MKS NYSA ZGORZELEC -CHROBRY GŁOGÓW pierwsza polowa

• Опубліковано 15 бер 2024
  • pierwsza połowa 2 :1 dla Nysy Zgorzele bramki Kamil kelner , Szymon Milczarek
    Inauguracyjny mecz pierwszej kolejki zakończył się podziałem punktów . Remis w Zgorzelcu 2 : 2 .
    W pierwszej połowie spotkania w 20 '' Nysa Zgorzelec wychodzi na prowadzenie .
    Po składnym ataku Kamil Kellner ustala wynik 1:0 . W 33 ' Nysa Zgorzelec nie potrafiła odeprzeć ataku Chrobry Głogów i wyrównanie na 1:1
    Pod koniec pierwszej połowy 38 ' za nieprzepisowe zatrzymanie w polu karnym Antoniego Pilnego , sędzia dyktuje rzut karny.
    Egzekutor Szymon Milczarek celnie trafia do bramki dając Nysie Zgorzelec prowadzenie 2 : 1 .
    Jest to pierwsze trafienie Szymona w Lidze Wojewódzkiej .Gratulacje Szymon . Teoretycznie słabsza Nysa grała dzisiaj w osłabieniu bez swojego Kapitana Kornela Górala , w praktyce mogła pokusić się nawet o zwycięstwo . Nie wykorzystaliśmy swoich bramkowych szans i w rezultacie w doliczonym czasie Chrobry Głogów doprowadził do wyrównania 2: 2 . W dobrej dyspozycji okazał się być nasz bramkarz Wojciech Kietla , który kilkukrotnie ratował Nysę z opresji utracenia gola . Oceniając drużynę wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobre spotkanie . Myślimy że Trener Adam Łuszyk mógł być dzisiaj zadowolony ze swoich podopiecznych. Po dzisiejszym spotkaniu w Zgorzelcu optymistycznie patrzymy na kolejnych rywali z którymi przyjdzie nam się mierzyć . Liczymy na szybki powrót do zdrowia Kornela i Edwina . Mamy nadzieje ze już za tydzien będą mogli wesprzeć swój klub w zmaganiach Ligowych 💪💪💪