@@ОлександрПоліщук-ш8п Дякую, Олександр, за добре слово. Переглянувши мої відео, можна скласти список деталей, купити їх дешевше на базі або по інтернету та скласти самостійно систему. Розумію, що Борис із Ратно складе систему востократ кращу, але ж не у всіх є гроші. І не тому, що хтось тупий, чи не вміє заробляти, а тому, що війна. Вам дякую за коментар.
Все ви правильно кажете! Я теж склав водяне сам. Так само двадцять разів перебирав деталі, комбінації фітингів, кранів, американок. Бориса Романовича дивився-вчився, малював-проектував. Мучився варив труби, мотав паклю. Були моменти що плювався і матюкався. Але нічого - переміг. Склав. Все працює. Альтеп 21 квт (дрова/пелети), 1000 л бочка з теплообмінником, 8м. димохід з нержавійки. В хаті також все сам. Тепла підлога, батареї. У вас все добре. Якщо горить і гріє. А переробити щось тепер простіше ніж з нуля все збирати.
Дякую за коментар. На даний час переробляю комин, який простояв 15 років. Роблячи ревізію виявив, що він зогнив. Цікаве буде відео, бо колись був у будинку просто з цегли до котла комин. За першу ж зиму зрозумів, що погано. Виніс за будинок (збоку). В бані в мене комбінований ( цегляний через приміщення але загільзований). Тому є певний досвід, яким планую поділитися.
Молодец!!! Я тоже сейчас объвязываю котел с буфером и просто волосы дыбом, объвязка стоит как котел, это хорошо что делаю сам, и все запчасти купил у знакомых на рынке по себестоимости
Продовжуйте знімати . Дуже цікаво знати як покажеться опалення під час зими , скільки дров буде йти . Який час можна буде грітися теплоакумулятором . Підписався на ваш канал . Бажаю успіхів .
Вітаю. В мене вже як є. Проте інші, в кого виникне потреба, будуть знати, що можна звернутися до Вас, Борисе Романовичу. Тим більше до Ковельського району рукою подати. Буду всім радити.
Не бачу вгорі за бочкою чи є зворотній клапан. Від бочки на будинок треба було ставити трьохходовий на зворотку по стрілках. Так буде інколи свистіти. На самотьок треба кран, а не клапан. Фільтр вверх ногами. Є ще деякі моменти, а так схема робоча
Від котла до бочки біля бочки стоїть клапан хлопушка. Хотів зробити вигин, який рекомендуєте Ви, для унеможливлення двосторонньої течії в трубі, але промахнувся з висотою . В одному із відео Ви сказали, що це не критично. За те, що клапан приторможує самотьок, побачив під час випробувань. Теж прийшла така думка. З фільтром після бочки я "затупив" хоча інші стоять, як треба. Дякую Вам за коментар. Ще раз переконався, що краще, коли роблять професіонали.
Проща 101 м.кв. дім півторачка, верх недоутеплений. ТА хотів на більшого, але зміг запхати тільки на 500 л. І так підвальчик поглиблював. Цим, що сам зробив в домі дуже задоволений. Тільки рекомендую ставити більшу бочку. Якщо закладаю котел дровати, наприклад, влазить менше бананового ящика, то три години гріє дім і зараджає ТА, а після вигасання катла ще десь з чотири години дім гріє бочка. Це орієнтовно. До нуля на вулиці палю раз, якщо холодніше,- закладка вранці і закладка ввечері.
@@Sergiy_Tkach1978 Дуже дякую! В мене котел Котеко Unika 15, піролізний. По паспорту, 8-12 годин горіння при закладці 20 кг. Будинок - 100 мм2. Ще нічого не монтував, все попереду. Ніяк не можу поки вирішити, який об'єем ТА ставити. Треба золота середина. Думаю 600 л буде достатньо.
@@Sergiy_Tkach1978 В Інтернеті дуже багато розрахунків з цього приводу! Як на мене, сновні. Розрахунок від потужності котла, від тепловтрат самого будинку, від кількості (раз) завантажень палива. Але, я ні в кого не бачив включення в ці розрахунки кількісті рідини в системі, яку треба нагріти. Чому? В мене в системі біля 300 літрів. Добавиться ще майже 50. Якщо поставити ТА на 1000 л на 15 кВт-й котел (а ККД по паспорту 85%, тобто біля 13 кВт), то чи взагалі він на такій потужності прогріє систему у 1350л? Хоча мені достатньо температури на трубах у +40-45С...
До фільтра можна доколупатися, як він стоїть. А так все у Вас чудово. По цінам теж розумію, димохід 13 метрів сендвіча 200 вийшов дорожче котла. 😐 І ще роботи тривають по котельні... Відключайте насос по т-рі комина не 80 а побільше... поекспериментуйте яка буде його т-ра коли залишуться грані в котлі... Я в себе вимикаю насос котла при умові якщо т-ра димогазів зрівняється, або стане меншою т-ри води в сорочці котла і протримається так 15хв.
Вітаю. З вимкненням насосу по температурі димоходу замітив ньюанс. Коли в котлі залишається внизу жар, але полум'я вже немає, димохід охолодає нижче 100 градусів і, відповідно, реле вимикає насос. Добре, що працює самоплин ( самотьок). Прийшлося капіляр датчика перемістити ближче до котла і зменшити температуру спрацьовування датчика до 50. Проте є ще міркування. Все впирається в кошти і "битовуху". Вам дякую за коментар і слушне зауваження відносно фільтра.
Ще є одна деталь така для покращення процесу - роздача теплоносія з буферної ємкості краще робити з вершечка по центру бочки - трійник, збоку трійника роздача, а верх трійника - автоматичний розвоздушувач! Це краще для швидшого процесу!
В цьому є логіка. Зверху бочки найшвидше буде тепла вода. Але в мене завоодска Кронасовська бочка, де зверху вузький вихід, а по бокам сороковка. Виходить, що частинка гарячої води з бочки в моєму опаленні у систему не попаде.
На даний час 60 це на дім, після бочки. Котел на 95. Обратку пробував на 70,- не сподобалося. Тепер обратка на 62. При цьому, поки наргівається бочка, у котлі температура 70-80. І лише коли бочка прогрілася, а є ще жар, відбувається скачок температури до 95. Тоді вже закривається піддувало.
@@СержГриг-и1у Таке відчуття, що частину тепла викидаємо не на дім, а в димохід. Як у 17 меттєвостях весни: "не думай о мгновеньях свысока", так і тут можна сказати: "не думай про градус зверхньо". Кожен градус,- це згорівше паливо, це певне тепло. Проте ми можемо це тепло скерувати або в дім, або в трубу. Якщо виходити з того, що нерегульовані трьохходові клапани Герц настроєні на 61 градус, то значить це краще. Це досліджували розумні люди, які мали певне обладнання і знання. 61 градус обратки + постійний приток повітря достатньо, щоб котел був сухий. Надіюсь, що доступно пояснив свою думку, при цьому не претендую на істину.
@@Sergiy_Tkach1978 то насколько настроен герц вообще ничего не значит. Слышали за esbe? Тоже ж вроде как не пасет задних. Так в их линейке есть клапаны от 50 до 75 градусов с шагом в 5. Относительно остального - спорить не буду, вам виднее.
ua-cam.com/video/633jZGpGywQ/v-deo.htmlsi=ojg_F1X2thUc62Ef я підключив так. Почув, що ставлять проти стрілок у майстра Бориса. У відео розказую, чому саме так.
Все те, що до бочки залишається в силі. В одному із відео показую в деталях. Там байпас гарно видно. Твльки в мене іде в бочку, а у вас ітиме в дім. Прийдеться котел палити на менших температурах. Десь 60-70°С.
Так. По хаті іде одна труба поліпропіленова зверху, одна знизу. Прокладав років зо п'ять тому, даючи уклон один сантиметр на метр. До того були всі труби по підлозі. Проте в нас часто пропадала електроенергія і котел закипав.
Сергій я зварювальник, робив котла сам і обвязку тоже. Система в мене відкритого типу зробив так , що якщо немає світла хоть даже декілька днів як було зимою коли підари бомбили в хаті тепло. Між котлом і баком ставиться трьох ходовий без регульованя він постійно підмішує в котел 55 градусів (точка роси).Якщо цікаво дайте знати , бо писати трохи багато.
@@ЄвгенКасянчук-ъ4с Розумію Вашу думку, проте регулятор тяги був. Поясню: коли труби були по підлозі, без насоса система не продавлювала. Об'єм води малий (котел хай літрів 70, система хай 50) , а дрова твердих порід або торфобрикет дають певне тепло навіть в режимі тління. Коли переробив з уклоном, система почала справлятися з відключенням. А крайньою зимою був випадок, що регулятор заклинив. Це жесть. Надіюся, що ТА на 500 літрів буде сфоєгідним страховочним буфером від таких випадків. Крім того хочу нагадати народну приказку: "Дрова дубові, - смерть готова". Вона значить, що дубові дрова при нехватці кисню (коли регулятор тяги закритий) виділяють чад, який важчий за кисень. Це було ще одним аргументом, щоб перевести котел в режим постійного горіння. Нагрів бочку і хай ганяє воду.
@@Sergiy_Tkach1978 Бочка однозначно спасе, а ще плюс в ній, коли наприклад на вулиці +5 а в хаті вже холодно а теплоносій їде 60 градусів що треба вікна відкривати ,то дуже зручно трохходовим регулювати щоб було комфортно в хаті і неопалювати вулицю. Доречі я також з волині.
Ціную, Ваш коментар. Підкажіть, а в чому різниця. Якщо поставити чуть крепший котел, хіба обв'язки не треба чи бочки? Я тільки цікавлюся, без жодних претензій. У мене вже як є, можливо комусь знадобиться.
@@Sergiy_Tkach1978 різниця як на мене в розході палива , і тепловіддачі від котла гляньте який теплообмінник в кронас унік ню 17кв він набагато більше отже і тепловіддача від котла краще при горінні в порівнянні з іншимкотлом серії унік в мене було два кола компанії кронас унік і унік ню зараз стоїть різниця в моєму будинку ,по паливу в 3-4 складометрів за опалювальний сезон на уніку17 була 15 складометрів на зиму плюс мінус 2 складометрів залежить від зими , а на унік ню 17 останні дві зими не спалюю і 10 складометрів ( будинок 100кв , не утеплений , живу в центральній Україні, батареї чугун , система відкритого типу , котел всю зиму горить при температурі на виході 50-60 градусів , немає ні який трьох ходових клапанів і всього іншого, з електроніки тільки те що йде з котлем
@@sanek9455Так останні зими зовсім не показові. Так що поки немає, що зрівнювати. А обовязка все одно потрібна і теплоакумулятор теж. Так що різниця тупо в самому котлі і його вартості
Мужик я тебе розумію! Але зробив заходиш гордо в котельню голова догори САМ! І мене таке чекає курва ціни зараз космічні з війною самий раз шоб зняти зуби і поставити в стакан мовчки кароче дурдом.
На 4:30 хвилині там стоїть неправильно фільтр "грязьовик" ! В такій ситуації потрібно коліном перейти на горизонтальне положення фільтру, а потім слідуючим коліном вернутися у вертикаль!
Потім теж подумав про цей фільтр, але чомусь не переробив. Ще стояло питання за комин і за гроші на нього. І не знав, скільки ще будеш дома. Все бігом, бігом.
Дякую Вам за корисні поради та гарно поданий матеріал.
Разом до перемоги.
Слава нашим захисникам України!!!
Вам дякую, за те, що можу майструвати та ділитися інформацією з іншими.
Але ви і молодець.... миру вам.
@@ОлександрПоліщук-ш8п Дякую, Олександр, за добре слово. Переглянувши мої відео, можна скласти список деталей, купити їх дешевше на базі або по інтернету та скласти самостійно систему. Розумію, що Борис із Ратно складе систему востократ кращу, але ж не у всіх є гроші. І не тому, що хтось тупий, чи не вміє заробляти, а тому, що війна. Вам дякую за коментар.
Все ви правильно кажете! Я теж склав водяне сам. Так само двадцять разів перебирав деталі, комбінації фітингів, кранів, американок. Бориса Романовича дивився-вчився, малював-проектував. Мучився варив труби, мотав паклю. Були моменти що плювався і матюкався. Але нічого - переміг. Склав. Все працює. Альтеп 21 квт (дрова/пелети), 1000 л бочка з теплообмінником, 8м. димохід з нержавійки. В хаті також все сам. Тепла підлога, батареї.
У вас все добре. Якщо горить і гріє. А переробити щось тепер простіше ніж з нуля все збирати.
Дякую за коментар. На даний час переробляю комин, який простояв 15 років. Роблячи ревізію виявив, що він зогнив. Цікаве буде відео, бо колись був у будинку просто з цегли до котла комин. За першу ж зиму зрозумів, що погано. Виніс за будинок (збоку). В бані в мене комбінований ( цегляний через приміщення але загільзований). Тому є певний досвід, яким планую поділитися.
Молодець👍! Самородок!
Дякую за добре слово.
Дякую за інформативне відео!
Вітаю з новою професією! бачив котельні гірші-зібрані-профісіАналами-й за великі кошти)
Молодец!!! Я тоже сейчас объвязываю котел с буфером и просто волосы дыбом, объвязка стоит как котел, это хорошо что делаю сам, и все запчасти купил у знакомых на рынке по себестоимости
Продовжуйте знімати . Дуже цікаво знати як покажеться опалення під час зими , скільки дров буде йти . Який час можна буде грітися теплоакумулятором . Підписався на ваш канал . Бажаю успіхів .
Дякую. Якщо будем живі, здорові і буде Богу угодно, то зніматиму.
@@Sergiy_Tkach1978вже зняли відео?
👍👍👍🤝🤝🤝
Вітання від BORTSA! Ми всі секрети показуємо, складати список і закупитися по хорошій ціні допомагаємо. Наняти майстра Вам би було дешевше))
Вітаю. В мене вже як є. Проте інші, в кого виникне потреба, будуть знати, що можна звернутися до Вас, Борисе Романовичу. Тим більше до Ковельського району рукою подати. Буду всім радити.
Добрий день,а можна ваші контакти щоб зв'язатись з вами,купив котел зубр стандарт 16 квт,хочу підключати,сам не обізнаний в цьому,дякую.
@@andreiandreev8846 Андрій, Вам потрібні напевне телефон майстра Бориса, то десь бачив на каналі його в коментарях. Пошукайте. Якщо знайду, напишу.
@@Sergiy_Tkach1978 Дякую вам.
Красавчик
Хотів би з вами по говорити
Не бачу вгорі за бочкою чи є зворотній клапан. Від бочки на будинок треба було ставити трьохходовий на зворотку по стрілках. Так буде інколи свистіти. На самотьок треба кран, а не клапан. Фільтр вверх ногами. Є ще деякі моменти, а так схема робоча
Від котла до бочки біля бочки стоїть клапан хлопушка. Хотів зробити вигин, який рекомендуєте Ви, для унеможливлення двосторонньої течії в трубі, але промахнувся з висотою . В одному із відео Ви сказали, що це не критично. За те, що клапан приторможує самотьок, побачив під час випробувань. Теж прийшла така думка. З фільтром після бочки я "затупив" хоча інші стоять, як треба. Дякую Вам за коментар. Ще раз переконався, що краще, коли роблять професіонали.
Дякую!!
Будь ласка.
Ви молодець! Але є питання. Яка опалювана площа? Як Ви рахували теплоакумулятор? Як зараз справи з системою ? На скільки вистачає ТА? Дякую.
Проща 101 м.кв. дім півторачка, верх недоутеплений. ТА хотів на більшого, але зміг запхати тільки на 500 л. І так підвальчик поглиблював. Цим, що сам зробив в домі дуже задоволений. Тільки рекомендую ставити більшу бочку. Якщо закладаю котел дровати, наприклад, влазить менше бананового ящика, то три години гріє дім і зараджає ТА, а після вигасання катла ще десь з чотири години дім гріє бочка. Це орієнтовно. До нуля на вулиці палю раз, якщо холодніше,- закладка вранці і закладка ввечері.
@@Sergiy_Tkach1978 Дуже дякую! В мене котел Котеко Unika 15, піролізний. По паспорту, 8-12 годин горіння при закладці 20 кг. Будинок - 100 мм2. Ще нічого не монтував, все попереду. Ніяк не можу поки вирішити, який об'єем ТА ставити. Треба золота середина. Думаю 600 л буде достатньо.
Став на тону. А то і більше Раджу. Т
@@Sergiy_Tkach1978 В Інтернеті дуже багато розрахунків з цього приводу! Як на мене, сновні. Розрахунок від потужності котла, від тепловтрат самого будинку, від кількості (раз) завантажень палива. Але, я ні в кого не бачив включення в ці розрахунки кількісті рідини в системі, яку треба нагріти. Чому? В мене в системі біля 300 літрів. Добавиться ще майже 50. Якщо поставити ТА на 1000 л на 15 кВт-й котел (а ККД по паспорту 85%, тобто біля 13 кВт), то чи взагалі він на такій потужності прогріє систему у 1350л? Хоча мені достатньо температури на трубах у +40-45С...
Найвигідніше труби на димоход купляти у "Вентустрій" Тел.:0677118638 Марія
До фільтра можна доколупатися, як він стоїть.
А так все у Вас чудово.
По цінам теж розумію, димохід 13 метрів сендвіча 200 вийшов дорожче котла. 😐
І ще роботи тривають по котельні...
Відключайте насос по т-рі комина не 80 а побільше... поекспериментуйте яка буде його т-ра коли залишуться грані в котлі...
Я в себе вимикаю насос котла при умові якщо т-ра димогазів зрівняється, або стане меншою т-ри води в сорочці котла і протримається так 15хв.
Вітаю. З вимкненням насосу по температурі димоходу замітив ньюанс. Коли в котлі залишається внизу жар, але полум'я вже немає, димохід охолодає нижче 100 градусів і, відповідно, реле вимикає насос. Добре, що працює самоплин ( самотьок). Прийшлося капіляр датчика перемістити ближче до котла і зменшити температуру спрацьовування датчика до 50. Проте є ще міркування. Все впирається в кошти і "битовуху". Вам дякую за коментар і слушне зауваження відносно фільтра.
Ще є одна деталь така для покращення процесу - роздача теплоносія з буферної ємкості краще робити з вершечка по центру бочки - трійник, збоку трійника роздача, а верх трійника - автоматичний розвоздушувач! Це краще для швидшого процесу!
В цьому є логіка. Зверху бочки найшвидше буде тепла вода. Але в мене завоодска Кронасовська бочка, де зверху вузький вихід, а по бокам сороковка. Виходить, що частинка гарячої води з бочки в моєму опаленні у систему не попаде.
В мене альтеп дуо. І двері не перевішуються. А лише праве відкривання.
Доброго дня хотівби з вами поспілкуватися.
Вітаю Романе. Без проблем.
facebook.com/profile.php?id=100052150539618 це посилання на мій профіль у Фейсбуку. Напишіть в Месенджері.
Странная настройка котла на 60 градусов. С бочкой его надо кочегарить до 85 и в обратку пускать 65-70
На даний час 60 це на дім, після бочки. Котел на 95. Обратку пробував на 70,- не сподобалося. Тепер обратка на 62. При цьому, поки наргівається бочка, у котлі температура 70-80. І лише коли бочка прогрілася, а є ще жар, відбувається скачок температури до 95. Тоді вже закривається піддувало.
@@Sergiy_Tkach1978 а почему 70 не понравилось? Насос уже не вытягивает?
@@СержГриг-и1у Таке відчуття, що частину тепла викидаємо не на дім, а в димохід. Як у 17 меттєвостях весни: "не думай о мгновеньях свысока", так і тут можна сказати: "не думай про градус зверхньо". Кожен градус,- це згорівше паливо, це певне тепло. Проте ми можемо це тепло скерувати або в дім, або в трубу.
Якщо виходити з того, що нерегульовані трьохходові клапани Герц настроєні на 61 градус, то значить це краще. Це досліджували розумні люди, які мали певне обладнання і знання.
61 градус обратки + постійний приток повітря достатньо, щоб котел був сухий.
Надіюсь, що доступно пояснив свою думку, при цьому не претендую на істину.
@@СержГриг-и1у ua-cam.com/users/shortskRrmAUJq4w0?si=NW0P-D9iM8AILRkt
@@Sergiy_Tkach1978 то насколько настроен герц вообще ничего не значит. Слышали за esbe? Тоже ж вроде как не пасет задних. Так в их линейке есть клапаны от 50 до 75 градусов с шагом в 5. Относительно остального - спорить не буду, вам виднее.
Как правильно подключить трёхходовой распределительный клапан,никак не можем определиться....всем буду благодарен за помощь
ua-cam.com/video/633jZGpGywQ/v-deo.htmlsi=ojg_F1X2thUc62Ef я підключив так. Почув, що ставлять проти стрілок у майстра Бориса. У відео розказую, чому саме так.
ua-cam.com/users/shorts_fLhJa-bRzU?si=XCoTQXC__dqaeO3E
Дякую , подивився 👍👍👍
Те саме в деталях:: ua-cam.com/video/O31sgUOe-dw/v-deo.html
Досі не можу зрозуміти як мені зробити малий круг і що туди треба , а на тепло акумулятор грошей не мае (((
Все те, що до бочки залишається в силі. В одному із відео показую в деталях. Там байпас гарно видно. Твльки в мене іде в бочку, а у вас ітиме в дім. Прийдеться котел палити на менших температурах. Десь 60-70°С.
Добрий вечір.В вас гравітаційна система в хаті, тобто з уклонами ?
Так. По хаті іде одна труба поліпропіленова зверху, одна знизу. Прокладав років зо п'ять тому, даючи уклон один сантиметр на метр. До того були всі труби по підлозі. Проте в нас часто пропадала електроенергія і котел закипав.
@@Sergiy_Tkach1978 Закіпав чому, небуло рт3 (регулятора тяги)?
Сергій я зварювальник, робив котла сам і обвязку тоже. Система в мене відкритого типу зробив так , що якщо немає світла хоть даже декілька днів як було зимою коли підари бомбили в хаті тепло. Між котлом і баком ставиться трьох ходовий без регульованя він постійно підмішує в котел 55 градусів (точка роси).Якщо цікаво дайте знати , бо писати трохи багато.
@@ЄвгенКасянчук-ъ4с Розумію Вашу думку, проте регулятор тяги був. Поясню: коли труби були по підлозі, без насоса система не продавлювала. Об'єм води малий (котел хай літрів 70, система хай 50) , а дрова твердих порід або торфобрикет дають певне тепло навіть в режимі тління. Коли переробив з уклоном, система почала справлятися з відключенням. А крайньою зимою був випадок, що регулятор заклинив. Це жесть. Надіюся, що ТА на 500 літрів буде сфоєгідним страховочним буфером від таких випадків. Крім того хочу нагадати народну приказку: "Дрова дубові, - смерть готова". Вона значить, що дубові дрова при нехватці кисню (коли регулятор тяги закритий) виділяють чад, який важчий за кисень. Це було ще одним аргументом, щоб перевести котел в режим постійного горіння. Нагрів бочку і хай ганяє воду.
@@Sergiy_Tkach1978 Бочка однозначно спасе, а ще плюс в ній, коли наприклад на вулиці +5 а в хаті вже холодно а теплоносій їде 60 градусів що треба вікна відкривати ,то дуже зручно трохходовим регулювати щоб було комфортно в хаті і неопалювати вулицю. Доречі я також з волині.
Як на мене замість того всього барахла з обов'язками краще б купили 17 кВ котел унік !
Ціную, Ваш коментар. Підкажіть, а в чому різниця. Якщо поставити чуть крепший котел, хіба обв'язки не треба чи бочки? Я тільки цікавлюся, без жодних претензій. У мене вже як є, можливо комусь знадобиться.
@@Sergiy_Tkach1978 різниця як на мене в розході палива , і тепловіддачі від котла гляньте який теплообмінник в кронас унік ню 17кв він набагато більше отже і тепловіддача від котла краще при горінні в порівнянні з іншимкотлом серії унік в мене було два кола компанії кронас унік і унік ню зараз стоїть різниця в моєму будинку ,по паливу в 3-4 складометрів за опалювальний сезон на уніку17 була 15 складометрів на зиму плюс мінус 2 складометрів залежить від зими , а на унік ню 17 останні дві зими не спалюю і 10 складометрів ( будинок 100кв , не утеплений , живу в центральній Україні, батареї чугун , система відкритого типу , котел всю зиму горить при температурі на виході 50-60 градусів , немає ні який трьох ходових клапанів і всього іншого, з електроніки тільки те що йде з котлем
@@sanek9455Так останні зими зовсім не показові. Так що поки немає, що зрівнювати. А обовязка все одно потрібна і теплоакумулятор теж. Так що різниця тупо в самому котлі і його вартості
Я написав свою ситуацію! Мені даний конфіг подобається тим що не сильно залежу від Світла є воно добре немає йде саме
@@sanek9455 Дякую за коментар. Можливо комусь пригодиться ваша інформація.
Мужик я тебе розумію!
Але зробив заходиш гордо в котельню голова догори САМ!
І мене таке чекає курва ціни зараз космічні з війною самий раз шоб зняти зуби і поставити в стакан мовчки кароче дурдом.
Тільки робив довго, літом. І тепер знайшов два місця, де варто покращити. І за ціни згоден.
Логіка в тебе чоловіче працює!
Дякую.
На 4:30 хвилині там стоїть неправильно фільтр "грязьовик" ! В такій ситуації потрібно коліном перейти на горизонтальне положення фільтру, а потім слідуючим коліном вернутися у вертикаль!
Потім теж подумав про цей фільтр, але чомусь не переробив. Ще стояло питання за комин і за гроші на нього. І не знав, скільки ще будеш дома. Все бігом, бігом.