Шахтар накинувся на ПОЧЕТТІНО через Мудрика / Ман СІТІ рятує марнотратство ЧЕЛСІ і сліпий арбітр

• Опубліковано 21 кві 2024
  • Лондонський Челсі, попри явну перевагу на Вемблі, не зумів пробитися до фіналу Кубка Англії, поступившись Манчестер Сіті (0:1). Єдиний гол у поєдинку на рахунку Бернарду Сілви, який зумів реабілітуватися після провального удару по воротах Андрія Луніна в післяматчевій серії пенальті у чвертьфіналі Ліги Чемпіонів.
    Найбільшого ж галасу у британський пресі заслужив епізод на початку другого тайму, коли арбітр зустрічі Майкл Олівер не помітив навмисної гри рукою у виконанні Джека Гріліша у штрафному майданчику Сіті.
    Михайло Мудрик з’явився на полі на 79 хвилині і запам’ятався кількома вдалими діями, розганяючи атаки Челсі, та виграною дуеллю спринтерів у самого Кайла Вокера. Фанати ж Челсі акцентують на невдало виконаному штрафному в акурат під фінальний свисток.