Ви потрапили під негативний вплив щодо ялинки. Хтось запустив хибну інформацію, а інші раді старатися її поширювати. Звісно, в степовому краї Ялинки чи Сосни раніше не росли, то їх замінювали Дідухом. А ось про ушанування ялинки (сосни) моє тлумачення: Ми Новий рік святкуємо узимку, а це вічнозелене дерево є символом Всесвіту для цього періоду року. На нього чіпляються іграшки, гірлянди наче зірки на нічному небі. Новий рік об'єднує в собі кілька свят: це 8-й день від народження нового прояву Сонця і 9-й день від смерті старого, а також божественне весілля. В цих обрядах за звичаєм використовують сосну, ялину (смереку) в залежності, що росте на території. В обрядових піснях також оспівуються ці дерева, наприклад: "На Горі Сосна Золоторясна, Під тов Сосною Срібна Колиска"; "Стояла сосна серед Дунаю, Дажбоже! На тій соснонці сив сокіл сидів, Дажбоже!"; "В дорогу, бояри, в дорогу, Та рубайте ялину здорову, Та рубайте ялину-деревце Молодій Марусі на гільце." Аналогічно до весняного прикрашання зеленню оселі, хвоя наповнює узимку нашу хату гарним духом, а з ним до нас приходять душі Предків. Закликаємо все ж берегти природу і цілі дерева не ставити до оселі, а тільки гілочки від нього чи робити з них вінки. А дерево можна посадити у дворі, щоб воно радувало нас не тільки на свято, а й завжди.
Дякую! З Різдвом Христовим!
І Вас)
Дякую
Гарне відео, було цікаво. Дякую!
Дякую,зібрали врожай можна зробити дідуха .
Те свято, що зараз називається Різдво, наші предки називали Коляда. І саме тому досі українці співають на Різдво колядки.
дідУх ( наголос на другий склад)
Пані, вам треба якось інакше закріплювати мікровон, бо ви йлгл чимось чепляєте.
Так, у цьому відео мікрофон чіплявся за намисто(
Що дідух, що ялинка- це язичнецькі звичаї. Якщо в и християнин, то нічого такого ні робити, ані ставити в свою оселю не будете.
Ви потрапили під негативний вплив щодо ялинки. Хтось запустив хибну інформацію, а інші раді старатися її поширювати. Звісно, в степовому краї Ялинки чи Сосни раніше не росли, то їх замінювали Дідухом. А ось про ушанування ялинки (сосни) моє тлумачення: Ми Новий рік святкуємо узимку, а це вічнозелене дерево є символом Всесвіту для цього періоду року. На нього чіпляються іграшки, гірлянди наче зірки на нічному небі. Новий рік об'єднує в собі кілька свят: це 8-й день від народження нового прояву Сонця і 9-й день від смерті старого, а також божественне весілля. В цих обрядах за звичаєм використовують сосну, ялину (смереку) в залежності, що росте на території. В обрядових піснях також оспівуються ці дерева, наприклад: "На Горі Сосна Золоторясна, Під тов Сосною Срібна Колиска"; "Стояла сосна серед Дунаю, Дажбоже! На тій соснонці сив сокіл сидів, Дажбоже!"; "В дорогу, бояри, в дорогу, Та рубайте ялину здорову, Та рубайте ялину-деревце Молодій Марусі на гільце."
Аналогічно до весняного прикрашання зеленню оселі, хвоя наповнює узимку нашу хату гарним духом, а з ним до нас приходять душі Предків. Закликаємо все ж берегти природу і цілі дерева не ставити до оселі, а тільки гілочки від нього чи робити з них вінки. А дерево можна посадити у дворі, щоб воно радувало нас не тільки на свято, а й завжди.
Давно такої маячні не читав. У вас у Африці раніше сосни з ялинками не росли? Чи у вас в Антарктиді? У нас в Україні вони споконвіку ростуть. 😂
@@IBAH_KOBALb Перепрошую, я із Запоріжжя, тут ялинки дійсно в степу колись не росли. Виправлю, щоб було зрозуміло.
що за бред ?
Що саме Вас здивувало?