STRONG 🔥 SRT 8119 👍 Tuner DVB-T2 ✅

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 10 вер 2024
  • #Strong8119 #dvbt2 #tunerdvbt2 #StrongSRT8215 #StrongSRT8208
    Link do tuner DVB-T2 STRONG SRT 8119:
    eu.strong.tv/p...
    recenzja tunera DVB-T2 Strong 8119, test Strong 8119, Strong 8119 recenzja, Strong 8119 opinie, Strong 8119 review, tuner dvb-T2, recenzja tunera DVB-T2, naziemna telewizja cyfrowa, jak odbierać naziemną telewizję cyfrową, jaki dekoder DVB-T2 kupić, tuner do starego telewizora, jaki tuner do naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, HEVC, H.265, tuner HEVC, dekoder DVB-T2 HEVC H.265, DVB-C, Strong 8119, tuner dvb-t2 Strong 8119
    Strong SRT 8215, recenzja tunera DVB-T2 Strong SRT 8215, test Strong SRT 8215, Strong SRT 8215 recenzja, Strong SRT 8215 opinie, Strong SRT 8215 review, tuner dvb-T2, recenzja tunera DVB-T2, naziemna telewizja cyfrowa, jak odbierać naziemną telewizję cyfrową, jaki dekoder DVB-T2 kupić, tuner do starego telewizora, jaki tuner do naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, HEVC, H.265, tuner HEVC, dekoder DVB-T2 HEVC H.265, DVB-C, tuner do kablówki
    recenzja tunera DVB-T2 Strong 8208, test Strong 8208, Strong 8208 recenzja, Strong 8208 opinie, Strong 8208 review, tuner dvb-T2, recenzja tunera DVB-T2, naziemna telewizja cyfrowa, jak odbierać naziemną telewizję cyfrową, jaki dekoder DVB-T2 kupić, tuner do starego telewizora, jaki tuner do naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, HEVC, H.265, tuner HEVC, dekoder DVB-T2 HEVC H.265, DVB-C, Strong 8208, tuner dvb-t2 Strong 8208
    jaki dekoder dvbt2, jaki dekoder dvb t2 kupić, jaki dekoder dvb t2 wybrać, hevc dvbt2, dvb t2, telewizja naziemna, telewizor czy dekoder, ranking dekoderów, ranking dekoderów dvbt2, opłacalny tuner, jaki tuner dvbt2, jaki tuner dvb t2 hevc, tuner dvb-t2 hevc z wifi, GTMedia GT COMBO, Wiwa H.265 PRO, Amiko Mini 4K, Ferguson Ariva T-75, Amiko STB Viper Combo 4K V30 EDISION Picco T265, EDISION Picco T265+, EDISION PiccoT265 PRO, EDISION Nano T265+
    🔥 Compare ✔ Tuner DVB T2 HEVC ✅👍 Comparision
    Sprawdzam TV
    telewizja dvb-t, dvb-t, tuner dvb-t, ferguson dvb-t, ariva t75, ferguson ariva t75, recenzja ferguson ariva t75, prezentacja ferguson ariva t75, Tuner, naziemna telewizja cyfrowa, jak odbierać naziemną telewizję cyfrową, tuner dvb-t2, dvb hevc, test Ferguson t75, dvb-t2, hevc, dvb t, dvb, jaki tuner dvbt wybrać, t760, t75, ferguson dvb-t2, recenzja t75, prezentacja t75, first look t75, najgorszy tuner ferguson t75, porównanie z T75, ferguson t75, t75 opinie, ariva t75 test, pilot
    gtmedia v8x, gtmedia x8, gtmedia v8 nova, gtmedia v9 super, gtmedia v8 super, ostark as7 pro, ostark as2x, edision picollino s2, gtmedia v7 s2x, gtmedia v7s, gtmedia v7 pro, gtmedia v7 plus, gtmedia v8 pro2, gtmedia v8 uhd, freesat, mejor descoificador, mejor receptor tv satelite, mejor receptor satelital, jesus terreros, jtc channel, danielotech, el maestro te enseña, domo electra, manuel amate
    CANAL+ Box 4K AndroidTV odbiór Cyfrowej Telewizji Naziemnej vs zewnetrzny tuner DVB T2
    Lista filmów o C+ Box:
    CANAL+ Box 4K DVB-T2: • Playlist
    Sprawdzam TV
    Canal+ Box Firmware Update
    Canal+ Box 4K - newest 2021 Firmware version (Android TV)
    Canal+Box 4K Firmware Update November 2021 Late Configuration Settings Update to ANDROID TV

КОМЕНТАРІ • 26

  • @Graff9021
    @Graff9021 4 місяці тому +1

    Obecnie w roku 2024 za najlepsze dekodery uznawane są (w różnych rankingach, testach i filmikach na YT) trzy modele dekoderów. Ferguson Ariva T75, DEKO TV PRO 2 i Strong SRT 8119. Opinię tą wyrażam po analizie wielu testów i wideo prezentacji. Według mnie co odróżnia te trzy modele to że Ariva T75 posiada pilot bluetooth i dobrą głowicę. Deko TV PRO 2 ma bardzo dobry pilot i opcję nagrywania po tytułach filmów a nie nazwie programu. Mimo tych zalet najbardziej urzekł mnie Strong SRT 8119 który ma najbardziej czułą głowicę, przejrzysty soft, szybkość działania, dokładność spasowania i wykonania obudowy. Jest najmniejszy i w ogóle się nie grzeję. Kosztuje też najmniej bo 99 zł. Dekoder ten użytkuje moja babcia która jest zadowolona. Dokupiłem jej do tego jeszcze pilot programowalny dla seniorów Vayox L3 co stwarza super kombo do oglądania i korzystania z dekodera przez starsze osoby. Z tych 3 modeli Deko TV PRO 2 ma najsłabszą głowice ale zaletą jest że można kupować piloty na stronie producenta gdy się popsuje. Ariva również ma fajny soft i bardzo czułą głowicę. Ale mój ranking wygląda następująco 1 miejsce Strong, 2 miejsce Ferguson Ariva T75, 3 miejsce Deko TV PRO 2. Warto obejrzeć te 3 modele na YT lub w realu i samemu zadecydować który najbardziej przypasuje. Marki które odradzam gdyż okazały się awaryjne w użytkowaniu u mojej babci to Skymaster i Tesla dla seniorów.

    • @CZARNYEU
      @CZARNYEU  4 місяці тому +1

      Dzięki za wyczerpująca opinie. Jak widzisz na moim kanale tych dwóch zdradzanych przez ciebie Marek nie testowałem... 😁 Pozdrawiam i wracam do testowania interesujących sprzętów 👍

  • @ireneuszo8205
    @ireneuszo8205 8 місяців тому +2

    Kupilem kilka dni temu. Moim zdaniem jest obdarzony błędem produkcyjnym.. Dzisiaj mi wymieniono na nowy i ten sam problem brak kanałów z mux chyba 8 tj tv. W P zoom itd po rozmowie z serwisem nic nie wyniklo moze panska antena itd. I wszystkie modele sa jak pisze nie rozumiem dlaczego to sprzedają w sklepach

    • @CZARNYEU
      @CZARNYEU  8 місяців тому

      Tuner jest dobry. MUX8 czyli polsatowski działa na innej polaryzacji (pionowa/pozioma). Trzeba mieć odpowiednią antenę 😀
      Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do subskrypcji kanału 👍😃

    • @Arreptisque
      @Arreptisque 3 місяці тому +2

      Jeśli jeszcze po 4 miesiącach masz ten dekoder to kwestia ustawienia państwa na Czechy, Niemcy albo Austrię gdzie VHS wyszukuje. Albo można wygrać aktualizacje 1.0.11 która na rejon polski dodaje obsługę VHS bo to jest tylko błąd softwarow. Tylko właśnie z pudełka przychodzi z wersją nie dostosowaną do polskich realiów, a emeryt se sam tego nie zaktualizuje 😅

    • @CZARNYEU
      @CZARNYEU  3 місяці тому +1

      @Arreptisque dzięki za informacje. Na pewno komuś się przyda 👍

  • @niebieskieskrzydo9950
    @niebieskieskrzydo9950 2 роки тому +3

    Jaki najlepszy tuner?

    • @CZARNYEU
      @CZARNYEU  2 роки тому

      Ten jest naprawde niezly 😀👍 Podobal mi sie rowniez Ostark 😀 Tutaj reszta testowanych przeze mnie modeli tunerow DVB-T2 H.265 HEVC: ua-cam.com/play/PLtcIdoCwpKpdzYQfZYmVLhm25AXZXzgXz.html
      Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do subskrypcji kanalu 😀👍

  • @zbigniewpuchacz1581
    @zbigniewpuchacz1581 5 місяців тому +1

    Nie reklamuj tego dekodera!To zastanawiające,że nie zauważyłeś braku odbioru w paśmie VHF(kanały 6-12)Metro,Nowa,Zoom,WP itp.czyli MUX 8.Istotne, Powinieneś powiedzieć o tym na wstępie.

    • @CZARNYEU
      @CZARNYEU  5 місяців тому

      Ten dekoder testowałem bardzo dawno temu, kiedy z MUX8 bylo zupełnie inaczej a i zasięg był szczątkowy 😀

    • @Arreptisque
      @Arreptisque 3 місяці тому +2

      Jak zmienisz państwo na Czechy, Austrię czy Niemcy to VHS wyszuka lub jak zaktualizujesz ten dekoder do wersji 1.0.11 to będzie działać. Tylko nie jest to za komfortowe że wyciągając z pudełka nie działa 😓

    • @CZARNYEU
      @CZARNYEU  3 місяці тому +1

      @Arreptisque ważne, że producent nie porzuca urządzenia, tylko go aktualizuje 😀

    • @tomaszzydek8284
      @tomaszzydek8284 11 днів тому +1

      @@Arreptisque Czy zmianę państwa należy przeprowadzić po powrocie do ustawień fabrycznych? Aktualizowałem urządzenie i u mnie w domu wyszukuje wszystkie kanały, pojechałem do wujka ( to jego dekoder) i tam odbiera albo 24 albo 39 albo 49 kanałów. Drugi telewizor z wbudowanym tunerem odbiera wszystko. Gdzie może być przyczyna, że po aktualizacji u mnie w domu wszystko super działa a u wujka brakuje kanałów z MUX 8?

    • @CZARNYEU
      @CZARNYEU  11 днів тому

      @tomaszzydek8284 być może wujek ma dużo słabsza antenę i dekoder przy tak niskim sygnale nie daje rady. U ciebie siła sygnału może być znacznie wyższa. Obstawiam kwestie anteny

  • @nomtbg
    @nomtbg 2 роки тому +1

    brak programowalnego pilota, ciekawe jak działa sterowanie CEC.

    • @CZARNYEU
      @CZARNYEU  2 роки тому

      Może sam power on/off i głośność 😁

  • @jensonll6263
    @jensonll6263 2 роки тому +1

    Cicho mówisz, trzeba słuchać na 90% a jak wyskoczy reklama, to aż uszy bolą.

    • @CZARNYEU
      @CZARNYEU  2 роки тому

      Dzięki za info, bo nagrywałem czymś nowym i poziomy audio się źle zgrały 😀👍 Może spróbuj włączyć napisy 😁👍
      Pozdrawiam serdecznie 👍