Dilema při výběru leštičky na auto, Liquid Elements T3000 nebo T4000?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 11 бер 2021
  • Ahoj kamarádi a přátelé, máte někdy dilema? Co takhle dilema s výběrem leštičky? I já jsem ho měl (popravdě pořád mám :)) a tak jsem vytvořil stručné video informující jakým způsobem se orientovat při volbě leštičky i příslušenství k leštění.
    Piště komentáře ke zlepšení videí, budu za to jen rád! Díky, že kanál sledujete a věřím, že Vás obohacuje :).
    Video o leštičce Liquid Elements T3000: • Leštička na auto Liqui...
    Video o leštičce Liquid Elements T4000: • Tu chci! Leštička na r...
    LE T3000 na eshopu UMYEM: eshop.umyem.com/orbitalni-les...
    LE T4000 na eshopu UMYEM: eshop.umyem.com/orbitalni-les...
    LE A1000 na eshopu UMYEM: eshop.umyem.com/mini-lesticky...
    ***
    UMYEM - Děláme krásná a voňavá auta
    Web - www.umyem.com/
    Prodej autokosmetiky - eshop.umyem.com
    Blog - blog.umyem.com/
    Facebook - / umyem
    Instagram - / umyem_love_detailing
  • Авто та транспорт

КОМЕНТАРІ • 46

  • @Jack-yd1ut
    @Jack-yd1ut 3 роки тому +4

    Vidim to na jasný nákup kluci, dost jste mi pomohli s rozuzlením :)

  • @jiribohunsky7632
    @jiribohunsky7632 3 роки тому

    Poslední díly jsou fakt super protože jsem se konečně dokopal koupit si do garáže svou první lesticku a potřebné vybavení. Auto už je 5 let v provozu od celolak a už je potřeba to preliznout. Tak díky za rady... Sleduji 😉👍

  • @marekvlcek5399
    @marekvlcek5399 3 роки тому +2

    Super video, děkuju!!! 😉

  • @davidhlousek5518
    @davidhlousek5518 2 роки тому

    Skvělý videa, zrovna dodělavam svůj první celolak na autě tak je čas se vrhnout na první rozleštění. Jdu na další videa 😁✌️

  • @dailycar4702
    @dailycar4702 3 роки тому

    Parádne náučné video pre začiatočníka 👍

  • @romanbernasek7101
    @romanbernasek7101 3 роки тому

    Skvělé video, koupil jsem T3000 nějaký kotouče a pasty tak jsem zvědav jak dopadnu. Skvělý přístup při mé zmatečné objednávce, ale vše dobře dopadlo, super jednání, mohu jen doporučit, byl jsem mile překvapen. 👍

  • @premyslkucera329
    @premyslkucera329 3 роки тому

    Super video , díky :)

  • @tomspk636
    @tomspk636 3 роки тому

    Skvělé video.Presne tohle mě trápilo víc jak rok.Dekuji😍🤩🤩🤩

    • @UMYEM
      @UMYEM  3 роки тому +1

      Díky, jsem rád, že videa mají smysl :). Jirka

  • @tomassaba6377
    @tomassaba6377 3 роки тому

    Tak tohle video mi pomohlo! Dík

  • @danielpanek9540
    @danielpanek9540 3 роки тому

    Díky Jirko!

    • @UMYEM
      @UMYEM  3 роки тому +1

      Rádo se děje :)

  • @rahynek
    @rahynek 3 роки тому

    Hezký poučný video Jirko, ale jsem těsně po koupi nového miláčka za půl mega, tak si teď tyhle krásný hračky na chvíli musím odpustit.

    • @BulitSven
      @BulitSven 3 роки тому +4

      auto za půl mega a není na leštičku? tak to nechtěj, že se ti tam něco pokazí :D

  • @jirijanousek3901
    @jirijanousek3901 3 роки тому

    Super video jako vždy 👍👍

  • @ivomikulas
    @ivomikulas 3 роки тому

    Neudělali by jste prosím nějaké recenze/srovnání s rotačními leštičkami?

  • @majlosk6661
    @majlosk6661 3 роки тому

    Som rád že ste urobili toto video, dosť mi to pomohlo.

    • @UMYEM
      @UMYEM  3 роки тому +2

      Díky! aspoň vím, že mají videa smysl :)

  • @Lubodec
    @Lubodec 3 роки тому +2

    T4 mi vcera prišla ,som zvedavy ako to pôjde. Zaujimalo by ma ci riesite aj nejake veci ako stekance po striekani, prach v laku alebo pomaranc. Aky postup volit pri oprave? Videjko super davam like

  • @Berif007
    @Berif007 2 роки тому

    Dobry den cim perete pouzite kotouce dekuji :-)

  • @Mike911510
    @Mike911510 3 роки тому

    Ahoj mohu se zeptat ? A předem děkuji za odpověď..... U univerzální leštěnky Meguiar's Ultimate Compound píšou, že není vhodné použít rotační leštičku, můj dotaz zní proč ? A jestli tuto orbitální leštičku Liquid Lements T3000 použít mohu ? Děkuji :-) a jinak fandím tvorbě a velice často sleduji.

  • @josefhornak
    @josefhornak 3 роки тому

    Super video udělej ještě video na vosky

    • @UMYEM
      @UMYEM  3 роки тому

      To už mám, avšak nevím jestli dostačuje: ua-cam.com/video/54JopiBJoUI/v-deo.html + další 2 díly k tomu :)

  • @lubomirelias8985
    @lubomirelias8985 2 роки тому

    Ahoj , chcem sa spýtať . Je aj iná značka leštičky okrem LE ktorá ponuka možnosť nasadenia dvoch veľkosti hlavy (75 , 125) ako to je u LE 3000 ?

  • @deangalli
    @deangalli 2 роки тому +1

    Hi! Can you help me for decision. I do not understand language , Which is better 3000 or 4000. Thanks!

  • @St1mka5
    @St1mka5 7 днів тому

    Dobrý den, řekněte mi, prosím, jaký by mohl být problém, když leštická LE T3000 při leštění skáče?

  • @vladimirfisr1201
    @vladimirfisr1201 3 роки тому +2

    Sleduji Vás už delší dobu, výborná videa. Zajímalo by mě, kolik leštění nebo broušení vydrží lak (metalíza) na jednom autě. Mám na mysli, tak jednou, dvakrát za rok preleštit celé auto. Díky

    • @zzo28
      @zzo28 10 місяців тому

      Prelestenie pred voskom raz 2x rocne len jemnou pastou prebehnut.Vycistit lak, dodat lesk, odlestit najjemnejsie skrabance... Korekcia , vacsie odbrusenie laku sa robi tak max 2x za zivot laku potom prelakovanie.

  • @sappucinoo
    @sappucinoo 3 роки тому +1

    koupil jsem pred tydnem T3000 udelal "jedno auto" a ted uz mam na ceste T4000 a vertool mini :D to prehazovani unasecu behem prace neni nic moc a tech 10mm vykmit mi taky prislo malo :)Ale jsem rad ze sem si to s ni mohl vyzkouset a prodat tu T3000 skoro za plnou cenu dal :)

  • @tomaskovarik69
    @tomaskovarik69 3 роки тому +3

    Vaše videa sleduji již delší dobu a tohle patří do kategorie Top, pro laiky je jako vyšité. Děkuji moc. Jenom se zeptám na jednu věc z videa, a to je to praní kotoučů - v čem prát, jak prát a nechat ho pak kompletně vyschnout, nebo může zůstat mírně zavlhlý?

  • @vlastahujer2266
    @vlastahujer2266 3 роки тому +4

    Bezva video. T3000 mam. Dorazila vcera. Chodi skvele. Prisla i s moc milym darkem od Hariba 😉 Diky.

    • @UMYEM
      @UMYEM  3 роки тому

      Díky a jsem rád, že je spokojenost :)

  • @2600Honza2600
    @2600Honza2600 3 роки тому

    Mám ještě jedno dilema, mám řešit to jaký má leštička rozsah otáček?

  • @miroslavkocisko3411
    @miroslavkocisko3411 2 роки тому

    Ahoj, som Tvoj nový fanúšik máš fakt super videa a aj na základe Tvojho videa som si objednal Liquid Elements T3000. Zajtra príde, už sa teším. Zároveň som si objednal Leštiace pasty 400, 2500, 3500 Menzerna sada 3ks 250ml. Mohol by si mi poradiť, ako tie pasty použiť? Mám ich naniesť na auto handričkou a potom brúsiť, alebo ich môžem dať rovno na penový kotúč a brúsiť? Ošetrenie kotúča, ty si vravel, že vyfúkať kompresorom, alebo prejsť jemným kartáčom. Môže sa aj preprať v mydlovej vode? Ošetrenie auta tvrdým voskom. Aký by si mi odporúčal? Doteraz som používal americký vosk Hi-Temp Paste Wax. Môže byť, alebo máš niečo lepšie? Veľmi pekne ďakujem za Tvoje rady a prajem pekný deň. Miroslav Kocisko

  •  3 роки тому

    Ahoj Jirko, můžu dotaz na tvoji hlavu? :) Je nutnost před leštěním provést dekontaminaci clayem?

  • @Palm0vic
    @Palm0vic 3 роки тому

    a1000 si na vecer kupujou zensky ne? :D :D

  • @dominikstrobl5403
    @dominikstrobl5403 3 роки тому +2

    Hlavně co? No starejte se o ty auta:))

  • @DavidRain007
    @DavidRain007 3 роки тому

    2:41 ten menší unašeč přece mohu dát i na T4000

    • @davidnastoupil2470
      @davidnastoupil2470 3 роки тому +1

      To právě nemůžeš... Nebo můžeš.. Zkus to a pochopíš

    • @DavidRain007
      @DavidRain007 3 роки тому

      @@davidnastoupil2470 Nechci si zkurvit káru... tak povídej...

    • @cejsi
      @cejsi 3 роки тому

      @@davidnastoupil2470 proč ne?