УПЛ, 21 тур / ПОВНИЙ ОГЛЯД МАТЧІВ/ Драма у Кривому Розі, феєрія Руху та фіаско Полісся. УПЛ ТБ

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 14 тра 2024
  • Великий огляд матчів 21 туру УПЛ. Усі голи, головні події, турнірна таблиця. В нашому дайджесті ми зібрали для вас усе найцікавіше про всі поєдинки на УПЛ ТБ.

@vitalit5841 Місяць тому +10

Супер огляд, єдине прохання - не вимикайте таймер, щоб розуміти на яких хвилинах були моменти.

• @Teacherofhistory-nv6pp
    @Teacherofhistory-nv6pp Місяць тому +11

Дякую за цей огляд. Не бачив жодного матчу в цьому турі, бо був у дорозі. Окрема подяка голосу за кадром - дуже приємно. Але таке враження шо деякі огляди штучно затягнуті. Особливо Олександрія - Ворскла... Ну але це таке. я б краще за 30 хв все побачив, але не за 53. Але це моя думка, не наполягаю. Ище раз спасибі!

• @pitertsaryk9319
    @pitertsaryk9319 Місяць тому +5

Огляд супер

• @user-mv9tk7rb2z
    @user-mv9tk7rb2z Місяць тому +5

Спасибо за обзор, понравились вставки с послематчевыми интервью. Не понравилась только надпись " 1 half" - сделайте вместо нее таймер из трансляции - хочется знать на какой минуте происходит каждый момент

@user-qd7ww6ux1w Місяць тому +1

Шановні, додайте, будь ласка, таймінг часу під час огляду матчу, а не лише 1й та 2й тайм. Це ж не так важко.

• @volodymyrbuzinov1473
    @volodymyrbuzinov1473 Місяць тому

Накінець то коментарі тренерів🎉🎉 повинно бути обов'язкове. А от коли коментарі суддів будуть?

• @Mykhailo_Dumych
    @Mykhailo_Dumych Місяць тому +2

Я думаю, що не треба на початку огляду показувати результати матчів. Так не цікаво.

@YURII-dq9dn Місяць тому

Поясніть ,мені, як Команда виборола 1-е місце в 1-й Лізі,,, колектив, який пройшов через ...незгоди .. і...треба покращувати?...значить...то ніякі?...змінити пів-успішної команди???.і тд ітп.....а Команди вмирають....

• @user-nj4vm4sh2l
    @user-nj4vm4sh2l Місяць тому

Ротань молодец.Команда показала характер.А Калитвинцев разочаровал.Команда Полися с Житомира хорошая просто нужно серьёзнее подходить к играм.

"Полісся"...яскраво виграли свій турнір, яскраво почали грати в 1-му Чемпіонаті...трішки оступилися і....все!!!...тренер не такий, гравці каліки...і..Команда вмерла!!!!...Скільки їх було?...Карпати,...Зоря,..Ворскла..Дніпро...Чорноморець...Європа дивувалась...знищили тренерів,, знищили Команди!!!!...знищили колективи!!!...підсилити, укріпити. вдосконалити...і ..і капут...Команди немає...де ті Зірки Команд які створювали, билися за ради Перемоги????...

• @NataTata-qz2qr
    @NataTata-qz2qr Місяць тому

Допоки в клубі є така токсична особа як Загурський(директор) нічого путнього не буде. Він скрізь сує своє жало. Мало того що грабує Буткевича, так ще й обдирає Житомирян( квитками на матч 400-700грн) Для порівняння в Києві(оболонь) квиток на матч коштує 100грн