Sportgame 20.02 - Nasze laskarki z Łoziny zdobyły kolejny medal na Halowych Mistrzostwach Polski

• Опубліковано 19 лют 2024
  • W niedzielę 18 lutego w Skierniewicach, rozegrano ostatni z 4 turniejów Halowych Mistrzostw Polski. Na początku tego turnieju wszystko było jeszcze możliwe, jeśli chodzi o to, kto zajmie miejsca na podium. Ostatecznie pierwsze „złote” miejsce zajął klub KS Hokej Start Brzeziny, srebrny medal AZS Politechnika Poznańska, a nasz klub Orient II Łozina zasłużone trzecie „brązowe” miejsce. To już czwarty medal - 2 srebrne i 2 brązowe, które zdobyły dziewczęta z Łoziny. Nasza bramkarka Dominika Nowicka została również wybrana najlepszym bramkarzem sezonu halowego 2023/2024. Gratulacje dla wszystkich dziewcząt, bramkarki Dominiki, oraz trenerki Alicji i prezesa klubu Pana Romana. A w przyszłym roku będziemy z niecierpliwością czekać na zasłużony złoty medal !