Не раз таке було, що виникали конфлікти з орендарями, але, виявлялось, що було самозахоплення (без документів, просто "порішали" собі в мерії). Лайк за корисну інформацію, тільки зараз вже поліція)))
Дуже дякую вам ато в нас орендар і погрожував і стріляв а документів і акту зариблиня нікто так і не отримав він лишень залякує та ганяє навіть дітей, дякую за допомогу тепер буду знати))
Вам варто звернутися до голови села, міста чи громади (я не знаю де ви проживаєте) і спитати про водойму. А якщо орендар стріляє в людей - тоді варто викликати поліцію.
@@FishingWithVovka варто цим зайнятися тай деякі люди кажут що він може лишень на словах бути ориндарем, тай цей ставок взагалі технічний і його мені здаєця здавати в оренду не можна!! Тай спускати водойму теж не можна, він звісно був ориндарем колись і рибу тоді запускав а зараз нема підтверджень осьо так от)) дякую зате що відповіли
@@FishingWithVovka але там самий головний який тримає завод то він нічого не каже він дозволяє там ловити лише воду не викачувати а до риби йому значення нема, йому вода потріба для завода
Якби правила любительської ловлі працювали, то б у нашому районі було багато місць для рибалки, а так все орендовано і практично ніде не дають ловити, а поки почнеш сперечатися з орендарем і навіть якщо щось вдасться довести, то настрій і рибалка вже будуть зіпсовані! На державному рівні повинен бути контроль і нічого не потрібно придумувати, просто перейняти досвід європейських країн, щоб можна було придбати квиток на квартал/півріччя/рік і з ним рибалити на водоймах згідно правил любительської ловлі.
Коли бачиш як себе поводять деякі рибалки на водоймі, особливо арендованій, як ховають улов від зваження, як хапають мальків коропа, та ще й бруд залишають то розумієш чому орендарі намагаються нікого не пускати до водойми, звідки їм знати що то за людина, ми всі ще дикі та голодні, тільки коли вирішемо свої економічні проблеми та почнемо виховувати дітей по іншому, давати їм інші цінності лише тоді, через 2 покоління все може змінитися, і погрози зникнуть і рибалити вільно зможемо
але ж є такі договори про оренду де водні об’єкти надаються в користування на умовах оренди з обмеження права загального водокористування , то там орендар має право забороняти загальним водокористуванням!(люб рибалка, купання і т.д) Наприклад водойми "рибогосподарська технологічна водойма для аквакультури " там орендар сам встановлює правила
Зазвичай коли водойма надається в оренду, сільський чи міський голова на зборах оголошує людям умови договору. І якщо де добросовісний керівник, то він ніколи не віддасть водойму в оренду на умовах, коли місцевим жителям буде заборонено ловити рибу чи відпочивати на березі водойми. По крайній мірі повинна бути якась альтернатива.
@@FishingWithVovka але ось це поняття "рибогосподарська водойма для аквакультури" робить так що вся риба навіть аборигенна яку не запускали стає приватною власністю орендаря) і ще в законі дуже не понятно і не чітко вказано якщо водойма рибогосподарська для аквакультури то вона автоматично стає не загальнодустопною чи це може зробити тільки додаткові умови в договорі
Хто має великі гроші, той може навіть заплави річок чи озера брати в оренду. На рахунок рибогосподарської водойми для аквакультури я писав, що жодний керівник який дбає про своїх односельців не дасть водойму в оренду, де буде 100% заборонена риболовля та відпочинок біля води. Також є правила любительського та спортивно рибальства. Наприклад я можу ловити і відпускати коропа чи амура якого орендар запустив у водойму. Наші закони гарно написані, їх можна трактувати з різних сторін і кожна сторона буде по своєму правою. На мою думку якщо орендар хоче створити рибогосподарську водойму для аквакультури, то нехай візьме землю в оренду, викопає ставок і запускає рибу. А на рахунок аборигенної риби у водоймі, то перед тим як орендар почне запускати рибу в місцевий ставок, варто спустити водойму і всю рибу поділити між місцевими жителями. Знаю не один ставок, де орендар не запускаючи рибу просто спускав ставок, виловлював всю рибу і на цьому кінець. Ставок став пасовиськом для корів, коней та кіз.
З цими орендарями, одні проблеми та горе!!! У нас із ставка, через часті спускання води, пропали майже усі ендемічні види, та й ловити рибу проблематично. Екологи болт ложили, що з водойм пропадають ендеміки, які були звичайним явищем у попередні роки. Скоро пічкурі та в'юни будуть у червоній книзі!!!
О, це так, дуже сумно... Ось позавчора поїздив велосипедом зі спінінгом в районі свого місця, шукаючи де можна порибалити... Поїхав на ставок, на якому 9 років не був, але попав трохи на інший - відразу відчув, що робити тут нема чого, і зустрів охоронника (заводу що поблизу) чи то мисливця, він сказав що тут охоронці з заводу нахазяйнували - спускали ставки ітд, а 2 роки тому на цих ставках були щуки по 2 кг, окуні по 1 кг... Ставки нічийні, але директор заводу і охоронці вважають їх своїми і роблять що хочуть. Порадив мені поїхати в інше місце, де є два ставки і ще є риба в них - приїжджаю - там лише мертві карасики і андатри всюди плаввють. А ще, я так розумію, що орендарі/власники повинні стежити за порядком на водоймі і побережжі? Не тільки за тим, щоб ніхто не рибалив, або щоб заплатив, чи щоб не ловив рибу, яку ловити заборонено, а й щоб не було сміття на території і щоб не смітили, і загалом за екологічним станом водойми і побережжя.
доброго дня .а каким Законом с февраля должны быть убраны все ограждения водоемов,заборы и др.можно дату и номер нормативного акта? из видео понял что согласно правовых норм(Закон??) ,любительский лов рыбы в Украине бесплатный..так за что и почему вымагают деньги с граждан рыболовов любителей? ст 47 Водного Кодекса ,ст 13 Конституции не работают? это грабеж одних граждан другими..
Дякую за корисну інформацію і україномовний контент,однозначно лайк. Цікавить таке питання початківця:чи дозволено в період нерестової заборони рибалити за принципом впіймав відпусти спінінгом з берега на воблери?так як у воблери більше одного гачка.дякую за відповідь
Правилами не заборонено рибалити спінінгом в нерест. Мене теж зацікавило питання про трійники воблерів. Якщо дозволено рибалити на один гачок, то це може бути одинарник, двійник чи трійник. Виходить, що зайві трійники потрібно знімати з воблера. Але воблер це одна приманка яка виготовлялася з 2-3 трійниками. По крайній мірі не чув, щоб рибінспекція штрафувала за ловлю риби воблерами під час нересту. Нажаль, на сайті державного агентства рибного господарства не знайшов цього пояснення. Швидше за все там працюють звичайні люди які жодного разу не брали вудку в руки. В інших країнах заборонено ловити в нерест на воблери де є більше як 1 гачок. В цьому випадку або міняти приманку, або знімати зайві трійники як і робить більшість рибалок.
@@FishingWithVovka Только на днях попадалось видео об этом (правда российское... но все же). Там один рыбак получил письменное официальное разъяснение по поводу спиннинга: в общем воблер считается приманкой и если его конструкция подразумевает хоть три тройника - это считается "одним крючком". В нашем законе спиннинг так же указан как отдельная снасть (от удочки).
Дякую за відео. Але можеш витлумачити різницю між орендованою водоймою і так званим платником. Чи ловіння на платнику підлягає тим самим законам? Дякую.
Орендовані водойми в основному використовують для розведення риби і для платної рибалки. Правила повинні бути скрізь однакові. Для кожної водойми потрібно дивитися як були оформлені документи. На щастя, поки водойми заборонено купувати. Що буде далі - побачимо.
@@FishingWithVovka То значить що побирання оплати на "платнику " є проти закону. А чи мають офіційний статус так звані спортивні водойми? Як на мене це той самий платник, чи оренда.
Вимагати кошти за рибалку є протизаконно, але орендарі часто дають квиток на якому вказано, що рибак добровільно дає кошти. На рахунок спортивних водойм,це ті самі орендовані ставки.
ось таке виникло питтаня якшо орендар надає акт про зариблення наприклад карпом вагою 200 грам і з моменту зариблення пройшло там порядка року часу, як буде визначатись яка тепер вага цієї риби і чи це дійсно та риба яку він запустив ? бо ви зловили карпа на 1 кг і не знаєте чи це та риба яку він запустив оскільки пройшов певний час пісял зариблення
В цьому випадку важко щось доказати з рибою до 1 кг. А ось якщо піймають рибу від 1,5-2 кг - навряд, що це запущений короп вагою в 200 г так швидко виріс. Нажаль, на 2-3 рік вже нічого не доведеш і зловленого коропа варто відпустити, хіба клюне місцева трофейна риба від 5 кг.
Водойма не може знаходитися у приватній власності, а належить українському народу і може надаватися тільки у користування. Якщо ви викопали копанку на власній території (біля будинку), бо у вас затоплює льох і запустили туди рибу - ловіть собі на здоров’я. Хіба має право чужа людина без вашого дозволу ходити по вашій території?
Візміть став в оренду,якщо Ви настільки розумний, заплатіть в бюджет 100 тис.гривеннь, купіть зарибок на 300 тис .гривень, і пускайте Всіх з 5 ма гачками, і живіть дружно!
Дякую за коментар без матюків (подібні поради в коментарях зазвичай пишуть з матюками)! А що робити людині з села, коли в них забирають водойму і забороняють рибалити та відпочивати біля води?
В моєму селі є річка, частину річки між двома мостами типу "арендували" , біля одного мосту зробили для себе зону відпочинку з альтанками і тд, поставили знаки вилов риби заборонено, і охоронець ходить виганяє, каже йдіть на іншу сторону ловіть. На скільки я знаю не можна арендувати річку
Було собі озеро, зароще, риби не було , всюди сміття і бруд, ніхто туди не ходив і нічого там не робив, як тільки взяли озеро в воренду вклали туди 300 тис грн, зразу намалювались дуже розумні і відпочивальники і рибаки які вже по закону хочуть ловити, а в ступити в товариство дивитись за озером і здавати внески на рибу нехочуть, де справедливість?
@@FishingWithVovka а тепер в товаристві 144 людини, які кожного кожного року вносять кошти, а розумні приходять і ловлять бо типу можна по закону , хочу стаття 47 водного кодексу передбачає що перед риболовлею потрібно поцікавитись в орендаря чи можна взагалі ловити
1. А щодо кар'єрів? 2. Кілька місяців назад читав закон про риболовлю ітп, - нічого з того, що ви говорите там нема 🙄 прочитавши його, я зрозумів, що про "одну вудку з одним гачком будь-де" - це просто якийсь міф у який я вірив.
Було б добре, якби документи на кожну водойму можна було б переглянути у відкритому доступі в мережі інтернет. На рахунок "одна вудка з одним гачком", треба дивитися документи на водойму. Є адекватні люди, а є...
Вже давно шукаю інформацію про орендовані водойми області на державних сайтах, але ніяк не можу знайти. Якщо не важко, буду вдячний за посилання на цю інформацію
РЫБАКИ ЗАКОНОПОСЛУШНЫЕ !!! НАС РОВНЯЮТ К БРАКОНЬЕРАМ КОТОРЫЕ ЛОВЯТ СЕТЯМИ И ДРУГИМИ ЗАПРЕТНЫМИ СНАСТЯМИИ НА НАШЕМ ГОРБУ ХОТЯТ ВЫЕХАТЬ А БРАКОНЕРЫ СТАВЯТ СЕТИ И ИМ НЕТ ЗАПРЕТА.ПРЕДЛАГАЮ РЫБАКОВ С УДОЧКАМИ И СПИНИНГАМИ ОСТАВИТЬ ПО ЗАКОНУ КАК И БЫЛО!!! А ПЕНСИОНЕРОВ И ИНВАЛИДОВ КОТОРЫЕ ЛОВЯТ ПО ПАРУ КИЛОГРАМ ЧТО БЫ ВЫЖИТЬ.ОСТАВИТЬ БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЙ!!!
Видео вроди и хорошое но есть неточности у нас любительское общество и таких любителей половить где есть рыба и запускается каждый год и при чем тогда здесь розмер
РЫБАКИ ЗАКОНОПОСЛУШНЫЕ !!! НАС РОВНЯЮТ К БРАКОНЬЕРАМ КОТОРЫЕ ЛОВЯТ СЕТЯМИ И ДРУГИМИ ЗАПРЕТНЫМИ СНАСТЯМИИ НА НАШЕМ ГОРБУ ХОТЯТ ВЫЕХАТЬ А БРАКОНЕРЫ СТАВЯТ СЕТИ И ИМ НЕТ ЗАПРЕТА.ПРЕДЛАГАЮ БРАКОНЕРАМ ШТРАФ ДО 100.000ГР. РЫБАКОВ ЗАКОНОПОСЛУШНЫХ С УДОЧКАМИ И СПИНИНГАМИ ОСТАВИТЬ ПО ЗАКОНУ КАК И БЫЛО!!! А ПЕНСИОНЕРОВ И ИНВАЛИДОВ ОСОБЕННО ИНВАЛИДОВ ВОЙНЫ ИЛИ АТО КОТОРЫЕ ЛОВЯТ ПО ПАРУ КИЛОГРАМ ЧТО БЫ ВЫЖИТЬ.ОСТАВИТЬ БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЙ!!!ПРОШУ ПОШИРИТЬ БЛОГЕРАМ СПАСИБО!!!
на арендованному ставку можно ловити лише в спеціально відведених місцях, а якщо замість окуня зловите щуку, яка є в акті, то орендар має право виставити будь-яку вартість за кг цієї щуки. Якщо не заплатите, викликають поліцію чи риб охорону і далі акт про пошкодження майна або за крадіжку.
Не чув такого, щоб за пійману рибу виставляли будь-яку ціну. Якщо піймав рибу орендаря - то її потрібно відпустити назад у водойму. Багато орендарів навпаки просять виловлювати не тільки окуня, а і щуку, щоб зубата хижачка не їла запущеного молодняка.
Так орендар зобов'язаний забезпечити ці місця для риболовлі чи інших занять. А також зобов'язаний стежити за порядком у водоймі і прибережній зоні. Але я такого ніколи не бачив. Їх тільки бабло цікавить, яке вони отримують за продану рибу або збирають з рибаків, а срати можеш скільки завгодно і тобі ніхто нічого за це не скаже.
Немає закону , який надає рибалці право на перевірку, будь-яких документів,а тим паче акту на зарибок та аренду, ці документи має право вимагати як мінімум поліція , але не рибалка, плюс до того всього , до приїзду поліції та вияснення усіх обставин рибалити на водоймі не можете, якщо присутній орендар, тому й не дивно що вам було зіпсовано настрій!
Якраз в моєму випадку ніяких документів на водойму та акту зарибнення у "охоронців" не було. Звичайний самозахват водойми і через місяць ніхто більше не заважав рибалкам відпочивати з вудкою на цій водоймі.
У нього собственность т1льки на ту рибу яку в1н туди запустив !!!!! Й усе !!!!! Не на воду а на рибу !!! Промисловими видами риби вважаються Короп , тостолоб й б1лий амур !!! Й усе !!!! Вся 1нша риба риба вважаеться дикою ,Або аборигенною , яку можна в1льно виловлювати !!! Це у Водному Кодекс1 прописано чорним по б1лому !!!!якщо орендар не допускае в1льного загального водокорисування ( плавать,купались, напувати худобу , плавати на човн1 , спортивные рибальство )) то громада МаЕ право вимагати розторгнення договору (ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС !!!!)
В мене така ситуація. Власник дозволяє рибачити але плати 200 грн на місяць. Щоб рибачити на прудини. Можна на 1 патик і на 1 гачок безоплатно. То йому платити чи не платити і ловити на пружини????!!!!!
Маєте право ловити рибу безкоштовно на 1 вудку і 1 гачок, але чи можна забирати рибу з водойми чи ні - дивіться на акт зарибнення. Якщо хочете закинути більше вудок - попросіть договір оренди на водойму і почитайте на яких умовах він був заключний. Пам’ятайте, що після нересту можна ловити рибу не більше як на 5 гачків і норма вилову 3-5 кг в залежності від водойми.
Купіть землю, викопайте ставок і заробляйте стільки грошей - скільки вам буде потрібно. На риболовлю сміття не беру, тому дивіться в першу чергу за собою
@@FishingWithVovka я тут согласний просто є деякі екземпляри ти його пустив на вудочку портбачити а він вночі вже хоче сітку кинути говориш 3 кілограма авін 5 в машину 3 кг в садку
О! Слушні речі кажете про сміття! Але. На кожного двуногого не вистачить водойм і річок (якщо кожен буде викопувати ставки біля хати і направляти їх водою з річки). Громадяни мають право любительським рибальством за правилами згідно закону в тому числі на орендованих водоймах без перешкод. А от сміття... якби всіх, і орендарів чи то бандитів, які захопили водойму турбувало це сміття, то це було б пречудово. Я так зрозумів, ви водойму, яку орендуєте прибираєте? А куди сміття вивозитите? Сподіваюсь, не в лісосмуги десь... А ще орендар повинен стежити за екологічним станом водойми.
На даний час ви праві, але погодьтеся, що це не правильно і не логічно. Такі документи повинні буди у відкритому доступі і кожний громадянин України за бажанням міг з ними ознайомитися.
Саме існування акту на зариблення не дає підстави не пускати людей до водойми ловити рибу. Окрім документів оренди, акту зариблення, то що, повинен ще бути висновок про необхідність зариблення цієї водойми. Те, що ти зарибив водойму - молодець, але це не дає тобі права на цю рибу.
Немає настрою до рибалки...під час війни, з платниками...авто заправка, за білет плати, прикормку купи, і то не факт, що вловиш...краще донат на народні дрони, а половимо вже після Перемоги!
Якщо є вільні 2-3 годинки, можна накопати хробаків або замішати манку і поїхати на велосипеді або піти пішки до ставочка чи річечки і відпочити на природі та подвитися на поплавець. А зекономлені кошти за білет на водоймі, безин на авто та прикормки з наживками переказати на донати.
Чуєш умнік якщо орендар платить за оренду купує зарибок купує корм годує цю рибу вкладає власні кошти то чого він має вкладати для вас "любітєлів" ти якщо купуєш хату чи квартиру з мебелью цеж не значить що сусід чи хтось інший може прийти і на тому ліжку що ти купиш з житлом просто поспати воно ж не твоє воно було в будинку але ти заплатив за нього кошти і так саме той карась "абориген" їсьть той корм находиця в ті водоймі за яку ти плотиш податок і є ставки які не обловлюються декілька років а риба запускаєця кожен рік то чого той короп чи амур який орендар запустив рік чи декілька років назад має рахуватись "аборигеном" орендар купив його годував його платив оренду за водойму ночами не спить бо є ще любітілі браконьєри і ще хто хоче може ловити то в цьому випадку це не орендар а мати Тереза ви "любітілі" як такі грамотні то весна прийшла 10-20 кг зарибка запусти як ти так любиш ловити це не так буде багато 800-1600 грн тай лови але ви кажете чого я тобі маю запускати це твій ставок а чого орендар який плотить за це кошти і не малі має пускати вас "аборигенів" ловити рибу щей придумав таке риба "абориген" піди в ліс чи в поле застрель зайця він також "абориген" самі плодяться ніхто невирощує і не кормить але на нього потрібно дозвіл а за дозвіл потрібно заплатити то чому ви не рахуєте працю орендарів водойм які стараються заробити для себе плотять податок з власних коштів йдіть на державні річки там ловіть в річках риба сама розмножуєця туди ніхто незапускає не кормить ловіть будьласка а людям дайте займатись своєю справою а ви хочете прийти на доглянуту водойму впіймати гарну рибу в яку орендар вклав свої кошти і щей права качаєте де людська солідарність чи ви думаєте орендару це просто так попало хтось би з вас "любітілєй" хоть рік попробував що це за праця говорив би по другому.
Дякую за ваш коментар. Якщо коротко відповісти, то викопайте собі ставок на городі і займайтеся розведення риби. Ніхто у вашому приватному ставку риби ловити не буде. А якщо відповісти на ваш коментар трішки більше, то ви як орендар поставте себе а місце місцевого жителя, в якого ви відібрали водойму де рибалив його батько та дід. А тут приїхав якийсь дядько, загородив водойму і ганяє всіх підряд хто підійде до водойми щоб відпочити. А є такі орендарі, що в перший рік спускають водойму, виловлюють всю рибу і залишають спущений ставок, бо типу гроші закінчилися… Знаю гарний випадок, коли в селі був ставок де можна було половити карасиків. І ловили люди собі спокійно рибу поки не появився орендар і почав всіх гонити. Через рік жителі зібралися і пішли до сільського голови і таки змогли розірвати договір з орендарем і на тій водоймі зробили спілку. Тому не розказуйте, як важко заробляти кошти на орендованій водоймі. В даний час нікому не легко.
Якщо орендар запустив зародок коропа 0,3кг. То ти маєш право ловити коропа 2кг?.ти з глузду з'їхав!!!Орендар платить аренду плату ,заробляє,кормить рибу а ти незатративши ні копійки прийдеш цю рибу ловити?А морда не репне?
Добре, якщо орендар порядна людина і слідкує за водоймою. Бо знаю багато випадків, коли беруть водойму в оренду, спускають воду, типу дамбу прорвало і забирають всю рибу, яку вдалося в ловити і на цьому кінець оренди і життя самої водойми. А якщо хочете вирощувати і продавати рибу, тоді викопайте собі ставок і займайтеся бізнесом.
@@ШурикРадист Жодна сільська рада чи територіальна громада, яка працює на благо місцевих жителів не дасть вам в оренду водойму на таких умовах. Читайте пункт 5 постанови Кабінету Міністрів України за № 1042/93
А где права человека и Денисова? Нужно организовать петицию президенту. Давно пора отменить социализм для представителей власти. Легче утопиться, чем заплатить штраф. Какой прожиточный уровень у Шмыгаля?
Подивіться на дату завантаженого відео, в той час було дозволено рибалити на 5 гачків. Сьогодні по закінченню нересту можна рибалити на 7 гачків. Всі орендарі про аборигенну рибу чують вперше, нажаль...
@@FishingWithVovka - як кажуть : "понял, нє дурак"... Не розумію одного, навіщо викладати відео з "мертвими" даними, - це ж навіть - не "історія", а просто "лохотрон"... Щодо "аборигенної риби" - а де про це йдеться, в якому юр. документі ? Про "війну" з орендарями вже й мовчу...
"Мертві дані" це зірниця в 2 гачки? До оновлених правил хто ловив на 15 батугів по 7 гачків на кожній, той і буде ловити на 15 батугів. А про аборигенну рибу можете запитати у працівників рибного господарства України
@@FishingWithVovka - як кажуть - "жіть стало лучше, жіть стало вєсєлєє"... Справа не в цьому (не в гачках) - різниця в Правилах є, і то - значна... Я не розумію - навіщо Ви викладали "старе" відео і навіщо "я його переглядав" - яку користь воно принесло мені ? Нічого особистого, Вас я поважаю... Скоро дійде до того, що почнуться спори "де в палки "початок" і де "кінець""... А відповідь проста - якщо отримав по голові - це вже "кінцем", за "початок" - тримають палку...
Це відео було завантажено на початку 2020 року. На даний час в нас 2023 рік. Надіюся в майбутньому буде все добре і пропадуть паркани навколо орендованих водойм і відновиться дорога до річок та водосховищ, бо з кожним роком будують дачі на березі водойми і дійти до водойми не реально.
Не раз таке було, що виникали конфлікти з орендарями, але, виявлялось, що було самозахоплення (без документів, просто "порішали" собі в мерії). Лайк за корисну інформацію, тільки зараз вже поліція)))
Ніяк не можу звикнути до нової назви поліція)))
Хіба колишні міліціонери виконували іншу роботу, що потрібно було міняти назву?
@@FishingWithVovka ))) трішки змінилось в самій суті, міліція це каральний орган, а поліція сервісна служба)) але по факту одне і теж))
@@3urkfishing але треба зробити, щоб було не одне і те ж, а справжні правоохоронні органи, і ніхто як не ми маємо їх зробити.
радує, що деякі рибаки таки дотримуються правил рибальства)))
Дякую друже, за корисну інформацію.
Спасибо Валодя за полезное информация 👏
Яка "інформація" станом на 01.06.2023 року ?
Прівет Вова. Я теж люблю рибалку. Дякую за корисну інформацію.
Привіт. Який вид ловлі риби подобається найбільше?
@@FishingWithVovka фідер поплавок. А осінью на хижака.
які трофейні риби вдалося піймати?
@@FishingWithVovka коропа великих карасів грам на 300.
Круто, риболовля - це класний відпочинок!
Дуже дякую вам ато в нас орендар і погрожував і стріляв а документів і акту зариблиня нікто так і не отримав він лишень залякує та ганяє навіть дітей, дякую за допомогу тепер буду знати))
Вам варто звернутися до голови села, міста чи громади (я не знаю де ви проживаєте) і спитати про водойму. А якщо орендар стріляє в людей - тоді варто викликати поліцію.
@@FishingWithVovka варто цим зайнятися тай деякі люди кажут що він може лишень на словах бути ориндарем, тай цей ставок взагалі технічний і його мені здаєця здавати в оренду не можна!! Тай спускати водойму теж не можна, він звісно був ориндарем колись і рибу тоді запускав а зараз нема підтверджень осьо так от)) дякую зате що відповіли
Технічні водойми заборонено давати в оренду. Але і рибу на технічних водоймах не скрізь можна ловити.
@@FishingWithVovka але там самий головний який тримає завод то він нічого не каже він дозволяє там ловити лише воду не викачувати а до риби йому значення нема, йому вода потріба для завода
@@вирамайна-г7д тоді треба дивитися на умови договору оренди. Технічну водойму не так легко орендувати.
Якби правила любительської ловлі працювали, то б у нашому районі було багато місць для рибалки, а так все орендовано і практично ніде не дають ловити, а поки почнеш сперечатися з орендарем і навіть якщо щось вдасться довести, то настрій і рибалка вже будуть зіпсовані! На державному рівні повинен бути контроль і нічого не потрібно придумувати, просто перейняти досвід європейських країн, щоб можна було придбати квиток на квартал/півріччя/рік і з ним рибалити на водоймах згідно правил любительської ловлі.
Згідний на всі 100%. Навіщо придумувати щось нове своє, якщо можна запозичити досвід з інших країн де присутній порядок.
@@FishingWithVovka "Напозазичували" уже, не продохнешь. Всего навсего надо выполнять Закон и рыболовам и властям.
Наші закони не сильно діють в нашій країні(
Люблю рыбалочку) спасибо за информацию
Здравствуйте! Полезная информация! Удачи и НХНЧ!
Ти розумний чоловік!
вот это рыбак)) молодец!!
Классно 🤗🤗
Рыбалка это круто
Классная рыбалка!
Коли бачиш як себе поводять деякі рибалки на водоймі, особливо арендованій, як ховають улов від зваження, як хапають мальків коропа, та ще й бруд залишають то розумієш чому орендарі намагаються нікого не пускати до водойми, звідки їм знати що то за людина, ми всі ще дикі та голодні, тільки коли вирішемо свої економічні проблеми та почнемо виховувати дітей по іншому, давати їм інші цінності лише тоді, через 2 покоління все може змінитися, і погрози зникнуть і рибалити вільно зможемо
Надіюся не прийдеться чекати так довго, хоча...
Корисно. Дякую. Але це тільки слова, цікаво булоб ссилочку на закон, не буж я поліції відео показувати.
Працівники поліції повинні знати, що ми рибаки любителі ознайомилися з пунктом 5 постанови Кабінету Міністрів України за № 1042/93
Дякую, знайшов і роздрукував. Всім хорошої рибалки. Автору респект !
Користуйтеся на здоров'я, хай риба ловиться)
але ж є такі договори про оренду де водні об’єкти надаються в користування на умовах оренди з обмеження права загального водокористування
, то там орендар має право забороняти загальним водокористуванням!(люб рибалка, купання і т.д) Наприклад водойми "рибогосподарська технологічна водойма
для аквакультури
" там орендар сам встановлює правила
Зазвичай коли водойма надається в оренду, сільський чи міський голова на зборах оголошує людям умови договору. І якщо де добросовісний керівник, то він ніколи не віддасть водойму в оренду на умовах, коли місцевим жителям буде заборонено ловити рибу чи відпочивати на березі водойми. По крайній мірі повинна бути якась альтернатива.
@@FishingWithVovka але ось це поняття "рибогосподарська водойма для аквакультури" робить так що вся риба навіть аборигенна яку не запускали стає приватною власністю орендаря) і ще в законі дуже не понятно і не чітко вказано якщо водойма рибогосподарська для аквакультури то вона автоматично стає не загальнодустопною чи це може зробити тільки додаткові умови в договорі
Хто має великі гроші, той може навіть заплави річок чи озера брати в оренду. На рахунок рибогосподарської водойми для аквакультури я писав, що жодний керівник який дбає про своїх односельців не дасть водойму в оренду, де буде 100% заборонена риболовля та відпочинок біля води. Також є правила любительського та спортивно рибальства. Наприклад я можу ловити і відпускати коропа чи амура якого орендар запустив у водойму.
Наші закони гарно написані, їх можна трактувати з різних сторін і кожна сторона буде по своєму правою. На мою думку якщо орендар хоче створити рибогосподарську водойму для аквакультури, то нехай візьме землю в оренду, викопає ставок і запускає рибу. А на рахунок аборигенної риби у водоймі, то перед тим як орендар почне запускати рибу в місцевий ставок, варто спустити водойму і всю рибу поділити між місцевими жителями. Знаю не один ставок, де орендар не запускаючи рибу просто спускав ставок, виловлював всю рибу і на цьому кінець. Ставок став пасовиськом для корів, коней та кіз.
З цими орендарями, одні проблеми та горе!!!
У нас із ставка, через часті спускання води, пропали майже усі ендемічні види, та й ловити рибу проблематично.
Екологи болт ложили, що з водойм пропадають ендеміки, які були звичайним явищем у попередні роки. Скоро пічкурі та в'юни будуть у червоній книзі!!!
Бачу бардак не тільки в нашому районі, а по всій Україні. В'юна вже і не пам'ятаю коли ловив
О, це так, дуже сумно...
Ось позавчора поїздив велосипедом зі спінінгом в районі свого місця, шукаючи де можна порибалити... Поїхав на ставок, на якому 9 років не був, але попав трохи на інший - відразу відчув, що робити тут нема чого, і зустрів охоронника (заводу що поблизу) чи то мисливця, він сказав що тут охоронці з заводу нахазяйнували - спускали ставки ітд, а 2 роки тому на цих ставках були щуки по 2 кг, окуні по 1 кг... Ставки нічийні, але директор заводу і охоронці вважають їх своїми і роблять що хочуть. Порадив мені поїхати в інше місце, де є два ставки і ще є риба в них - приїжджаю - там лише мертві карасики і андатри всюди плаввють.
А ще, я так розумію, що орендарі/власники повинні стежити за порядком на водоймі і побережжі? Не тільки за тим, щоб ніхто не рибалив, або щоб заплатив, чи щоб не ловив рибу, яку ловити заборонено, а й щоб не було сміття на території і щоб не смітили, і загалом за екологічним станом водойми і побережжя.
доброго дня .а каким Законом с февраля должны быть убраны все ограждения водоемов,заборы и др.можно дату и номер нормативного акта? из видео понял что согласно правовых норм(Закон??) ,любительский лов рыбы в Украине бесплатный..так за что и почему вымагают деньги с граждан рыболовов любителей? ст 47 Водного Кодекса ,ст 13 Конституции не работают? это грабеж одних граждан другими..
Не плохой улов,молодец)
Дякую за корисну інформацію і україномовний контент,однозначно лайк.
Цікавить таке питання початківця:чи дозволено в період нерестової заборони рибалити за принципом впіймав відпусти спінінгом з берега на воблери?так як у воблери більше одного гачка.дякую за відповідь
Правилами не заборонено рибалити спінінгом в нерест. Мене теж зацікавило питання про трійники воблерів. Якщо дозволено рибалити на один гачок, то це може бути одинарник, двійник чи трійник. Виходить, що зайві трійники потрібно знімати з воблера. Але воблер це одна приманка яка виготовлялася з 2-3 трійниками. По крайній мірі не чув, щоб рибінспекція штрафувала за ловлю риби воблерами під час нересту.
Нажаль, на сайті державного агентства рибного господарства не знайшов цього пояснення. Швидше за все там працюють звичайні люди які жодного разу не брали вудку в руки. В інших країнах заборонено ловити в нерест на воблери де є більше як 1 гачок. В цьому випадку або міняти приманку, або знімати зайві трійники як і робить більшість рибалок.
@@FishingWithVovka дякую за відповідь!
@@FishingWithVovka Только на днях попадалось видео об этом (правда российское... но все же). Там один рыбак получил письменное официальное разъяснение по поводу спиннинга: в общем воблер считается приманкой и если его конструкция подразумевает хоть три тройника - это считается "одним крючком".
В нашем законе спиннинг так же указан как отдельная снасть (от удочки).
Вроде было что на арендованном можно ловить с разрешения хозяина водоема.
крутая рыбалочка
Дякую за почуту інформацію
Дякую за відео. Але можеш витлумачити різницю між орендованою водоймою і так званим платником. Чи ловіння на платнику підлягає тим самим законам? Дякую.
Орендовані водойми в основному використовують для розведення риби і для платної рибалки. Правила повинні бути скрізь однакові. Для кожної водойми потрібно дивитися як були оформлені документи. На щастя, поки водойми заборонено купувати. Що буде далі - побачимо.
@@FishingWithVovka То значить що побирання оплати на "платнику " є проти закону. А чи мають офіційний статус так звані спортивні водойми? Як на мене це той самий платник, чи оренда.
Вимагати кошти за рибалку є протизаконно, але орендарі часто дають квиток на якому вказано, що рибак добровільно дає кошти. На рахунок спортивних водойм,це ті самі орендовані ставки.
ось таке виникло питтаня якшо орендар надає акт про зариблення наприклад карпом вагою 200 грам і з моменту зариблення пройшло там порядка року часу, як буде визначатись яка тепер вага цієї риби і чи це дійсно та риба яку він запустив ? бо ви зловили карпа на 1 кг і не знаєте чи це та риба яку він запустив оскільки пройшов певний час пісял зариблення
В цьому випадку важко щось доказати з рибою до 1 кг. А ось якщо піймають рибу від 1,5-2 кг - навряд, що це запущений короп вагою в 200 г так швидко виріс. Нажаль, на 2-3 рік вже нічого не доведеш і зловленого коропа варто відпустити, хіба клюне місцева трофейна риба від 5 кг.
👍👍👍👍👍👍👍
Я скажу так у нас не рыбаки а любители халявы а вот запустить протравить водоем от клищей заболеваний окультурить так а зачем
Так ще й прийдуть, насеруть... і при цьому люто жаліються на браконьєрів, бо їїхню ж рибу ж крадуть і знищують.
Як щодо приватних ставків біля дому на 5 10 ти сотках землі
Водойма не може знаходитися у приватній власності, а належить українському народу і може надаватися тільки у користування. Якщо ви викопали копанку на власній території (біля будинку), бо у вас затоплює льох і запустили туди рибу - ловіть собі на здоров’я. Хіба має право чужа людина без вашого дозволу ходити по вашій території?
Як дізнатися чі насправді орендований ставок?
В даний час навряд чи знайдете таку інформацію. У військовий час сайт не працював
Візміть став в оренду,якщо Ви настільки розумний, заплатіть в бюджет 100 тис.гривеннь, купіть зарибок на 300 тис .гривень, і пускайте Всіх з 5 ма гачками, і живіть дружно!
Дякую за коментар без матюків (подібні поради в коментарях зазвичай пишуть з матюками)! А що робити людині з села, коли в них забирають водойму і забороняють рибалити та відпочивати біля води?
Це точно, людина зараз ціниться, ато виходить родилась людиною а помре тварюкою.
На жаль, часто так є...
В моєму селі є річка, частину річки між двома мостами типу "арендували" , біля одного мосту зробили для себе зону відпочинку з альтанками і тд, поставили знаки вилов риби заборонено, і охоронець ходить виганяє, каже йдіть на іншу сторону ловіть. На скільки я знаю не можна арендувати річку
Звісно, що не можна. Надіюся з часом таких орендарів поженуть в шию...
@@FishingWithVovka не поженуть, це триває вже років 10
Цікаво як вони зробили документи на оренду річки. Було б цікаво прочитати, що там написали
@@FishingWithVovka один з мостів той що нижче за течією, є дамбою з ГЕС, точно не знаю але можливо це власники(чи арендатори) цієї гес
Можете звернутися до місцевої влади, чому забороняють рибалити.
Було б добре дізнатися які статті водного кодексу, за це відповідають
Друже ти помилився ни 5гачкіа а 7. З 19.09.2023 приказ 700.
Ви праві, 7 гачків. Це відео було зняте 2 роки тому і в той час було дозволено 5 гачків.
Вибачте,з 19.09 2022року
Надіюся нові правила посприяють збільшенню риби в наших водоймах!
Привет, интересно было послушать, удачи и НХНЧ
Ви вірно все говорите. Але, аборигенна риба та яка було до арендатора, після аренди риба яка з'явилася вже його.
Так правила вже змінилися?
Було собі озеро, зароще, риби не було , всюди сміття і бруд, ніхто туди не ходив і нічого там не робив, як тільки взяли озеро в воренду вклали туди 300 тис грн, зразу намалювались дуже розумні і відпочивальники і рибаки які вже по закону хочуть ловити, а в ступити в товариство дивитись за озером і здавати внески на рибу нехочуть, де справедливість?
Мало віриться, що та такому озері ніхто не відпочивав і не ловив рибу. Але якщо зробили порядок, то бажаючих вступити в товариство буде багато
@@FishingWithVovka а тепер в товаристві 144 людини, які кожного кожного року вносять кошти, а розумні приходять і ловлять бо типу можна по закону , хочу стаття 47 водного кодексу передбачає що перед риболовлею потрібно поцікавитись в орендаря чи можна взагалі ловити
Виділіть частину берега для рибаків, які не в спілці і хай ловлять рибу по правилах. Будуть порушувати правила чи смітити - самі знаєте, що робити.
А хто тебе просив вкладати 300тис
Якщо я в твоєму будику вкладу гроші то я маю право на нього??????
Не согласен. Он запускал 2 года рыбу, карп и вы словили рыбу уже вырощеную
Так прописано ЗУ
Сергун ты ту Поу
Люблю Україну,но не люблю виродків які в ній живуть!
Не живут, а керують
Сволочей и падлюк хватает!!
Благодарю за интересное видео , я остаюсь с Вами. Жду Вас на чаёк, буду рад нового Друга. Удачи и успехов в развития канала!!!🤝
Було б добре дати лінки на відповідні НПА. А так відео чи то точніше наратив до нього корисний
Можна ознайомитися з пунктом 5 постанови Кабінету Міністрів України за № 1042/93
1. А щодо кар'єрів?
2. Кілька місяців назад читав закон про риболовлю ітп, - нічого з того, що ви говорите там нема 🙄 прочитавши його, я зрозумів, що про "одну вудку з одним гачком будь-де" - це просто якийсь міф у який я вірив.
Було б добре, якби документи на кожну водойму можна було б переглянути у відкритому доступі в мережі інтернет.
На рахунок "одна вудка з одним гачком", треба дивитися документи на водойму. Є адекватні люди, а є...
@@FishingWithVovka дякую за відповідь.
@@FishingWithVovka так, було б добре. Так наче ж ця інформація є у вільному доступі...
Вже давно шукаю інформацію про орендовані водойми області на державних сайтах, але ніяк не можу знайти. Якщо не важко, буду вдячний за посилання на цю інформацію
@@FishingWithVovka звичайно, як знайду поділюся.
яку міліцію? нема у нас міліції
Хіба є якась різниця між поліцією і міліцією?
@@FishingWithVovka так, і чимала.
Буду знати на майбутнє
РЫБАКИ ЗАКОНОПОСЛУШНЫЕ !!! НАС РОВНЯЮТ К БРАКОНЬЕРАМ КОТОРЫЕ ЛОВЯТ СЕТЯМИ И ДРУГИМИ ЗАПРЕТНЫМИ СНАСТЯМИИ НА НАШЕМ ГОРБУ ХОТЯТ ВЫЕХАТЬ А БРАКОНЕРЫ СТАВЯТ СЕТИ И ИМ НЕТ ЗАПРЕТА.ПРЕДЛАГАЮ РЫБАКОВ С УДОЧКАМИ И СПИНИНГАМИ ОСТАВИТЬ ПО ЗАКОНУ КАК И БЫЛО!!! А ПЕНСИОНЕРОВ И ИНВАЛИДОВ КОТОРЫЕ ЛОВЯТ ПО ПАРУ КИЛОГРАМ ЧТО БЫ ВЫЖИТЬ.ОСТАВИТЬ БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЙ!!!
Треба громче робити музику а то слова аж ріжуть вуха😂
Дякую за зауваження, наступного разу буде краще зі звуком)
Ну акт на зариблення Ви не маєте права вимагати,лише якщо Ви не працюєте в рибдержагенстві
Думаю якщо в орендаря все в порядку з документами на водойму та зарибнення, він покаже всі документи.
@@FishingWithVovka ну це так, просто кажу шо вимагати може тільки рибдержагенція акти на зариблення)
Видео вроди и хорошое но есть неточности у нас любительское общество и таких любителей половить где есть рыба и запускается каждый год и при чем тогда здесь розмер
Коли брали водойму в оренду, якісь додаткові умови в договорі прописували?
РЫБАКИ ЗАКОНОПОСЛУШНЫЕ !!! НАС РОВНЯЮТ К БРАКОНЬЕРАМ КОТОРЫЕ ЛОВЯТ СЕТЯМИ И ДРУГИМИ ЗАПРЕТНЫМИ СНАСТЯМИИ НА НАШЕМ ГОРБУ ХОТЯТ ВЫЕХАТЬ А БРАКОНЕРЫ СТАВЯТ СЕТИ И ИМ НЕТ ЗАПРЕТА.ПРЕДЛАГАЮ БРАКОНЕРАМ ШТРАФ ДО 100.000ГР. РЫБАКОВ ЗАКОНОПОСЛУШНЫХ С УДОЧКАМИ И СПИНИНГАМИ ОСТАВИТЬ ПО ЗАКОНУ КАК И БЫЛО!!! А ПЕНСИОНЕРОВ И ИНВАЛИДОВ ОСОБЕННО ИНВАЛИДОВ ВОЙНЫ ИЛИ АТО КОТОРЫЕ ЛОВЯТ ПО ПАРУ КИЛОГРАМ ЧТО БЫ ВЫЖИТЬ.ОСТАВИТЬ БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЙ!!!ПРОШУ ПОШИРИТЬ БЛОГЕРАМ СПАСИБО!!!
на арендованному ставку можно ловити лише в спеціально відведених місцях, а якщо замість окуня зловите щуку, яка є в акті, то орендар має право виставити будь-яку вартість за кг цієї щуки. Якщо не заплатите, викликають поліцію чи риб охорону і далі акт про пошкодження майна або за крадіжку.
Не чув такого, щоб за пійману рибу виставляли будь-яку ціну. Якщо піймав рибу орендаря - то її потрібно відпустити назад у водойму. Багато орендарів навпаки просять виловлювати не тільки окуня, а і щуку, щоб зубата хижачка не їла запущеного молодняка.
Так орендар зобов'язаний забезпечити ці місця для риболовлі чи інших занять. А також зобов'язаний стежити за порядком у водоймі і прибережній зоні. Але я такого ніколи не бачив. Їх тільки бабло цікавить, яке вони отримують за продану рибу або збирають з рибаків, а срати можеш скільки завгодно і тобі ніхто нічого за це не скаже.
Прикро, що для усіх риба, тварини, т.з "худоба" це "майно"... звідси й проблеми.
Немає закону , який надає рибалці право на перевірку, будь-яких документів,а тим паче акту на зарибок та аренду, ці документи має право вимагати як мінімум поліція , але не рибалка, плюс до того всього , до приїзду поліції та вияснення усіх обставин рибалити на водоймі не можете, якщо присутній орендар, тому й не дивно що вам було зіпсовано настрій!
Якраз в моєму випадку ніяких документів на водойму та акту зарибнення у "охоронців" не було. Звичайний самозахват водойми і через місяць ніхто більше не заважав рибалкам відпочивати з вудкою на цій водоймі.
У нього собственность т1льки на ту рибу яку в1н туди запустив !!!!! Й усе !!!!! Не на воду а на рибу !!! Промисловими видами риби вважаються Короп , тостолоб й б1лий амур !!! Й усе !!!! Вся 1нша риба риба вважаеться дикою ,Або аборигенною , яку можна в1льно виловлювати !!! Це у Водному Кодекс1 прописано чорним по б1лому !!!!якщо орендар не допускае в1льного загального водокорисування ( плавать,купались, напувати худобу , плавати на човн1 , спортивные рибальство )) то громада МаЕ право вимагати розторгнення договору (ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС !!!!)
Аборигенні види практично винищили :(
Міліція.... Хоча без різниці. І колись і зараз мусора
Міліція чи поліція - від зміни назви якість роботи не покращилася, по крайній мірі я не замітив
@@FishingWithVovka зміни все-таки були, але роботою поліції я зовсім не задоволений. Але це не означає, що міняти назву не потрібно було.
Це все добре і за законом, але...
В мене така ситуація. Власник дозволяє рибачити але плати 200 грн на місяць. Щоб рибачити на прудини. Можна на 1 патик і на 1 гачок безоплатно. То йому платити чи не платити і ловити на пружини????!!!!!
Маєте право ловити рибу безкоштовно на 1 вудку і 1 гачок, але чи можна забирати рибу з водойми чи ні - дивіться на акт зарибнення. Якщо хочете закинути більше вудок - попросіть договір оренди на водойму і почитайте на яких умовах він був заключний. Пам’ятайте, що після нересту можна ловити рибу не більше як на 5 гачків і норма вилову 3-5 кг в залежності від водойми.
Бири став в оренду і лови всьо щотам є мудрий який рибаки лубитилі мусор після себе повивосьте
Купіть землю, викопайте ставок і заробляйте стільки грошей - скільки вам буде потрібно.
На риболовлю сміття не беру, тому дивіться в першу чергу за собою
@@FishingWithVovka я тут согласний просто є деякі екземпляри ти його пустив на вудочку портбачити а він вночі вже хоче сітку кинути говориш 3 кілограма авін 5 в машину 3 кг в садку
Значить вам варто найняти додаткових охоронців і більше не пускати на водойму таких "екземплярів".
О! Слушні речі кажете про сміття!
Але. На кожного двуногого не вистачить водойм і річок (якщо кожен буде викопувати ставки біля хати і направляти їх водою з річки). Громадяни мають право любительським рибальством за правилами згідно закону в тому числі на орендованих водоймах без перешкод.
А от сміття... якби всіх, і орендарів чи то бандитів, які захопили водойму турбувало це сміття, то це було б пречудово. Я так зрозумів, ви водойму, яку орендуєте прибираєте? А куди сміття вивозитите? Сподіваюсь, не в лісосмуги десь... А ще орендар повинен стежити за екологічним станом водойми.
Рибалка не має жодного права вимагати будь яких документів у адендаря
На даний час ви праві, але погодьтеся, що це не правильно і не логічно. Такі документи повинні буди у відкритому доступі і кожний громадянин України за бажанням міг з ними ознайомитися.
Половина виловленої риби літом не виживає а халявщиків дійсно в нас багато.
Саме існування акту на зариблення не дає підстави не пускати людей до водойми ловити рибу. Окрім документів оренди, акту зариблення, то що, повинен ще бути висновок про необхідність зариблення цієї водойми. Те, що ти зарибив водойму - молодець, але це не дає тобі права на цю рибу.
Согласно закона Украины Водные ресурсы в аренду не сдаются. Более того, на зарыбление водоема требуется специальное разрешение.
прочитай ВКУ. аренда разрешена.
Очень много арендованных стовков,рыбаку, нигде нет места,
А вот оставатся человеком это по ходу не та страна и бракоши лезут и все просто жесть
На жаль така невтішна ситуація по всій країні. Браконьєри є повсюди...
але цю рибу навіть 3 кг коропа ти ж туди не впускав.
Але якщо орендар теж не впускав туди коропа 3 кг, значить ця риба з водойми і належить громадянам України. В чому тут проблема?
Привет! Класные видео👌 лайкнул 👍Подписался ✔️Заходи в Гости
Немає настрою до рибалки...під час війни, з платниками...авто заправка, за білет плати, прикормку купи, і то не факт, що вловиш...краще донат на народні дрони, а половимо вже після Перемоги!
Якщо є вільні 2-3 годинки, можна накопати хробаків або замішати манку і поїхати на велосипеді або піти пішки до ставочка чи річечки і відпочити на природі та подвитися на поплавець. А зекономлені кошти за білет на водоймі, безин на авто та прикормки з наживками переказати на донати.
Чуєш умнік якщо орендар платить за оренду купує зарибок купує корм годує цю рибу вкладає власні кошти то чого він має вкладати для вас "любітєлів" ти якщо купуєш хату чи квартиру з мебелью цеж не значить що сусід чи хтось інший може прийти і на тому ліжку що ти купиш з житлом просто поспати воно ж не твоє воно було в будинку але ти заплатив за нього кошти і так саме той карась "абориген" їсьть той корм находиця в ті водоймі за яку ти плотиш податок і є ставки які не обловлюються декілька років а риба запускаєця кожен рік то чого той короп чи амур який орендар запустив рік чи декілька років назад має рахуватись "аборигеном" орендар купив його годував його платив оренду за водойму ночами не спить бо є ще любітілі браконьєри і ще хто хоче може ловити то в цьому випадку це не орендар а мати Тереза ви "любітілі" як такі грамотні то весна прийшла 10-20 кг зарибка запусти як ти так любиш ловити це не так буде багато 800-1600 грн тай лови але ви кажете чого я тобі маю запускати це твій ставок а чого орендар який плотить за це кошти і не малі має пускати вас "аборигенів" ловити рибу щей придумав таке риба "абориген" піди в ліс чи в поле застрель зайця він також "абориген" самі плодяться ніхто невирощує і не кормить але на нього потрібно дозвіл а за дозвіл потрібно заплатити то чому ви не рахуєте працю орендарів водойм які стараються заробити для себе плотять податок з власних коштів йдіть на державні річки там ловіть в річках риба сама розмножуєця туди ніхто незапускає не кормить ловіть будьласка а людям дайте займатись своєю справою а ви хочете прийти на доглянуту водойму впіймати гарну рибу в яку орендар вклав свої кошти і щей права качаєте де людська солідарність чи ви думаєте орендару це просто так попало хтось би з вас "любітілєй" хоть рік попробував що це за праця говорив би по другому.
Дякую за ваш коментар. Якщо коротко відповісти, то викопайте собі ставок на городі і займайтеся розведення риби. Ніхто у вашому приватному ставку риби ловити не буде.
А якщо відповісти на ваш коментар трішки більше, то ви як орендар поставте себе а місце місцевого жителя, в якого ви відібрали водойму де рибалив його батько та дід. А тут приїхав якийсь дядько, загородив водойму і ганяє всіх підряд хто підійде до водойми щоб відпочити. А є такі орендарі, що в перший рік спускають водойму, виловлюють всю рибу і залишають спущений ставок, бо типу гроші закінчилися…
Знаю гарний випадок, коли в селі був ставок де можна було половити карасиків. І ловили люди собі спокійно рибу поки не появився орендар і почав всіх гонити. Через рік жителі зібралися і пішли до сільського голови і таки змогли розірвати договір з орендарем і на тій водоймі зробили спілку.
Тому не розказуйте, як важко заробляти кошти на орендованій водоймі. В даний час нікому не легко.
А хто його заставляє це робити????
Наші права ніхто не захищає, діда за лишню тюльку штрафують, а браконьєри ловлять і на ринках торгують ,і їм ніхто нічого не робить...
Надіюся в майбутньому все буде добре
Якщо орендар запустив зародок коропа 0,3кг. То ти маєш право ловити коропа 2кг?.ти з глузду з'їхав!!!Орендар платить аренду плату ,заробляє,кормить рибу а ти незатративши ні копійки прийдеш цю рибу ловити?А морда не репне?
Добре, якщо орендар порядна людина і слідкує за водоймою. Бо знаю багато випадків, коли беруть водойму в оренду, спускають воду, типу дамбу прорвало і забирають всю рибу, яку вдалося в ловити і на цьому кінець оренди і життя самої водойми. А якщо хочете вирощувати і продавати рибу, тоді викопайте собі ставок і займайтеся бізнесом.
Халявщик
Чому?
Фантазия автора .ЧИТАЙ "Водный кодекс" .
Хочете мене потролити? Де саме почитати у водному кодексі?
10 глава Стаття 47 .
@@ШурикРадист Жодна сільська рада чи територіальна громада, яка працює на благо місцевих жителів не дасть вам в оренду водойму на таких умовах. Читайте пункт 5 постанови Кабінету Міністрів України за № 1042/93
маячня повна.
А где права человека и Денисова? Нужно организовать петицию президенту. Давно пора отменить социализм для представителей власти. Легче утопиться, чем заплатить штраф. Какой прожиточный уровень у Шмыгаля?
Згідно Нових Правил рибальства - вже на "П"ять", а цілих "Сім" гачків, а про "аборигенну рибу" - чую вперше...
Подивіться на дату завантаженого відео, в той час було дозволено рибалити на 5 гачків. Сьогодні по закінченню нересту можна рибалити на 7 гачків. Всі орендарі про аборигенну рибу чують вперше, нажаль...
@@FishingWithVovka - як кажуть : "понял, нє дурак"... Не розумію одного, навіщо викладати відео з "мертвими" даними, - це ж навіть - не "історія", а просто "лохотрон"... Щодо "аборигенної риби" - а де про це йдеться, в якому юр. документі ? Про "війну" з орендарями вже й мовчу...
"Мертві дані" це зірниця в 2 гачки? До оновлених правил хто ловив на 15 батугів по 7 гачків на кожній, той і буде ловити на 15 батугів. А про аборигенну рибу можете запитати у працівників рибного господарства України
@@FishingWithVovka - як кажуть - "жіть стало лучше, жіть стало вєсєлєє"... Справа не в цьому (не в гачках) - різниця в Правилах є, і то - значна... Я не розумію - навіщо Ви викладали "старе" відео і навіщо "я його переглядав" - яку користь воно принесло мені ? Нічого особистого, Вас я поважаю... Скоро дійде до того, що почнуться спори "де в палки "початок" і де "кінець""... А відповідь проста - якщо отримав по голові - це вже "кінцем", за "початок" - тримають палку...
Це відео було завантажено на початку 2020 року. На даний час в нас 2023 рік. Надіюся в майбутньому буде все добре і пропадуть паркани навколо орендованих водойм і відновиться дорога до річок та водосховищ, бо з кожним роком будують дачі на березі водойми і дійти до водойми не реально.