У рівнинній частині України ,таке незвичайне урочище! Дійсно ,спочатку треба відвідати всі наші цікаві місця ,є на що подивитися.Подяка за цікаве відео .
І що цікаво, про це місце ніколи ніхто не говорив. Воно стало відоме після проекту "7 чудес України". Тоді ще почали складати та обирати чудеса областей. От якрах Буцький каньйон увійшов у найкращі місця Черкаської області. Після цього сюди почали їздити туристи, тут почала з'являтись хоч якась інфраструктура. Але навіть зараз проблем вистачає, недостатньо створено умов для повноцінного потоку туристів, для їх обслуговування. Є проблеми із сміттям. А зараз, і вже останніх кілька років, є великі проблеми із водою. ЇЇ стало ну дуже мало. І колись потужний потік води став легенькою річечкою. У цьому відео сила потоку вже суттєво менша, ніж була колись, а на тепер справи ще гірші.
@@Vetzhash Проблема з водою існує на всіх малих річках України.Річка Самара ,по якій в давнину проходили запорозькі чайки , на сьогодні пересохла наскільки ,що втратила течію води.В деяких місцях вона повністю пересохла.Головна причина вугільні шахти ,а також малосніжні зими ,мало дощових опадів, у верхній частині перегатили річку в кількох місцях- зробили ставки.Ось і все - догосподарювалися.
@@Олександр-ю5б4с проблема з водою існує на всій тереторії. Цивілізація та зміна клімату роблять свою справу. А в Буцькому каньйоні у зменшенні води винне ще й іноземне с/г підприємство, в оренді у якого багато ставків вище за течією. Вони перекривають течію для заповнення ставків. Зараз один народний депутат хоче спробувати усунути цю проблему, саме для збереження цього чудового місця.
Дякую друже за цікаве відео. Живу в Дніпрі хоча родом з Полтавщини Нові Санжари. До війни сплавлялися по Ворсклі теж проходили ГЕС Кунцево працююча. Мальовничі місця, але у Вас ще красивіші! Успіху в поширенні каналу 🇺🇦👍
Там родилась моя мама, в молодости она прыгала с этих скал, другие боялись. Родные места, хотелось бы увидеть Русаловку, моё родное село. Спасибо 🙏💕за видео.
Труби з жолоба, котрий називався "лотоки" були дерев'яні, дубові. Як бочки. Генераторів було 3 - два автентичні, фірми Siemens, один - Ленінградської Електросили, бо рідний розморозили. Під час війни електростанція не постраждала, а от в 1991 році вирішили закрити...
Дякую за доповнення! Якщо ви про жолоба до самої електростанції, то місцеві казали, що вони були металеві і саме по них приїхали, зняли краном і вивезли, як саме цінне. Раніше були з дерева?
в 91 МНОГО чего через ..опу сделали наши кому няки продажные сделали .в моем Ватутино порезали ТЭЦ и брикетную фабрику, закрыли работающую шахту и перспективное месторождение бурого угля. А про каньен ничего не слышал, хотя вырос на ГНИЛОМ тикече но в Тальновском р-не.Рад за такое природное чудо!
Дякую за відео. Вир не там де показує, він якраз нижче млина там де його назвав "плато" на 2:00. Я там народився і прожив перші 17 років і купався літом саме в вирі.
Так. Подивилася. Дуже вражена. У Черкасах довгий час жили мої найближчі родичі. Приїздили до них часто. Але про таки дива вони нам не розповідали... Але то було давно.
@@ЕленаРомашкова-ф3н я проживаю поруч з Буками. Раніше ніхто не їздив туди, не популяризував це місце. Про нього знали тільки навколишні жителі. Пізніше каньйон якось потихеньку почав ставати туристичним місцем. Тому вони дійсно могли і не знати раніше.
Чесно, я раніше думав, що у нас нічого цікавого, все найкраще тільки за кордоном. А от зараз потрохи розумію, що в Україні теж є дуже красиві місця і нам також є чим пишатися.
Roman Shpion я приїхав просто зранку, коли туристів ще не було. Я пішов вперед, а вони позаду почали з'являтися. Коли повертався, то вже достатньо було людей, навіть догнали мене під кінець моєї екскурсії
Жёлоба, точно были деревянные, видела собственными глазами в конце 80-х . Ввода была гораздо выше и мельница была более целая! У неё была крыша, три этажа. Огромные камни, которые сейчас видны в русле реки раньше были под водой. По моему в 80 году было наводнение и вода разрушила часть дамбы, а с моста, который идёт на Антоновку, смыло потоком грузовую машину.необходим был капитальный ремонт, но посчитали ГЭС не рентабельной и ремонт отложили. ГЭС использовалась как подстанция, но после несчастного случая в начале 90-х, было решение её закрыть. После этого всё разворовали окончательно! Это была одна из первых в Союзе малых ГЭС и первая в Украине. Сначала поставили своё оборудование, но поток не справился и привезли тогда немецкое! ГЭС обеспечивала электричеством Буки и ближайшие населённые пункты, в том числе и Маньковку.
Дякую за корисне доповнення. Води постійно меншає. Раніше рівень в річці падав влітку, а зараз навіть весною мало води. Така тенденція до зникнення води всюди.
Я ще дядька Янька пам'ятаю, котрий у млині працював. Вредненький дядько був )) Ну як млин, одна назва - зерно на дерть мололи. Працював не від води, а на електротязі.
Спасибо за видео, природа супер. Обидно за уникальную ГЭС и состояние инфраструктуры. Автомобильный мост в начале тур маршрута каменный, но в каком состоянии ограждения, как так можно...
Згоден. Тепер ще одна проблема - води дуже мало в річці. Стави, які її живлять, в оренді у іноземної с/г фірми, вони їх перекривають. Зараз за цю проблему взявся один депутат, може щось зроблять. Далі може й за інфраструктуру візьмуться.
@@Vetzhash Дякую, будемо сподіватися, Черкащина має великий туристичний потенціал. Плануємо відвідати Володарку (Острів Сакури), Буки і Водяники, а далі до Холодного яру, Суботів, Чигирин.
Отличные кадры! Думаю еще успеть этим летом\в начале осени приехать в эти места. До сегодняшнего утра даже не знал что есть в центральной части такие красоты! Спасибо за обзор-экскурсию!!!
Завжди там люди купалися, ніякої небезпеки немає (якщо ви про чистоту води та подібне). Ну звичайно є місця з напором води, камінням. Такі місця на початку, там також купаються, просто бути обережним. А нижче за течією є місця із спокійною водою та малою глибиною.
Наталья Сапожникова, заїхати можна, там ніяких заборон не має. А от де саме стати дивіться на місці. Можна заїхати вниз, де ставлять палатки (9:57 на відео, показую саме туди з словами " на ту сторону..."), їхати по іншій стороні від мене, на Гугл картах видно дорожку через лісок до того місця. Або ставати навпроти розваленої ГЕС, на картах там видно багато стежок натоптаних, але тут багато туристів ходить і авто їздить, перший варіант набагато спокійніший. Може ще якесь місце знайдете по приїзду.
Дякую, головне, що можно спокійно і без грошей)) заїхати автівкою, а місце вже можна знайти). Ще раз дякую! А чи безпечно ночувати, це далеко від села?
Наталья Сапожникова, зовсім поряд з селищем Буки, сам каньйон 100 метрів від вулиці, яка йде паралельно. Що до безпеки, у нас своєрідні люди, не скажеш де точно безпечно. Але там дуже часто стоять туристи з палатками, інколи їх навіть багато, тим більше зараз сезон. Все буде добре.
9JN6P 7X7WW, підписатися і дивитися. Я розумію, та більшість пошукових запитів пишуться та орієнтовані на російську мову, мушу так називати :( Та сподіваюсь, що скоро зможу називати відео на українській
Хороше відео. Молодець. Дякую. Скажіть, до каньйону краще їхати через Жашків чи Маньківку? Чув через Жашків не радять, бо дорога погана. Чи є поруч з каньйоном магазини, кафе? Де порадите залишити машину? Хочемо приїхати на екскурсію, покупатися та посидіти на природі.
Приємно :) дякую. Через Жашків зараз дійсно дуже погана дорога, а саме через села Жашківського району. Через Маньківку суттєво краще, але якщо їхати зі сторони столиці, то виходить довше. Тут вирішуйте як краще. Кафе є поряд, є трішки далі. Магазини недалеко є маленькі. Здають люди житло, є кемпінгова місця. Якщо ви на день, то авто будь де можна лишити, проблем немає. Якщо з ночівлею, то тоді біля себе краще.
@@Vetzhash дякую за відповідь. Ми якраз і будемо їхати з Києва!:) Звісно через Маньківку. Чи не знаєте наскільки довше? Скільки у Вас часу пішло на те, аби всю цю красу зняти та обійти?
@@ВіталійЯкубовський-н5в прокладіть маршрут на Гугл картах і приблизно зорієнтуєтесь. Я там був не повний день. Щоб обійти все зовсім не поспішаючи, - вистачить максимум половини дня.
@@ivasya_007, якщо знаєте, що таке грейдер чи соша то не дуже захочете їхати, деякі участки непоганий асфальт. Дорога мощена не шліфованою гранітною бруківкою, якби покрили асфальтом то простояла б 💯 р
Весь каньйон пройти можна за пів дня, ну на день нехай можна походити. Але чотири дні в тих краях ходити не має де, тільки ставати з наметом і відпочивати.
Наче машина часу. Мільярди років поки з'явилася людина, винайшла електрику і збудувала ГЕС. Потім незалежність, ГЕС розікрали і зруйнували а через 30 років Путін знищує українську Енергосистему і ми повертаємося до свічок. Та невже ми такі дурні, обмежені .. кого вибираємо і яку систему влади збудували ???
не букський а БУЦЬКИЙ, перед тим як розповідати про місце хоч назву правильну дізнайтесь, і факти не всі правдиві, що ви казали, а так відео непогане, дякую)
Я чув, що ця електростанція забезпечувала електрикою весь район, а при сучасних технологіях ? Екологічне виробництво. Хто візьметься відновити? Це вам не "мирний атом" , не вугілля палити! Нумо - уперед!!!
Може одразу після війни й забезпечувала. Там стояло три генератори потужністю, якщо не зраджує пам'ять 350кВт кожен. Один був на профілактиці, два працювали. Так що 700 кВт максимум. Це сьогодні і на пів села не вистачить. До того ж працювали вони не постійно - не вистачало води. Так що економічно ще у 80-х станція була не раціональна. Не окуплювала навіть зарплату трьох працюючих там позмінно пенсіонерів. Таких станцій було декілька. Ще одна - в Юрпілі. Працювали злагоджено - накопичували воду, потім вмикали турбіни. Після декількох годин роботи оператор телефонував своєму колезі нижче по течії щоб той ловив порцію води. Звичайно, такий об'єкт потрібно було зберегти як культурну спадщину. Зараз відновлювати можна лише як готель.
@@ВалентинМоргун Дякую за цікаву інформацію. Зараз там туристичне місце . Лазять по скелях, навіть на байдарці пропонують покатати, ночують у палатках. Стало людно.
Неймовірної краси природа!!!Яка наша Україна гарна!!!Дякую за екскурсію.❤🌿🇺🇦👍
@@ТетянаПанькова-ц8з Будь ласка. Дякую за відгук
Добре знято і гарна подача. Автор поводиться скромно і достойно. Тому і дивитися приємно. Є за подякувати.
Дякую за перегляд :)
Дуже гарно! дякую.
Дякую за відгук
Яка краса!!!
@@ТетянаЗолотарьова-щ7ц Так. А ще в нас є Актовський каньйон
Хорошие съемки! С квадрика вообще одно удовольствие)
Неймовірної краси місце! Дякую за презентацію! 💙💛
Дякую за перегляд. Це ви ще не бачили Актівський каньйон :) В моїх відео є і він
Дякую за україномовний контент
Знімки якісні,розповідь змістовна,Українська.Тільки урвище Буцьке.
Дякую за детальний огляд!
молодець. гарне відео зробив.
Дякую за відгук
У рівнинній частині України ,таке незвичайне урочище! Дійсно ,спочатку треба відвідати всі наші цікаві місця ,є на що подивитися.Подяка за цікаве відео .
І що цікаво, про це місце ніколи ніхто не говорив. Воно стало відоме після проекту "7 чудес України". Тоді ще почали складати та обирати чудеса областей. От якрах Буцький каньйон увійшов у найкращі місця Черкаської області. Після цього сюди почали їздити туристи, тут почала з'являтись хоч якась інфраструктура. Але навіть зараз проблем вистачає, недостатньо створено умов для повноцінного потоку туристів, для їх обслуговування. Є проблеми із сміттям.
А зараз, і вже останніх кілька років, є великі проблеми із водою. ЇЇ стало ну дуже мало. І колись потужний потік води став легенькою річечкою. У цьому відео сила потоку вже суттєво менша, ніж була колись, а на тепер справи ще гірші.
@@Vetzhash Проблема з водою існує на всіх малих річках України.Річка Самара ,по якій в давнину проходили запорозькі чайки , на сьогодні пересохла наскільки ,що втратила течію води.В деяких місцях вона повністю пересохла.Головна причина вугільні шахти ,а також малосніжні зими ,мало дощових опадів, у верхній частині перегатили річку в кількох місцях- зробили ставки.Ось і все - догосподарювалися.
@@Олександр-ю5б4с проблема з водою існує на всій тереторії. Цивілізація та зміна клімату роблять свою справу.
А в Буцькому каньйоні у зменшенні води винне ще й іноземне с/г підприємство, в оренді у якого багато ставків вище за течією. Вони перекривають течію для заповнення ставків. Зараз один народний депутат хоче спробувати усунути цю проблему, саме для збереження цього чудового місця.
Гарно
приємно дивитися про рідний край!
А ви звідки?
Спасибо!!!очень красиво!!!...
Пожалуйста! Спасибо за отзыв 😃
Дякую друже за цікаве відео. Живу в Дніпрі хоча родом з Полтавщини Нові Санжари. До війни сплавлялися по Ворсклі теж проходили ГЕС Кунцево працююча. Мальовничі місця, але у Вас ще красивіші! Успіху в поширенні каналу 🇺🇦👍
Дякую
Яка краса ! Незвідана , чарівна рідна Україна !
Звичайно ж. А ще в нас є Актівський каньйон, він ще більший. І відео є на каналі
Дякую за роботу.Обов'язково відвідаємо його
І поспішіть, поки зовсім цивілізація не заполонила. А потім ще й Актівський відвідайте, він ще величніший.
Дякую!!!Дуже гарно!!!
Будь ласка! Занесіть локацію в закладки, при нагоді відвідайте.
Дякую, цікаве відео, гарний краєвид! Після відео враження ніби сам побував)
Це добре, не даремно знімав :) Дякую за відгук!
Здравствуйте!
Спасибо за видео!
Очень красиво , и озвучиваете с любовью. 👍
Доброго дня! Дякую! :)
Коротко но ясно, надо приехать 👍
Так, варто. А ще в Актівський каньйон, він більший
Там родилась моя мама, в молодости она прыгала с этих скал, другие боялись. Родные места, хотелось бы увидеть Русаловку, моё родное село. Спасибо 🙏💕за видео.
*Русалі'вка*
(з характерною для східного Поділля дзвінкою вимовою) - власні назви населених пунктів не "перекладаються"
@@ІванПоліщук-к2к для мене перекладаються. И это центральная Украина.
Привіт! Дуже гарне відео! Приємно і дивитись і слухати! За тиждень побачу сама!!!
Привіт! Це чудово, там гарно :)
Таке чудо в укра!н!, а я ,нав!дь н!коли не чула.Дякую ! дуже ц!каво.дякую.Мама Наташа
Славик Осмоловский, так, в нашій країні ще багато дивовижних місць. Дякую за перегляд!
Спасибо за интересную экскурсию!
Будь ласка! :)
Дякую !!!!!!
Будь ласка!
Красота!
Звичайно, це ж Україна! А ще Актівський каньйон є, також на каналі можна глянути.
В Буках народився мiй тато❤❤❤
Так, місце й справді дуже круте. Ми теж не втрималися і зняли про це місце влог)
Дуже гарно велике спасибі за розповідь дуже жалко що зруйнували ГЕС
Нажаль у нас в країні багато пам'яток зникає та вже зникло. Дякую за відгук :)
Труби з жолоба, котрий називався "лотоки" були дерев'яні, дубові. Як бочки. Генераторів було 3 - два автентичні, фірми Siemens, один - Ленінградської Електросили, бо рідний розморозили.
Під час війни електростанція не постраждала, а от в 1991 році вирішили закрити...
Дякую за доповнення! Якщо ви про жолоба до самої електростанції, то місцеві казали, що вони були металеві і саме по них приїхали, зняли краном і вивезли, як саме цінне. Раніше були з дерева?
в 91 МНОГО чего через ..опу сделали наши кому няки продажные сделали .в моем Ватутино порезали ТЭЦ и брикетную фабрику, закрыли работающую шахту и перспективное месторождение бурого угля. А про каньен ничего не слышал, хотя вырос на ГНИЛОМ тикече но в Тальновском р-не.Рад за такое природное чудо!
@@Vetzhash Скорее всего трубы медные.
@@mykolabakhtiyarov3495 дивно, в останні роки за Буцький каньйон вже всі взнали, крім вас :) Ще є Актівський, він більший.
@@mykolabakhtiyarov3495 можливо, не уточнив цей момент
Дякую за відео. Вир не там де показує, він якраз нижче млина там де його назвав "плато" на 2:00. Я там народився і прожив перші 17 років і купався літом саме в вирі.
Гарно. Теж треба якось поїхати.
В Україні дуже багато цікавих і маловідомих місць.
SiroMAN, повністю з вами згоден!
Дякую за відео!!!
Будь ласка! :)
👍👍👍👍👍
Дякую!
Там дуже гарно, навіть такому зануді, як я, сподобалось :)))
Тепер рекомендую ще відвідати Актівський каньйон
Мені це відео подобається більше ніж про Софіївку. Мабуть тому, що Буцький каньон для мене - відкриття. І автор тут не поспішає. Дуже вам дякую.
А про Актівський каньйон знаєте? Він ще цікавіший і величніший. Є відео :)
Так. Подивилася. Дуже вражена.
У Черкасах довгий час жили мої найближчі родичі. Приїздили до них часто. Але про таки дива вони нам не розповідали... Але то було давно.
@@ЕленаРомашкова-ф3н я проживаю поруч з Буками. Раніше ніхто не їздив туди, не популяризував це місце. Про нього знали тільки навколишні жителі. Пізніше каньйон якось потихеньку почав ставати туристичним місцем. Тому вони дійсно могли і не знати раніше.
краса, думав таке тiльки в америцi
Чесно, я раніше думав, що у нас нічого цікавого, все найкраще тільки за кордоном. А от зараз потрохи розумію, що в Україні теж є дуже красиві місця і нам також є чим пишатися.
Була там. Хочу ще.
Відразу після карантину збирайте валізи і вперед :)
Як це Вам так повезло, що не було людей? Зазвичай там купа народу постійно
Roman Shpion я приїхав просто зранку, коли туристів ще не було. Я пішов вперед, а вони позаду почали з'являтися. Коли повертався, то вже достатньо було людей, навіть догнали мене під кінець моєї екскурсії
Жёлоба, точно были деревянные, видела собственными глазами в конце 80-х . Ввода была гораздо выше и мельница была более целая! У неё была крыша, три этажа. Огромные камни, которые сейчас видны в русле реки раньше были под водой. По моему в 80 году было наводнение и вода разрушила часть дамбы, а с моста, который идёт на Антоновку, смыло потоком грузовую машину.необходим был капитальный ремонт, но посчитали ГЭС не рентабельной и ремонт отложили. ГЭС использовалась как подстанция, но после несчастного случая в начале 90-х, было решение её закрыть. После этого всё разворовали окончательно!
Это была одна из первых в Союзе малых ГЭС и первая в Украине. Сначала поставили своё оборудование, но поток не справился и привезли тогда немецкое! ГЭС обеспечивала электричеством Буки и ближайшие населённые пункты, в том числе и Маньковку.
Дякую за корисне доповнення. Води постійно меншає. Раніше рівень в річці падав влітку, а зараз навіть весною мало води. Така тенденція до зникнення води всюди.
пдвержую! вчитель фізики проводив екскурсію в 8-му класі!
Я ще дядька Янька пам'ятаю, котрий у млині працював.
Вредненький дядько був ))
Ну як млин, одна назва - зерно на дерть мололи. Працював не від води, а на електротязі.
Трубы на ГЕС были деревянными, спасибо за дополнение 👍
@@ВалентинМоргун, на чорно меле, бо не мав жорен, що на біло мелять.
jeszcze więcej wideo
Красиво. Как раз туда собираюсь) А аппаратуру, с помощью которой снимаете, покажете?)
Nathelie Klimenko, екшн-камера, стедикам и дрон, вот и вся аппаратура. Спасибо за просмотр, хорошо вам провести время в Буках!
Ну конечно с Актовским каньоном не сранвиться) (Николаевская обл) но все равно круто) Приезжайте в Актово)
Слышал, что есть этот каньон, но знал подробностей. Вот смотрел видео, красиво. Задумался о вашем предложении... :)
у нас целый комплекс, Бугский гард, начиная с села Мигея)
Да, да, вот это и слышал в одной передачи от Интера, у них целый цикл о путешествиях по Украине.
Вітаю! То чому не коментуєте? Я ж побував нарешті в Актівському каньоні! Круте місце!
Спасибо за видео, природа супер. Обидно за уникальную ГЭС и состояние инфраструктуры. Автомобильный мост в начале тур маршрута каменный, но в каком состоянии ограждения, как так можно...
Згоден. Тепер ще одна проблема - води дуже мало в річці. Стави, які її живлять, в оренді у іноземної с/г фірми, вони їх перекривають. Зараз за цю проблему взявся один депутат, може щось зроблять. Далі може й за інфраструктуру візьмуться.
@@Vetzhash Дякую, будемо сподіватися, Черкащина має великий туристичний потенціал. Плануємо відвідати Володарку (Острів Сакури), Буки і Водяники, а далі до Холодного яру, Суботів, Чигирин.
Отличные кадры! Думаю еще успеть этим летом\в начале осени приехать в эти места. До сегодняшнего утра даже не знал что есть в центральной части такие красоты! Спасибо за обзор-экскурсию!!!
Будь ласка! Місце гарне, варто відвідати.
Рагапіл))
Це шо таке?
А є місце де залишити авто?
Так, є багато. Не пристосованих стоянок, але зупинятися і залишати авто можна.
Да така краса все унічтожили.Скоро і цього не буде. Поросте бур'янами. 😢😥
Бур'яни то ще добре, а от зі сміттям проблеми.
Чи можна там купатися ?
Можна. На порогах та водоспадиках завжди багато людей. До війни так було, зараз, мабуть, менше.
@@Vetzhash , дякую !
Ще є питання: чи можна там купатися? Чи безпечно? Дякую.
Завжди там люди купалися, ніякої небезпеки немає (якщо ви про чистоту води та подібне). Ну звичайно є місця з напором води, камінням. Такі місця на початку, там також купаються, просто бути обережним. А нижче за течією є місця із спокійною водою та малою глибиною.
красиво, спасибо за видео. Подскажите, можно ли кемпером заехать на территорию каньона и там отдыхать?
Наталья Сапожникова, заїхати можна, там ніяких заборон не має. А от де саме стати дивіться на місці. Можна заїхати вниз, де ставлять палатки (9:57 на відео, показую саме туди з словами " на ту сторону..."), їхати по іншій стороні від мене, на Гугл картах видно дорожку через лісок до того місця. Або ставати навпроти розваленої ГЕС, на картах там видно багато стежок натоптаних, але тут багато туристів ходить і авто їздить, перший варіант набагато спокійніший. Може ще якесь місце знайдете по приїзду.
Дякую, головне, що можно спокійно і без грошей)) заїхати автівкою, а місце вже можна знайти). Ще раз дякую! А чи безпечно ночувати, це далеко від села?
Наталья Сапожникова, зовсім поряд з селищем Буки, сам каньйон 100 метрів від вулиці, яка йде паралельно. Що до безпеки, у нас своєрідні люди, не скажеш де точно безпечно. Але там дуже часто стоять туристи з палатками, інколи їх навіть багато, тим більше зараз сезон. Все буде добре.
Дякую!)
Наталья Сапожникова, будь ласка, приємного вам відпочинку!
На яке обладнання знімаєш?
Тут GoPro 4 ta DJI 3
VetZhash дякую)
як знайти твої відоси якщо не по нашому назви
9JN6P 7X7WW, підписатися і дивитися. Я розумію, та більшість пошукових запитів пишуться та орієнтовані на російську мову, мушу так називати :( Та сподіваюсь, що скоро зможу називати відео на українській
Дорого з жашкова все ще погана, їхати можна, але довго
Хороше відео. Молодець. Дякую.
Скажіть, до каньйону краще їхати через Жашків чи Маньківку? Чув через Жашків не радять, бо дорога погана.
Чи є поруч з каньйоном магазини, кафе? Де порадите залишити машину? Хочемо приїхати на екскурсію, покупатися та посидіти на природі.
Приємно :) дякую. Через Жашків зараз дійсно дуже погана дорога, а саме через села Жашківського району. Через Маньківку суттєво краще, але якщо їхати зі сторони столиці, то виходить довше. Тут вирішуйте як краще. Кафе є поряд, є трішки далі. Магазини недалеко є маленькі. Здають люди житло, є кемпінгова місця. Якщо ви на день, то авто будь де можна лишити, проблем немає. Якщо з ночівлею, то тоді біля себе краще.
@@Vetzhash дякую за відповідь. Ми якраз і будемо їхати з Києва!:) Звісно через Маньківку. Чи не знаєте наскільки довше? Скільки у Вас часу пішло на те, аби всю цю красу зняти та обійти?
@@ВіталійЯкубовський-н5в прокладіть маршрут на Гугл картах і приблизно зорієнтуєтесь. Я там був не повний день. Щоб обійти все зовсім не поспішаючи, - вистачить максимум половини дня.
@@Vetzhashпідкажіть будь ласка як станом на зараз дорога з Жашкова? Дякую
@@ivasya_007, якщо знаєте, що таке грейдер чи соша то не дуже захочете їхати, деякі участки непоганий асфальт.
Дорога мощена не шліфованою гранітною бруківкою, якби покрили асфальтом то простояла б 💯 р
Вопрос автору видео, на сколько реально по расстоянию длится в км. этот релакс, возможно ли там сделать пеший поход ну хотя-бы дня на четыре?
Весь каньйон пройти можна за пів дня, ну на день нехай можна походити. Але чотири дні в тих краях ходити не має де, тільки ставати з наметом і відпочивати.
@@Vetzhash Дякую.
@@ИгорьПронченко-п6о гарного відпочинку!
Сегодня был там мусора куча
Шкода. Неодноразово в коментарях згадували про таку проблему. Коли вже люди зміняться і зрозуміють...
Там камінь добували у веру а не вода вимила
Наче машина часу. Мільярди років поки з'явилася людина, винайшла електрику і збудувала ГЕС. Потім незалежність, ГЕС розікрали і зруйнували а через 30 років Путін знищує українську Енергосистему і ми повертаємося до свічок. Та невже ми такі дурні, обмежені .. кого вибираємо і яку систему влади збудували ???
не букський а БУЦЬКИЙ, перед тим як розповідати про місце хоч назву правильну дізнайтесь, і факти не всі правдиві, що ви казали, а так відео непогане, дякую)
Лілія Зозуля, дійсно, Буцький правильно буде, так звикли говорити, приймаю зауваження. А які факти не правдиві? Дякую за оцінку відео.
Я чув, що ця електростанція забезпечувала електрикою весь район, а при сучасних технологіях ? Екологічне виробництво. Хто візьметься відновити? Це вам не "мирний атом" , не вугілля палити! Нумо - уперед!!!
Шкода. Але я отиміст (так, це моя проблема) і вірю у краще!!!!!
Пасіка діда Євгена надія вмирає останньою, так і повинно бути.
Ще не вмерла Україна...!
Може одразу після війни й забезпечувала.
Там стояло три генератори потужністю, якщо не зраджує пам'ять 350кВт кожен.
Один був на профілактиці, два працювали. Так що 700 кВт максимум. Це сьогодні і на пів села не вистачить. До того ж працювали вони не постійно - не вистачало води. Так що економічно ще у 80-х станція була не раціональна. Не окуплювала навіть зарплату трьох працюючих там позмінно пенсіонерів.
Таких станцій було декілька. Ще одна - в Юрпілі. Працювали злагоджено - накопичували воду, потім вмикали турбіни. Після декількох годин роботи оператор телефонував своєму колезі нижче по течії щоб той ловив порцію води.
Звичайно, такий об'єкт потрібно було зберегти як культурну спадщину.
Зараз відновлювати можна лише як готель.
@@ВалентинМоргун Дякую за цікаву інформацію. Зараз там туристичне місце . Лазять по скелях, навіть на байдарці пропонують покатати, ночують у палатках. Стало людно.