Огляд Матчу ЛСТМ №536 (Луцьк) vs БЛАГО-ЮНІСТЬ (Ів-Верхня) Меморіал Юста-2024 10.02.24 1 тур

• Опубліковано 9 лют 2024
  • Стартуємо з нічиєї у Винниках! 🤝
    Відбувся поєдинок 2 туру змагань Меморіалу Ернеста Юста - «ЛСТМ 536» - «Blago-Юність»!
    У першій грі нового року підопічні тренера Малика грають у нічию з чемпіоном Волинської області 2023. До речі, сьогоднішній матч є дебютним для нашого тренера!💚
    Перша половина зустрічі пройшла у доволі спокійному темпі й виявилась не надто багатою на яскраві й гострі моменти.
    На 16 хвилині матчу номінальні господарі сьогоднішнього матчу «ЛСТМ 536» переграли Марчука й повели в рахунку.
    До кінця тайму команди ще обмінювались атаками й Blago-Юність навіть володіла ініціативою, проте без гольових моментів.
    Другий тайм гри видався значно цікавішим. На 50 хвилині «Blago-Юності» вдалось зрівняти, щоправда, за допомогою гравця суперника, який записав на свій рахунок автогол.
    На 75 хвилині поєдинку наш гравець на перегляді переграв кіпера «ЛСТМ 536» Романа Перлова й вивів команду вперед, однак і це ненадовго, бо вже за 3 хвилини після цього у наших воротах опинився мʼяч від граючого тренера Тараса Кабанова, то ж 2:2.
    До кінця зустрічі рахунок на табло міг би ще змінюватися, однак жодній з команд не вистачило для цього фінального удару. Матч завершився нічиєю, 2:2.
    Дякуємо команді за першу гру в новому році, перші радісні емоції й вашу самовіддачу! 💚