Surinaamse oud-president Desi Bouterse (79) overleden
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- Bouterse was leider van het militaire regime dat in de jaren 80 met een staatsgreep aan de macht kwam. In Nederland werd hij veroordeeld wegens drugshandel. In 2010 werd hij democratisch gekozen tot president en bleef dat tot 2020.#nosnieuws #suriname #desibouterse
OVER NOS: We zijn de grootste nieuwsorganisatie van Nederland en verantwoordelijk voor een brede, betrouwbare en onafhankelijke nieuwsvoorziening.
VOLG ONS: www.nos.nl | / nos | / nos | / nos
Download de app voor iOS: apple.co/1JObNaK
Download de app voor Android: bit.ly/2d4GJN7
Opgeruimd staat netjes.
Mooi bericht voor eerste kerstdag 🎉❤👍🏼💪🏼
Beste Cadeau voor Suriname , Al zijn misdadige bezittingen bij Familie Bouterse confisqueren door Surinaamse overheid NU !
No kidding
@@SanuramSanu Slopershoogte
Een soort kerstcadeautje!👍
Nou Ronnie Brunswijk for president weeetje🙄
De vraag is waarom wil Nederland de archieven omtrent de coup in de jaren 80 in Suriname pas na 60 jaren openbaar maken. De vraag is waarom.
Omdat ze weten waar de schoen wringt én ...om maar te zwijgen over de slavernij 😱 enz 😱
HYPOCRIETEN 😡
Omdat NL waarschijnlijk geen schoon geweten heeft en hem heeft geholpen..
Wij weten toch waarom.
Is wel iets over bekend, er was een Nederlandse militair attache, die de jonge militairen tijdens de opleiding vertelde hoe je een succesvolle coup kon plegen. Die man werd terug naar Nederland gehaald.
Omdat ze heel veel te verbergen hebben. Deze zijn ook de grootste criminelen. Overal waar ze hebben gezeten hebben ellende gezaaid. Indonesië, Zuid-Afrika, noem maar op.
een hoop mensen zullen blij, zijn prettige kerstdagen !
Ja waarom niet een moordenaar is toch dood
Aye
Vele mensen ook niet 😂
En zich verslikken in kerstham.
En dat in december, past wel bij hem
Eens een dictator is altijd een dictator. Suriname was tot nu toe geen volwaardige democratie.
Groot gelijk en zolang deze dictator in leven was, kon je politieke instabiliteit verwachten. Nu schoon schip !
En chan is geen dictator. Je weet niet wat een woord zelf betekent denk ik.
Nederland is grooste dictator @@sandokhan1965😂😂 iedereen is boef behalve hun 😂 hij werken jaren met de staat , maar nu opeens niet
Onzin sinds 2010 was hij geen dictator, maar een democratisch gekozen leider.
Wat is de definitie van democratie?
Ja mooie verdwijntruc weer .
De beste tot nu toe..
@@rdeleeuw4408
Maar dan echt. Forever. ?
Wel geeerd door 400 duizend landgenoten aan het einde van zijn leven
Overleden in zelf verkozen gevangenschap. De wereld is er weer een stukje beter op geworden. Fijne Kerst !
Nee Bakkerem, de wereld is niet een stukje beter geworden.
Je kletst iemand na die dit domme zinnetje in de wereld heeft gebracht.
Jij blijft leven in deze chan gevangenis
Nu hier nog!🙏💪
Volgens mij weet je niet wat kerstviering is 🤡 en de dood van iemand vieren hoort er niet bij integendeel we vieren geboorte van Jezus Christus en die is later door joden gedood. 🤡
Maar waar, wanneer en waaraan is hij overleden? Dit is het NOS journaal? Wat een beperkte berichtgeving🧐!
Kijk, NOS = Fake News en normaal gesproken verzinnen ze er zelf van alles bij. Maar nu is 't Kerst en zitten al die linkse NOS-leugenaars thuis naast de kerstboom met hun linkse gezin...😂😂😂 😂😂😂😂😅
@@maartenoostenbrink2856 Bellingcat
Omdat ze hem haten en ze hebben het gelegenheid niet gekregen om hem optepakken dan zetten ze zulke dingen maar hij was de beste leider van suriname integerdeel beter met wat ze nu werken
Oe Sabie Doema
Ik ben geen liefhebber van NOS, maar ze berichten wat ze weten niet en wat ze niet weten.
Het lot van Desi eindigt ook in december.
Ironisch is wel dat over 80 jaar men nog over hem spreekt maar degene die gedood waren zullen allemaal vergeten worden 😂.
Gelukkig en nu vooruit kijken om suriname weer op kaart zetten mi swietie sranang ❤❤😢😢
Eerst moeten ze beginnen met geen nepotisme en zakken vullers.
Jammer dat hij niet voor t vuurpeloton is gekomen, echt jammer.
Nederland heeft de coupe gefinancierd.
Precies en daarom heeft hij nooit een dag gezeten. Nederland zet ook de terrorisme aanslag in de doofpot 😅
Beide die van Brunswijk ook
1000%
Hoe weet je dat? Bewijs?
Precies en de ex kolonisators weten precies dat dat zo is vuile hufters deze witte mensen
Wanneer gaan de dossiers van slot? Wanneer komt de waarheid uit?
Schoof weet het !!!
Perfecte datum. Weer vrede in Suriname. Over winning van het licht op de duisternis. De laffe vluchteling zijn we kwijt.
Ga eerst naar de Nederlandse geschiedenis kijken waar nederland allemaal niet geroofd en vermoord heeft voor jaren en nog steeds van de opbrengst leef en geniet. Nederland heeft genoeg bloed aan hun handen 😢
God heeft z’n taak gedaan voor de slachtoffers in december 🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿
pfff , de man is 79 geworden , als hij dood is .Het lijk van Bin Laden heeft ook nooit iemand gezien
Had je contact met God
BS , God heeft niks voor ze gedaan anders hadden ze niet vermoord geworden .
Wel te hopen dat we hem nu eindelijk kunnen vergeten en niemand kan profiteren van zijn NL pensioen.
Mooi bericht om 2024 mee af te sluiten en hoop dat de Surinaamse bevolking eindelijk krijgt waar ze recht op heeft en niet die paar machthebbers 😮
Misschien eens kijken wie bouterse aanstuurde.. en wie het financierde 😅
Er zitten nog een paar
Land van mijn vader, "Sweety Sranang" 😢
Met en zonder Bouterse, Suriname is eerder achteruit dan vooruit gegaan, komt daar ooit een einde aan?
Nog nooit een oprechte leider gezien in Sranang die zich niet bezondigde aan vergaarde rijkdom welke feitelijk het land en volk toekwam.
Wat pijnlijk en treurig dit te moeten constateren.😢
Maar de enige juiste conclusie
@@Hartman55 Elk volk krijgt de regering die 't verdient.
Beetje net als in Afrika. Zal wel in de genen zitten dat ze niet een fatsoenlijk land kunnen opbouwen.
Lekker eenzijdig bezig NOS🤣👋
Wanneer gaan jullie een reportage maken over Santokhi en zijn corrupte regering? 🤡🤡🤡
Ach jee daar wordt de racistenkaart opengetrokken. Ook al zou de huidige regering corrupt zijn dan nog lost hij de schulden af van die laffe hond.
Hij is niet dood , zo komt hij onder zijn straf uit , onder een andere naam verder gaan in een ander gebied , de marechaussee durfde hem niet te arresteren toen het kon , hij was in Nederland en ging vrijuit ,
Veroordeelde wou zijn straf ontlopen en de Niertjes zeiden nee !!!
Gecondoleerd en veel sterkte aan de Familie❤❤❤❤❤
Dat hij lang mag branden
Het is feest tralala het is feest tralalala
Kranten nodig om het vuur aan te steken?
Juist ☺️
Weet je zeker, dat hij dood is ? En dat hij niet meer verborgen zit in de jungel ? Hij heeft zijn streken.
Mooi kerstcadeautje
Niet ze erg lang na de door Desi verrichtte moordpartij was hij in Brazilië en had hij gearresteerd kunnen worden . Echter ene minister van Mierlo heeft tegengehouden dat er aan Brazilië om uitlevering werd gevraagd . Daardoor kon Desi nog jaaaaarenlang doorgaan met z’n schrikbewind.
De schrik van Suriname. Nu is Hy eindelyk, eindelyk tot rust gekomen.
@@Jipjip-m6f Maar nooit terecht gesteld voor zijn daden. Zo zie je maar weer, je kan zelfs mensen vermoorden, als je macht heb kom je overal mee weg.
Die van Mierlo en Sorgdrager zijn de grootste lafaards van Nederland....Moordenaar beschermen.. Daar zijn ze goed in ! Zoals ook die Kaag die de jihadisten in Gaza steunde...
Wat ik heb begrepen is dat een groot deel van de surinaamse bevolking een heel ander beeld van Bouterse had dan de nederlandse bevolking. Komt dat omdat de surinaamse msm tekort schoot? Of omdat de nederlandse msm een gekleurd beeld gaf van Bouterse?
Nederlands volk leeft 4.500 km bij Bouterse vandaan, In Suriname weet een ieder Bouterse te vinden dat is het verschil
Een betere kerst cadeau had ik niet kunnen wensen voor mijn land. Dit geteisem is nu waar hij hoort.
Vhper jij zeker😅
@@Africansince1992 Stink Afriki zeker?
@@Africansince1992o dus jij denkt dat alleen de VHP zo denkt? Als de VHP echt zo slecht was dan had Santokhi zeker de Amerikanen opdracht gegeven om Bouterse te liquideren. Dus je lult gewoon zonder bewijs.
Precies @@Africansince1992
Is dt überhaupt wel geverifieerd met een lichaamsidentificatie?
Ja blijkt het lijk van Jezus Christus te zijn die uit de dood herrezen is.
Hahaha
@@sandokhan1965😂
Zijn lichaam is op de vlucht geslagen🤔
Sorry hoor maar ik denk aan de doden van de moorden in december 1982
John Baboeram
Bram Behr
Cyrill Daal
Kenneth Gonçalves
André Kamperveen
Eddy Hoost
Gerard Leckie
Sugrim Oemrawsingh
Harold Riedewald
Lesley Rahman
Surendre Rambocus
Jiwansingh Sheombar
Jozef Slagveer
Robby Sohansingh
Frank Wijngaarde
In gedachten !
Geen podium geven, Niet meer belangrijk !
Het is de NOS, die heeft een ongezonde obsessie met dictators
Desi Bouterse heeft zijn kader opleiding gehad
op de KMS ( Koninklijke militaire school ) in Weert.
NL. Ik was daar soldaat in 1963/ 1964 , ik ben nu 82. En gelukkig goed gezond. De groeten…
@@g.jeu.2187 lichting 76/1 bij commandant kolonel Geurts. Mooie tijd rond de ijzeren man en in een tijd dat Rusland onze " echte vijand" was en Bernard nog overal mee weg kon komen. Bouterse weg, ik hoop Rutte, Paternotte, Brekelmans, Kaag, de Jonge , Demming en veel van hun aanhangers spoedig volgend.
In de Bush zonder Nierdialyse is niet gezond !
@@g.jeu.2187 Nou, lekker belangrijk.
Was geen kader gewoon militaire mbo opleiding
@@RealEstateInvestments2002 , inderdaad voor onderofficieren.
De man die dacht dat Suriname zijn eigendom was.
@@JaneNoordpool Dat denkt Timmermans OOK.. van Nederland ! 😂😂
@@hansvanrijswijk1472Wat hebben jullie toch tegen die man? Enkel rechtse propaganda herhalen
@@hansvanrijswijk1472al die dictatoren denk aan dat zijn eigendommen van het land en die bevolking is westen maken daar eind van net als Libië Irak, Syrië en Afganistan en ook die Democratie gebracht toch net als Servië genocide,nu in Gaza
En die andere denken dat niet zeker
Dat is chan
Vertel ook waarom "het boek" na 60jaar weer open mag! RIP King
Wanneer grotens deel van ons en de schuldige in de grond ligt mag het boek open
@@draggoon9121 alles gaat in de Nederlandse doofpot ook die terroristische aanslag laatst in den haag
Echt boy maar ze lullen met andere dingen die hun ook een hand in hebben ze zijn eindelijk blij wand dan is hij er niet meer om te verdedegen
@@draggoon9121Holland is gemeen. Bouta heeft wel veel verteld over de oorzaak en alles rond de coup
Heerlijk aan het genieten. Proost 😂 op een onbewoond eiland la la la la
Heel toevallig in December...ugh...wat een drama weer...
Is het echt waar...? Zucht!
Goed verhaal toch ? 😅
Een mooi kado voor onze familie.
Is er iemand van je overleden dan op kerst
Mag je eerste dag in de hel tienduizend jaar duren en moge het de kortste zijn
Van wraak wordt niemand beter.
De hel bestaat niet
Hij zit gewoon in de hemel god vergeeft iedereen 😂. Anders zag het namelijk voor de joden niet goed uit. 😂
@@squeezerdsqueezerd2427 Fijn dat je er zelf om kunt lachen, want zonder echte god zeg je alleen woorden die jou een goed gevoel geven.
@@marcelkuizengawelke van de meer dan 2000 goden die de mensheid heeft verzonnen? Wodan, krishna, zeus, odin, apollo, bacchus, danu, epona, freya, ganesh, hades, ishvara, janus, loki, min, etc, etc. Dit is een handjevol van de meer dan 2000.
En nu ga je zeggen dat de jouwe de enige echte is. Bewijs.
Eerst een inval paar dagen geleden, en nu overleden?
Ja hij is opgeruimd door de Amerikaanse Navy Seals. Dus ga je grote mond bij hem opentrekken maar dat durf je toch niet trotse Surinamer.
Geen Medische faciliteiten in de Bush.....tsjaaaa hoe dom kun je zijn?
Vermoord
@@Africansince1992 maakt niet uit hij heeft ook duizenden vermoord dus verdiende straf. De man die hem heeft gedood verdiend een standbeeld.
Nederland zal eindelijk blij zijn
Gedonder met jullie
De vraag is meer: wat nu?
Ik hou me er verder niet veel mee bezig, maar dit zal ongetwijfeld een hoop veranderen, en er hoeft maar een kleine groep met pistooltjes te zwaaien en alles zwaait de andere kant op.
Ik zie een hoop mensen zeggen dat "we" weg moeten blijven daar, maar als "we" dat doen, wat nu als het totaal te mist in gaat, mogen "we" er dan weer mee bemoeien?
Kan nog best een boel gedonder meer geven, tenzij "we" het helemaal los laten, en zij volledig zelfstandig verder willen gaan, wat waarschijnlijk alsnog op "ons" bord terecht zal komen.
@@Games_and_Music Beginnen met al zijn misdadige bezittingen bij Familie Bouterse confisqueren door Surinaamse overheid NU !
@@Games_and_Musicnmisschien kijken wie hem aanstuurde😂😂
Wie is jullie?
@Jaa__17 iedereen die zich aangesproken voelt
Nederland heeft de coupe gefinancierd. Hij was maar een simpele sergeant, die dat nooit zonder hulp kon doen, alleen Nederland had nooit verwacht dat deze simpele sergeant zo machtig zou worden.
Al zijn misdadige bezittingen bij Familie Bouterse confisqueren door Surinaamse overheid NU !
Nee dat is door iemand anders gefinancierd !!
Hy kon niet terug na de coup. Holland had hem gewoon gebruikt. Hy moest verder kunnen of niet, willen of Niet. Hy bood minister schap aan anderen want zelf wist Hy het niet te doen
Hij heeft ook in Nederland gestudeerd dus heeft hij dat hier geleerd? 🤡 hij kon zich ook beroepen op geen actieve herrinering 😂.
@@squeezerdsqueezerd2427 hij heeft in Nederland de onderofficieren opleiding gedaan, KMS, dat is gewoon een mbo opleiding, dus deze man heeft geen enkele hbo opleiding of universitaire opleiding afgerond, dus hij heeft het ver geschopt 🤣
Jullie zijn zeker blij he..
Heerlijk prachtig nieuws voor alle Surinamers op Aarde. Echt een bijzondere dag van Vrijheid.
🇳🇱🫡🎉
want
Want???
Spreek voor jezelf
Alle Surinamers ha ha
Het probleem is dat Nederland nog steeds daar de dienst uit wil maken!
Logisch... wat is er tot heden van Suriname terecht gekomen? Geen moer. En Nederland maar geld blijven pompen, wederom zonder resultaat.
Wappie !!!!
@@GieraZzZ Dat lijkt me ook logisch als je weet hoeveel Nederlands geld en goederen daar elk jaar weer heen gestuurd worden. 😉
Holland wil niet dat Suriname vooruitgang heeft.
@@GieraZzZ
Suriname zelfstandig gaat binnen 2 jaar Haiti voorbij.
Nos zal in het verleden blijven .
GOOD WILL ALWAYS WIN OVER EVIL .
Yes
And the evil is vhp
Ik ben benieuwd of hij echt dood is. Ze hebben weinig of niets gedaan om hem op te sporen
Dit alles is voorbij!!!
God maakt korte metten met dit monster...
AMEN..❤❤
😭🕊💜
Is er al een officiële getekende overlijdens
brief gestuurd tav premier en minister va buitenlandse zaken?
Nu kan iedereen terug naar Suriname zijn we van al deze mensen af 😮
Je moeder gaat ook mee.
Jij kan dan naar Mars gaan, dan zijn we ook van je af
@ZZendeta blijf je lekker dromen? Lekker je pilletje innemen komt het allemaal goed jong. Fantaseren mag.
Haha. Weer zo'n Hollander zeker. Ik wil wel terug gaan. Maar ik wil wel al die goudstukken van de Nederlandse bank, die jullie hebben gestolen in al die eeuwen. Historische gezien zijn sommige mensen in het land zeer beperkt en ongeschoold.😂😂😂😂
@Johanna, wij buitenlanders gaan pas weg uit Nederland als alle Hollanders terugkeren uit de werelddelen / landen waar zij zich onrechtmatig hebben gevestigd en ook nog in de oude staat herstellen. Fijne feestdagen 🎄✨...
Soms duurt het even maar gerechtigheid komt!
Doodgaan gaan we allemaal,niks bijzonders,ook Bouterse,of jij, geen uitzondering.
Wat voor gerechtligheid. Ik kan zeggen dat die man geleefd heeft en genoten heeft van zijn leven. Een beetje beetje teveel colombiaanse poeder in de polders?
@@acaaba6107
Het is dood gaan we allemaal en niet doodgaan gaan we allemaal. Je hangt de neerlandicus uit met je slechte beheersing van de Nederlandse taal.
Is heel belangrijk dat nu alles wat weggestopt was naar boven komt. Mijn families hebben heel erg geleden en Bouterse had al onze bezittingen afgepakt. Er is nooit revolutie geweest. Dit is een grote leugen.
Nu blij dat ie gevonden is?😊
Koning zat gewoon thuis
Opgeruimd staat netjes
Goed nieuws
hoe oud ben je die man is 79 jaar oud ik hoop dat je nu 90 ben dan mag je dit zeggen zo niet pas op
@@mahes.i Het is een van de mooiste kerstcadeaus die ik ooit ontvangen heb en ja ik ben 90
@legate5923 goed zo
@legate5923iedereen ze tijd kom als jij dit mooie vind hoor je niet hier man
Werd tijd
Jou tijd is ook snel 😂
@hendrikbrion jij ook een fijne kerst
Het beest is dood , de vlag kan uit fijne feestdagen voor heel Suriname het land kan weer vooruit
Lijntje teveel op? Je kent die man niet.
Je spreekt de taal zoals ik van de echte werkelijke beest, en je wilt hier blije om zijn...... SMH
@@jaymohan9018 en of ik hem ken het is ik bedoel was een nietsontziende moordenaar
Laat NL daar weggaan en Suriname zal zeker bloeien..
Als dat dan andersom ook geldt ...
En US niet te vergeten !!!
@MielaMazewaar moet ik dan mijn Roti vandaan halen
Suriname wordt al jarenlang leeggehaald, nu nog steeds. Santokhi is bezig met het zoeken van klanten en het tekenen van contracten. Die man zal Suriname verder laten leegplunderen. Koop een lolly voor 1 euro voor hem, plunder Suriname maar voor miljarden leeg. Er zijn rijken daar, die ook kunnen investeren, maar die investeren in eigen belang of in luxe, voor de show. Mensen helpen elkaar niet meer. Moge de Almachtige, meneer Bouterse zijn zondes vergeven, want er zijn enkelen die hem (ver) oordeelden, die veel grotere zondes hebben begaan. Nederlandse regering is de laatste die over moorden moet spreken.
@MielaMazeandersom ?Surinaamse staat is niet in Nederland heeft ook geen invloed. Jij hebt een wrok naar Surinamers of elke andere cultuur.
Nederland heeft ook in het verleden bloedbad verricht Indonesia /Suriname
Naast Fernández kerstbrood nu allemaal naar de Amsterdamse kerk en luid zingen: mi lobi gado
Bouta ❤❤❤❤❤❤❤ 😢😢😢 Rip
opgeruimd staat netjes, doorzagen en de gracht in!
Wil je dat dat gebeurt met je lijk dan is het makkelijk voor je familie je hebt je wens kenbaar gemaakt
@@christinepanka8284heeft hij het over zichzelf? Of over de moordenaar die nu door de diuvel gehaald is?
Justice!
Merry Xmas
Ook monsters hebben niet het eeuwige leven.
De tijd na de yitspraak duurde opzettelijk lang
Bedoeld om hem de mogelijkheid te geven zn snor te drukken.
Missie geslaagd!!
Geen maatschappelijke onrust
👍👍👍👍👍👍👍👍
😮 Bouterse was een Freiheit strijder....😮bro...
Is dit nieuws of een overlijdensbericht?
Goed nieuws
@@JM-de7yngi jou
@@JM-de7yn jou mening
Elke keer een ongewilde documentaire, ik zit te wachten op een docu's van die andere wereldleiders die nog ergere dingen doen.
Komen vanzelf aan de beurt als anderen hun niet meer nodig hebben
Eten jullie me mars waarom sturen jullie die documenten niet naar suriname en juliie zeggen dat hij het allleen maar erger heeft gebracht maaar heel veel ontwikkelingen omdat hijbniet met jullie ging werken hij wouw geen witte billen likken❤❤❤❤voor de ndp en familie bouterse cecondoleerd
Real real mik ding njang mpp
Bouta heeft alleen achteruit gang gebracht in Sur. Hy wist niet hoe het land te leiden. Hy heeft anderen aan getrokken om het werk te doen. Hy wist niets
Witte billen likken? Mensen als jij houden Suriname achter. Door mensen als jij is Suriname onder ontwikkeld. We hadden allang een welvarend land kunnen zijn. Dit is geen middelbare school. Niks zal veranderen met jou mindset
Hij staat nu voor de hoogste rechter.
Zeus?
@Peteralleyman hahahaha Griekse god. Satan God Allah of Johan Derksen. Ieder geval heeft de man iets uit te leggen. Zeker 1982. Fijne kerst.:)
@@Peteralleymannee Je zus
Did he OD'ed?
Misdaad loont.
domme mensen laten misdaad toe. denk aan domme leiders en er op te stemmen
Zie je wel,weg lopen / vluchten voor je straf heeft geen zin . Dit is z,n straf.
Dood is geen straf! Dat is iets natuurlijk!!
Dan zijn we allemaal gestraft want we gaan allemaal dood. Waardeloze opmerking
@@officialsuriman4897 Door zijn eigen stommiteit , in Bush is geen Nierdialyse Unit.
Zijn straf dat hij is heengegaan we gaan allemaal een dag dood
"Overleden"
Misschien komen ze later nog met "zelfmoord" om het verhaal nog wat speculatiever te maken 😅
Nos jang oe ma aars
😢😢😢😢😢😢
door bouterse zijn mijn ouders naar nederland weg gevlucht voor zogenaamd een betere toekomst voor de kinderen..je zou maar afhankelijk van aandacht zijn of zoiets en zo
😢
Mooi! Weg ermee!
Hij zit in Brazilië
Ik wil eerst het bewijs zien, dat hij dood is, voordat ik het geloof.
Zat.
@@g.jeu.2187dat bewijs heb je pas als je minimaal een week bij zijn dode lichaam waakt.
Mooi
Nou ik zou dit maar even goed checken want als de NOS/NPO het zegt dan heb ik altijd ernstige twijfel, dat instituut liegt al decennia alles aan elkaar!.
Nederland is ook medeplichtig.
Nederland heeft voor slavernij gezorgd in Suriname.
Nederland heeft heel veel contract arbeiders vermoed in Suriname
Dus, Nederland moet haar snuit dicht houden.
Klopt, we hadden niet in dat corrupt schijtlandje moeten inmengen en gewoon New York hebben behouden. Iedereen blij, of ja behalve de Surinamers dan want die zijn nooit blij...
Ga weg joh, slavernij was daar al voor nederland er kwam, als je niets weet, zeg ook niets Dan
Dan is Afrika ook medeplichtig. De slavenhandel bestond daar al. Europese landen zoals NL, hebben het alleen maar internationaal gemaakt.
Zal een keer tijd worden.
He was in fact a coward..
daarom we ka
Die is sowieso niet overleden. Hij zit nu ergens keihard te chillen 😂
waar is dat geld mam
DE titel klopt niet. Geen bewijs dat hij is overleden. Fabeltjes
Bleek toch lastiger dan gedacht. Een land besturen zonder je overzeese babysitter.
Lekker belangrijk.
Crimineel
Wat heeft de politie daar goed gezocht? Men bouwde een aparte cel voor hem wat een luxe voor deze man. Men moet maar eens goed onderzoeken of het hem wel is,
nee hoor niet om bly te zyn
Goed zo, opgeruimd staat netjes. Suriname kan weer ademen, vijftien mensen kapot maar nooit één dag spijt gehad.
Dat kun je van meerdere moordenaars zeggen
Hoe weetje dat? Ik heb geen hele erge dingen geflikt maar ook nog wel spijt van sommige dingen maar staat niet op mijn voorhoofd
Zolang Nederland over Suriname height zal die strop nooit los komen....
inhoudsloos nu is Suriname weer van de kolonisten en jij klapt daarvoor in je handen, jullie zijn het kwijt en haten wie va jullie houden en jullie houden van wie jullie haten, echt triest dat jij men na het overlijden van iemand zulke wrang deelt.
@@cryptocrypto8736 Iemand die spijt heeft en beweerde de uitspraak te respecteren gaat niet op de vlucht.
Hij zag er behoorlijk wit uit. 75%
Ze gaan maar door!!!! Staatsbegrafenis!!!!!!
Is hij wel de pijp uit of is dit de grote Surinaamse verdwijntruc ?
Desi Bouterse reflecteert perfect waar Suriname voor staat. Als je bvb in Colombia het woord Suriname zegt beginnen ze te lachen😂.
Heb ik ooit iets gelezen, over een. duikboot ?
Ik ben colombiaan en heb goede relaties met suriname en haar bevolking. Niks mis mee. Overal ter wereld heb je uitzonderingen en goede mensen.
@@JohnDoe-hr4xj Haha misschien iets met Wit (Colombia) en Zwart (Suriname) ?
@ThaiStore vroeger vertelde we veel Belgen moppen, Suriname is het België van Z Amerika...
@@JohnDoe-hr4xj belgen hebben het beter voor elkaar dan nl. Jullie staan bekend als moppentappers dat klopt. Heb je goed verwoord. Volgens mij weet je niet eens waar zuid amerika ligt.