Tap to unmute

Що москва ховала в Києво-Печерській лаврі? Реальна історія з Акімом Галімовим

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 8 лют 2024
 • Києво-Печерська лавра нарешті остаточно позбулася московського патріархату. 300 років з невеликими перервами російська церква намагалася використовувати Києво-Печерську лавру для пропаганди «русского міра» в Україні. Які речові докази знайшли у приміщеннях, коли «паша мерседес» та його пасіпаки покинули територію лаври? Яку реальну історію святині росіяни століттями намагалися стерти? Та які зміни на неї чекають? Про це у спеціальному випуску «Реальної історії» з Акімом Галімовим.
  Збираємо ПІВ МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ на 10 Пульстронів для ДШВ! Більше про проект ОКО ЗА ОКО від ОККО та "Повернись живим" за посиланням - bit.ly/3UpuCOr
  Потужний безкоштовний курс з української "Єдині" Вивчай українську, розмовляй українською - наближай перемогу. Наша сила в єдності! Реєструйся на навчання тут: yedyni.org/
  Рекомендуємо переглянути відео:
  Темне минуле московського патріархату: • Темне минуле московськ...
  Таємничі манускрипти: • Таємничі манускрипти. ...
  Підписуйтесь на Акіма Галімова у соціальних мережах:
  / akimgalimov
  / akim.galimov
  У проекті "Реальна історія" Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов'язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля. Окрім того, саме час розказати українцям справжні історії її героїв. Бандера, Чорновіл, Плахотнюк - ці та інші люди віддали своє життя за незалежну вільну Україну. Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.

КОМЕНТАРІ • 5 тис.

 • @user-vf8sj7lh9r
  @user-vf8sj7lh9r 17 днів тому +720

  Акіме, це щось неймовірне, які Ви молодці, що розповіли про Лавру.
  Це Віра в Бога, це наший фундамент і основа. Ми будемо центром Духовності для Світу, за нами йтимуть усі народи у пізнанні Творця. Україна своїм прикладом і жертовністю буде дороговказом у Вірі і пізнанні Божого Благословення і Любові до ближнього.
  Благослови Господи нас і Бережи Україну! Помилуй нас Господи!
  І Нехай буде Воля Твоя Свята!
  Амінь!

  • @charivna1000
   @charivna1000 17 днів тому +31

   Але купа нечестивих використовують релігію і людей для інших цілей. Що ви думаєте що всі там святі? Купа кагебістів працює і працювало проти України. Всіх 30 років і до цього. Це зручне місце прикривати свої злочини.
   За вірян зрозуміло , вони віряни і вірять.

  • @vadimrind2460
   @vadimrind2460 17 днів тому +9

   У 7208 літо россійський цар змінив літочіслення і так званна ніконовська реформа , через списки нового завету , насильніцько зробила богом АГНЕЦА КРЕСТА , замість ветхозаветного бога САВАОФА і його сина ЄМАНУІЛА . Підробили ікони і попідтирали ТЕТРАМОРФ на іконах .
   Питання - буде держава Україна відновлювати істіні історичні ікони та іконопис , чі попитаеться на угоду нинішньої церкви , якій не більш 300 років , ЗАМОВЧУВАТИ ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ ?

  • @VladimerNicolenko
   @VladimerNicolenko 17 днів тому +16

   Ви впевненi, що ви будете центром духовностi всього Свiту? (напевно i тепер такими себе вважаете). З ким? З Епiфанiем? Не смiшiть!

  • @LStar-ni4yf
   @LStar-ni4yf 17 днів тому +43

   ​@@VladimerNicolenko, а з ким? З Пашою мерседесом?

  • @VladimerNicolenko
   @VladimerNicolenko 17 днів тому +7

   @@LStar-ni4yf Наймудрiшим в свiтi цьому був i завжли буде час! Вiн все розставить i дасть вiдповiдi на всi питання. А ми всi, грiшнi, будемо тримати вiдповiдь перед Богом за все, що натворили в цьому свiтi. Там i стане вiдомо "WHO Eze WHO?".

 • @HermanoAlegre
  @HermanoAlegre 15 днів тому +60

  Чудова робота! І дуже потрібна! Величезна подяка всій команді!

 • @user-zg9ks7vv7k
  @user-zg9ks7vv7k 13 днів тому +53

  Дякую вам Акіме ви. відновлюєте. Українську історію. шануєте нашу мову , даєте приклад всім нам, українцям .Вельми вам дякую . Храни вас Господь і благослови. вас , і всю вашу. команду .

 • @user-nf2tw8ll8c
  @user-nf2tw8ll8c 13 днів тому +50

  Ваші фільми дуже цікаві і дуже потрібні всім нам "голодним"на правду про наше минуле. Ще було б цікаво більше дізнатись про Почаївську лавру.

 • @linashurova8441
  @linashurova8441 13 днів тому +170

  Дякую велике, що займаєтесь просвітницькою роботою, це є наразі особливо важливим для нашої держави і українського народу!🙏🏻🇺🇦

  • @igorpikalov430
   @igorpikalov430 10 днів тому +1

   В раздевалке спортивной школы в Мелитополе произошел взрыв

  • @user-jr1mg7iy3o
   @user-jr1mg7iy3o 9 днів тому

   Це що, хтось дітей підірвав?​@@igorpikalov430

  • @olgatomenko1828
   @olgatomenko1828 6 днів тому

   Долучайтесь до поширення інформації

  • @gtnhjcbdbq
   @gtnhjcbdbq 5 днів тому

   че шо квакнуло ??? фсб-жаба чи шо ?
   @@igorpikalov430 ???????
   дані в студію !

 • @Olena_Dn
  @Olena_Dn 12 днів тому +45

  Дякую, пане Акіме за величезну роботу, за скарби історії, за таку важливу інформацію!!! Щиро дякую! Бережи Вас Боже! Бережи Боже наших воїнів і Україну!!!

  • @igorpikalov430
   @igorpikalov430 10 днів тому

   теперь у тебя свой "боже"! В раздевалке спортивной школы в Мелитополе произошел взрыв

  • @user-uu8sr1hv2f
   @user-uu8sr1hv2f 6 днів тому

   Надіюсь,що ціх расєйськіх гоблінив ,вигнали з нашої України !

  • @user-uu8sr1hv2f
   @user-uu8sr1hv2f 6 днів тому

   ​@@igorpikalov430Все що робитьця в Мелітополі ,відпо відальна рашка !

  • @user-uy2pf1ug2u
   @user-uy2pf1ug2u 4 дні тому

   Теперь будете все жижами, как Зеленский. Будет новый Израиль. Израильская окраина Украина

 • @user-nl6sm8ss7b
  @user-nl6sm8ss7b 17 днів тому +560

  Я українка , дякую вам за служіння нашій державі !!! Що ви створили цей матеріал , це дуже важливо !!! І дякую вам за украіньську мову яка лунає весь фільм .

  • @larysa369
   @larysa369 15 днів тому +7

   Українську Мову! І не інакше! Пишіть правильно!

  • @irinakirichenko9738
   @irinakirichenko9738 15 днів тому +2

   Після того як вирішили вигнати монахів пройшло 6 місяців.І тільки зараз почали показувати те, що показують.Дуже гарно .Але зовсім не впевнено.Ці методики . Ресторани . Мільйони .
   Гроші церковним алігархам? 😠😠
   ЯКА БРЕХНЯ

  • @user-ey4ne1su2b
   @user-ey4ne1su2b 15 днів тому +5

   ​@@irinakirichenko9738і-ета-фсьо, мадамка?!

  • @katycherry804
   @katycherry804 13 днів тому +4

   ​@@irinakirichenko9738😂 то по вашому всі ці 6 місяців Україна там будувала ресторани, готелі і виробництва, щоб звинуватити попів МП? 😂😂😂 Ви шори думаєте знімати з очей чи і так нормально? 🤦

  • @irinakirichenko9738
   @irinakirichenko9738 13 днів тому +2

   @@katycherry804 що поганого в виробництві іконопису?А ресторани і готелі це ви перебільшуєте.Св'ятиня жила і повинна жити.🙏❤️
   Неуподібнюйтесь "червоним".

 • @user-kh5oo6gh8u
  @user-kh5oo6gh8u 15 днів тому +84

  Щиро дякую Акіму і всій команді за такий чудовий фільм про нашу нарешті Українську ЛАВРУ💙💛

  • @user-uy2pf1ug2u
   @user-uy2pf1ug2u 4 дні тому

   Теперь она еврейская. Потому что ваш главарь Зеленский - еврей. Будете обрезание делать и пьесы ростить.

 • @user-uo6yx7zz4g
  @user-uo6yx7zz4g 16 днів тому +262

  Акіме,ви надихаєте нас вивчати історію.Уклінно дякую вам і всій вашій команді !❤💛💙

  • @user-gj4dh6zy1e
   @user-gj4dh6zy1e 14 днів тому +1

   Відкрийте Апокаліпсис від тої частини де про полинь траву Чорнобиль де по всій землі стало гіркл. І час як швидко летить навіть вчені підтверджують. Воістину в останній час живемо народ подурів. Слухають басні сивої кобили від хазара який ходить і оскверняє святиню. Відносно поминання Кирила на службі то це робить і Епіфаній поминаючи всіх православних патріархів вселенського патріархату (так по закону служба служиться, якщо не поминає то є відступник). Мені це нагадує наперсточників в далеких 90-их. Кручу , верчу обдурити всіх хочу. І скажимо гарно вдається. Ну хочуть хазари повернути назад свою територію з якої їх погнали в далекі часи. І шмат України зробити хазарським каганатом. Ну вчіть хоть трохи історію. В нашій мові багато зазарських слів хочаб наприклад хата. Починайте читати Апокаліпсис. Хіба не стало гірко від полинь трави Чирнобиля. Таку дурню показують відносно портретів і всього іншого. Наприклад. Де це ви бачили щоб вбивця знаряддя злочину держав на видноті знаючи що його можуть обшукати. Ви вірите в ці спектаклі. Вас кидають в полум'я перед хазарським істуканом у вигляді бика для жертвоприношення, а ви не задумуєтесь . Тяжко відкрити і почитати вікіпедію про хазарів і які етнічні групи входять до них. Монахів вижинуть з лапри ,але і Київ затопить за це. І Печерську Лввру затопить щоб недосталась святиня на поругання. Не помітили війна почалась як Перша світова і громадянська з інтервалом у 100 років. А тепер пригадайте що було після війни... Штучний г.... . Ото ж бо готуйтесь. Перший принцип нечистивого розділяй і властвуй. Вас розділилипо два табори ,а тепер і зїдять. Які ріки крові вже пролиті як і сто років тому. Думайте що робите.

  • @TauneDzuba
   @TauneDzuba 13 днів тому

   @@user-gj4dh6zy1eЦе точно, в останній час живемо. Господь вже не взмозі дивитися і терпіти те, що відбувається з людством. Його вже перевиховати не можливо, антихрист зі своїми «законами» захопив людство. Де любов, де турбота про ближнього? Де вона ? Ви правильно поминули про Апокаліпсис, про Антихриста , який заволодіє розумом людей. Подивіться , як живуть священники! В золоті, на мерседесах, на яхтах, в палацах!!!! То це ченці? Це служителі Господа, це вони проповідники Господа на землі ? Це він так навчав? Господь ходив в сандалях і з посохом, навчав, лікував людей! То це так продовжується його учення? Продовжують робити так його «служителі» ? Для цього вони там поставлені? Слідуюче - так поминання святих патріархів на літургії то закон. Але вселенських ! І перший то Варфаломей !!! Його Кирило поминає? Поцікавтесь! А Епіфаній не Кирила (вбивцю власного народу. Це вони ж кажуть що ми один народ. То це вбивство Авеля Каіном) поминає, а Варфаломея- вселенського патріарха! Не перекручуйте! Це ви намагаєтеся обдурити! І ще - ви так довго, з ненавистю до цього журналіста, описуєте про хазарів, про їх бажання захопити нашу землю! То це вони прийшли захоплювати? То це вони вже 10 років вбивають мій народ? Татари- хазари? Той, що почав розмовляти українською, той, що робить чудові фільми про нашу славну історію і прославляє її ? Ви нічого не переплутали? Ви дійсно кажете - подуріли!!!!

  • @TauneDzuba
   @TauneDzuba 13 днів тому

   @@user-gj4dh6zy1eбудувати на території святині - магазини, цехи, трапезні , які нагадують ресторани, то добре - по вашому ????? Це не осквернення святої намоленоі землі? А пошукайте фільм про те, як Кирило прийшов до влади. Поцікавтесь, як вбили Олексія - справжнього патріарха РПЦ . Бо він не був угодний !!! Як розслідувалася справа і з яким настроєм Кирило повідомляв про смерть патріарха. Це все признаки про те, що скоро Господь прийде нас судити. Бо Антихрист вже на землі!

  • @user-dv3qm4th3t
   @user-dv3qm4th3t 8 днів тому

   ​@@user-gj4dh6zy1eвірно все адресуєте в свою сторону прихильники московського патріархату, відкрийте очі, вуха, душу зазомбовані роками московськими кагебістами.
   Читайте українських авторів історію, передивіться всі випуски Реальних історій, може щось і зрозумієте, якщо ні, пакуйте чемодан в Росію, бо ходити по землі України, це гріх!

  • @user-dv3qm4th3t
   @user-dv3qm4th3t 8 днів тому

   ​@@user-gj4dh6zy1eвірно все адресуєте в свою сторону прихильники московського патріархату, відкрийте очі, вуха, душу зазомбовані роками московськими кагебістами.
   Читайте українських авторів історію, передивіться всі випуски Реальних історій, може щось і зрозумієте, якщо ні, пакуйте чемодан в Росію, бо ходити по землі України, це гріх!

 • @vallav2096
  @vallav2096 12 днів тому +22

  Дякую,🙏 вам Акіме,за неймовірний фільм,за вашу велику працю це наша історія і сором нам що ми її незнаємо .Чекаємо на нові відео

 • @antonk521
  @antonk521 15 днів тому +89

  Ви займаєтесь дуже хорошою справою , популяризація нашої історії і нашої культури це якраз те ,що зараз потрібно для популяризації всього україньського, це дуже круто. Дякую вам за вашу нелегку працю в пошуках тих важливих пазлів загубленої і стертої історії нашої країни . Ми переможемо , Слава Україні 💙💙💙💛💛💛

  • @olgatomenko1828
   @olgatomenko1828 6 днів тому +1

   Не соромтесь поділитись відео зі знайомими

 • @user-tt2vz1qu9f
  @user-tt2vz1qu9f 10 днів тому +13

  Дуже цікава розповідь і своєчасна. Дякую.

 • @user-rr1cs8tl2w
  @user-rr1cs8tl2w 17 днів тому +443

  Акіму Галімому щиро дякую за цікаві історичні дослідження і програми.

  • @user-ig4jo8dv9n
   @user-ig4jo8dv9n 17 днів тому +18

   Галімову

  • @tanjademe3905
   @tanjademe3905 17 днів тому +10

   Чому б не виправить помилку? Тобі ж надіслали повідомлення.
   Будь ласка виправ!

  • @cre306
   @cre306 17 днів тому +3

   Аким Галимый снял качественное и ЧЕСТНОЕ видео!!! Шпионы проникли прямо в центр Украины, в ее сердце, в Лавру ... Вывел всех на чистую воду.... Никто не виноват, никто не знал и не замечал .. а потом вдруг оказалось, что ужас какой....шпионы... А, и в Славянске тоже такая история.... Вот же мы даём, невнимательные какие ...

  • @user-ic9ur2ql2q
   @user-ic9ur2ql2q 17 днів тому

   ​@@cre306знову бреше московит

  • @user-hy9bm9dh1w
   @user-hy9bm9dh1w 17 днів тому

   ​@@cre306
   То й зараз є ГНИДИ ЯКІ за РУСЬКИЙ мір.
   Українці довірливі
   На жаль

 • @user-rt5gg4qe9p
  @user-rt5gg4qe9p 15 днів тому +99

  Просто суперовий репортаж. Ганьба тим хто годував орду в святині Київській. Наснаги Вам в подальших проектах. Бережіть себе ❤

  • @allashatrova9805
   @allashatrova9805 10 днів тому +4

   Ганьба тим, хто такі "репортажі" монтує.
   Київ був і буде РОСІЙСЬКИМ.

  • @silviabeljo4771
   @silviabeljo4771 10 днів тому

   @@allashatrova9805ага, у ваших вологих мріях хіба. Коли Київ переживав свій розквіт в Середньовіччі на Московії жаби в болотах квакали. Як то кажуть Київ Москву хрестив він її і відспіває

  • @user-xh1so5gl1u
   @user-xh1so5gl1u 9 днів тому

   ​@@allashatrova9805Не діждетесь, мокші кляті!

  • @cassandra3837
   @cassandra3837 9 днів тому

   ​@@allashatrova9805 у тебя на овощи и крупу хоть хватает? Если нет, то буду отвечать тебе везде, чтобы хватило. Спасибо

  • @svet4lam
   @svet4lam 9 днів тому

   ​@@allashatrova9805це смішно казати про велич рашкі мовою її ворога

 • @user-gz9mx4zq7o
  @user-gz9mx4zq7o 12 днів тому +41

  Змістовні історії.Дякую за них і українську мову.Натхнення та успішних історій надалі.

 • @evgeniymazurov3385
  @evgeniymazurov3385 15 днів тому +22

  Супер. Інколи ми шукаємо патріотів серед розфарбованих в кольори держави фанатиків , обвішаних флангами , трезубами. А реальні патріоти ті які роблять нашу країну краще . Гарний приклад у особі Акіма Галімова, кримський татарин, мусульманин по релігії . Але душею з Україною та допомагає повернути нашу релігію та історію.

 • @trew5450
  @trew5450 16 днів тому +57

  Дякую вам за вашу працю! Дякую за служіння людям у відкритті правди про нас та про нашу Реальну Історію!

  • @igorpikalov430
   @igorpikalov430 10 днів тому

   В раздевалке спортивной школы в Мелитополе произошел взрыв

  • @gtnhjcbdbq
   @gtnhjcbdbq 5 днів тому

   @@igorpikalov430 шо заклинило ? кепсько ! дані в студію !

 • @user-mh9gc4uq4y
  @user-mh9gc4uq4y 14 днів тому +42

  Дуже цікава розповідь,красивий журналіст,багато історичних повістей,дякую Акіме за роботу.З тих пір,як я натрапила на цей канал , я вже його не пропускаю.

 • @user-xd2vf8gu8j
  @user-xd2vf8gu8j 17 днів тому +252

  Акім, як добре, шо ви - є! Давно дивлюся всі ваші проекти, ви доносите нам всі факти, і історичні події непредвзято. Хоча ви журналіст професіонал, адже деякі ваші колеги, не завжди поводяться коректно (м'яко кажучи), ви - насправді всією душею за нашу спільну мету. Бажаю успіхів!!!

 • @user-gj2so1ro5j
  @user-gj2so1ro5j 12 днів тому +47

  Дякую Вам за таку цікаву розповідь нашої історії, я дивлюся і слідкую за всією історичною інформацією , яку Ви відтворюєте в своіїх фільмах, це не тільки історично ,а щей дуже талановито, дякую що Ви є і чекаємо нових історичних історій.

 • @katyzhenkovasvetlana5404
  @katyzhenkovasvetlana5404 15 днів тому +82

  Дякую вам Акіме і вашій команді за всю проведену вами роботу, ви молодці. Історію треба знати , це наше минуло, теперішнє, майбутнє. Дуже люблю ваші проекти, так тримати. Слава Україні 🇺🇦💙💛

  • @user-ve3ko3uj6m
   @user-ve3ko3uj6m 14 днів тому +3

   Чому мощі не тліють?, для мене це взагалі не питання. Люди, які вели усамітнений спосіб життя, в постійному посту і молитві, то тіло немає жирових відкладень, а тих шкідливих відкладень що отримуєм ми з їжею.
   Тіло праведних ченців отримували їжу тільки для існування.

 • @user_Iryna_1654
  @user_Iryna_1654 9 днів тому +22

  Ви робите важливу справу по відновленні історії України. Велика дяка і шана вашій команді за це! 🙏🔱💙💛

 • @user-vw1kb8gv7h
  @user-vw1kb8gv7h 15 днів тому +15

  Дякую Вам пане АКІМ..завжди цікаві документал но підтверджені матеріали та історична правда.. Дуже дякую..Вам ЗДОРОВ'Я та НАСНАГИ й подальших успіхів та нових ВДАЛИХ досліджень!!!!
  СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА

 • @user-th8ry7gm4e
  @user-th8ry7gm4e 15 днів тому +11

  Дякую за Вашу працю. Дуже цікава розповідь

 • @viktoria5243
  @viktoria5243 17 днів тому +100

  Як же гарно...
  Дякую усім, хто береже і відновлює нашу історію.
  СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦
  ГЕРОЯМ НАШИМ СЛАВА💙💛

 • @respectwithtanya
  @respectwithtanya 15 днів тому +9

  Це чудова робота! Дякую Вам за повернення нашої історії ❤

 • @olgaarhipova9354
  @olgaarhipova9354 14 днів тому +11

  Неймовірно.Дивовижно. Дякую . Натхнення і творчих успіхів.

 • @tetyanamaksak
  @tetyanamaksak 12 днів тому +12

  Дякую, за важливий і цікавий канал)))
  Нічого дивного в нетлінних тілах Лаври нема. Божа благодать, тут нідочого.
  Це поширена практика серед тібетських монахів. І не тільки. Які дуже далекі від християнства.
  Тіла тібетських монахів не тліють, завдяки певним тілесним та енергетичним практикам за життя.
  Ці практики доступні кожному, незалежно від релігії, нації та інших статусів)))

  • @katerynaleo6605
   @katerynaleo6605 10 днів тому

   Потрібна велика віра і найвищий ступінь духовного розвитку. Просто у тібетців своя віра і практики а у українських монахів своя віра і практики. Українцям ближча і доступніша своя віра, справжня не московська. Хоча декому і модніше видаються тібетські практики.

 • @OlenkaT
  @OlenkaT 15 днів тому +14

  Говорити українською мовою, співати українські пісні, дізнаватись і поширювати реальну українську історію, вчити цьому дітей - це найменший вклад в Перемогу, який може зробити кожен свідомий українець. І завжди на часі

 • @joannataras8213
  @joannataras8213 10 днів тому +14

  Велике спасибі Акіму та Максиму за збереження історії України. Ці всі історичні факти та події мають обов'язково бути включені у вивчення історії в школах.

 • @user-nq3fg5mm5n
  @user-nq3fg5mm5n 17 днів тому +437

  Акім Галімому безмежна вдячність за історичні дослідження і програми , яку дуже важливо знати народу України !🙏🇺🇦🙏❤️

  • @Milana--Antoniya.22
   @Milana--Antoniya.22 17 днів тому +34

   АКІМУ ГАЛІМОВУ! Дякуємо за історичні дослідження!

 • @mobileksmobileks3543
  @mobileksmobileks3543 15 днів тому +32

  І як завжди ніхто нічого не бачив і не знав!!!
  Дуже цікаво!!!!

 • @svitlanazorya7997
  @svitlanazorya7997 14 днів тому +5

  Велика подяка,Акіме,за вашу працю та мову. Успіхів у дослідженнях та нових відео…

 • @user-ko3uv9zh7x
  @user-ko3uv9zh7x 13 днів тому +20

  Дякую, пане Акіме!
  Ви - кримський татарин, але, по суті, Ви більший українець ніж велика маса бездуховних істот в Україні..! В тому числі і ,,Слуг...'', які називають себе українцями...
  Дякую, синку!
  Слава Україні!
  Слава справжнім українцям!

  • @gallina_1964
   @gallina_1964 9 днів тому

   Ні хто, крім Зеленського не прикрив цю лавочку. Всім було вигідно, і тільки при Зеленьскому розворушили це російське гніздо.

 • @miss__effy
  @miss__effy 9 днів тому +13

  Весь випуск зі сльозами на очах. Дякую за те, що розказуєте нам правду про нас і нашу історію ❤

 • @user-vb9re7sk3l
  @user-vb9re7sk3l 14 днів тому +14

  Те що Ви робите - це дуже важливо для нашого суспільства. Знання історії дає можливість чітко розуміти хто друг, а хто ворог і чого можна очікувати від майбутнього. Дякую за Вашу працю!

 • @voin5226
  @voin5226 17 днів тому +268

  Я дуже радий це побачити....мої побратими і я дуже щасливі побачити Нашу Країну

  • @voin5226
   @voin5226 17 днів тому +7

   Моя дитина мріє Ваш автограф

  • @viktorfantasia8871
   @viktorfantasia8871 17 днів тому

   Нет уже твоей Украины , просрали ее заморским богоизбранным.

  • @ab-gc5ei
   @ab-gc5ei 17 днів тому +7

   Дякуємо нашим захисникам! Слава Україні! 🇺🇦

 • @user-uz3sd4nj9d
  @user-uz3sd4nj9d 16 днів тому +14

  Дуже дякую за ваши труди,за небайдужих людей які люблять нашу країну

 • @user-zb6hp5jt7i
  @user-zb6hp5jt7i 15 днів тому +15

  Дякую, гарну справу робите, дуже необхідну.

 • @yuliia_m
  @yuliia_m 11 днів тому +10

  Дякую! Кожен з нас має віднайти себе і переосмислити, виходячи з нашої реальної історії. І ніколи більше не забувати ❤

 • @user-pu5pu7yc2o
  @user-pu5pu7yc2o 16 днів тому +8

  Донесіть до нашої влади, що треба повернутися до Бога, до молитви, і тоді буде перемога. Коли при владі невіруючі люди то тоді і стається таке горе. Треба боротися звісно на полі бою, але треба боротися і на духовному полі

  • @anastunya
   @anastunya День тому

   Yes! Ukraine would do much better in this war by praying daily and acknowledging God. It is the evil Muscovite false church that turned Ukrainians into atheists and pagans. I never hear Ukrainian leaders or influencers like Starsky make any reference to Jesus Christ or the Theotokos.

 • @user-rr3hc7dc1r
  @user-rr3hc7dc1r 13 днів тому +3

  У вас татарина нашим українцям ще треба повчитися української мови.Дуже дякуємо вам за такі передачі і за чисту українську мову.❤❤❤❤❤

 • @user-gu6rc5fb2j
  @user-gu6rc5fb2j 17 днів тому +378

  Щиро вдячний за цей фільм. Ви, Акіме - справжній Українець. Робите для відродження історії України більше, ніж етнічні українці. Дякую!!!

  • @user-tl7ti2jm9s
   @user-tl7ti2jm9s 13 днів тому

   Біологічна загадка: чому в Україні так багато легковірних дебілів. Слава євреям та ідіотам, які сплачиватимуть держборг у 230 мільярдів доларів.

  • @MykhaloHaliv-hj5ye
   @MykhaloHaliv-hj5ye 12 днів тому +2

   Тебе шарф не досить

  • @user-gv5yi7ks4z
   @user-gv5yi7ks4z 11 днів тому

   Дякую? Украинец? Закусывать надо!!!

 • @user-te4ks9ox2y
  @user-te4ks9ox2y 13 днів тому +7

  Акім, дуже Вам дякую. Я був декілька разів у Лаврі, але зараз Ви мені її показали зовсім з іншої сторони.
  Ваші відео мені дають дуже баго корисної та цікавої інформації про нашу Україну. Дуже Вам за це вдячен.

 • @user-lq6xd8kg3t
  @user-lq6xd8kg3t 11 днів тому +7

  Дякую за реальну історію, у прийнятній манері викладену.

 • @user-ub4dq5xl4n
  @user-ub4dq5xl4n 9 днів тому +5

  Дуже дякую за таку просвітницьку розповідь. Дуже цікаво було слухати і були сльози на очах.Було багато охоплено про нас людей і Україну.Та ми віримо ,що перемога буде.Слава Україні і нашим Захисникам!!!

 • @westeriukolenaa2796
  @westeriukolenaa2796 12 днів тому +8

  Щиро дякую побільше б таких передач

 • @linafryz4083
  @linafryz4083 6 днів тому

  Це неймовірно!
  Кожен українець повинен побачити цей фільм-шедевр!

 • @user-yt4kb5gr4b
  @user-yt4kb5gr4b 17 днів тому +233

  Як же я люблю Ваші реальні історії,Акіме!!!!Дякую Вам за працю❤❤❤

 • @user-zb2wp2rf3j
  @user-zb2wp2rf3j 14 днів тому +11

  Дуже цікава й насичена програма, чекаю кожного випуску з нетерпінням

 • @user-rh3do2co6m
  @user-rh3do2co6m 16 днів тому +18

  Акіме, безмежно вдячна Вам та всій команді! Ви робите дуже велику справу-повертаєте нам нашу історію. Ваші фільми мають бачити якомога більше людей, а надто-українців.❤❤❤

 • @user-td4jn1xt6z
  @user-td4jn1xt6z 14 днів тому +3

  Безмежно вдячні за цікавий, духовний фільм!

 • @user-no7uw6bn1v
  @user-no7uw6bn1v 16 днів тому +7

  Дякую за випуск.Дуже цікавий випуск як завжди. Бажаю млн переглядів🇺🇦

 • @shlemuzhasa
  @shlemuzhasa 15 днів тому +14

  Неймовірно. Виявляється Києво-Печерська лавра Наша. Рідненька. Нарешті. Дякую за матеріали пане Акіме і за те, що Ви робите. Робіть так й далі. Удачі Вам і Вашим колегам по цеху

 • @user-xt9ci1wf6e
  @user-xt9ci1wf6e 17 днів тому +315

  Дякую всім причетним за дослідження, розповідь та вигнання московитської чортівні з України!
  Слава Україні та її Захисникам!🇺🇦

  • @oxanadar9770
   @oxanadar9770 16 днів тому

   А жидівську коли почнуть виганяти,разом з їх божками і мумій хай прихватять

 • @user-iu6nu6xj9h
  @user-iu6nu6xj9h 13 днів тому +6

  Дякую Акіму та всім причетним до створення цього фільму, нам потрібно знати свою історію.

 • @koshelivska6144
  @koshelivska6144 15 днів тому +6

  Велика вам, Акім, подяка та повага за вашу роботу💙💛

 • @user-mo9pj1rg6z
  @user-mo9pj1rg6z 14 днів тому +4

  Обожнюю Ваші передачі, Акіме! Дякую! Слава ЗСУ!!!❤

  • @igorpikalov430
   @igorpikalov430 10 днів тому

   В раздевалке спортивной школы в Мелитополе произошел взрыв

 • @nadink2664
  @nadink2664 16 днів тому +13

  Дякую команді Реальної Історії за черговий розвінчаний міф з нашої історії! Чекаю на наступний випуск!

 • @olgastupka5781
  @olgastupka5781 15 днів тому +5

  Дякую! Давно чекала відео на цю тему!

 • @user-pk4tu7ek8g
  @user-pk4tu7ek8g 17 днів тому +3378

  Кримський татарин, муслім, українець знімає дивовижну передачу про одну з найвеличніших живих християнських святинь. Дякую за роботу. Це дивовижно. Слава Україні! Героям слава!

  • @user-mv3pq9mr1o
   @user-mv3pq9mr1o 17 днів тому +312

   А як гарно розмовляє українською... 👍

  • @PetroPolishchuk-tw6oy
   @PetroPolishchuk-tw6oy 17 днів тому +21

   Татари в тартари

  • @vadimrind2460
   @vadimrind2460 17 днів тому +42

   У 7208 літо россійський цар змінив літочіслення і так званна ніконовська реформа , через списки нового завету , насильніцько зробила богом АГНЕЦА КРЕСТА , замість ветхозаветного бога САВАОФА і його сина ЄМАНУІЛА . Підробили ікони і попідтирали ТЕТРАМОРФ на іконах .
   Питання - буде держава Україна відновлювати істіні історичні ікони та іконопис , чі попитаеться на угоду нинішньої церкви , якій не більш 300 років , ЗАМОВЧУВАТИ ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ ?

  • @user-pn9iq9wg9m
   @user-pn9iq9wg9m 17 днів тому

   Восстанавливать будете города но под конвоем​@@vadimrind2460

  • @user-rs9xp5hn2y
   @user-rs9xp5hn2y 17 днів тому +81

   @@vadimrind2460 "відновлювач" знайшовся... не лізь "со свіним рилом в калашний ряд"!

 • @user-ie7ge2sg1g
  @user-ie7ge2sg1g 12 днів тому +5

  Дуже вдячна за чудову розповідь подобаються історичні факти

 • @user-brovkov295
  @user-brovkov295 13 днів тому +7

  Дякую за випуск! Надихає, бо іноді розпач нахадить!

 • @user-ho2nx7ew4q
  @user-ho2nx7ew4q 14 днів тому +3

  Вітання з Новоселівка(Дніпро), дякую вам за вашу працю ❤️Все буде Україна 🇺🇦

 • @user-wf6fh1om8l
  @user-wf6fh1om8l 15 днів тому +3

  Дуже цікаві і змістовні розповіді Акима, переглянула майже всі його розповіді, дуже цікаві! Дякую, Вам!!!

 • @user-qg8et8yc2u
  @user-qg8et8yc2u 12 днів тому +3

  Акім Галімов ви дуже талановитий історик, дуже дуже цікаві ваші фільми , дякую

 • @user-kf6uy2qi4l
  @user-kf6uy2qi4l 17 днів тому +119

  Як красиво звучить повернутись до Української мови. Дякую ❤

 • @IskanderTeam
  @IskanderTeam 15 днів тому +15

  Гарна робота, чудове відео, а ще дуже порадувало, що Лавра нарешті повернулась, єдине що хотілось би побажати щоб вона не перетворилась на чергову корупційну годувальницю, а залишилась духовним та культурним надбанням усіх Українців! Треба берегти свою історичну спадщину та підтримувати гарний стан для майбутніх поколінь. Всім хто за ці роки намагався повернути нашу Печерську Лавру велика подяка, це дуже багато патріотів в лавах різних структур і самої влади нарешті зломили хребта цій змії 🫡

 • @evgeniyn6909
  @evgeniyn6909 13 днів тому +17

  Вдячний за інформацію, що висвітлюєте та роботу яка за цим стоїть. Всім миру, здоров'я 💙💛

 • @user-hp3kj4lj8p
  @user-hp3kj4lj8p 15 днів тому +3

  Дякую за дивовижну розповідь, що для мене вчасно з'явилася саме зараз, коли розпач, зневіра у перемогу України сильнішає. Дух не зламати ніколи і нікому. Це найголовніше. Ви, Акім, найбільший і найкращий українець!!! Слава Україні

 • @user-pk2rc5zy7s
  @user-pk2rc5zy7s 5 днів тому +1

  Дякую Акім❤. Велике спасибі вам за вашу працю. Всією родиною дивимось ваші випуски.

 • @user-qg9ld3yb4z
  @user-qg9ld3yb4z 6 днів тому

  Чудовий матеріал, чудова інтерпретація нашої історії. Величезне спасибі Акіму.

 • @user-pf1jw8ot3d
  @user-pf1jw8ot3d 17 днів тому +227

  Дякувати прекрасному історику за титанічну роботу, справжній фахівець з історії та української мови. Дуже радію про повернення Лаври. Дякувати Богу.

  • @user-nh7hz3pf1l
   @user-nh7hz3pf1l 16 днів тому +4

   А кому возвратилась Лавра? Куда ее перевезли и кому отдали? Стыдно, стыдно за вашу безбожность и нечеловечность.

  • @olgachekmarova8710
   @olgachekmarova8710 16 днів тому +7

   ​@@user-nh7hz3pf1lЛавру передали в руки тех, кому она принадлежит исторически.Стыдно за фашизм, который возродился в российской империи.Если у вас есть здравое мышление, вы должны задуматься над тем, что творили церковные российские власти в этих Лаврах.Вы же не идиот, но возможно , вы бот и живёте тоже мародерствуя.

  • @AndreiAndrei-yu5xc
   @AndreiAndrei-yu5xc 16 днів тому +4

   Сколько сейчас в Лавре прихожан ? Вы всех разогнали.

  • @AndreiAndrei-yu5xc
   @AndreiAndrei-yu5xc 16 днів тому

   Кому она принадлежит ? Вы разогнали всех прихожан..@@olgachekmarova8710

  • @Anna_Now
   @Anna_Now 16 днів тому +2

   Яке повернення? Ви не розумієте, що це проплачена пропаганда. Підіть в гляньте що стає з Лаврою. Музей і все

 • @user-px4ib4jg4i
  @user-px4ib4jg4i 17 годин тому

  Акіме, дякуємо за Вашу працю. Це надзвичайно важливо, те, що Ви робите.

 • @mariaglushenko1967
  @mariaglushenko1967 11 днів тому +2

  Ось такі фільми повинні показувати в телевізійному марафоні. Респект автору і щира подяка за правду. Слава Богу. Слава Україні.

 • @user-ub7po4qe4m
  @user-ub7po4qe4m 16 днів тому +3

  Дякую за відео ❤За ваш фундаментальний підхід до вивчення нашої культури та історії.

 • @user-gg5qb9yi8p
  @user-gg5qb9yi8p 10 днів тому +2

  Дякую за випуск, дуже важлива просвітницька робота Вами виконується.

 • @user-yo5cf5yt4w
  @user-yo5cf5yt4w 16 днів тому +461

  Акім Галімов неймовірно талановитий журналіст, продюсер, історик.Бажаю творчих успіхів.

  • @user-ei8sj9rz4u
   @user-ei8sj9rz4u 14 днів тому +11

   Дуже цікаво знати

  • @allahrivieccio6684
   @allahrivieccio6684 14 днів тому +18

   І дуже гарний, світла людина. Від нього такий спокій лине

  • @Tetianaupc
   @Tetianaupc 14 днів тому

   😂😂😂

  • @user-io1hn3qe3l
   @user-io1hn3qe3l 6 днів тому

   А про мечети когда расследования будут?

 • @user-ft3ki1xo5k
  @user-ft3ki1xo5k 15 днів тому +34

  ДУЖЕ ПОТРІБНИЙ ФІЛЬМ! Дякую!!!

  • @svitlanakocherhina481
   @svitlanakocherhina481 13 днів тому +2

   Дуже потрібний фільм для виселення монахів з Лаври. Робота ведеться... але не спішіть - усе в руках Божих

  • @igorpikalov430
   @igorpikalov430 10 днів тому

   употребляй с салом!

 • @childlenovo2658
  @childlenovo2658 13 днів тому +3

  Акім.дякую Вам за прекрасний фільм!❤

 • @user-sd3fo2sf8z
  @user-sd3fo2sf8z 10 днів тому +2

  Найкраще відео яке я дивився за багато років!!!❤🎉 Щиро дякую вам...❤

 • @nataliasmotrina4810
  @nataliasmotrina4810 13 днів тому +2

  Дякую Акіме за чудовий ефір, Слава Богу Слава Україні Героям Слава,Ви наші Герої, Бережіть себе і Україну, Миру, Добра, Здоров'я, Сонечка..❤❤❤

 • @user-px6bn5bn7f
  @user-px6bn5bn7f 13 днів тому +4

  Дуже-дуже цiкаве та важливе вiдео. Дякую!

 • @ninarauschning2822
  @ninarauschning2822 17 днів тому +1064

  Якою довгою і тернистою виявилася дорога додому!.. . Хай наші святі оберігають наші землі, людей! Слава Україні!

  • @VadymKolesnikov
   @VadymKolesnikov 17 днів тому

   Зате шимпанЗЕ Томос термосом обзивав , а Украіну -- повією ! І 73% хворих на голову обрали це хрипате нещастя президентом Украіни , не враховуючи , що Украіна -- суверенна держава , а не психіатрична лікарня !

  • @user-rs9xp5hn2y
   @user-rs9xp5hn2y 17 днів тому

   Звідки таких ідіотів, як ви, в Україні набралося! Не зробили для вас "глобуса України"!

  • @user-zo7wc7ng2l
   @user-zo7wc7ng2l 17 днів тому +3

   ==п-о

  • @yasyadidkovska3329
   @yasyadidkovska3329 17 днів тому +3

   Вы ещё не пришли …обождите чуть - чуть

  • @user-ss9uh7kk6y
   @user-ss9uh7kk6y 17 днів тому

   Бот😅​@@yasyadidkovska3329

 • @user-ls3mw5qt2v
  @user-ls3mw5qt2v 6 днів тому

  Дуже гарно, слухаєш серце радується, дякую усім за програму, хай бог береже нашу неньку Україну. Слава Україні, Героям Слава.

 • @user-is3ih3xs4j
  @user-is3ih3xs4j 4 дні тому

  Щиро дякую за дослідження та показ історичної правди. Відгукується всім нутром. Тіло ніби відчуває всі ті страждання Людей, які несли просвітницьку, будівничу та інші важливі ідеї, тому щоразу реагує слізьми. Дякую.

 • @hannadecor8328
  @hannadecor8328 12 днів тому +3

  Я жила на Омеляновича -Павленко 4 роки, і ось цей простір від Арсенальної до Батьківщини -Мати знаю з закритими очима, я і щараз живу неподалік і часто там буваю. Я не хожу до церкв, тож не можу назвати себе релігійною людиною, але 👆-це дійсно місце сили , але сили не енергії , а сили спокою і мудрості . Коли я почула задум який озвучила Мар’яна , мурашки по шкірі, тому що ця ідея не людська , це Божа ідея.

 • @user-rf1wm2ns5m
  @user-rf1wm2ns5m 13 днів тому +3

  Дякую за таку потрібну інформацію!

 • @user-zt8zp2eu5t
  @user-zt8zp2eu5t 14 днів тому +1

  Акіме, велике тобі спасибі!!! Дуже актуальні програми ти запускаєш для мільйонів людей!!! Все таємне, рано чи пізно стає явним... Все буде Україна!!! 🇺🇦♥️🇺🇦

 • @oleksandragoyvanyuk390
  @oleksandragoyvanyuk390 17 днів тому +139

  Багатьом українцям ви відкрили очі. Дякуємо за правду.

  • @user-tn3ep9ty5x
   @user-tn3ep9ty5x 17 днів тому +7

   Але тим хто ходив в печерську лавру невідкри ли очі

  • @vasylplekhanov
   @vasylplekhanov 11 днів тому

   У багатьох очі відкрити давно. Тільки на превеликий жаль за це не буде відповідальності.

 • @svitlanamuzalevska8279
  @svitlanamuzalevska8279 15 днів тому +1

  Дякуємо Акім за дуже важливу і цікаву тему! Ви і ваша команда робить неймовірно важливу для нашої країни і історії роботу!

 • @user-gs5do6eb1m
  @user-gs5do6eb1m 10 днів тому +2

  Дуже дякую за цікаву історію!!! Коментар для підтримки каналу!!!

 • @user-rg2zq4vo9s
  @user-rg2zq4vo9s 13 днів тому +1

  Дякую Вам Акіме за реальну історію України, я багато чого дізналася . Ви справжній дослідник, дуже цікаво дивиться кожну історію, це просто неймовірно.

 • @lyusyapavliuchenko7865
  @lyusyapavliuchenko7865 13 днів тому +1

  ДЯКУЮ ЗА ВАШУ ПРОСВІТНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ 🇺🇦

 • @user-oe8jv6ju5l
  @user-oe8jv6ju5l 13 днів тому +8

  Дякую за це відео! Історичні сводки надають можливість поглибити своє розуміння історії та оцінити її вплив на сьогодення.

 • @anam3864
  @anam3864 17 днів тому +425

  Дуже вдячна за цікавий документальний фільм. Рада, що українці повертають свою історію, культурні памʼятки, ідентичність і мову. Вірю в перемогу не лише на полі бою лінії зіткнення військ, а й на культурному та історичному фронті. Маємо, мусимо відібрати у фейкової недоімперії усе награбоване і явити світу, що вона безсоромно гола, як той король у казці.

  • @user-ns9pw9ny4o
   @user-ns9pw9ny4o 15 днів тому

   Украiнцi, Kiяни,не допустiть "Януковичев" i жидiв до влади над Матiнкою Украiною,бо це Великiй Грiх перед Богом

 • @user-lc3gv6tw3y
  @user-lc3gv6tw3y 15 днів тому +15

  Усе, що Ви робите, пане Акіме, неперевершено. Ви справжній професіонал. Матеріали цікавезні. Видно, що любите свою роботу. Переглядаю усі Ваші фільми. Супер! У Вас дуже гарна українська!

 • @user-vx5gj7kv1n
  @user-vx5gj7kv1n 15 днів тому +2

  Дуже дякуємо за Вашу працю!

 • @milakovalua
  @milakovalua День тому

  Дуже дякую за цей викривальний випуск і за підняту тему. Дякую і дякую за реальну історію. Все, що ви робите це надважливо. Окрема подяка за якісний україномовний контент!👍💙💛 Слава Україні!🔱🇺🇦

 • @Aandrish
  @Aandrish 14 днів тому +1

  Дякую вам за ваше розслідування!