Шахтар - Чорноморець 4:1 Скандал з пенальті, дубль Судакова, гірники в фіналі! Кубок України 2023/24

• Опубліковано 2 кві 2024
  • Враження про півфінальний матч Кубка України 2023/24 Шахтар Донецьк - Чорноморець Одеса, в якому команди обмінялись голами, а потім був скандальний пенальті на останніх хвилинах першого тайму, Артем Бондаренко з 11-метрової позначки не схибив - 2:1. Що дуже розлютило як тренера моряків Григорчука, що апелював до арбітра, так и самих гравців одеської команди, за що ті почали отримувати жовті картки. Поперерві Георгій Судаков двічі яскраво продемонтрував, що не випадково являється одним із лідерів збірної України, коли після стрімких проривів оформив дубль.