Konferencja po meczu Wieczysta Kraków - Polonia Bytom [23.10.2024]

• Опубліковано 26 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 22

• @adambajer1025
    @adambajer1025 3 дні тому +2

Wie ktoś. Gdzie znaleźć skrut? Dojechałem dopiero na drugą połowę i nie widziałem kartek😅.

• @Grzegorz-bc3tn
    @Grzegorz-bc3tn 3 дні тому +3

Sędzia cieniutki bardzo,to nie były faule na czerwone kartki,w obydwu sytuacjach zawodnicy nie wychodzili na czyste pozycje, szczególnie przy drugiej akcja była w połowie boiska🤔 sędzia zepsuł to dobrze zapowiadające się widowisko przy stanie 1:1 pewnie walka byłaby do końca

• @padymusic3847
      @padymusic3847 День тому

W pierwszej sytuacji wychodzil na czystą pozycje. To byla stykowa sytuacja, bo nie wiadomo czy pierwszy do pilki dobieglby pilkarz Wieczystej czy bramkarz. W tym przypadku zarowna czerwona jak i zolta kartka by sie wybronila.

@bumcykcyk 3 дні тому +1

Ale na pewno nie kolor drugiej. Por. faul Chielliniego na Sace.

@siterman2740 3 дні тому

@@bumcykcyk 2 faul gość złapał torresa do duszenia i go obalił w chwili złapania go był ostanim obrońcą głupi faul ale kartka w 100 procentach zasłużona

@siterman2740 3 дні тому +1

Ja bym zwrócił uwage na osobe ktora w przerwie jak sędzia schodzil boisko zaatakowała go zaczeła go wyzywać stojąc metr przed nim i machać rękami. Była to osoba z delegacji Poloni, gość zachowywał się bardzo agresywnie gdyby nie ochrona do około to mogło by dojść do rękoczynów

@bumcykcyk 3 дні тому +7

@@siterman2740 Nic dziwnego, na drugą połowę ten sędzia nie powinien już wyjść.

@@bumcykcyk dobrze sędziował, jak zobaczysz na chłodno to pewnie przyznasz mi rację