Карпатська порода бджіл, розповідь про неї, як вона живе і чим дихає. Синевир, Вучківський, Говерла.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 27 вер 2024
  • Якщо ти бажаєш підтримати наш проект залишаю реквізит, для ДОНАТІВ: 5168 7450 1299 3884
    Підписуйтеся на мій телеграм канал новин бджільництва, підписка на рік 100грн: Якщо оплачуєте, отримуєте знижку 5% у нашому магазині, пожиттєво.
    t.me/+gYxOub0-...
    Також можете відвідати мій інстаграм магазин продуктів бджільництва.
    ...
    #beekeeper #пасіка #бджільництво #пчеловодство #бізнесзнуля #успех #мотивация #бизнесидеи #beekeeping #пчеловодство #мед #длядетей #фальсифікат #цукор #солодке #длялюдей #натуральниймед #beekeeper #пасіка #длялюдей #філософія #длястудентів #длячоловіків ##рекомендації #арестович #пасіказнуля #пасікавідадоя #прокопович #наука #українець #IT #кулінарія #готовка #вкусняха #рецепти

КОМЕНТАРІ • 16

  • @iharzhuravel6514
    @iharzhuravel6514 Рік тому +1

    Дякую за активність. Бачу що майже українського бджільництва у надійних руках)))

  • @pane_evgen
    @pane_evgen Рік тому +1

    Дякую.

  • @АнатолійАнатолій-ь2с

    Давайте повернемо Карпатській бджолі її колишню славу! Необхідно звернути увагу на її унікальні господарські якості та медову продуктивність, відновивши пріоритети у відборі. Повертаючи бджолі її природні цінності, ми зможемо знову заслужити повагу і визнання в бджільницькому світі

  • @АнатолійАнатолій-ь2с

    Однак сьогодні ситуація змінилася, і Карпатська бджола зіткнулася з істотними змінами, які позбавили її господарських і корисних якостей. Відбір став ґрунтуватися на екстер'єрних ознаках, на шкоду медовій продуктивності, яка, насправді, є важливим фактором. Адже медова продуктивність - ключовий інтерес для всіх бджолярів.

  • @АнатолійАнатолій-ь2с

    Карпатська бджола колись сяяла на конкурсах Апімондії, посідаючи горде друге місце в сімдесятих роках. Тоді життя пульсувало науковими дослідженнями, і безліч людей були відданими науці.

  • @НадіяГабор-е1о
    @НадіяГабор-е1о Рік тому

    Друже з карпатки я в середені вересня качаю мед з вейріха!

  • @Sergiy_Sitiy
    @Sergiy_Sitiy Рік тому

    Помиляєшся, на кшталт того, що карпатка годиться тільки для пакетів.
    Пакетними можна зробити і бакфаста, і зробили, бо вони добре ганяють розплід.
    Зануритесь у розпад радянського союзу і зрозумієте звідки ноги ростуть і де поділась 77 лінія

  • @НаталяЧернюк-й4ю

    Яка ж тупість...карпатку гнати на соняшник 😂😂😂Де в карпатах росте соняшник???
    Вони збирають нектар, навіть де нема жодних насіяних полів...

  • @ВіталійПерга-ф4м

    Подібні досліди не проводяться за відсутності фінансування та гідної оплати праці. Скажу Вам як науковий працівник та вчитель, моя зпа сумарно 10.000 грн в місяць, причому за наукову діяльність з цієї зп менше 5%😅 Вибачте, але за свій рахунок я і так обслуговую кабінет, не те щоб дослідження проводити))

    • @_beekeeperofukraine9253
      @_beekeeperofukraine9253  Рік тому +1

      так я знаю це правда

    • @АнатолійАнатолій-ь2с
      @АнатолійАнатолій-ь2с Рік тому

      @@_beekeeperofukraine9253 Справжні вчені прагнуть не тільки отримати гроші, але насамперед прагнуть заробити авторитет своїми дослідженнями, і як результат, фінансова винагорода слідує за ними сама собою. У цьому відношенні можна повчитися у Несторводського В. А. і наслідувати його приклад. Важливо також не вдаватися до гучних і порожніх назв своїх досліджень, а натомість займатися реальними проблемами бджільництва, що допоможе вченим краще зрозуміти й вирішити складнощі, з якими стикаються бджолярі.
      Якщо ви хочете, щоб ваші дослідження були корисними та авторитетними, намагайтеся звертатися до практично значущих тем і рішень, а не обмежуватися абстрактними термінами, такими як "селекція і репродукція". Оптимальним підходом буде займатися конкретними й актуальними питаннями в галузі бджільництва.

    • @АнатолійАнатолій-ь2с
      @АнатолійАнатолій-ь2с Рік тому

      @@_beekeeperofukraine9253 Займіться, реальними проблемами бджільництва, і ви зможете заробити авторитет і гроші. На практиці зіштовхуюсь із ситуацією, коли аспіранти й кандидати наук звертаються до мене для придбання бджіл, я усвідомив, що багато хто з цих дослідників насправді далекий від реальної бджільницької практики. У них все - "взагалі позагалям".

  • @НадіяГабор-е1о
    @НадіяГабор-е1о Рік тому

    Вісім маточників ти нерозумієш що сімя іде в рій???

  • @НадіяГабор-е1о
    @НадіяГабор-е1о Рік тому

    Хлопці купуйте Бакфат!!! Він вас врятує!!!