я розумію, що ціль цього відео не асмр, а надання інформації, а тут диктор каже дуже не чітко, тихо, але при цьому якийсь придихання, булькотіння. Важко для сприйняття

    • @kinotvorec29
      @kinotvorec29  5 місяців тому

      Дякую, постараюся краще працювати зі звуком.

  • @denis-shapovalov
    @denis-shapovalov 5 місяців тому

    аналіз рівня "я так сказала". авторка певне вважає себе істиною в останній інстанції та єдиним непорушним знанням про те як все має бути. жалюгідна аргументація

    • @kinotvorec29
      @kinotvorec29  5 місяців тому

      дякую, буду щільніше працювати із аргументацією!

    • @vitalii7750
      @vitalii7750 4 місяці тому

      Автор, як мені здалося, висловила свою думку + прикріпивши це класичними правилами монтажу. Наведіть приклад жалюгідної аргументації, якшо не балабол.

    • @denis-shapovalov
      @denis-shapovalov 4 місяці тому

      @@vitalii7750 2:30 авторка: "пасує" "більш-менш виправданний" "так не працює" "така собі ідея". Це не аргументація в чистому вигляді по гремму, це суб'єктивне, повністю оціночне судження рівня "воно так, бо я так кажу". тхне совдепом з його "без справки ви не митець".
      тепер ви все зрозуміли? розібрались нарешті? якщо знову не до кінця збагнули, питайте , я роз'ясню вам як для дитини все, що вам незрозуміло☝🤣

  • @Masayama10den
    @Masayama10den 4 місяці тому

    Сама ідея відео зашибісь. Я дуже тішуся що такий контент є Українською. Я фанат Квін. І от сам приклад розібраний з появою продюсера для мене дивний. Ваша пропозиція плоска. Це прям можна сказати "монтаж по книжці". Але давайте додамо трошки контексту. Гурт в якому лідер косить під гомосексуала й фанатів від естетики балету в країні де гомосексуалів відправляють на примусово відправляють на лікування. І це знімати канонічно. Нудно, там дуууже сильні лідери в колективі. Це треба показати цікавіше.
    Обговорювати "як би то можна було змонтувати" у фільмі який за це взяв Оскар, це як обговорювати Оскар для Дікапріо. Міг би зіграти і краще, роль не реалістична, мав 4 рази вмерти, минав пів фільму. Не по Станіславському.
    Не по правилам, десь не канонічно це правда. Проте цілком передає ідею та атмосферу. Як на мене ролик можна переробити в стилі "коли не канонічні прийоми спрацювали". Кіно це мистецтво, часто тут відмова від канону працює :)

    • @kinotvorec29
      @kinotvorec29  4 місяці тому

      Дякую за фідбек. Якщо б монтаж висловлював або підкреслював якусь ідею, навіть порушуючи правила та канони (як наприклад в фільмі Дюна, на каналі можна також подивитися розбір. У фільмі свідомо порушують просторову послідовність, додаючи таким чином нові сенси), не було б і думки навіть критикувати . А так, монтаж в богемській рапсодії лише заважає сприйняттю. І тут не важливо, фанати ми гурту чи ні.