ОГЛЯД МАТЧУ "НАФТОВИК" (Долина) 0:2 "Blago-Юність" (Верхня-ІФ) 02.10.2021

• Опубліковано 2 жов 2021
  • #благо #нафтовик #ifsport #футбол
    Сьогодні, 2 жовтня, на стадіоні «Нафтовик», що у м. Долина, відбувся черговий поєдинок чемпіонату Івано-Франківської області з футболу.
    В рамках 7 туру «Blago-Юність» на виїзді мірялась силами з місцевою командою «Нафтовик».
    Перша половина зустрічі пройшла у доволі активному ритмі з боку обох команд, проте без надто гострих моментів.
    На жаль, через травму Третяка верхнянці змушені були робити заміну вже на 10 хвилині поєдинку й на замість Романа вийшов Долотко. Бажаємо одужання!
    На 16 хвилині зустрічі «Blago-Юність» створили хороший момент і все, що залишалося робити - тільки добивати м’яча у ворота, проте Турчанський пробив невдало.
    Після цього була швидка атака від долинян, гравець котрих вийшов на побачення з нашим Макогоном. На щастя, кіпер нейтралізував небезпеку.
    Далі сталося те, чого не очікував, мабуть, ніхто: ударом з 20-25 метрів у отвір воріт влучає гравець «жовто-зелених» Подолюк відкриваючи рахунок у матчі й забиваючи неймовірно красивий гол.
    До кінця першої половини зустрічі команди обмінялися ще кількома напівмоментами. Зокрема, небезпечно було в карному майданчику верхнянців на 36 хвилині матчу, коли Білогубка пробивав по воротах, а кіпер Макогон все ж врятував свою команду.
    З перших хвилин другого тайму господарі поля побігли в атаку намагаючись створити бодай якісь моменти й відіграватися. Однак, не давали їм це зробити гості, котрі також прагнули збільшити перевагу над опонентом, згадати хоча б чудові нагоди від Москалика на 51 хвилині й удар Лаврука на 53.
    Засмутив господарів поля, та не своїх вболівальників Долотко Ігор на 60 хвилині зустрічі, коли переправив у ворота «Нафтовика» другого м’яча красеня (також з далекої відстані) й збільшив перевагу своєї команди.
    Далі знову обмін атаками й ударами з обох сторін, та справжній гострий момент у долинян був на 85 хвилині. Тоді вони дійсно могли б скоротити відставання, якби не надійний Макогон, який вкотре врятував "Blago-Юність".
    Останні хвилини матчу були дуже напруженими, команда «Нафтовик» сильно тиснула на наші ворота. Варто їм віддати належне, адже до останніх секунд поєдинку вони шукали свої моменти й слабкі сторони в нашої команди. Та рахунок на табло показав, що таких у нас наразі немає.💪