дуже цікавий випуск, але у ведучих по суті немає досвіду сімейного бюджетування, тому хотілося б більше гостей з реальними прикладами. чекаю випуск про особисті фінанси, а також про більш "приземлені" суми - не всі обирають між х5 та мальдівами.
@@ebautebaut Підтримую Анастасію на сто відсотків! Ви не врахували величезну кількість людей, які живуть в родині з дітьми, де в жінки просто не має можливості працювати взагалі або на рівні з чоловіком. А обов'язки хатні? На кому? Якщо жінка заробляє 11 тисяч (і на ній діти+"хата"), а чоловік - 40 тисяч, то несправедливо по 10 тисяч скидатися в спільний бюджет. Як з таким бути? Є варіант - скидатися відсотково. Можливо... Хотілося б почути сімейних людей із різним досвідом поділу бюджету.
@@stacybarshivska5823 на мою думку як раз в сімейному житті це все ок. ви складаєте всі гроші разом і вже тратите їх відповдно до цілей сімї. якщо робити роздільні бюджети, то з глобальними (та й з не дуже глобальними) планами буде важко
Було б классно, якби до діалогу запрошували не заможніх людей. Моя ЗП в Україні була 10 000 грн 5 років тому і так само у більшості моїх знайомих, тому, на жаль, ваш діалог дуже відірваний від реальності багатьох українців.
Колись читала статтю на DOU по те, як сім'ї програмістів організують сімейний бюджет. Там була дуже класна думка - кожен робить внесок пропорційно заробітку. Не 50/50, а 20% від доходу, наприклад. Думаю, що так само буду будувати свій спільний бюджет в майбутньому.
Як на мене, це дійсно більш правильний варіант. Бо по формулі Ясі, для когось 10 тисяч грн це ніщо, а для когось уся зарплатня і на себе нічого не залишиться. І як не крути, жінкам важче заробляти більше, особливо коли на 3 роки випадаєш з реальності
У мене є 3-х річна дитина і вже двічі, коли я приходила на співбесіду у пристижні компанї стикалася з питаннями щодо «можливості поєднання материнства і роботи». При чому питання не завжди толерантно озвучені. І це конкретно бісить! Бо ти, маючи дитину, вважаєшся якоюсь неповноцінною! Ось вам і гендерна рівність.
Так, добре, що є де працювати, але такі компанії принижують жінок. Мене це відверто бісить у нашій країні. Я впевнена, що чоловіку на таку ж вакансію таких питань, як «Чи плануєте Ви ще дітей» ніколи не поставили б.
І навіть більше: не маючи дітей, на співбесідах я також чула "Ну Ви ж вийдете заміж/Ну у Вас же буде вагітність/Ну у Вас же будуть діти". І так протягом 10 років. У різних компаніях те ж саме ставлення. І єдиний раз, де на співбесіді HR спитав про відсутність дітей у 30 років, безпосередній керівник жінка прокоментувала, що вони будуть дуже раді, якщо діти у мене з'являться саме коли я буду працювати в них. Не думала, що існують такі роботодавці.
@@anya190 у мене якось знайомій поставили питання про дітей, вона сказала що взагалі не планує ставати мамою і відповідально до цього ставиться. На що їй відповіли: «а, ну як ви ставитеся до родини, так будете і до нас. Тут дітей не хочете, то щось і виконувати не захочете» Я таких приколів до того ще не чула, це сильно 🤣🤣
Поделюсь своей историей и устоявшимся мнением: я в отношениях уже 14 лет: брак, ребенок, семья. Когда только начали встречаться (не жить вместе), никаких разговоров о деньгах не было. Если шли в кафе или гулять, то платил я (в то время не было хайпа вокруг темы равноправия полов или дискриминации) и это было норм. Когда начали жить вместе - сразу обсудили, что всё, что мы зарабатываем - общее. С тех пор так и живем и нас это устраивает. Если у кого-то есть хотелки - говорим об этом и решаем, может ли наш бюджет это позволить или нет. По выпуску: мне показалось, что дивчата живут в не той реальности, в которой живет большинство украинцев - те вопросы, которые вы поднимаете, относятся больше к тем людям, доходы которых исчисляются в тысячах долларов в месяц (хотя бы от 4), у которых уже есть свое жилье, авто и остальные блага, на которые украинцу со средней зп нужно собирать средства несколько лет. И ещё, чисто мое мнение: если в паре, которая живет вместе, есть такие понятия как "занять денег" друг другу, то о каком доверии и любви может идти речь...такое.
Також згодна з цим коментарем. Не можу собі уявити щоб чоловік або дружина позичали гроші у партнера. Яся намагалась розкачати в темі що робити тим, хто не може стабільно багато заробляти, знаходяться зараз в скрутних обставинах. І виходить що жінка, яка зараз поїхала з території активних бойових дій з дітьми одна за кордон просто зобов'язана працювати. Якось дівчата окрім Ясі ідеальні ситуації розглядають
Підтримую. У дівчат якись інфантелізм по ції темі. Сім'я то сім'я , все надлежіть всім тільки при умові що всі адекватні. А якщо неадекватні - то нащо з неадекватними робити сім'ю? Не змогла дивитись це відео. Якісь дитячі розмови.
Дівчата, передивився з дружиною майже всі ваші відео. Дуже дякуєм за такий корисний контент. Дантес багато класних штук розказав, багато де побачив себе. Вдячний Один момент, дуже важливий, будь ласка не перебивайте одна одну (і ваших експертів/гостей тимпаче), створюється балаган і це дуже виводить. Розумію, що у вас невимушена атмосфера, але це на мою думку єдиний ваший ЖИРНИЙ мінус.
Хочу підтримати Мотрічку і сказати що я абсолютно розумію її позицію тому що теж працюю і норм заробляю, не розумію тих хто в когось на утриманні, з худого чи з добра. Але як то кажуть, ситий голодного не розуміє і це правда. Ми всі різні і треба залишити в спокої тих хто приймають такі рішення для себе - жити за чийсь рахунок. Просто треба розуміти наслідки таких рішень. 🤔
Це точно, потрібно розуміти насладки таких рішень. Для мене це дивно та дико - віддавати своє життя в руки комусь іншому, адже ситуації бувають різні :(
Терпіти не можу таких як та шо посередині мотрічка чи ні байдуже, якби вона була в ситуації тих жінок, які не працюють не тому шо не хочуть, а тому шо не можуть, тоді б по іншому говорила. А так бредота
1) Яся цього випуску просто квітка! 2) Хочу випуск про особисту фінансову грамотність. 3) Приємно вражена українською мовою Дантеса. 4) Мотричка, "верніть мені мої оргазми" - це просто агонь! Так тримати, дівчата)
В принципі не дуже хотілось щось писати, але це корисно для розвитку проекту. Дуже цікаво який у вас статево-віковий розподіл аудиторії. Уявляю собі як якась середньостатистична студентка (суб'єктивненько, я так бачу більшість вашої аудиторії) офігіває як ви такі багаті і успішні розказуєте як неможливо жити на її 10к зарплати
Найоргазмічніший випуск! Довколастатеві питання теж важливі і випуски про них теж класні, але цей прям дійсно для дорослих) Експертка дуже сподобалась, як виваженими відповідями, так і їх приємною подачею. Давайте випуск про особисту фінансову грамотність!
Зараз так розкачали тему про те, що жінка має працювати no matter what. Я в довгому декреті не маю змогу працювати, та й не хотілось. Фінансового насилля не було в мою сторону. Через рік планую працювати знову, але через такі думки, які зараз звідусіль, не знаю, як цей рік прожити. Бо таке відчуття, якщо жінка не працює, то вона пусте місце, репресоване чоловіком Тобто треба кинути дитину няні як можна скоріше після народження, тільки щоб суспільство трітило тебе ок😢
Працювати треба не всім, а кожен має робити те, що хоче і має на це право) Плюсую Наті за слова про пошук себе і загубленість - багато хто зараз саме знаходиться в такому стані через неспівпадіння того, як нас навчали жити і як ми хочемо жити. Тому багато людей саме шукають ц пробують, змінюються і працюють над собою, і це теж норм)
@@ТатьянаГрушко-й8к у кожного свою робота, хтось взяв тимчасову паузу і змінює своє життя, хтось працює, хтось волонтерить, хтось займається вихованням дітей і хатніми справами, хтось ще по-іншому живе. Кожен і кожна мають право обирати, як їм вчиняти. Так, фінансова свобода - це важливо, але кожен сам вирішує, як її здобувати, і коли. Іноді можна просто взяти паузу, це нормально
@@ebautebaut знайти справу чим займатись ок, знайшла: сидіти вдома за рахунок чоловіка = доглядати/виховувати дітей, підтримувати господарство, собі розвиватись, займатись благодійністю(яка не приносить грошей, але приносить користь). Я так прожила 5 років і мені було ок, я не скажу що жінки які обирають цей шлях вони не щасливі чи то неповноцінні, чи то в депресії. І коли діти виростуть, такі жінки теж знайдуть собі заняття і будуть щасливі. Для когось щастя бути 90%часу на роботі, для когось бути з родиною. А про те що розриву фінансового може не бути це точно, в суспільстві гроші завжди були причиною класової моделі суспільства. Кожен випуск Ви говорите про те, що не відповідає більшості стосунків, на жаль, в Україні так точно. Високо берете(( радує, що Яся час від часу говорить про статистику( знову ж таки про дослідження, а не про кількість думок під постом в інсті) Шоу не вистачає реальності.
@@tetianadomnenko9799 если ты взял паузу и ищешь себя, это не значит, что твой партнер должен тебя обеспечивать. Как бы ты искал себя, если был не в отношениях?
Да, девочки, действительно есть люди которые записывают сколько они тратят. Потому что работают кассирами, баристами, бухгатерами. Потому что есть старенькие больные родители, Потому что снимают квартиру. Потому что у кого то есть трудности с работой. Не все ездят на Мальдивы, кто то едет в Карпаты на 4 дня или не ездит вообще в отпуск. Попробуйте с зп 10 тыс на одного( и это реальная зп по Украине, есть области и профессии где люди меньше получают) и с учетом всего выше написанного не считать бюджет. Если честно ваше отношение "сверху" очень неприятно выглядит.
В нашій країні так часто все міняється, що сьогодні заробляє, наприклад, чоловік, а завтра працює вже тільки жінка, які там "спільні каси"... Люди витрачають все просто на їжу "в нуль". Ніякі закони фінансової грамотності тут не працюють.
Підтримаю Тетяну, адже дійсно бувають такі доходи, де немвитрачати в нуль неможливо і добре, що не всі в курсі таких випадків, але насправді таких людей якщо не більшість то надзвичайно багато. Випуск вийшов для вузької аудиторії, що може дозволити собі заплатити 100 доларів на місяць за фінансиста і при цьому ще щось інвестувати і заощаджувати. Класно працює приклад задоволеності життям, коли не тринькаються кошти на непотрібні речі лише у випадку коли вся необхідна база у наявності. Отже до початку, економити вчитись треба тим, хто навчився витрачати, в нас таких меншість і я не про принизливі пенсії, це просто знущання, але і про працездатний середній вік.
@@user-antonia Дякую. Я справді й мала на увазі про тих людей, які тільки на їжу і можуть витратитись. Відкладати якийсь відсоток на зберігання вони просто не можуть, бо це дорівнюватиме 3 дні голодувати, наприклад, і діти твої також не матимуть що поїсти. В нас більшість населення - бідне, і для такого населення я не почула в даній програмі майже нічого.
@@ebautebaut та все ок. Просто сама ситуація бісяча, хоч мені самій подобається українська Дантеса, але неприємно, що це так припідноситься, наче то не норма в Україні
Раздельный бюджет возможен только вне брака без детей. Когда пара заводит ребёнка, девушка как минимум первые пару лет не может обеспечить себя самостоятельно. Здесь и появляется запрос на настоящего стереотипного мужчину-добытчика. В ином случае, так как мужчина уже привык к раздельному бюджету, выходит ситуация, что девушка помимо вынашивания, рождения и воспитания ребёнка ещё и параллельно работает - это уже не про равноправие. Жаль, что эту важную тему не обсудили. Спасибо за выпуск!
@@LusyInTheSky для того чтобы себя обеспечивать, зарабатывать не обязательно. Есть такое понятие как сбережения. Есть понятие инвестиции. И другие понятия. Но это наверное для вас другая планета
@@max77vvxf5yvh я дуже бажаю вашій половині мати свої інвестиції та збереження. Настільки мати,щоб їй вистачило без вашої допомоги доглядати за дитиною і ще за себе платити.
@@LusyInTheSky Во-первых, мы не половины, а целые личности. Во-вторых, не хотим детей, потому что на данный момент другие приоритеты. И наконец, она богаче меня. Я ж говорю, мы с вами просто на разных планетах:)
@@ebautebaut Про спільний бюджет наприклад , коли ви сім'я і живете від зп до зп то забаганка одного із партнерів може цей бюджет вивести із рівноваги тому взагалі то всі витрати доводиться узгоджувати це про обох партнерів
@@ebautebaut мабуть, коли зірковий гість казав, що поняття не має, скільки заробляє його жінка. Адже більшість українців точно знає, скільки заробляє його партнер, бо такі реалії. А у райцентрах та селах часто безробіття, тож рахують кожну копійку. І мало хто дозволить собі відкладати щось на пенсію або в "общак", а все що лишилося - на власні потреби. Бо багато хто живе від зарплати від зарплати. І, як сказала фінансистка, якщо зп 15-20 тис.грн, то вже можна відкладати. Може, це у вас в Києві більше можливостей,а коли ти з умовної Шепетівки чи Ніжина, там інша картина. І часто ті ж 10 тис. грн - це потолок зарплатний
@@tooold_toocold6610 ну загалом ми наголошували, що ці речі просто треба обговорювати, домовлятись і шукати варіант, що підходить саме вам. гадаємо, цей підхід є універсальним для будь-якого доходу. крім цього, забаганки бувають різні)) і якщо не домовлятись, то навіть з найбільшою зарплатою можна купити щось таке, що лишить вас без грошей.
@@piligrim0326 ми не можемо казати, більшість чи ні - для цього треба було б провести справжнє соціологічне опитування) але так, ми розуміємо, що в кожного є різні обставини, проте навички управління своїми фінансами і вміння домовлятись про гроші з партнерами були б корисні всім, скільки б цих грошей не було
йой, саме сьогодні Ясі намалювали такі брови, як у Дантеса) Але ж Вова - брюнет. Увесь випуск ці брови привертали мою увагу більше, ніж решта обличчя Ясі. Чому деякі стилісти вважають саме брови найважливішою частиною обличчя, для мене загадка. А поза тим, коли це не заважає концентрувати увагу на розмові, - зовнішність не має такого великого значення, як у нас звикли вважати і хвалити за зовнішній вигляд, наче це якесь досягнення. Коли то вже закінчиться? Яка різниця - стильно чи ні, з мейком чи без, коротке чи довге тощо тощо тощо тощо
я залюбки користуюсь тролейбусом і трамваєм, а комусь конче потрібна автівка. але ж не всім. у когось приорітет в преміум класі, а комусь достатньо шевроле .тому, я б не обмежувала нашу авдиторію і її бажання/потреби
Коли вони пишаються людиною що знає скільки коштує кубометр газу, про який Туксон мова??? люди крім інстаграму і життя не бачили. Якщо Ви чекаєте на якісь корисні поради чи важливу інформацію, то це не сюди.
Розмова трьох багатих, реалізованих, круто працевлаштованих і необтяжених побутом, дітьми і проблемами дівчат. Таке їх положення, фінанси і статус - 100% їх заслуга і тут вони молодці, але такий сценарій у більшості жінок 25+ в Україні зустрічається вкрай рідко.
Тема, коли чоловік і жінка живуть з "партнерським" бюджетом і кожен, переважно, заробляє сам на себе, а потім народжується дитина і два-три роки чоловік заробляє сам на трьох осіб, взагалі не розкрита. І вся демократична концепція дівчат одразу тріщить по швам. Не всі бажають бути чайлдфрі, а чоловік повинен усвідомлювати, що має заробляти більше, щоб у разі потреби перекрити бюджет на сім'ю (так відбувається у 99% стосунків)
Підтримую. Ми звикли мати партнерський бюджет. Для мене було дико залишитися без доходу у зв'язку з пологами. Чоловік з метою заспокоєння мене обіцяв щомісяця виділяти на мої потреби певну суму. В принципі тільки так я відчула, що можу дозволити собі відпустку по догляду за дитиною.
Я чекала саме цієї теми, а її оминали як вода масло. Бо питання гостре. Коли жінка вагітна і потім виховує дитину вона фізично не може заробляти гроші(деякі можуть, деякі ні. Фізіологія і психіка різна) . Її робота дитина і по хаті поратись. А звикла що в неї гроші є. Так само і чоловік. Він звик що на себе вона заробляє. А тут ще дитина. І все кооржинально змінюється. І може до розлучення дійти
@@ebautebaut як не крути, мама має кращий контакт з дитиною. І в більшості випадків саме вона бере на себе відповідальність за догляд в перші декілька років. Коли в парі міняються ролями, то люди просто ігнорують природні дані, і нічього хорошого в цьому немає. Психіка дитини закладається саме з грудного годування. Тато не може займатися грудним вигодовуванням, навіть якщо дуже хоче.
Как по мне идеальное решение этого вопроса это не делать ребенка "внезапно" а планировать это дело и можно сделать совместные накопления на содержание девушки и ребенка на период ухода за ребенком, на год или два. Вот и все, потому что если даже мужчина обеспечивает он может остаться без работы дохода заболеть и тд, нужно управлять рисками
Дякую за класний випуск! У нас в родині саме та ситуація, коли працюю тільки я, чоловік наразі на домашньому господарстві і з дитиною, +веде мою бухгалтерію (починаючи від старту карантинів) - я фоплю мистецькою діяльністю дистанційно, він дистанційно не вміє, і вирішили, що краще так, аби мінімізувати ризики. Та й коли він працював, я все одно заробляла більше. І мені подобається моя фінансова незалежність, проте обоє хотіли б, аби він теж щось заробляв, бо психологічно складно, коли вся фінансова відповідальність лише на одному партнері - мене це трохи грузить, а він почуває дискомфорт від фінансової залежності.
Дякую за класний канал, де не скучно і теми цікаві. Наш бюджет спільний. Був період, коли я заробляв більше, зараз період, коли вона заробляє більше (хай ще більше заробляє, я тільки "за"). Відкладаємо десь 40% з бюджету. Років 15 назад ми сміялись, що воду будемо купувати )) Сьогодні сміємось, що повітря будем купувати ;) Хз, скільки воно буде коштувати...
Тут скоріше не про сімейній бюджет йдеться, а про бюджети пари, яка в стосунках. Бо з появою дітей частіше всього жінка стає фінансово залежною. А також бувають випадки коли жінка взагалі залежить від чоловіка, бо не може вийти на роботу (дитина з інвалідністю). Тому моделі сімейного бюджету дуже "корегує" життя.
Колись зустрічалась, а потім жила з хлопцем, який скромно заробляв, набагато менше мене і був навіть час, коли він розпочинав власний стартап і взагалі не заробляв, але я взагалі цим не парилась бо вцілому вистачало і гроші ж не головне, чому б мені не допомогати коханим людям. Згодом він став заробляти вже нормально, на рівні, і сказав мені, що я його не варта і заважаю йому розвиватись. Було обідно )
найголовніше - однакове ставлення до грошей, наприклад, коли ми познайомились з чоловіком він заробляв менше мене, але мене це не турбувало, бо він хотів розвиватися і не був "жлобом", без проблм те що мав - витрачав на нас. зараз він заробляє в 2 рази більше, ніж я) ніколи за гроші не сперечались, якось все виходило природньо само собою - хто за що платить і ніхто був ображений) а була ситуація з колишнім, коли я працювала в вільний час від універу, а він ні, бо "шукав себе" на дивані і не хотів розмінюватися на низькокваліфіковану працю і так продовжувалось кілька років, поки я не втікла. проблема була не в тому, що я заробляла більше нього (точніше він взагалі не заробляв), а в тому, що я чогось прагнула і хотіла, а він ні, йому було норм жити з мамою і просити кишенькові гроші в мами або в мене, щоб оплатила обід) спілкуватись на цю тему "не берегу" відносин - теж не варіант, на практиці те що людина каже, щоб справити враження, і те як воно буде насправді - зовсім різні речі
Це точно буде сама обговорювана тема! Вважаю що пари мають жити так як ЇЇМ ок, а не подружці, мамі чи сусідці! Роздільний, спільний і т.д. Але гроші завжди будуть предметом сварок, саме через навязані стереотипи
Запишіть обов'язково про особисті фінанси випуск! Я хочу ще дивитись на лиця ведучих коли вони чують про різні типи бюджету чи аппки для відслідковування витрат/доходів це було безцінно! Я з цим намагавс ярозбиратись років 7 тому і тепер я дивуюсь що фінансова грамотність для багатьох це щось невідоме. ТОму просвітлення на ширшу аудиторію обов'язкове!!! Зачіпніть ще тему пенсії, це далекі плани, але обов'язковію. Весь випуск було відчуття що ніхто з учасників не розраховує дожити до пенсії або моменту в житті коли не матиме фізичної можливості заробляти
*не претендую на 100% правдивості, я не юрист, а занепокоєна громадянка* є законопроєкт, який відмінить для людей певної категорії пенсії взагалі. До цієї категорії будуть входити ті люди, які на момент прийняття цього закону будуть мати меньше 10 років офіційного трудового сажу. Ходять чутки що на заміну пенсіям будуть вводити обов'язкові програми накопичення "на старість", але на це навряд можна розраховувати.
@черепушка ніндзя так, це чудова схема! Наскільки ти попіклувався про це питання заздалегідь, стільки ж матимеш в майбутньому. Конкретно в нашій країні на даний момент ситуація виглядає страхітливою
@@lykha_ns Надіюсь що якусь таку пенсійну реформу таки приймуть. Бо інших варіантів в нас немає. Наша солідарна пенсійна система розрахована на те що в кожній сімї буде мінімум по 4-5 дітей і що люди до 70 не особливо доживають. В мене всі знайомі збираються жити до 90 мінімум, а знайомих сімей в яких більше 2 дітей можна порахувати на пальцях. Пальцях однієї руки. А сімї з 4 і більше дітьми я бачив за останні років 10 тільки на ютубі.
Завжди невистачає позиції жінки-матері в дискусії, тому коли Наті ділиться своїм досвідом по різних темах, то враження, що вона на наступному левелі від інших ведучих. Але у цьому випуску не побачила цієї сторони медалі. Коли ви неодружені і безтурботні все легше, з появою дитині і у більшості випадків втратою доходу у жінки все стає складніше, а у випадку розлучення зазвичай і взагалі повний капець. Чоловікам зручно замовчувати ситуацію із аліментами в країні, де майже вся економіка тіньова, інакше їм би довелося добре витрачатися на дітей. Але в жіночому шоу необхідно ці проблеми підіймати, жінка з малою дитиною не може працювати,а потім ніхто не хоче собі співробітницю з малою дитиною (про це у випуску було, так), так вони опиняються на низьких зарплатнях і в стані постійної агонії встигнути забрати дитину із садка чи школи. Тому фін питання значно складніші в нашому соціумі ніж просто базова грамотність, нашім жінкам дуже потрібна підтримка з боку держави і говорити про ці проблеми вважаю важливим елементом відстоювання жіночих прав.
@@ebautebaut гарно почали з того, що створили реєстр боржників і їх почали утискати. Чула випадки, коли чоловіка не випускали на заробітки доки він не сплатив багаторічний борг жінці. Отже, все в законодавстві, було б бажання підтримувати жінок і дітей, а не уникати відповідальності. Там і справедливі цифри можна встановити і обов язковий декрет для батьків, щоб вони хоч зі своєю дитиною познайомилися, а то у багатьох випадках до школи бояться з ними лишитись наодинці. Як вирішити проблеми одиноких матерів - зробити їм коротший роб день без зниження зп, адже коли про приріст населення то це всім потрібно, а як конкретна дитина, то лише своїй матусі.
У нас з чоловіком завжди був роздільний бюджет, і зазвичай це просто ламає мозок знайомих які про це дізнаються) У нас в кожного є свої власні заощадження, а також ми кожен окремо ведемо записи своїх витрат і на початку кожного місяця шаримо витрати по спільних категоріях. Чоловік при цьому оплачує 2/3 орендної плати, комуналки і харчування (заробляє більше ніж я). Це сууупер зручно! Ніколи не треба питати чи можу я собі щось купити, чи купити дорогий подарунок чоловікові на свій розсуд. Також я маю власні заощадження і це додає мені впевненності в собі :)
@@ЛизаПетрова-э2у Техніка піде в побутові витрати які діляться навпіл. Авто чоловік купив собі сам, я теж думаю про власне. Завдяки заощадженням можу купити собі авто сама.
Чоловіки стільки говорять про оплату в ресторані) кожен раз коли я пригощала кавою хлопця в нього був такий такий переляканий панічний погляд і вони тікали)
@черепушка ніндзя відколи чашка кави кожного дня - показник неймовірного багатства?)) Це дрібниця, знак уваги, якому надають занадто великої фінансової ваги.
@@jakescorpytron8679 мені не 19 вже доволі давно, так, що багато разів, а ти той типаж, що замість того щоб подякувати і насолоджуватись, сидить з кислим їб@лом і питає « і шо це значить?»
Випуск - топ. Ви - топ. Люблю всіх дівчат, але Мотричка подобається найбільше. Це напевно тому, що її погляди на все довкола дуже схожі на мої власні. Дантес красунчик, хотілося б, щоб українською розмовляв частіше, аж надто йому личить. ♡
насправді, бажання тринькати гроші на "статусні", дорогі речі - це теж травма "голодного" дитинства. спокійне ставлення до речей має бути, а не оце от "можу собі дозволити". а думати про майбутнє у нашій країні, де поняття пенсії у кожного в голові пов'язане з жебратством - це дуже норм. просто скрізь має бути здоровий баланс.
Наті, дякую, що поділилися досвідом про докір батьків, щодо,,транжири, яка не вміє заощаджувати, витрачає кошти на ,,ліво,, на ,,право,, і установку: ,,в тебе ніколи нічого не буде... Я теж себе кепсько почуваю, вина всередині, з'являються сумніви, а може і правда я вчиняю не правильно...
Ви створюєте цікавий контент і піднімаєте важливі теми, проте на таких випусках явно видно що творці шоу живуть у своєму колі людей куди реально не потрапляють люди з доходом нижче середнього. Ці всі смішки і кривляння про Тюсон чи Х5 за 30,000 доларів, ніби це повне дно. Хоча насправді витратити 30к на авто може собі дозволити мізерна кількість українців. А як Наті скривилась на згадку фінансової консультантки про іпотеку, то це просто "priceless." Давайте випуск про фінансову грамотність, буде корисно і ведучим, і глядачам.
Дуже класна тема 🔥. В мене завжди виходило так, що я заробляла більше своїх хлопців і я завжди відчувала себе ніяково через жарти про сильну і незалежну 😭 не знаю, що з цим почуттям робити і питання спільного бюджету навіть боюсь обговорювати, тому завжди був роздільний бюджет в стосунках. Мені було б емоційно не зручно саме просити гроші на якісь базові витрати і я навіть боюся думати про вагітність і декрет, які колись мене чекають 😅 Тому мене ТАК БОМБИТЬ коли якісь хлопці кажуть : жінкам потрібні тільки гроші 😂
Клааас, дівчата, який крутий випуск! По-перше - тема ♥️ дуже цікаво! По-друге: Дантес українською!? Шоооооооо!? Оце то відкриття 😍 і як гарно розмовляє?! Бомба! Гостя з фінансового питання теж дуже сподобалась! І лососева окраса теж! Все співпало! Просто топчик 👍🏼
Цікавий і корисний відос, дякую! Завжди думав, що я в меншості із своєю ідеєю "частково спільного частково роздільного бюджету" (є певна сума, на яку скидаються двоє в рівній мірі, а решта - особистий бюджет кожного). Виявляється, ні, це доволі поширена та підтримувана багатьма схема.
Моя ситуація: живемо разом, мій хлопець заробляє трохи більше, і у кожного свої гороші. Він сплачує комуналку, я - Інтернет і все, що Щ ним пов’язано, він обслуговує автівку, не мені всі витрати на кота, ремонт/продукти - більше він, ніж я. Але, якщо комусь треба маленька сума грошей, ми даєм один одному, коли побільше ( більше 2 тис грн) - позичаємо. Всім Ок. Ніхто не залазить у чужий гаманець
классно обсуждать бюджет в людьми , у которых он неограниченный )) отношение совсем другое в деньгам, понимаете. большество людей конечно имеет чуть по-другому. но выпуск классный все же )
Тут мова скоріше не про "необмежений" бюджет, але так, маю здогадку, що у всіх співрозмовників цього випуску він дещо вищий, ніж в середньому по країні. Ні в якому разі не вважаю правильним рахувати чужі гроші, але, дівчат, варто все ж приймати до уваги при створенні соціально важливого контенту, як ваш, що населення України живе у відносній бідності. І фрази "кожний відкладає умовні 10 тисяч гривень на місяць" можуть багатьох засмутити (при місячній зарплатні в 6 тисяч).
Мотрічка 😍. Повністю згодна всім, що вона сказала. Мені здається, Яся і Наті, почали необгрунтовано змішувати все підряд, і почали придиратись до того що вона сказала. Коли Наті ділилась своїм баченням того, що як було побудований її бюджет і бюджет її батьків і її уявлення загалом про бюджетування - всі "ок, це твоя думка". А коли Мотрічка розказала, як вона бачить бюджетування і що комфортно для неї, то у відповідь почула "працедавці відмовляють жінкам через дітей". Ну до чого це, якщо перед тим говорили, про те як Мотрічка хотіла б бачити бюджет зі своїм чоловіком в майбутньому🤯
Поставила відео на паузу, щоб написати коментар)) Щодо висловлювання Каті про "легалізоване утриманство" - повністю з нею згодна. Якщо не брати до уваги усі перелічені Наті та Ясею "категорії" жінок, то є просто такі, які важають, що їм усі винні. Бо вони дружини, мами і просто Жінки, бо так їх виховували. От і все. Потім вони витягають усі кошти з чоловіка, потім він залазить в борги, бо він недостатньо заробляє, щоб забезпечити її потреби, а потім винувачує його у аб`юзі і економічному насильстві. Хоча, наспавді, економічне насильство по відношенню до цього чоловіка здійснює жінка. .. Особисто знаю такі пари.
Не всі винні . Суто по часу бути мамою це важка робота. У вас скільки дітей? Та є чоловіки яким за щастя,щоб жінка не працювала , для чого нав'язувати жінкам відчуття вини ?
А ви самі в парі ? Щоб таке писати для початку самій потрібно бути в парі і мати дітей і тоді вчити інших як це легко і бути мамою і заробляти на життя .
Так цікаво спостерігати за живою дискусією дівчат, коли вони просто говорять свою думку, яка може відрізнятись від "правильної". Наті, Мотричка, дякую!! ❤ А Дантес українською це взагалі мій новий краш😁
Дуже цікаво слухати про фінансову грамотність. Правда мені здається, що для значної кількості населення схема 50/30/20 - нереальна. Є тисячі людей, що працюють на мінімалку, вже не кажучи про пенсіонерів
Дуже корисно! Все що ви називаєте фінансовою грамотністю я роблю пів життя) Не розумію чому в людей є дике бажання тратити гроші та не обдумувати покупки, в мене ж є бажання їх збирати) Один лиш нюанс, ці гроші заробляє мій чоловік)
Хочу випуск про особисту фінансову грамотність! 😉
ми тепер теж хочемо)
Підтримую
Любомира Остапіва покличте як експерта)
І я, і я!!!
Підтримую
дуже цікавий випуск, але у ведучих по суті немає досвіду сімейного бюджетування, тому хотілося б більше гостей з реальними прикладами. чекаю випуск про особисті фінанси, а також про більш "приземлені" суми - не всі обирають між х5 та мальдівами.
сподіваємось, наші глядачі тут зможуть нам допомогти - ми завжди збираємо сторіз з вашими історіями перед записом)
@@ebautebaut Підтримую Анастасію на сто відсотків! Ви не врахували величезну кількість людей, які живуть в родині з дітьми, де в жінки просто не має можливості працювати взагалі або на рівні з чоловіком. А обов'язки хатні? На кому? Якщо жінка заробляє 11 тисяч (і на ній діти+"хата"), а чоловік - 40 тисяч, то несправедливо по 10 тисяч скидатися в спільний бюджет. Як з таким бути? Є варіант - скидатися відсотково. Можливо... Хотілося б почути сімейних людей із різним досвідом поділу бюджету.
@@stacybarshivska5823 на мою думку як раз в сімейному житті це все ок. ви складаєте всі гроші разом і вже тратите їх відповдно до цілей сімї. якщо робити роздільні бюджети, то з глобальними (та й з не дуже глобальними) планами буде важко
++) отличное замечание к ведущим, между прочим)
Дантес круто говорить українською. Вперше почув. Респект Вові.
нам дуже подобається, коли з нами говорять українською 🖤
@@ebautebaut цікаво це була його іниціатива?
@@inb6992 звичайно - ніт. Дівчаткам респектосище, що не поступились
@@ОльгаЦиховська ну на 1+1 він теж українською говорить в деяких шоу
@@ОльгаЦиховська а звідки така впевненість? Вова й раніше говорив українською
Як дивно чути Дантеса українською! Але максимально приємно
скажіть?) чудово же 🖤
Може але не хоче(
Було б классно, якби до діалогу запрошували не заможніх людей. Моя ЗП в Україні була 10 000 грн 5 років тому і так само у більшості моїх знайомих, тому, на жаль, ваш діалог дуже відірваний від реальності багатьох українців.
Колись читала статтю на DOU по те, як сім'ї програмістів організують сімейний бюджет. Там була дуже класна думка - кожен робить внесок пропорційно заробітку. Не 50/50, а 20% від доходу, наприклад. Думаю, що так само буду будувати свій спільний бюджет в майбутньому.
так, це дуже крутий підхід!
Можна пропорції і по 5%, і по 10% від зарплати партнерів, але питання у витратній частині пари, чи вистачить цього на її покриття.
Як на мене, це дійсно більш правильний варіант. Бо по формулі Ясі, для когось 10 тисяч грн це ніщо, а для когось уся зарплатня і на себе нічого не залишиться. І як не крути, жінкам важче заробляти більше, особливо коли на 3 роки випадаєш з реальності
А коли будете розлучатися та ділити майно, відіжмете 50 відсотків чи перерахуєте через пропорцію )?
@@makceg буду одружуватися зі шлюбним договором.
Запросіть Дантеса, тому що тепер у нього окремий бюджет знову)
Я очікувала саме на цей комент!
ХАХААХХПХХАЖАЖАХЖАЖА
Крутий комент😂❤
Ахаха. 😂
Думаю у него все стало лучше ;)
Сподобався Дантес і його розповідь про сім'ю. А ще приємно здивований його українською мовою
нам теж дуже сподобалась його щира розповідь)
У мене є 3-х річна дитина і вже двічі, коли я приходила на співбесіду у пристижні компанї стикалася з питаннями щодо «можливості поєднання материнства і роботи». При чому питання не завжди толерантно озвучені. І це конкретно бісить! Бо ти, маючи дитину, вважаєшся якоюсь неповноцінною! Ось вам і гендерна рівність.
Це дуже несправедливо, і таке ставлення як раз обмежує можливості жінок заробляти гроші
Так, добре, що є де працювати, але такі компанії принижують жінок. Мене це відверто бісить у нашій країні. Я впевнена, що чоловіку на таку ж вакансію таких питань, як «Чи плануєте Ви ще дітей» ніколи не поставили б.
І навіть більше: не маючи дітей, на співбесідах я також чула "Ну Ви ж вийдете заміж/Ну у Вас же буде вагітність/Ну у Вас же будуть діти". І так протягом 10 років. У різних компаніях те ж саме ставлення. І єдиний раз, де на співбесіді HR спитав про відсутність дітей у 30 років, безпосередній керівник жінка прокоментувала, що вони будуть дуже раді, якщо діти у мене з'являться саме коли я буду працювати в них. Не думала, що існують такі роботодавці.
@@anya190 у мене якось знайомій поставили питання про дітей, вона сказала що взагалі не планує ставати мамою і відповідально до цього ставиться. На що їй відповіли: «а, ну як ви ставитеся до родини, так будете і до нас. Тут дітей не хочете, то щось і виконувати не захочете»
Я таких приколів до того ще не чула, це сильно 🤣🤣
@@tuulikari1251 коротше кажучи, будь-яка відповідь була б неправильна 🤦
Дантес так круто звучить українською! Так тримати!
❤️
Дантесу окремий лайк за українську.
🖤
Поделюсь своей историей и устоявшимся мнением:
я в отношениях уже 14 лет: брак, ребенок, семья.
Когда только начали встречаться (не жить вместе), никаких разговоров о деньгах не было. Если шли в кафе или гулять, то платил я (в то время не было хайпа вокруг темы равноправия полов или дискриминации) и это было норм.
Когда начали жить вместе - сразу обсудили, что всё, что мы зарабатываем - общее.
С тех пор так и живем и нас это устраивает. Если у кого-то есть хотелки - говорим об этом и решаем, может ли наш бюджет это позволить или нет.
По выпуску: мне показалось, что дивчата живут в не той реальности, в которой живет большинство украинцев - те вопросы, которые вы поднимаете, относятся больше к тем людям, доходы которых исчисляются в тысячах долларов в месяц (хотя бы от 4), у которых уже есть свое жилье, авто и остальные блага, на которые украинцу со средней зп нужно собирать средства несколько лет.
И ещё, чисто мое мнение: если в паре, которая живет вместе, есть такие понятия как "занять денег" друг другу, то о каком доверии и любви может идти речь...такое.
дякуємо, що поділились своїм досвідом!
100%
Також згодна з цим коментарем. Не можу собі уявити щоб чоловік або дружина позичали гроші у партнера. Яся намагалась розкачати в темі що робити тим, хто не може стабільно багато заробляти, знаходяться зараз в скрутних обставинах. І виходить що жінка, яка зараз поїхала з території активних бойових дій з дітьми одна за кордон просто зобов'язана працювати. Якось дівчата окрім Ясі ідеальні ситуації розглядають
@@whitedlynx6146 я з вами згодна, але я вважаю що всі повинні заробляти.
Підтримую. У дівчат якись інфантелізм по ції темі.
Сім'я то сім'я , все надлежіть всім
тільки при умові що всі адекватні.
А якщо неадекватні - то нащо з неадекватними робити сім'ю?
Не змогла дивитись це відео. Якісь дитячі розмови.
Дівчата, передивився з дружиною майже всі ваші відео. Дуже дякуєм за такий корисний контент.
Дантес багато класних штук розказав, багато де побачив себе. Вдячний
Один момент, дуже важливий, будь ласка не перебивайте одна одну (і ваших експертів/гостей тимпаче), створюється балаган і це дуже виводить.
Розумію, що у вас невимушена атмосфера, але це на мою думку єдиний ваший ЖИРНИЙ мінус.
дякуємо за фідбек 🖤
Де ще Дантес поговорив би українською, як не у ВАС?)
Дякую, що надали йому таку можливість, і всім учасникам - за повагу в цьому питання.
У 2022-му ))
@@mariorlova2102 ахахах, хвала небесам хоч в тім)
Хочу підтримати Мотрічку і сказати що я абсолютно розумію її позицію тому що теж працюю і норм заробляю, не розумію тих хто в когось на утриманні, з худого чи з добра. Але як то кажуть, ситий голодного не розуміє і це правда. Ми всі різні і треба залишити в спокої тих хто приймають такі рішення для себе - жити за чийсь рахунок. Просто треба розуміти наслідки таких рішень. 🤔
Це точно, потрібно розуміти насладки таких рішень. Для мене це дивно та дико - віддавати своє життя в руки комусь іншому, адже ситуації бувають різні :(
Терпіти не можу таких як та шо посередині мотрічка чи ні байдуже, якби вона була в ситуації тих жінок, які не працюють не тому шо не хочуть, а тому шо не можуть, тоді б по іншому говорила. А так бредота
Дякую за випуск, цікаво. І окреме дякую Дантесу за укранську, дуже приємно слухати)
🖤
Шукала контент на цю тему, дуже актуальна інформація. Дякую. Зробіть ще випуск про особисту фінансову грамоьність.
🖤
1) Яся цього випуску просто квітка!
2) Хочу випуск про особисту фінансову грамотність.
3) Приємно вражена українською мовою Дантеса.
4) Мотричка, "верніть мені мої оргазми" - це просто агонь!
Так тримати, дівчата)
🖤
В принципі не дуже хотілось щось писати, але це корисно для розвитку проекту. Дуже цікаво який у вас статево-віковий розподіл аудиторії. Уявляю собі як якась середньостатистична студентка (суб'єктивненько, я так бачу більшість вашої аудиторії) офігіває як ви такі багаті і успішні розказуєте як неможливо жити на її 10к зарплати
Дуже влучно
у кожного свій досвід, але ми впевнені, що фінансова грамотність необхідна при будь-яких доходах
Мені здається, місто має значення. Дівчата живуть у Києві і обговорюють умови саме тут.
@@chizhik44 ...і всі ведучі вже не студентки, а працюють, причому доволі давно.
@@ebautebaut мова була про імовірну цільову аудиторію, а не про вас дівчата) постарайтесь перший комент сприймати більше як рофл
Найоргазмічніший випуск! Довколастатеві питання теж важливі і випуски про них теж класні, але цей прям дійсно для дорослих)
Експертка дуже сподобалась, як виваженими відповідями, так і їх приємною подачею. Давайте випуск про особисту фінансову грамотність!
дякуємо 🖤
Зараз так розкачали тему про те, що жінка має працювати no matter what.
Я в довгому декреті не маю змогу працювати, та й не хотілось. Фінансового насилля не було в мою сторону. Через рік планую працювати знову, але через такі думки, які зараз звідусіль, не знаю, як цей рік прожити. Бо таке відчуття, якщо жінка не працює, то вона пусте місце, репресоване чоловіком
Тобто треба кинути дитину няні як можна скоріше після народження, тільки щоб суспільство трітило тебе ок😢
сподіваюсь пережили рік
Працювати треба не всім, а кожен має робити те, що хоче і має на це право) Плюсую Наті за слова про пошук себе і загубленість - багато хто зараз саме знаходиться в такому стані через неспівпадіння того, як нас навчали жити і як ми хочемо жити. Тому багато людей саме шукають ц пробують, змінюються і працюють над собою, і це теж норм)
сьогодні в житті треба працюати всім, якщо ти не дочка мільйонера, це утопія. заміж можна не всім, а от працювати-всім
@@ТатьянаГрушко-й8к у кожного свою робота, хтось взяв тимчасову паузу і змінює своє життя, хтось працює, хтось волонтерить, хтось займається вихованням дітей і хатніми справами, хтось ще по-іншому живе. Кожен і кожна мають право обирати, як їм вчиняти. Так, фінансова свобода - це важливо, але кожен сам вирішує, як її здобувати, і коли. Іноді можна просто взяти паузу, це нормально
В ідеалі в результаті цих пошуків знайти саме ту свою справу, де хочеться залишилися ❤️
@@ebautebaut знайти справу чим займатись ок, знайшла: сидіти вдома за рахунок чоловіка = доглядати/виховувати дітей, підтримувати господарство, собі розвиватись, займатись благодійністю(яка не приносить грошей, але приносить користь). Я так прожила 5 років і мені було ок, я не скажу що жінки які обирають цей шлях вони не щасливі чи то неповноцінні, чи то в депресії. І коли діти виростуть, такі жінки теж знайдуть собі заняття і будуть щасливі. Для когось щастя бути 90%часу на роботі, для когось бути з родиною.
А про те що розриву фінансового може не бути це точно, в суспільстві гроші завжди були причиною класової моделі суспільства.
Кожен випуск Ви говорите про те, що не відповідає більшості стосунків, на жаль, в Україні так точно. Високо берете(( радує, що Яся час від часу говорить про статистику( знову ж таки про дослідження, а не про кількість думок під постом в інсті)
Шоу не вистачає реальності.
@@tetianadomnenko9799 если ты взял паузу и ищешь себя, это не значит, что твой партнер должен тебя обеспечивать. Как бы ты искал себя, если был не в отношениях?
Да, девочки, действительно есть люди которые записывают сколько они тратят. Потому что работают кассирами, баристами, бухгатерами. Потому что есть старенькие больные родители, Потому что снимают квартиру. Потому что у кого то есть трудности с работой. Не все ездят на Мальдивы, кто то едет в Карпаты на 4 дня или не ездит вообще в отпуск. Попробуйте с зп 10 тыс на одного( и это реальная зп по Украине, есть области и профессии где люди меньше получают) и с учетом всего выше написанного не считать бюджет. Если честно ваше отношение "сверху" очень неприятно выглядит.
Особенно мнение той , которая посредине сидит вообще бесит ,она неадекватная
В нашій країні так часто все міняється, що сьогодні заробляє, наприклад, чоловік, а завтра працює вже тільки жінка, які там "спільні каси"... Люди витрачають все просто на їжу "в нуль". Ніякі закони фінансової грамотності тут не працюють.
в тому і суть фінансової грамотноті, аби бути готовим до будь-яких форс-мажорів і не витрачатись в нуль
ФінГрам. якраз вчить усе не витрачати)
Підтримаю Тетяну, адже дійсно бувають такі доходи, де немвитрачати в нуль неможливо і добре, що не всі в курсі таких випадків, але насправді таких людей якщо не більшість то надзвичайно багато. Випуск вийшов для вузької аудиторії, що може дозволити собі заплатити 100 доларів на місяць за фінансиста і при цьому ще щось інвестувати і заощаджувати. Класно працює приклад задоволеності життям, коли не тринькаються кошти на непотрібні речі лише у випадку коли вся необхідна база у наявності. Отже до початку, економити вчитись треба тим, хто навчився витрачати, в нас таких меншість і я не про принизливі пенсії, це просто знущання, але і про працездатний середній вік.
@@user-antonia Дякую. Я справді й мала на увазі про тих людей, які тільки на їжу і можуть витратитись. Відкладати якийсь відсоток на зберігання вони просто не можуть, бо це дорівнюватиме 3 дні голодувати, наприклад, і діти твої також не матимуть що поїсти. В нас більшість населення - бідне, і для такого населення я не почула в даній програмі майже нічого.
Фінансова грамотність не буде зайвою в будь-яких обставинах
Бісять люди в коментах, які дякують Дантесу за українську.
А випуск цікавий. Дякую за цю тему
теж про це подумала! Уродженцю України дякують за те, що він вміє розмовляти державною мовою!
а випуск крутий!
@@yanaarovych2662 хєхє, ❤️
ми ж не можемо відмовляти їх робити це)
@@ebautebaut та все ок. Просто сама ситуація бісяча, хоч мені самій подобається українська Дантеса, але неприємно, що це так припідноситься, наче то не норма в Україні
Раздельный бюджет возможен только вне брака без детей.
Когда пара заводит ребёнка, девушка как минимум первые пару лет не может обеспечить себя самостоятельно. Здесь и появляется запрос на настоящего стереотипного мужчину-добытчика.
В ином случае, так как мужчина уже привык к раздельному бюджету, выходит ситуация, что девушка помимо вынашивания, рождения и воспитания ребёнка ещё и параллельно работает - это уже не про равноправие.
Жаль, что эту важную тему не обсудили.
Спасибо за выпуск!
Куда ж вам еще детей, если сами не можете себя хотя бы на первые 3 года обеспечить? Бесприданница?
@@max77vvxf5yvh мрак. Тобто жінка має і з дитиною встигати і заробляти паралельно.
@@LusyInTheSky для того чтобы себя обеспечивать, зарабатывать не обязательно. Есть такое понятие как сбережения. Есть понятие инвестиции. И другие понятия. Но это наверное для вас другая планета
@@max77vvxf5yvh я дуже бажаю вашій половині мати свої інвестиції та збереження. Настільки мати,щоб їй вистачило без вашої допомоги доглядати за дитиною і ще за себе платити.
@@LusyInTheSky Во-первых, мы не половины, а целые личности. Во-вторых, не хотим детей, потому что на данный момент другие приоритеты. И наконец, она богаче меня. Я ж говорю, мы с вами просто на разных планетах:)
Багато речей про які йшла мова просто відірвані від реальності в прив'язці до середнього українця
що саме маєте на увазі?
@@ebautebaut Про спільний бюджет наприклад , коли ви сім'я і живете від зп до зп то забаганка одного із партнерів може цей бюджет вивести із рівноваги тому взагалі то всі витрати доводиться узгоджувати це про обох партнерів
@@ebautebaut мабуть, коли зірковий гість казав, що поняття не має, скільки заробляє його жінка. Адже більшість українців точно знає, скільки заробляє його партнер, бо такі реалії. А у райцентрах та селах часто безробіття, тож рахують кожну копійку. І мало хто дозволить собі відкладати щось на пенсію або в "общак", а все що лишилося - на власні потреби. Бо багато хто живе від зарплати від зарплати. І, як сказала фінансистка, якщо зп 15-20 тис.грн, то вже можна відкладати. Може, це у вас в Києві більше можливостей,а коли ти з умовної Шепетівки чи Ніжина, там інша картина. І часто ті ж 10 тис. грн - це потолок зарплатний
@@tooold_toocold6610 ну загалом ми наголошували, що ці речі просто треба обговорювати, домовлятись і шукати варіант, що підходить саме вам. гадаємо, цей підхід є універсальним для будь-якого доходу. крім цього, забаганки бувають різні)) і якщо не домовлятись, то навіть з найбільшою зарплатою можна купити щось таке, що лишить вас без грошей.
@@piligrim0326 ми не можемо казати, більшість чи ні - для цього треба було б провести справжнє соціологічне опитування) але так, ми розуміємо, що в кожного є різні обставини, проте навички управління своїми фінансами і вміння домовлятись про гроші з партнерами були б корисні всім, скільки б цих грошей не було
Дуже сподобалось думка, шо коли все добре не хочеться витрачати кошти! Дякую!
крута тема, стильно виглядаєте, особливо Яся сьогодні - відпад!
дякуємо)
Як завжди )
Яся завжди відпад 🖤🖤🖤
йой, саме сьогодні Ясі намалювали такі брови, як у Дантеса) Але ж Вова - брюнет.
Увесь випуск ці брови привертали мою увагу більше, ніж решта обличчя Ясі. Чому деякі стилісти вважають саме брови найважливішою частиною обличчя, для мене загадка.
А поза тим, коли це не заважає концентрувати увагу на розмові, - зовнішність не має такого великого значення, як у нас звикли вважати і хвалити за зовнішній вигляд, наче це якесь досягнення. Коли то вже закінчиться? Яка різниця - стильно чи ні, з мейком чи без, коротке чи довге тощо тощо тощо тощо
Приємно вражена рівнем української Дантеса. Не ідеально, але досить добре! Це клас
мова і не має бути ідеальною, головне, щоб була живою)
Коли ви говорите, що на Hyundai Tucson стидно їздити, то я розумію, що ця програма не для мене :) і не для вашої аудиторії
я залюбки користуюсь тролейбусом і трамваєм, а комусь конче потрібна автівка. але ж не всім. у когось приорітет в преміум класі, а комусь достатньо шевроле .тому, я б не обмежувала нашу авдиторію і її бажання/потреби
Коли вони пишаються людиною що знає скільки коштує кубометр газу, про який Туксон мова??? люди крім інстаграму і життя не бачили.
Якщо Ви чекаєте на якісь корисні поради чи важливу інформацію, то це не сюди.
Залиште голос Єгора і його коментарі!)
ви точно його ще почуєте у нашому спецвипуску 🖤
читаючи коментарі стало трохи сумно від того, що ми досі буваємо в захваті від факту, що українець говорить українською, ніби то не норма
Ну, людей вражає, трапляється)
Підтримую
Розмова трьох багатих, реалізованих, круто працевлаштованих і необтяжених побутом, дітьми і проблемами дівчат. Таке їх положення, фінанси і статус - 100% їх заслуга і тут вони молодці, але такий сценарій у більшості жінок 25+ в Україні зустрічається вкрай рідко.
Тема, коли чоловік і жінка живуть з "партнерським" бюджетом і кожен, переважно, заробляє сам на себе, а потім народжується дитина і два-три роки чоловік заробляє сам на трьох осіб, взагалі не розкрита. І вся демократична концепція дівчат одразу тріщить по швам. Не всі бажають бути чайлдфрі, а чоловік повинен усвідомлювати, що має заробляти більше, щоб у разі потреби перекрити бюджет на сім'ю (так відбувається у 99% стосунків)
Підтримую. Ми звикли мати партнерський бюджет. Для мене було дико залишитися без доходу у зв'язку з пологами. Чоловік з метою заспокоєння мене обіцяв щомісяця виділяти на мої потреби певну суму. В принципі тільки так я відчула, що можу дозволити собі відпустку по догляду за дитиною.
А може нам просто бракує історій, де тати йдуть в декрет, а мами - на роботу, бо дохід мами до народження дитини був більшим?
Я чекала саме цієї теми, а її оминали як вода масло. Бо питання гостре. Коли жінка вагітна і потім виховує дитину вона фізично не може заробляти гроші(деякі можуть, деякі ні. Фізіологія і психіка різна) . Її робота дитина і по хаті поратись. А звикла що в неї гроші є. Так само і чоловік. Він звик що на себе вона заробляє. А тут ще дитина. І все кооржинально змінюється. І може до розлучення дійти
@@ebautebaut як не крути, мама має кращий контакт з дитиною. І в більшості випадків саме вона бере на себе відповідальність за догляд в перші декілька років.
Коли в парі міняються ролями, то люди просто ігнорують природні дані, і нічього хорошого в цьому немає. Психіка дитини закладається саме з грудного годування.
Тато не може займатися грудним вигодовуванням, навіть якщо дуже хоче.
Как по мне идеальное решение этого вопроса это не делать ребенка "внезапно" а планировать это дело и можно сделать совместные накопления на содержание девушки и ребенка на период ухода за ребенком, на год или два. Вот и все, потому что если даже мужчина обеспечивает он может остаться без работы дохода заболеть и тд, нужно управлять рисками
Дякую за класний випуск!
У нас в родині саме та ситуація, коли працюю тільки я, чоловік наразі на домашньому господарстві і з дитиною, +веде мою бухгалтерію (починаючи від старту карантинів) - я фоплю мистецькою діяльністю дистанційно, він дистанційно не вміє, і вирішили, що краще так, аби мінімізувати ризики. Та й коли він працював, я все одно заробляла більше. І мені подобається моя фінансова незалежність, проте обоє хотіли б, аби він теж щось заробляв, бо психологічно складно, коли вся фінансова відповідальність лише на одному партнері - мене це трохи грузить, а він почуває дискомфорт від фінансової залежності.
Після цього випуску, 100 500 додаткових респектів Дантесу! Просто❤️💪
Дякую за класний канал, де не скучно і теми цікаві. Наш бюджет спільний. Був період, коли я заробляв більше, зараз період, коли вона заробляє більше (хай ще більше заробляє, я тільки "за"). Відкладаємо десь 40% з бюджету. Років 15 назад ми сміялись, що воду будемо купувати )) Сьогодні сміємось, що повітря будем купувати ;) Хз, скільки воно буде коштувати...
дякуємо, що поділились) раді за вас 🖤 (але про повітря, ви так не лякайте)
Просто цікаво: а ким ви працюєте?))
@@piligrim0326 ювелірний фотограф, кохана працює в ІТ "контролером якості", не розробник. Але я її агітую ))
@@ebautebaut хто зна, хто зна... ))
@черепушка ніндзя )) як якісно працює підтримка клієнтів
Величезне плюсище Дантесу, що перейшов на українську!!! Бо який ти громадянин України, якщо не можеш говорити українською?
Ситуативно лише, у проєкті зі стендапом російською у кожному випуску.
для нас це було важливо)
Тіки тут, на жаль
@@ebautebaut дякую за вашу позицію, для мене теж це важливо, я б перемкнула, а так додивилась повністю)
@черепушка ніндзя може, передивлявся попередні випуски ебауту)
Зараз не так актуально знати в кого скільки заощаджень, а в кого скільки кредитів 🙄
Жиза 👍🔥
Вова українською звучить божественно. Надіюсь стендап також буде українською)
тримаємо всі можливі кулаки, щоб так і було)
Ні, стендап, з яким виступає Дантес, йому написали російською.
Хочу випуск про особисту фінансову грамотність💕 дякую вам за випуск!
🖤
Тут скоріше не про сімейній бюджет йдеться, а про бюджети пари, яка в стосунках. Бо з появою дітей частіше всього жінка стає фінансово залежною. А також бувають випадки коли жінка взагалі залежить від чоловіка, бо не може вийти на роботу (дитина з інвалідністю). Тому моделі сімейного бюджету дуже "корегує" життя.
Дякую,за цей випуск, він вийшов реально живий. Нехай не ідеальний але такий живий! Мені цього не вистачало дуже
дякуємо 🖤
Дякую, так дуже хочеться випуск про особисту фінансову грамотність ❤️
Колись зустрічалась, а потім жила з хлопцем, який скромно заробляв, набагато менше мене і був навіть час, коли він розпочинав власний стартап і взагалі не заробляв, але я взагалі цим не парилась бо вцілому вистачало і гроші ж не головне, чому б мені не допомогати коханим людям. Згодом він став заробляти вже нормально, на рівні, і сказав мені, що я його не варта і заважаю йому розвиватись. Було обідно )
Поворот
Виходить використав вас
шкода( значить, він така людина. ви точно варті кращого)
дуже прикро що так сталось
от в мене протилежно. Зустрічались - я заробляла в рази більше. Тепер все навпаки. Все ок, життя збалансувало) Разом виховуємо двох дітей :)
Olena блин, смешно конечно, особенно с "було обідно"))) Но если кроме шуток, то ты молодец) Такие девушки редкость.
Зайшла історія Дантеса. Було цікаво слухати.
Випуск про гроші був просто необхідним. Дякую вам за інформацію і за крутих гостей.
Дуже сподобалась позиція Наті в цьому випуску. Більше вогню в очах і відстоювання своїх позицій.
🔥🔥🔥
Вова - бімба🧡🧡
Дякую що не перебивали його!!) Стільки крутих історій)
Булавки у вухах - круть)
найголовніше - однакове ставлення до грошей, наприклад, коли ми познайомились з чоловіком він заробляв менше мене, але мене це не турбувало, бо він хотів розвиватися і не був "жлобом", без проблм те що мав - витрачав на нас. зараз він заробляє в 2 рази більше, ніж я) ніколи за гроші не сперечались, якось все виходило природньо само собою - хто за що платить і ніхто був ображений)
а була ситуація з колишнім, коли я працювала в вільний час від універу, а він ні, бо "шукав себе" на дивані і не хотів розмінюватися на низькокваліфіковану працю і так продовжувалось кілька років, поки я не втікла. проблема була не в тому, що я заробляла більше нього (точніше він взагалі не заробляв), а в тому, що я чогось прагнула і хотіла, а він ні, йому було норм жити з мамою і просити кишенькові гроші в мами або в мене, щоб оплатила обід)
спілкуватись на цю тему "не берегу" відносин - теж не варіант, на практиці те що людина каже, щоб справити враження, і те як воно буде насправді - зовсім різні речі
Це точно буде сама обговорювана тема! Вважаю що пари мають жити так як ЇЇМ ок, а не подружці, мамі чи сусідці! Роздільний, спільний і т.д. Але гроші завжди будуть предметом сварок, саме через навязані стереотипи
просто важливо проговорити правила, з якими вам ок - і все буде чудово
Невже цей красунчік вміє розмовляти рідною мовою, браво тобі Дантес))
Запишіть обов'язково про особисті фінанси випуск! Я хочу ще дивитись на лиця ведучих коли вони чують про різні типи бюджету чи аппки для відслідковування витрат/доходів це було безцінно!
Я з цим намагавс ярозбиратись років 7 тому і тепер я дивуюсь що фінансова грамотність для багатьох це щось невідоме. ТОму просвітлення на ширшу аудиторію обов'язкове!!!
Зачіпніть ще тему пенсії, це далекі плани, але обов'язковію. Весь випуск було відчуття що ніхто з учасників не розраховує дожити до пенсії або моменту в житті коли не матиме фізичної можливості заробляти
*не претендую на 100% правдивості, я не юрист, а занепокоєна громадянка*
є законопроєкт, який відмінить для людей певної категорії пенсії взагалі. До цієї категорії будуть входити ті люди, які на момент прийняття цього закону будуть мати меньше 10 років офіційного трудового сажу. Ходять чутки що на заміну пенсіям будуть вводити обов'язкові програми накопичення "на старість", але на це навряд можна розраховувати.
постараємось про це поговорити в майбутньому)
@черепушка ніндзя так, це чудова схема! Наскільки ти попіклувався про це питання заздалегідь, стільки ж матимеш в майбутньому. Конкретно в нашій країні на даний момент ситуація виглядає страхітливою
@@ebautebaut Дякую!
@@lykha_ns Надіюсь що якусь таку пенсійну реформу таки приймуть. Бо інших варіантів в нас немає. Наша солідарна пенсійна система розрахована на те що в кожній сімї буде мінімум по 4-5 дітей і що люди до 70 не особливо доживають. В мене всі знайомі збираються жити до 90 мінімум, а знайомих сімей в яких більше 2 дітей можна порахувати на пальцях. Пальцях однієї руки. А сімї з 4 і більше дітьми я бачив за останні років 10 тільки на ютубі.
Дівчата, випуск - вогонь! Дали мені основну ідею, далі є мотивація копати глибше в тему особистих фінансів
Завжди невистачає позиції жінки-матері в дискусії, тому коли Наті ділиться своїм досвідом по різних темах, то враження, що вона на наступному левелі від інших ведучих. Але у цьому випуску не побачила цієї сторони медалі. Коли ви неодружені і безтурботні все легше, з появою дитині і у більшості випадків втратою доходу у жінки все стає складніше, а у випадку розлучення зазвичай і взагалі повний капець. Чоловікам зручно замовчувати ситуацію із аліментами в країні, де майже вся економіка тіньова, інакше їм би довелося добре витрачатися на дітей. Але в жіночому шоу необхідно ці проблеми підіймати, жінка з малою дитиною не може працювати,а потім ніхто не хоче собі співробітницю з малою дитиною (про це у випуску було, так), так вони опиняються на низьких зарплатнях і в стані постійної агонії встигнути забрати дитину із садка чи школи. Тому фін питання значно складніші в нашому соціумі ніж просто базова грамотність, нашім жінкам дуже потрібна підтримка з боку держави і говорити про ці проблеми вважаю важливим елементом відстоювання жіночих прав.
Як, на вашу думку, держава могла би краще підтримувати жінок в цьому?
@@ebautebaut гарно почали з того, що створили реєстр боржників і їх почали утискати. Чула випадки, коли чоловіка не випускали на заробітки доки він не сплатив багаторічний борг жінці. Отже, все в законодавстві, було б бажання підтримувати жінок і дітей, а не уникати відповідальності. Там і справедливі цифри можна встановити і обов язковий декрет для батьків, щоб вони хоч зі своєю дитиною познайомилися, а то у багатьох випадках до школи бояться з ними лишитись наодинці. Як вирішити проблеми одиноких матерів - зробити їм коротший роб день без зниження зп, адже коли про приріст населення то це всім потрібно, а як конкретна дитина, то лише своїй матусі.
У нас з чоловіком завжди був роздільний бюджет, і зазвичай це просто ламає мозок знайомих які про це дізнаються) У нас в кожного є свої власні заощадження, а також ми кожен окремо ведемо записи своїх витрат і на початку кожного місяця шаримо витрати по спільних категоріях. Чоловік при цьому оплачує 2/3 орендної плати, комуналки і харчування (заробляє більше ніж я). Це сууупер зручно! Ніколи не треба питати чи можу я собі щось купити, чи купити дорогий подарунок чоловікові на свій розсуд. Також я маю власні заощадження і це додає мені впевненності в собі :)
Як ви при цьому складаєте гроші на дорогу техніку або авто ? Це ще одна додаткова графа розходів ?
@@ЛизаПетрова-э2у Техніка піде в побутові витрати які діляться навпіл. Авто чоловік купив собі сам, я теж думаю про власне. Завдяки заощадженням можу купити собі авто сама.
Чоловіки стільки говорять про оплату в ресторані) кожен раз коли я пригощала кавою хлопця в нього був такий такий переляканий панічний погляд і вони тікали)
біднятка! не звикли, що про них теж можуть турбуватись)
сколько раз ты такое делала?? что за чёс
@черепушка ніндзя відколи чашка кави кожного дня - показник неймовірного багатства?))
Це дрібниця, знак уваги, якому надають занадто великої фінансової ваги.
@@alinademchenko9850 да любая баба за чашку чая удавиться даже если зарабатывает 10к $!!! из принципа бабской логики
@@jakescorpytron8679 мені не 19 вже доволі давно, так, що багато разів, а ти той типаж, що замість того щоб подякувати і насолоджуватись, сидить з кислим їб@лом і питає « і шо це значить?»
+ за випуск про особисту фінансову грамотність. Дякую, ви кльові 🖤
Випуск - топ.
Ви - топ.
Люблю всіх дівчат, але Мотричка подобається найбільше. Це напевно тому, що її погляди на все довкола дуже схожі на мої власні.
Дантес красунчик, хотілося б, щоб українською розмовляв частіше, аж надто йому личить.
♡
перекажемо йому, хай говорить частіше 🖤
Що мене порадувало, це те, що я вважала себе транжирою, а насправді я заощаджую аж 40% з доходів 🥰
круто! ви молодець)
насправді, бажання тринькати гроші на "статусні", дорогі речі - це теж травма "голодного" дитинства. спокійне ставлення до речей має бути, а не оце от "можу собі дозволити".
а думати про майбутнє у нашій країні, де поняття пенсії у кожного в голові пов'язане з жебратством - це дуже норм.
просто скрізь має бути здоровий баланс.
Аби цей голод швидше проходив, і лишалось щось на заощадження)
Наті, дякую, що поділилися досвідом про докір батьків, щодо,,транжири, яка не вміє заощаджувати, витрачає кошти на ,,ліво,, на ,,право,, і установку: ,,в тебе ніколи нічого не буде...
Я теж себе кепсько почуваю, вина всередині, з'являються сумніви, а може і правда я вчиняю не правильно...
Голос Єгора, котрий не говорить "це якась конечна ****ня" дуже незвичний)))
навіть важко одразу впізнати?)
Дякую за цікаву тему і таке палке обговорення! Дантес - молодець! І про фінанси ще цікаво поговорити та послухати.
Підтримую випуск.
Мені Дантес не близький як комік, але в інтерв'ю показав себе як дуже розважливий і приємний гість 👍🖤
🖤
"легалізоване утримання" = ❤️найкраще у випуску :) підтримую "агресивную работающую львицу")
🖤
З кожним випуском Наті так розкривається! Яка ти крута ♥️
"якщо це ще й попросила своїх грошей..." - дуже іронічна фраза. Я дуже посміхнулася))
Гарячий випуск, цікавий. Класно, що Дантес українською!
Я шо спомню (с) Яся
🔥🔥🔥
Я б повернула подарунок тільки якщо це якась фамільна прикраса чи щось інше пов'язане з родиною того, хто дарував
До речі, хороше зауваження!
Випуск топ, але не могла перестати дивитись на Катін лук, мільйон сердечок)
Прикольно це дивитись, коли знаєш що вони через 1,5-2 місяці розійдуться
Ви створюєте цікавий контент і піднімаєте важливі теми, проте на таких випусках явно видно що творці шоу живуть у своєму колі людей куди реально не потрапляють люди з доходом нижче середнього. Ці всі смішки і кривляння про Тюсон чи Х5 за 30,000 доларів, ніби це повне дно. Хоча насправді витратити 30к на авто може собі дозволити мізерна кількість українців. А як Наті скривилась на згадку фінансової консультантки про іпотеку, то це просто "priceless."
Давайте випуск про фінансову грамотність, буде корисно і ведучим, і глядачам.
Я дуже скривилася, коли згадали «іпотеку» саме тому, що була в рабстві цієї системи і мала над головою іпотеку на майже 13 років. Нікому не побажаю.
@@nataliagresko3147 Тоді зрозуміло. Без контексту виглядало ніби *фу іпетока, норм люди купують за кеш* 😂 Соррі за різке висловлювання у ваш бік.
@@julsjuls8453 все гуд)
Я просто манагаюсь не перебивати, то і не встряла з історіями про іпотеку😅
Дуже класна тема 🔥. В мене завжди виходило так, що я заробляла більше своїх хлопців і я завжди відчувала себе ніяково через жарти про сильну і незалежну 😭 не знаю, що з цим почуттям робити і питання спільного бюджету навіть боюсь обговорювати, тому завжди був роздільний бюджет в стосунках. Мені було б емоційно не зручно саме просити гроші на якісь базові витрати і я навіть боюся думати про вагітність і декрет, які колись мене чекають 😅 Тому мене ТАК БОМБИТЬ коли якісь хлопці кажуть : жінкам потрібні тільки гроші 😂
Переважно, так говорять хлопці, в яких немає грошей.
...або ті, які не дуже впевнені в собі в цей момент (але, як показує життя, це можна змінювати)
Встречайтесь с теми, кто зарабатывает много, любит работать и будет вами гордиться, что вы самостоятельная женщина
Тема дуже контроверсійна, кожному своя модель підходить….
P.S. Ясині сережки бомба ☺️
І я на них дивилася весь випуск (на сережки)🔥
у нас взагалі слабкість до гарних сережок)
Дякую за черговий крутий випуск!
І ще кілька слів в комент щоб ютуб краще рекомендував :)
Клааас, дівчата, який крутий випуск! По-перше - тема ♥️ дуже цікаво! По-друге: Дантес українською!? Шоооооооо!? Оце то відкриття 😍 і як гарно розмовляє?! Бомба! Гостя з фінансового питання теж дуже сподобалась! І лососева окраса теж! Все співпало! Просто топчик 👍🏼
Дуже актуальний випуск і сьогодні, і рік тому. Трохи спустіться на землю. Бідося мала терпіти та їздити на хюндай🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Дякую за випуск, багато корисного. А Дантес, виявляється, непогано говорить українською, здивував!
нам теж сподобалось 🖤
Цікавий і корисний відос, дякую!
Завжди думав, що я в меншості із своєю ідеєю "частково спільного частково роздільного бюджету" (є певна сума, на яку скидаються двоє в рівній мірі, а решта - особистий бюджет кожного). Виявляється, ні, це доволі поширена та підтримувана багатьма схема.
Дантес крутий. Запрошуйте його ще. Було цікаво.
Про фінансову грамотність дуже цікаво, якщо порадите літературу і курси, буде взагалі чудово
Моя ситуація: живемо разом, мій хлопець заробляє трохи більше, і у кожного свої гороші. Він сплачує комуналку, я - Інтернет і все, що Щ ним пов’язано, він обслуговує автівку, не мені всі витрати на кота, ремонт/продукти - більше він, ніж я. Але, якщо комусь треба маленька сума грошей, ми даєм один одному, коли побільше ( більше 2 тис грн) - позичаємо. Всім Ок. Ніхто не залазить у чужий гаманець
чудовий підхід 🖤 і головне, що вас це влаштовує!
Дякую за сильно корисний випуск 🤍 І дуже хочу випуск про особисту фінансову грамотність, це так важливо
классно обсуждать бюджет в людьми , у которых он неограниченный )) отношение совсем другое в деньгам, понимаете. большество людей конечно имеет чуть по-другому. но выпуск классный все же )
да,коли в тебе зарплатня до 10 тис
З будь-яким доходом бюджет має свої обмеження, але ми впевнені, що вміння домовлятись з партнерами про бюджет не завадить всім
Тут мова скоріше не про "необмежений" бюджет, але так, маю здогадку, що у всіх співрозмовників цього випуску він дещо вищий, ніж в середньому по країні. Ні в якому разі не вважаю правильним рахувати чужі гроші, але, дівчат, варто все ж приймати до уваги при створенні соціально важливого контенту, як ваш, що населення України живе у відносній бідності. І фрази "кожний відкладає умовні 10 тисяч гривень на місяць" можуть багатьох засмутити (при місячній зарплатні в 6 тисяч).
стиль Наті- це вау 😍😍
Мотрічка 😍.
Повністю згодна всім, що вона сказала. Мені здається, Яся і Наті, почали необгрунтовано змішувати все підряд, і почали придиратись до того що вона сказала. Коли Наті ділилась своїм баченням того, що як було побудований її бюджет і бюджет її батьків і її уявлення загалом про бюджетування - всі "ок, це твоя думка". А коли Мотрічка розказала, як вона бачить бюджетування і що комфортно для неї, то у відповідь почула "працедавці відмовляють жінкам через дітей". Ну до чого це, якщо перед тим говорили, про те як Мотрічка хотіла б бачити бюджет зі своїм чоловіком в майбутньому🤯
Дівчата ви молодці, такі живі, відверті і справжні ! Вперше побачила ваш канал і дуже сподобався! Дякую, що робите те що робите 👍🏼🍉
Поставила відео на паузу, щоб написати коментар))
Щодо висловлювання Каті про "легалізоване утриманство" - повністю з нею згодна. Якщо не брати до уваги усі перелічені Наті та Ясею "категорії" жінок, то є просто такі, які важають, що їм усі винні. Бо вони дружини, мами і просто Жінки, бо так їх виховували. От і все. Потім вони витягають усі кошти з чоловіка, потім він залазить в борги, бо він недостатньо заробляє, щоб забезпечити її потреби, а потім винувачує його у аб`юзі і економічному насильстві. Хоча, наспавді, економічне насильство по відношенню до цього чоловіка здійснює жінка. ..
Особисто знаю такі пари.
сподіваємось додати більше контексту для цього обговорення, коли опублікуємо спецвипуск з усією дискусією)
Не всі винні . Суто по часу бути мамою це важка робота. У вас скільки дітей? Та є чоловіки яким за щастя,щоб жінка не працювала , для чого нав'язувати жінкам відчуття вини ?
А ви самі в парі ? Щоб таке писати для початку самій потрібно бути в парі і мати дітей і тоді вчити інших як це легко і бути мамою і заробляти на життя .
Дуже крутий випуск❤️
Буду дуже рада побачити випуск про особисту фінансову грамотність😊
Наті в цьому випуску особливо гарно виглядає ❤️
❤️
Дякую вам за цей випуск! Дійсно пізнавально. Шкода, що ця тема досить табуйована у суспільстві. Чекаю випуск про особисту фінансову грамотність.
🖤
Коментар на підтримку окремого випуску про особисту фінансову грамотність. Це буде цікаво і корисно.
🖤
Так цікаво спостерігати за живою дискусією дівчат, коли вони просто говорять свою думку, яка може відрізнятись від "правильної". Наті, Мотричка, дякую!! ❤
А Дантес українською це взагалі мій новий краш😁
🖤
Дуже цікаво слухати про фінансову грамотність. Правда мені здається, що для значної кількості населення схема 50/30/20 - нереальна. Є тисячі людей, що працюють на мінімалку, вже не кажучи про пенсіонерів
випуск про особисту фінансову грамотність +++
дуже дякую вам, ви круті❤️
🖤
Очень крутой выпуск!) спасибо) У нас с мужем общий бюджет, но всё планирование на мне, поэтому жду выпуск про личную финансовую грамотность!) 😁
Дуже корисно!
Все що ви називаєте фінансовою грамотністю я роблю пів життя)
Не розумію чому в людей є дике бажання тратити гроші та не обдумувати покупки, в мене ж є бажання їх збирати)
Один лиш нюанс, ці гроші заробляє мій чоловік)
хочу випуск про особисту фінансову грамотність!
🖤
Класний випуск! І хотілось би ще про особисту фінансову грамотність ❤️