Стихійні сміттєзвалища: хто винен та як з ними боротися?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 13 лип 2021
  • "Велику небезпеку несуть в собі стихійні сміттєзвалища: якщо офіційних контрольованих полігонів налічується близько 6 тис., то неконтрольованих стихійних сміттєзвалищ близько 30 тис., а це - понад 7% всієї площі України.
    Крім захаращення непотребом дорогоцінних земель: парків, скверів, полів, лісів, сміттєзвалища наносять ще й непоправну шкоду довкіллю, а відтак - і здоров’ю людей.
    Сьогодні «Профпереробка» бере участь в акції, яку організовують громадські організації та еко-активісти, яка називається «Еко-двіж». До нас звернулись активісти з тим, щоб підприємство взяло участь у соціальному проекті, і ми відразу погодилися. Представники підприємства, разом з волонтерами та свідомою громадою, беруть участь у прибиранні стихійного сміттєзвалища у НПП «Голосіївський». Разом з організаторами цієї акції - Національним парком «Голосіївський» та ГО «Друге життя», «Профпереробка» стала екопартнером заходу. Ми забезпечили учасників заходу одягом, рукавичками, пакетами, а також надали професійну техніку для того, щоб вивезти все зібране сміття на офіційний полігон для утилізації.
    Стихійні звалища можуть містити відходи різного ступеню небезпеки. Це можуть бути і відходи, які необхідно збирати та утилізувати на спеціальних підприємствах, наприклад, акумулятори та батарейки.
    Сьогодні я натрапила на ціле звалище одноразових підгузок, які розкладаються майже 500 років!
    Сміттєзвалища є джерелом багатьох небезпек. Вони можуть самозайматися, вони можуть виділяти небезпечний біогаз, вони можуть забруднювати навколишні ґрунти та води.
    «Профпереробка» комплексно займається проблемою стихійних сміттєзвалищ: ми є учасниками як соціальних проектів, так і тих, де замовником виступає держава.
    Наприклад, за замовленням Департаменту екології Київської обласної державної адміністрації, ми прибирали стихійні звалища у Київській області. За три тижні ми прибрали у трьох районах Київської області 7 локацій несанкціонованих сміттєзвалищ, на яких було задіяно близько 40 співробітників, від 25 до 45 одиниць техніки (в залежності від дня і локації) і ми прибрали близько 1000 вантажівок сміття - 17,5 тис. тонн!
    Отже, закликаємо всіх свідомо ставитися до поводження з відходами: підписувати договори з офіційними перевізниками, сплачувати цю послугу та не забруднювати навколишнє середовище!"
    Наталії Джулай, комерційний директор ТОВ "Профпереробка" щодо проблем стихійних сміттєзвалищ та шляхів їх вирішення.
    Перейти на сайт - profpererobka.com.ua/
    Слідкуйте за нами у ФБ / profpererobka
    Не забудьте підписатись на канал
    #Профпереробка #вивізсміття #екодвіж #екологія #екоакція #прибираннясміття #сміттєзвалища #НППГолосіївський

КОМЕНТАРІ • 4

  • @andriyhrutba6974
    @andriyhrutba6974 2 роки тому

    Чудове відео.дякуємо

  • @byda4708
    @byda4708 2 роки тому +1

    Молодці, будуть відео про мультиліфт?

    • @user-mz8qy1zo9q
      @user-mz8qy1zo9q 2 роки тому +1

      Дякуємо! Так, буде відео про мультилифт та іншу спецтехніку. Слідкуйте за оновленнями!

  • @user-ie1wl6bu8m
    @user-ie1wl6bu8m Рік тому

    То я так і не почув хто винен, і як боротися?