То для китайців добре. А я все ж надав би перевагу запасу по тепловідводу, чим захисту по температурі. І я ж не кажу, що він зараз поганий. Я придивлявся до такого типу, але ISDT фірми під 18650 і пальчиковий формат. Але поки нагальної потреби в тому немає.
І всі заявлені характеристики зарядка витримує, якщо вона не горіла. Три роки працює, проблем нема. Прошивку оновити тільки забуваю постійно. Користуватися просто треба правильно і не впихати невпихуєме. Як раз ця зарядка так зроблена, щоб вона не займала багато місця і була компактна, щоб її зручно було брати на політати в поля в сумку. Якщо треба зарядки габаритні, то в них також вони є.
@@YasnuiSokil чесно, вони працюють на Захід і купите в них ви чи ні, то їм не холодно не жарко. Україна мізер у порівнянні з ринком Заходу. Хочете купуєте, а ні то ні, це ваше право.
Це ж краще по якості, ніж imax b6? У мене є Tenergy T180, але потрібно ще пару зарядників, для батареї гібрида. Батарея NiMh. Підійде цей зарядник для заряд-розряд? Аймакс не спрацьовує по дельта піку, зараяджає до відсічеи по ємності. А Тенерджі заряджає по дельта піку, але не відрубає по встановленій ємності…
1:37 якщо там два паралельних DC-DC, то мають спільну землю. А підключивши з'єднані послідовні банки отримали на виході що землю одного виходу підєднано на плюс іншого виходу, плюс ще половина акумулятора в КЗ😂
@@porterlv Дивіться. Є така штука під EF зветься Alternator Charger на 800W. Це по суті DC to DC зарядник для станцій який заряджає 1 кВт за 1.5 години. Коштує 16000₴ А ось ця маленька штучка з потужністю заряду 500W 2600₴. Якшо вона дійсно видає свою потужність то можна її підключати на автомобільний аккум заведений крокодилами на хт60 і з неї хт60 на хт60 до EF підключати. Таким чином зарядка 1 кВт буде йти 2 години. Напряму з аккуму крокодилами на хт60 заряджається максимум 100W. Це вразі повного затяжного блекауту добре та дешево допоможе заряджати станцію від авто.
Дякую за огляд! Хотіли собі взяти таку зарядку. Підкажіть, будь ласка, а як зрозуміти який обрати струм заряду для збірки 6S2P на самсунгах 21700? Чи існує якась універсальна формула?
Як на цьому пристрої підключити акумулятор 3s10 p, в мене розболансування однієї з паралелей...для 6s мені зрозуміло а вот 3s трохи очкую щоб не спалити зарядку
Маю цю ж фірму тільки версію м8. Коцнувся екранчик і воно втратило свою працездатність. Екранчика такого не знайшов, ось думаю як би до нього приєднати сторонній екранчик. Нажаль ні назви ні моделі ні опису немає. Гугл ленс також його не бачить. Було 2 продавана на аліекспресі але вже не продають цю модель
@@porterlv вже з лютого шукав, ніякої інформації ні по контролері ні по розпіновці. Надпис на шлейфу fpc19910a , також прояснення не додав . Лишається знайти майстра котрий перепінує шлейф аналога по роздільній здатності та розміру. Але якщо там ще й контролер унікальний ... то може хіба на донора йти. Від цієї вашої моделі відрізняє підтримка 8 елементів літію замість 6 у вашої. Також тут є функція блоку живлення і генератора сигналів.
Помітив що M6D вимикається сама через деякий час. Тобто під час зараджання, через кілька годин іде в режим економії. В налаштуваннях нічого не бачу, щоб це змінити. Може хтось щось порадить?
на відеокартах коли таке стається, зазвичай прогорає текстоліт, і там металізацію разом із шматком плати випилюють поки все горіле не приберуть. Тому з показаним на відео випадком там мало спільного.
Діма, пробач! Ото лежать у мене два відака колись топових, вигриз горіле до п'ятого слою. Тре відновити 4 чи 5 доріжок у внутрішніх слоях а я не можу найти одного кінця... Отак лежать скоро рік... Як інвертори припинете палити - мо і за то візьмусь і відео буде...
@@porterlv у мене така ситуація була на платіперетворювача з type-C виходом на PL5501. Але там в режимі підвищення з 12В в 20В таке було з вихідним транзистором (синхронний buck/boost) - при великому струмі мікросхема вимикала транзистор, і він працював як діод, і дуже грівся.
@@porterlvтак в тому і річ - странно що п-канальні мосфети стоять у мінусовому колі, в такому включенні вони будуть працювати діодами, і функція розряду батареї не буде працювати (можливо маркування транзистора з помилкою прочитали, у мене таке бувало). Хоча не факт що вихід контроллеру уцілів, якщо резистори згоріли.
@@porterlvі тепловізор для діагностики гарячих транзисторів та пробитих конденсаторів - незамінна річ (я жабу задушив, і зараз набагато швидше відшукую короткі на платах, і проблемні ланцюги).
Інформативно, як завжди. Але дозволю собі дати пану пораду: заведіть у хазяйстві шматок пластику для відриву дисплеїв! Бо оте китайське фуфло почасти має обломи матричні чи непрошліф на краях. І так ото фсьо кльово пальці ріже, шо ой... Як побачив, що Ви протягнули пальцем, аби скотч відірвати - аж аскома на зубах... Бо тижнів два загалом порізи під нігтями лікував, поки розуму додалося.;-)
Вопрос ко всем и автору. Перестала работать M6D в режиме синхронизации. тупо пишет канал загружен и всё. обращение к китайцам ничего не дало. Встречался ли кто с этой проблемой и смогли ли победить?
@@porterlv И продолжаю говорить. При таких мощностях и оторванных дорожках, обеспечить заводское качество работы устройства не возможно. Либо только на малых токах, либо на пару дней.
4:45 Ой ні!!! Там гейти усіх транзисторів йдуть на драйвер(2шт, по Одному на канал). Іх якраз видно, 2 квадратних мікрухи. При чому досить спеціалізовані, + з синхронним випрямлячем. А транзистори в цих зарядках дійсно приварюються добре. То я їх розламував до основи, а потім гріти паяльником і прокручувати, то хоч відривається металізація лише в одній точці.
Так, але особливо не вникав. Очевидно, в зарядці залишились ще проблеми. Бо є перегрів і не працює режим розрядки. Воно складне/мале а ціна питання не висока. Тому мені простіше було видати як без ремонту. Час дорожчий.
@@porterlv та я теж схожі пробував ремонтувати. Їх насправді чимало люди палять, десь переполюсовка, десь ще якась фігня і готово. Заморочливі такі штуки. Щоб нормально її зробити, треба майже повністю зняти все велике і те що боїться температури з плати: роз'єми, конденсатори іноді і дроселі. Багато часу на ту розборку/зборку йде. А ціну за ремонт велику не поставиш, бо такі штуки не так вже й дорого коштують. Звісно, айчарджери то дорожче, то є сенс, а ці "бюджетні" то майже не рентабельно. Хіба якийсь простий випадок.
@@porterlv так самі ж говорили що клієнти в більшості випадків брешуть)) Сам пристрій з самого початку розрахований на 6 послідовно включених LiPo, або любих інших послідовно включених елементі в загальна напруга яких не перевищує 25,2 В. Тому про послідовне включення якась фігня, якщо тільки вони не включили послідовно декілька батарей загальною кількістю більше 6S елементів, але це вже потрібно бути слабким на розум щоб таке зробити.
@@porterlv просто генії, зі смєкалкою 12 балів з тенічною грамотністю 2. Ті транзистори відключають батарею від виходів перетворювачів, за розряд відповідають інші, тому ремонт таки вдалий раз почало заряджати, а ті що розряджають вграли ранійше без диму.
Зарядка веде себе так само як до ремонту, тому ремонт не повний/відсутній з погляду замовника. Оспорювати нема сенсу. А з матеріальної сторони, затрат часу і ймовірності успіху - мені нема сенсу продовжувати.
маю років з 20 універсальне багатонапругове зарядне бош на базі звичайного трансформатора-там тільки 1 зелений діод котрий показує що батарея вставлена,нащо так ускладнювати і для чого пересічній людині ті міліоми:)вбити ту зарядку можна хіба що молотком:)-від теперішніх імпульсних вона відрізняється тільки масою а розмір навіть менший-здається індустрія повернула повністю в бік одноразок,купи мене щороку називається:)скоро буде не гарантія а підписка-незаплатив згоріло:)
@@porterlv то не для свинцю зарядка а нікель кадмій і літій збірки від 7 до 20 вольт і негріється вона вище 50 градусів без вентилятора.тому думаю що пісюн якраз той китаєць:)
@@porterlv не в потужностях діло-просто якщо взяти зарядки одинакової потужності виробництва європи коли ще там була збірка і теперішній китай брендовий чи ні вони дуже сильно відрізняються-сучаснна зарядка телефона на 18-33 вати може руки обпекти:) просто маю можливість порівняти старого боша-це зарядка для батарей всіх типів і вольтажів які вони тоді для інструменту випускали і сучасний девольт такий же універсал під усі вольтажі-габарити в них +- однакові,бош важкий зате герметичний і порох незатягує всередину а девольт гарячий і шумний-виконують вони ту саму роботу на приблизно одинакових потужностях-це просто мої спостереження за розвитком електроніки:)
А я от згоден з паном дописувачем, що індустрія таки звернула в сторону "одноразок". Чи то китайці так все спаскудили, чи ефективні менеджери, то вже інше питання. Але сама тенденція явно негативна.
Та вся сучасна техніка зроблена, щоб "скакати вище голови". Гляньте на сучасні двигуни колекторні в побутовій техніці. Мало того, що обмотки люмінієві, та ще й потужності задерті. Колись розмір 100Вт колекторного мотора був такий, як зараз на ват 300 роблять)). Але ті старі по сей день пашуть, а от сучасні- не дуже)). В авто- те саме. Сілумінові блоки, об'єми до 1,6л, все наче з фольги, а вони 150+ коней видають. Але не довго)).
Та воно і дійсно супер ефективне, спору нема, але і 80⁰ то не сильно добре. Цей варіант мали б врахувати. Через терможвачку таку теплову потужність відводити не добра ідея. Інша річ,якби площа жвачки і самих транзисторів велика була.
Є в мене схоже чудо, без D в кінці, якось перестав працювати, розбираю його дивлюсь дросель(напевно, я ж не шарю) валяється, припаяв його назад і все працює :) Правда "розряд" більше на ньому не роблю)
@@porterlv нє, я до техніки охайно ставлюсь) або відпаявсь сам або так китайці припаяли :) Головне що не згорів хоча без дроселя вмикався, просто не заряджав нічого.
Щодня таке чую :) Особливо з телефонами: "Він не падав в воду! Я його не мочила!". Тільки я не запитував а стверджував... Майстра не проведеш, для нього техніка як книжка - легко читається :)
У мене m7 модель. Чудовий зарядний. У ньому транзистори GaN використовуються. Думав що в цьому теж такі, але схоже що в m6d звичайні mosfet-и. Він, до речі, ще й як регульований DC/DC може працювати з CC/CV режимом
транзистори на нітриді галію ніякої реальної переваги крім маркетингу немають-тимбільше що нітрид галію в напівпровідниках вже є десятки років,як непомиляюся то з часу появи синіх світлодіодів вони є масові а вч техніка і воєнка користувалася ними ще до нашого народження:)а здатність їх працювати на трішки вищій температурі + невважаю бо вони своїм теплом вбивають сусідні на платі деталі
@@wot7435 це трішки інший варіант - GaN HEMT. Є як самостійні транзистори так і збірки щось на кшталт Дарлінгтона. То судячи з порівняння (для 650В Vdss) у транзисторів на новій технології менша вхідна ємність і відповідно менший так званий gate charge що дає змогу зменшити опір відкритого каналу на високій частоті. Порівняння для низьковольтних транзисторів я не знайшов, тому може бути що там їх немає.
@@sergiyscherban219 можливо але в блоках живлення і зарядках нема високої частоти це не радар-тут кілогерци всьго навсього,ваш кремнієвий проц спокійно бере гігагерци-ган це просто маркетинг,всі сині і ультрафіолетові світлодіоди теж нітрид галію ае туди маркетологи з своїм ганом недобралися:)
@@wot7435 переваги є, і вельми значні(нижча на порядок ємність затвору, що дозволяє працювати на високих частотах і сильно знижує динамічні втрати на ключах, а також менший опір каналу, що теж допомагає знизити втрати, але вже статичні). За рахунок вищої частоти виходить знизити розміри трансформаторів, дроселів і тд. А за рахунок менших втрат на ключах, вони можуть пропускати більший струм без радіатора, що дозволяє, наприклад, робити потужніші блоки живлення в менших габаритах. Ну і загальний ККД блока буде вище на якісь пару відсотків Але ці ключі зазвичай роблять на високу напругу (600+В), мабуть на низьких напругах виграш не такий великий
класна штука такі зарядки, можна дофіга різних типів акумуляторів заряджати балансувати, ставити на зберігання...
Тепер я сам як та зарядка: ua-cam.com/users/shortsVWA89PKiYKw
Дякую за демонстрацію цікавого випадку!
Дивіться старі відео каналу - там повно цікавих випадків і чудернацької техніки.
Мені подобається. Так зробити більший запас для охолодження, більший радіатор, більший корпус.
І буде цілком пристойний прилад.
В робочому стані він і так справляється добре.
То для китайців добре. А я все ж надав би перевагу запасу по тепловідводу, чим захисту по температурі.
І я ж не кажу, що він зараз поганий. Я придивлявся до такого типу, але ISDT фірми під 18650 і пальчиковий формат. Але поки нагальної потреби в тому немає.
І всі заявлені характеристики зарядка витримує, якщо вона не горіла. Три роки працює, проблем нема. Прошивку оновити тільки забуваю постійно. Користуватися просто треба правильно і не впихати невпихуєме. Як раз ця зарядка так зроблена, щоб вона не займала багато місця і була компактна, щоб її зручно було брати на політати в поля в сумку. Якщо треба зарядки габаритні, то в них також вони є.
Ну все, найшли крайнього)) Тепер ToolKit внесе мене в чорний список і нічого мені продавати і обслуговувати не буде))
@@YasnuiSokil чесно, вони працюють на Захід і купите в них ви чи ні, то їм не холодно не жарко. Україна мізер у порівнянні з ринком Заходу. Хочете купуєте, а ні то ні, це ваше право.
Подскажите, такой зарядкой можно заряжать lifepo4 аккум?, 1 банку 3.2v и 4 подключённых последовательно в 12v?
Відповідь на ваші питання в інструкції. Загуглить по назві/моделі.
В мене SkyRC B6neo і мені норм)
З невеличкими завданнями справляється і мене влаштовує.
Тю, а в мене нема такого але мені теж норм. :)
@@porterlv дуже раджу, універсальні зарядники норм, сам користуюсь не оригінальним imax-ом. Можна визначати стан та ємність акумуляторів.
в мене є донер...теж була така помилка..але не заряджало...розрядкой не займався зовсім..а зараз єкран вмк. на 2 сек і одразу тухне
Донер... капець як вухо ріже. Воно по англ хоч і "донейт" але все ж таки "донор".
Це ж краще по якості, ніж imax b6? У мене є Tenergy T180, але потрібно ще пару зарядників, для батареї гібрида. Батарея NiMh. Підійде цей зарядник для заряд-розряд? Аймакс не спрацьовує по дельта піку, зараяджає до відсічеи по ємності. А Тенерджі заряджає по дельта піку, але не відрубає по встановленій ємності…
То не до мене питання, я навіть не знаю, про що ви розказуєте... ;) Не користувався ніколи тим.
Хіба мо хто з бувалих підкаже.
1:37 якщо там два паралельних DC-DC, то мають спільну землю. А підключивши з'єднані послідовні банки отримали на виході що землю одного виходу підєднано на плюс іншого виходу, плюс ще половина акумулятора в КЗ😂
Як дідо казали - "На помилках мучаться".
Інколи ту помилку треба кілька раз зробити, щоб зрозуміти, що то була помилка)).
Хотів купити, і підключати саме так.
А ще, здається, на них заряджати акумулятори в режимі лаб. Блоку живлення. В мене так згоріла m8s)
Доречі, можливо порадите блок живлення 400 ват під параметри m8s? 20a 30в 400ватт
@@mvv9191 купіть Ataba 24V 30A (S-720-24), там є потенціометр то піднімете до 28В
Як зв'язатися з вами, э toolkitrc m7ac з проблемою
Не готовий тим займатись, сорі. Хіба після перемоги, як часу буде вільного...
Підкажіть, чи підійде ця штучка для зарядки через DC XT60 наприклад EcoFlow Delta 2. Внього як раз є вхід на 500W XT60
А в чому сенс? Чому не напряму?
@@porterlv Дивіться. Є така штука під EF зветься Alternator Charger на 800W. Це по суті DC to DC зарядник для станцій який заряджає 1 кВт за 1.5 години. Коштує 16000₴
А ось ця маленька штучка з потужністю заряду 500W 2600₴.
Якшо вона дійсно видає свою потужність то можна її підключати на автомобільний аккум заведений крокодилами на хт60 і з неї хт60 на хт60 до EF підключати. Таким чином зарядка 1 кВт буде йти 2 години.
Напряму з аккуму крокодилами на хт60 заряджається максимум 100W.
Це вразі повного затяжного блекауту добре та дешево допоможе заряджати станцію від авто.
Дякую за огляд! Хотіли собі взяти таку зарядку. Підкажіть, будь ласка, а як зрозуміти який обрати струм заряду для збірки 6S2P на самсунгах 21700? Чи існує якась універсальна формула?
Скористайтесь рекомендаціями виробника батареї.
@@porterlv та в том і проблема що лежить купа збірок різних без позначок((
Встановіть виробника - модель, знайдіть даташит. Або просто погугліть.
@@spheralab4879 зазвичай 0,5С допустимо на заряд для будь-якого літію
Як на цьому пристрої підключити акумулятор 3s10 p, в мене розболансування однієї з паралелей...для 6s мені зрозуміло а вот 3s трохи очкую щоб не спалити зарядку
Всі бояться коли страшно.
Маю цю ж фірму тільки версію м8. Коцнувся екранчик і воно втратило свою працездатність. Екранчика такого не знайшов, ось думаю як би до нього приєднати сторонній екранчик. Нажаль ні назви ні моделі ні опису немає. Гугл ленс також його не бачить. Було 2 продавана на аліекспресі але вже не продають цю модель
Шукайте маркування на шлейфі чи навіть склі дисплею. Шукати тре по параметрах (роздільна здатність) і контролеру, кількості доріг шлейфа.
@@porterlv вже з лютого шукав, ніякої інформації ні по контролері ні по розпіновці. Надпис на шлейфу fpc19910a , також прояснення не додав . Лишається знайти майстра котрий перепінує шлейф аналога по роздільній здатності та розміру. Але якщо там ще й контролер унікальний ... то може хіба на донора йти. Від цієї вашої моделі відрізняє підтримка 8 елементів літію замість 6 у вашої. Також тут є функція блоку живлення і генератора сигналів.
Треба написати на сайт виробника і попросити у них екран продати. Читав форуми, то люди так робили.
До якого блоку живлення підключали все це хазяйство?
Мабуть, до якогось імпульсного.
Дякую
@@porterlv
Та нема за що. На здоров'я. :)
Помітив що M6D вимикається сама через деякий час. Тобто під час зараджання, через кілька годин іде в режим економії. В налаштуваннях нічого не бачу, щоб це змінити. Може хтось щось порадить?
На відеокартах ,пан майстер,їх дремелем обережно зточують.
Від перегріву плавиться та буквально викіпає припой ,та приварюється мідь до міді
Зточити транзистор не пошкодивши відгорівшу від плати металізацію? То не кожний ювелір так зможе.
@@porterlvя гадаю він мав на увазі що зточується до мідної підложки транзистора і паяється до неї, не зточуючи до площадки яка на платі
На модній відясі висока ціна питання, можна заморочитись.
на відеокартах коли таке стається, зазвичай прогорає текстоліт, і там металізацію разом із шматком плати випилюють поки все горіле не приберуть. Тому з показаним на відео випадком там мало спільного.
Діма, пробач! Ото лежать у мене два відака колись топових, вигриз горіле до п'ятого слою. Тре відновити 4 чи 5 доріжок у внутрішніх слоях а я не можу найти одного кінця... Отак лежать скоро рік...
Як інвертори припинете палити - мо і за то візьмусь і відео буде...
Доброго дня візьмети на ремонт 3 зарядний цього виробника.
Ні, не візьму. Хіба після перемоги.
@@porterlv можливо знайте когось хто за це візьметься.
Так, можливо. Шукайте.
Якраз нині такий дивився!))
3 роки, політ нормальний. Заряджає всі типи акумуляторів. Просто люди порушили правила підключення і заряджання і випалили плату частково.
А схеми нема у вас на то цацко? То би ми і те підпалене полагодили до кінця.
@@porterlv Схему виробник не дає. Тільки виріб. Або писати виробнику на сайт і просити схему.
І шо би я без вас робив? :)
Без тикання осцилографом по гейтах - нічого не зрозуміло. Якщо нема сигналу керування - може працювати внутрішній діод транзистора, та грітися сильно.
Геніально, продовжуйте спостереження.
@@porterlv у мене така ситуація була на платіперетворювача з type-C виходом на PL5501. Але там в режимі підвищення з 12В в 20В таке було з вихідним транзистором (синхронний buck/boost) - при великому струмі мікросхема вимикала транзистор, і він працював як діод, і дуже грівся.
Правда? А нічо, що діод той захисний і включений зворотньою до переходу транзистора полярністю?
@@porterlvтак в тому і річ - странно що п-канальні мосфети стоять у мінусовому колі, в такому включенні вони будуть працювати діодами, і функція розряду батареї не буде працювати (можливо маркування транзистора з помилкою прочитали, у мене таке бувало). Хоча не факт що вихід контроллеру уцілів, якщо резистори згоріли.
@@porterlvі тепловізор для діагностики гарячих транзисторів та пробитих конденсаторів - незамінна річ (я жабу задушив, і зараз набагато швидше відшукую короткі на платах, і проблемні ланцюги).
По перше. Нажаль горілий текстоліт проводить напругу.
По друге колись відновлював посадку для мосфету за допомогою нікелевої стрічки і ножиць 😄
Так розумію, десятки моїх попередніх відео ви пропустили? Там і вам є чому повчитись ;)
вчитись ніколи не пізно, шкода дурним померти@@porterlv
А як можна з вами зв'язатися ?
Дзвонять, пишуть, ногами в двері гепають. Контакти на сторінці "про канал".
Інформативно, як завжди.
Але дозволю собі дати пану пораду: заведіть у хазяйстві шматок пластику для відриву дисплеїв! Бо оте китайське фуфло почасти має обломи матричні чи непрошліф на краях. І так ото фсьо кльово пальці ріже, шо ой... Як побачив, що Ви протягнули пальцем, аби скотч відірвати - аж аскома на зубах... Бо тижнів два загалом порізи під нігтями лікував, поки розуму додалося.;-)
То у Вас пальці не треновані :)
Вопрос ко всем и автору. Перестала работать M6D в режиме синхронизации. тупо пишет канал загружен и всё. обращение к китайцам ничего не дало. Встречался ли кто с этой проблемой и смогли ли победить?
Тут хтось недавно казав: "считаю ремонт не целесообразным." :)
@@porterlv И продолжаю говорить. При таких мощностях и оторванных дорожках, обеспечить заводское качество работы устройства не возможно. Либо только на малых токах, либо на пару дней.
Доріжки - то найменша проблема. А от до якості заводу питання окремі.
4:45 Ой ні!!! Там гейти усіх транзисторів йдуть на драйвер(2шт, по Одному на канал). Іх якраз видно, 2 квадратних мікрухи.
При чому досить спеціалізовані, + з синхронним випрямлячем.
А транзистори в цих зарядках дійсно приварюються добре.
То я їх розламував до основи, а потім гріти паяльником і прокручувати, то хоч відривається металізація лише в одній точці.
Ні, гейти згаданих транзисторів ідуть напряму на проц. Ті трнанзистори не є частиною перетворювача. Вони стоять по виходу.
@@porterlv ага, зрозумів, то вже чисто підключення навантаження/акума, то вони там виходить працюють тільки в режимі вкл/викл. Вони не шимляться.
Так, але особливо не вникав. Очевидно, в зарядці залишились ще проблеми. Бо є перегрів і не працює режим розрядки. Воно складне/мале а ціна питання не висока. Тому мені простіше було видати як без ремонту. Час дорожчий.
@@porterlv та я теж схожі пробував ремонтувати.
Їх насправді чимало люди палять, десь переполюсовка, десь ще якась фігня і готово. Заморочливі такі штуки.
Щоб нормально її зробити, треба майже повністю зняти все велике і те що боїться температури з плати: роз'єми, конденсатори іноді і дроселі.
Багато часу на ту розборку/зборку йде. А ціну за ремонт велику не поставиш, бо такі штуки не так вже й дорого коштують. Звісно, айчарджери то дорожче, то є сенс, а ці "бюджетні" то майже не рентабельно.
Хіба якийсь простий випадок.
А я хіба не те саме казав?! ;)
04:40 - при таких повреждениях и стоимости в 1400 грн., считаю ремонт не целесообразным.
Добре, продовжуйте спостереження і тримайте нас в курсі справи. :)
Могли спалити переполюсовкою батареї, в меню стояла свинцева батарея мабуть просто провода накидали на клеми і переплутали.
Нащо вгадувати якщо у відео сказано як спалили?
@@porterlv так самі ж говорили що клієнти в більшості випадків брешуть))
Сам пристрій з самого початку розрахований на 6 послідовно включених LiPo, або любих інших послідовно включених елементі в загальна напруга яких не перевищує 25,2 В. Тому про послідовне включення якась фігня, якщо тільки вони не включили послідовно декілька батарей загальною кількістю більше 6S елементів, але це вже потрібно бути слабким на розум щоб таке зробити.
Ааа... Послідовно включили два вихідних порта.
@@porterlv просто генії, зі смєкалкою 12 балів з тенічною грамотністю 2. Ті транзистори відключають батарею від виходів перетворювачів, за розряд відповідають інші, тому ремонт таки вдалий раз почало заряджати, а ті що розряджають вграли ранійше без диму.
Зарядка веде себе так само як до ремонту, тому ремонт не повний/відсутній з погляду замовника. Оспорювати нема сенсу. А з матеріальної сторони, затрат часу і ймовірності успіху - мені нема сенсу продовжувати.
маю років з 20 універсальне багатонапругове зарядне бош на базі звичайного трансформатора-там тільки 1 зелений діод котрий показує що батарея вставлена,нащо так ускладнювати і для чого пересічній людині ті міліоми:)вбити ту зарядку можна хіба що молотком:)-від теперішніх імпульсних вона відрізняється тільки масою а розмір навіть менший-здається індустрія повернула повністю в бік одноразок,купи мене щороку називається:)скоро буде не гарантія а підписка-незаплатив згоріло:)
З індустрією все гаразд. Не варто порівнювати пісюн з пальцем. Не свинець тепер заряджають! Не ті режими і вимоги.
@@porterlv то не для свинцю зарядка а нікель кадмій і літій збірки від 7 до 20 вольт і негріється вона вище 50 градусів без вентилятора.тому думаю що пісюн якраз той китаєць:)
І півкіловата вдуває? А які у неї габарити будуть на ту потужність? Думати ми вам заборонити не можемо. Маєте право.
@@porterlv не в потужностях діло-просто якщо взяти зарядки одинакової потужності виробництва європи коли ще там була збірка і теперішній китай брендовий чи ні вони дуже сильно відрізняються-сучаснна зарядка телефона на 18-33 вати може руки обпекти:)
просто маю можливість порівняти старого боша-це зарядка для батарей всіх типів і вольтажів які вони тоді для інструменту випускали і сучасний девольт такий же універсал під усі вольтажі-габарити в них +- однакові,бош важкий зате герметичний і порох незатягує всередину а девольт гарячий і шумний-виконують вони ту саму роботу на приблизно одинакових потужностях-це просто мої спостереження за розвитком електроніки:)
А я от згоден з паном дописувачем, що індустрія таки звернула в сторону "одноразок". Чи то китайці так все спаскудили, чи ефективні менеджери, то вже інше питання. Але сама тенденція явно негативна.
конструктив нагадав сучасну світлодіодну лампочку - струми задрані в небо, а радіаторів по суті то й нема) от воно і помирає так само від перегріву.
Та вся сучасна техніка зроблена, щоб "скакати вище голови". Гляньте на сучасні двигуни колекторні в побутовій техніці. Мало того, що обмотки люмінієві, та ще й потужності задерті. Колись розмір 100Вт колекторного мотора був такий, як зараз на ват 300 роблять)). Але ті старі по сей день пашуть, а от сучасні- не дуже)).
В авто- те саме. Сілумінові блоки, об'єми до 1,6л, все наче з фольги, а вони 150+ коней видають. Але не довго)).
Ви не плутайте старі технології з новими. ККД у перетворювачів сильно різний. Тому і радіатори малі.
Та воно і дійсно супер ефективне, спору нема, але і 80⁰ то не сильно добре. Цей варіант мали б врахувати. Через терможвачку таку теплову потужність відводити не добра ідея. Інша річ,якби площа жвачки і самих транзисторів велика була.
Так будучи справним воно так не перегрівається!
Ага, я думав, що то і спочатку воно так кочигарило!))
Є в мене схоже чудо, без D в кінці, якось перестав працювати, розбираю його дивлюсь дросель(напевно, я ж не шарю) валяється, припаяв його назад і все працює :)
Правда "розряд" більше на ньому не роблю)
Ви, мабуть, замовчали, що переб тим приголубили його об стіну з розбігу :)
@@porterlv нє, я до техніки охайно ставлюсь) або відпаявсь сам або так китайці припаяли :)
Головне що не згорів хоча без дроселя вмикався, просто не заряджав нічого.
Щодня таке чую :) Особливо з телефонами: "Він не падав в воду! Я його не мочила!".
Тільки я не запитував а стверджував... Майстра не проведеш, для нього техніка як книжка - легко читається :)
Добре, як тільки в воду!))
Тільки в воду дуже рідко :( Ото як зверху одикольоном свіжим пахне - з середини неодмінно гіменцем понесе. То уже як аксіома :)
У мене m7 модель. Чудовий зарядний. У ньому транзистори GaN використовуються. Думав що в цьому теж такі, але схоже що в m6d звичайні mosfet-и. Він, до речі, ще й як регульований DC/DC може працювати з CC/CV режимом
Ха, звичайні... Знайдіть ті "звичайні" Р канал 30В 85А. Місяць чекали...
транзистори на нітриді галію ніякої реальної переваги крім маркетингу немають-тимбільше що нітрид галію в напівпровідниках вже є десятки років,як непомиляюся то з часу появи синіх світлодіодів вони є масові а вч техніка і воєнка користувалася ними ще до нашого народження:)а здатність їх працювати на трішки вищій температурі + невважаю бо вони своїм теплом вбивають сусідні на платі деталі
@@wot7435 це трішки інший варіант - GaN HEMT. Є як самостійні транзистори так і збірки щось на кшталт Дарлінгтона. То судячи з порівняння (для 650В Vdss) у транзисторів на новій технології менша вхідна ємність і відповідно менший так званий gate charge що дає змогу зменшити опір відкритого каналу на високій частоті. Порівняння для низьковольтних транзисторів я не знайшов, тому може бути що там їх немає.
@@sergiyscherban219 можливо але в блоках живлення і зарядках нема високої частоти це не радар-тут кілогерци всьго навсього,ваш кремнієвий проц спокійно бере гігагерци-ган це просто маркетинг,всі сині і ультрафіолетові світлодіоди теж нітрид галію ае туди маркетологи з своїм ганом недобралися:)
@@wot7435 переваги є, і вельми значні(нижча на порядок ємність затвору, що дозволяє працювати на високих частотах і сильно знижує динамічні втрати на ключах, а також менший опір каналу, що теж допомагає знизити втрати, але вже статичні). За рахунок вищої частоти виходить знизити розміри трансформаторів, дроселів і тд. А за рахунок менших втрат на ключах, вони можуть пропускати більший струм без радіатора, що дозволяє, наприклад, робити потужніші блоки живлення в менших габаритах. Ну і загальний ККД блока буде вище на якісь пару відсотків
Але ці ключі зазвичай роблять на високу напругу (600+В), мабуть на низьких напругах виграш не такий великий
ну коротше, тре брати
Не обов'язково. То не реклама, просто показую. :)
Та то не мельничка, то страшна шпаківня!
Вам би окомір відкалібрувати. Щось по розмірах сильно хибите :)
@@porterlv То все ефект лінзи☝️
Зарядний пристрій тікток